Zobacz Temat
rowerowanie.pl » Giełda » Kupię, przyjmę, szukam, inne ogłoszenia
Skradziono Klein Q Carbon Team
Autor Wiadomość
papite mężczyzna

Miejscowość: Kraków
Dodane 23-03-2017 09:54 Skradziono Klein Q Carbon Team
Dziś w nocy (23.03.2017) w Krakowie w Nowej Hucie skradziono mi mój ukochany rower. Szosówka firmy Klein Q Carbon Team, kolor blado czerwony z widocznym lekkim brokatem, żółte napisy, charakterystyczne koła - bardzo rzadko utkane szprychami, osprzęt Ultegra (stara 9 rzędowa), opony z czerwonymi paskami. Marka Klein praktycznie nie występuje w Polsce dlatego widząc taki rower w Krakowie lub okolicach z dużym prawdopodobieństwem można stwierdzić, że to właśnie ten skradziony. Będzie to też dosyć łatwe do udowodnienia, ponieważ miałem na nim w zeszłym roku wypadek i policja dosyć dokładnie go sfotografowała i spisała numery. Jeżeli ktokolwiek zobaczy gdzieś taki rower bardzo proszę o kontakt tel 664485517 lub przez facebooka - Dawid Marasek. Ponieważ moje zdjęcie roweru nie pokazuje go dokładnie, dołączam jeszcze drugie zdjęcie identycznego modelu, które znalazłem w internecie.

Z góry dziękuję za pomoc!

Kocur mężczyzna

Kocur
Dodane 23-03-2017 10:12 RE: Skradziono Klein Q Carbon Team
Zapieprzyli z garażu / piwnicy czy przypięty był gdzieś na zewnątrz?

MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE

papite mężczyzna

Dodane 23-03-2017 13:42 RE: Skradziono Klein Q Carbon Team
Z piwnicy :(
Versus mężczyzna

Dodane 23-03-2017 20:33 RE: Skradziono Klein Q Carbon Team
Rety, jak obeszli alarm, system telefonicznego powiadamiania o próbie włamania, kilka zmyślnych, niestandardowych, własnego pomysłu zabezpieczeń? :(

nie bądź nigdy pokorny wobec dumnych ani dumy wobec pokornych

Kocur mężczyzna

Kocur
Dodane 26-03-2017 20:35 RE: Skradziono Klein Q Carbon Team
Niewiele brakowało a zakładałbym taki sam temat dzisiaj ...

Włam do piwnicy w nocy i tylko fakt że rower przypięty u-lokiem do śruby metalowej wmurowanej w ścianę zniechęcił skur...syna.

Versus mężczyzna

Dodane 26-03-2017 23:34 RE: Skradziono Klein Q Carbon Team
Kocurze, to nie "fakt", a Twoja wyobraźnia, zapobiegliwość to sprawiła! Punkty dla Ciebie! Chyba, że dodatkowe zabezpieczenie samo wyrosło i się założyło! Podobnie ja czasem jest z grzybem na ścianie! ;)
Ogólnie, śmieszy mnie zwyczaj publicznego obnoszenia się ze skutkami własnej naiwności. "Monitoring był, mocne, drewniane, ażurowe drzwi były, nigdy nie kradli!" ;)

nie bądź nigdy pokorny wobec dumnych ani dumy wobec pokornych

Kocur mężczyzna

Kocur
Dodane 27-03-2017 11:08 RE: Skradziono Klein Q Carbon Team
Wiadomo że same drzwi nic nie dadzą. U mnie rozwiercili jakoś wkładkę że nawet śladu po włamaniu nie było - oprócz brakującej wkładki właśnie.
Na monitoringu jak na razie nic nie widać, ale jeszcze przeglądamy.

Im więcej zabezpieczeń tym lepiej - to wiadomo od dawna. Nie da się też wszystkiego w przedpokoju trzymać, czasami coś do piwnicy znieść trzeba :)

Skocz do Forum: