(Bardzo) Lajtowe wyjazdy dla każdego - A może by tak jeszcze raz...

Autor Wiadomość
Scotty mężczyzna

Scotty
Posty: 45
Dołączył: 13 lip 08
Dodane 14-05-2011 09:46 RE: (Bardzo) Lajtowe wyjazdy dla każdego - A może by tak jeszcze raz...
Yyy to pętla na Widoku czy pętla Bronowice małe? bo włąśnie się zastanawiam czy nie dołączyć do lightowania
Cvbge mężczyzna

Posty: 769
Dołączył: 13 sty 07
Dodane 14-05-2011 22:00 RE: (Bardzo) Lajtowe wyjazdy dla każdego - A może by tak jeszcze raz...
Nooo chyba nie chodziło o Błonia... to by tłumaczyło dlaczego nikogo nie spotkałem ;)
Daijvid mężczyzna

Daijvid
Posty: 114
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 28 gru 10
Dodane 15-05-2011 08:15 RE: (Bardzo) Lajtowe wyjazdy dla każdego - A może by tak jeszcze raz...
Ja też nikogo nie zastałem, ale to wina tego, że dojeżdżając dętka powiedziała pssss i po jej zmianie już byłem spóźniony. Ale widziałem jadący autobus który miał założone rowery z tyłu, może to byli lajtowicze ale ja sił nie mam co by autobus gonić :)
Fuks mężczyzna

Fuks
Posty: 133
Dołączył: 14 maj 11
Dodane 15-05-2011 09:31 RE: (Bardzo) Lajtowe wyjazdy dla każdego - A może by tak jeszcze raz...
No to rzeczywiscie sie spozniles, bo w sumie było nas 4 osoby, z czego ja i Scotty pojechalismy do Karniowic na rowerach, a skorpion i Paula właśnie autobusem. miałes pecha bo opoznili odjazd o kilka minut w zwiazku z problemami z montażem na bagażniku.

Sama wycieczka świetna, tempo naprawde lajtowe, przejechalismy trase MINI, start i meta w Karniowicach, wyszło mi tego 26,5km przejechane w 2:20, co dało średnią 11,1km/h. Jechalismy od 12 do 16:20, z najdłuższą przerwą spędzoną na obserwacji wspinających sie w dol. Kobylanskiej. Powrót już wspolny do Krakowa, ostatecznie ja zrobiłem około 70km. Zdjęcia powinny pojawic sie wkrotce.


button stats bikestats.pl

Scotty mężczyzna

Scotty
Posty: 45
Dołączył: 13 lip 08
Dodane 15-05-2011 10:38 RE: (Bardzo) Lajtowe wyjazdy dla każdego - A może by tak jeszcze raz...
Witam Chciałbym wszystkim podziękować tj. Pauli, Skorpionowi, Fuksowi, za bardzo miłe towarzystwo na super wycieczce.
Wszystkich, którzy przeglądają czesm wątki w temacie lightowym, ale nie dali jeszcze o sobie znać ( zapewne tacy są) gorąco zachęcam. Każdy znajdzie coś dla siebie, zawsze czekamy na ostatnią osobę bez stresów i napinania a jeśli ktoś czuje moc to również uda mu się zmęczyć:).
Paula kobieta

Paula
Posty: 22
Miejscowość: Kraków
Dołączyła: 12 lip 10
Dodane 15-05-2011 10:44 RE: (Bardzo) Lajtowe wyjazdy dla każdego - A może by tak jeszcze raz...
To była pierwsza moja lajtowa wycieczka w tym sezonie :) Ekipa fantastyczna i tempo ultralajtowe, w sumie przejechałam 61 km :) Z niecierpliwością czekam na kolejny lajt i zapraszam wszystkich starych i nowych lajtowiczów :)
skorpion mężczyzna

skorpion
Posty: 170
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 26 maj 10
Dodane 18-05-2011 18:36 RE: (Bardzo) Lajtowe wyjazdy dla każdego - A może by tak jeszcze raz...
Sorki, że tak późno ale również dziękuję za bardzo udaną wycieczkę i wspaniałe towarzystwo.
Bardzo się cieszę, że po paru ambitniejszych wyjazdach z końca poprzedniego sezonu wracamy do formuły WYJAZDÓW DLA KAŻDEGO bez napinki i ścigania realizując lajtową i turystyczną formę tych wyjazdów a o to w tym wątku chodziło od początku.
Mając nadzieję, że ten cel również w tym sezonie uda się zrealizować mam zamiar w najbliższą sobotę zorganizować wyjazd szlakiem czerwonym w kierunku Puszczy Dulowskiej. Szczegóły wkrótce.

Skorpion - bezwzględny i jadowity pogromca agresji na drodze.

Edytowane przez skorpion dnia 18-05-2011 18:37
skorpion mężczyzna

skorpion
Posty: 170
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 26 maj 10
Dodane 20-05-2011 07:53 RE: (Bardzo) Lajtowe wyjazdy dla każdego - A może by tak jeszcze raz...
Zapraszam jutro (sobota) o godzinie 10 na pętlę autobusową skrzyżowanie ulic Na Błonie i Filtrowej (os Widok ok 300m od pętli tramwajowej Bronowice Małe) wyjazd szlakiem czerwonym w kierunku Puszczy Dulowskiej.

Skorpion - bezwzględny i jadowity pogromca agresji na drodze.

halina kobieta

halina
Posty: 311
Dołączyła: 26 cze 10
Dodane 20-05-2011 11:28 RE: (Bardzo) Lajtowe wyjazdy dla każdego - A może by tak jeszcze raz...
A pogodę już zamówiłeś? ;)
Luzac mężczyzna

Luzac
Posty: 163
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 10 lip 10
Dodane 20-05-2011 19:09 RE: (Bardzo) Lajtowe wyjazdy dla każdego - A może by tak jeszcze raz...
A jaka długość trasy i warunki terenowe?( bo mam założone semi -slicki):)
skorpion mężczyzna

skorpion
Posty: 170
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 26 maj 10
Dodane 20-05-2011 20:52 RE: (Bardzo) Lajtowe wyjazdy dla każdego - A może by tak jeszcze raz...
Pogoda zamówiona, może dowiozą.
Trasa powinna wyjść mało wymagająca więc na semi powinno być przejezdnie.
Co do długości to się nie wypowiadam bo zawsze wychodzi inaczej niż w planach ale koło 6-dych chyba wyjdzie.

Skorpion - bezwzględny i jadowity pogromca agresji na drodze.

Fuks mężczyzna

Fuks
Posty: 133
Dołączył: 14 maj 11
Dodane 21-05-2011 02:50 RE: (Bardzo) Lajtowe wyjazdy dla każdego - A może by tak jeszcze raz...
No to ja nie dam rady. teraz wróciłem do domu po kolejnej "juwenaliowej" imprezie. Jestem nie do konca trzeźwy, ale chyba pisze z sensem - w kazdym razie jade jutro na tej wyjazd z UJ (o 9 rano.. ) o ktorym mowilem tydzien temu - wiec moze spotkamy sie gdzies na trasie. do zobaczenia ;)

button stats bikestats.pl

halina kobieta

halina
Posty: 311
Dołączyła: 26 cze 10
Dodane 22-05-2011 14:15 RE: (Bardzo) Lajtowe wyjazdy dla każdego - A może by tak jeszcze raz...
Sobotni lajt się okazał elitarnie dwuosobowy ;) Oczywiście pojechaliśmy całkiem inną trasą niż wstępnie planowana :) Pogoda bardzo przyjemna, a odrobina deszczu tylko dodała wyjazdowi pikanterii ;)
Cvbge mężczyzna

Posty: 769
Dołączył: 13 sty 07
Dodane 22-05-2011 18:22 RE: (Bardzo) Lajtowe wyjazdy dla każdego - A może by tak jeszcze raz...
To za tydzień - wycieczka do jaskiń!
halina kobieta

halina
Posty: 311
Dołączyła: 26 cze 10
Dodane 22-05-2011 19:28 RE: (Bardzo) Lajtowe wyjazdy dla każdego - A może by tak jeszcze raz...
Za dwa tygodnie, prooooszę... :) Przyszły weekend mam totalnie nierowerowo zawalony :(
Cvbge mężczyzna

Posty: 769
Dołączył: 13 sty 07
Dodane 22-05-2011 22:13 RE: (Bardzo) Lajtowe wyjazdy dla każdego - A może by tak jeszcze raz...
No dobra, zobaczymy, ale co jak za 2 tygodnie będzie lało? ;)
halina kobieta

halina
Posty: 311
Dołączyła: 26 cze 10
Dodane 23-05-2011 06:57 RE: (Bardzo) Lajtowe wyjazdy dla każdego - A może by tak jeszcze raz...
A co jak za tydzień będzie lało? :p
Cvbge mężczyzna

Posty: 769
Dołączył: 13 sty 07
Dodane 23-05-2011 07:28 RE: (Bardzo) Lajtowe wyjazdy dla każdego - A może by tak jeszcze raz...
Jak leje to nie jadę!
ella kobieta

ella
Posty: 3
Miejscowość: Kraków
Dołączyła: 15 cze 06
Dodane 24-05-2011 13:08 RE: (Bardzo) Lajtowe wyjazdy dla każdego - A może by tak jeszcze raz...
Szykuje się jakaś wycieczką w ten weekend? :)


Cvbge mężczyzna

Posty: 769
Dołączył: 13 sty 07
Dodane 25-05-2011 19:03 RE: (Bardzo) Lajtowe wyjazdy dla każdego - A może by tak jeszcze raz...
Jeśli nie będzie nic ciekawszego to planuję się wybrać w sobotę do Puszczy Niepołomickiej.
Skocz do Forum: