Zobacz Temat
rowerowanie.pl » Jazda dzienna » Wspólna jazda, wycieczki, wyprawy
wyprawa na 40
Autor Wiadomość
Balcerek mężczyzna

Balcerek
Dodane 28-12-2017 13:08 wyprawa na 40
Witam Kolegów pojawiam się na forum nie często, ale :
Jestem Maciek i jak w temacie lat mam już odpowiednio. Dokładnie liczba w temacie stuknie w sierpniu. W rozmowie z moja Kochaną któregoś dnia padło pytanie: "Czy ty kochany też kupisz sobie motocykl na 40-stkę jak nasz sąsiad" Ja na to z głupia : Nie, ale za to przejadę Beskidy na rowerze". Pomyślałem na spokojnie i postanowiłem : "TAK zrobię to tym razem na 2 kółkach bo na nogach ma już to zaliczone"
Po górach łaziłem odkąd pamiętam, a od 10 lat jestem przewodnikiem beskidzkim.

Poszukuję ekipy kilkuosobowej (bo sam się nie podejmę i żona powiedziała, że nie będzie mnie szukać w jakiś jarach z GOPRem jak się wywalę), która chciałby przejechać wspólnie piękną trasę po Beskidzkich szlakach. Piszę o tym już teraz bo organizacja tego wymaga.
Oto mój przybliżony plan wyprawy :

Wyprawa ma obejmować 3 etapy przez 3 kolejne lata i przebiegać głównym szlakiem beskidzkim czerwonym na odcinku Ustroń - Krynica Górska. Wyprawa z założenia ma się odbywać spokojnie bez presji czasu, minimum obciążenia, ze z góry założonymi punktami noclegowymi po wcześniejszej rezerwacji.

Etap pierwszy : sierpień 2018 (II połowa) Ustroń - Zawoja
Etap drugi 2019 : Zawoja - Szczawnica
Etap trzeci 2020: Szczawnica - Krynica

Noclegi jeśli to możliwe w schroniskach górskich i prywatnych kwaterach we wioskach.
Dojazd i powrót do miejsc startu i zakończenia etapu PKP.
Mieszkam w Krakowie NH
Mój sprzęt to Cross A4 rocznik 2009 - 26" na shimano deore/xt.

Szanowni koledzy jeśli macie jakieś pytania, propozycje, może ktoś już tak przejechał i ma jakieś wskazówki.

Mam nadzieję, że zmontuje ekipę.
Pozdrawiam
Maciek
Edytowane przez Balcerek dnia 28-12-2017 13:11
MiśQ kobieta

MiśQ
Miejscowość: Kraków
Dodane 06-01-2018 20:27 RE: wyprawa na 40
Nie szkoda Ci czasu na takie rozbicie etapów? Myślisz że aż trzech lat potrzebujesz na to?
Weź tydzień wolnego w domu i zrobisz to od kopa. ☺

Grunt to nie przemęczać się!
Nie hamuj k...!! :)

Kocur mężczyzna

Kocur
Miejscowość: Kraków
Dodane 07-01-2018 13:54 RE: wyprawa na 40
Kumpel przeszedł w 2017 calutki czerwony szlak - od Bieszczad po Śląsk w 2 i pół tygodnia - przygotowywał się 2 i pół dnia. Spał pod namiotem a jak było gdzie to w schroniskach - po drodze kilka razy kumple i rodzinka żarcie jakieś podrzucili.

MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE

Skocz do Forum: