(Bardzo) Lajtowe wyjazdy dla każdego - A może by tak jeszcze raz...

Autor Wiadomość
KRZYSIEK36 mężczyzna

Posty: 53
Miejscowość: KRAKÓW
Dołączył: 5 paź 11
Dodane 19-11-2011 16:13 RE: (Bardzo) Lajtowe wyjazdy dla każdego - A może by tak jeszcze raz...
Cześć Slavick.Jeśli oczywiście potwierdzisz to chyba się z Tobą wybiorę.Jeszcze zdecyduje czy wolę wycieczkę czy niedzielny trening Polska na rowery.Zobaczę...
Aga2 kobieta

Posty: 50
Miejscowość: Kraków
Dołączyła: 18 sie 11
Dodane 19-11-2011 16:37 RE: (Bardzo) Lajtowe wyjazdy dla każdego - A może by tak jeszcze raz...
Jak dojdzie do skutku to ja się piszę na jutrzejszy lajcik :)
Edytowane przez Aga2 dnia 19-11-2011 16:39
Slavick mężczyzna

Slavick
Posty: 22
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 20 sie 11
Dodane 20-11-2011 08:51 RE: (Bardzo) Lajtowe wyjazdy dla każdego - A może by tak jeszcze raz...
Ok, dopijam swoje poranne espresso (dziś w kubku 0,7L ;)) i zaczynam się zbierać. 11:00, Błonia. Do zobaczenia!

Pozdrawiam,

Slavick

Aga2 kobieta

Posty: 50
Miejscowość: Kraków
Dołączyła: 18 sie 11
Dodane 20-11-2011 09:23 RE: (Bardzo) Lajtowe wyjazdy dla każdego - A może by tak jeszcze raz...
Słoneczko za oknem jeszcze bardziej zachęca :) Do zobaczenia
Slavick mężczyzna

Slavick
Posty: 22
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 20 sie 11
Dodane 20-11-2011 20:05 RE: (Bardzo) Lajtowe wyjazdy dla każdego - A może by tak jeszcze raz...
Kolejny Lajt za zakończony! B)
Dziś tłumnie stawiło się dwoje uczestników ;): Aga oraz niżej podpisany.

Jak to na niedzielę przystało musnąwszy Kopiec Kościuszki ruszyliśmy wałami w stronę Tyńca. Na wysokości toru kajakowego odbiliśmy na Liszki, by dalej obrać kierunek na Mników. Przez dolinkę jednak nie przejechaliśmy, bo skusił nas gładziutki asfalt prowadzący najpierw do Czułowa, a potem do Sanki. Z tejże nie było innej opcji niż po nieustających podjazdach pomknąć zjazdem prowadzącym w stronę Lasu Zwierzynieckiego i Zamku w Rudnie. Zwiedzanie pozostawiliśmy turystom i ruszyliśmy przez Tenczynek do Krzeszowic. Tu oczywiście PK (woda, suchy prowiant i te sprawy :p).
Drogę powrotną do Krakowa, pomimo szczerych chęci, trudno było nazwać Lajtową: najpierw PKP postanowiły dać nam czas na złapanie oddechu (nie ma to jak 4 pociągi pod rząd), potem w egipskich ciemnościach przejechaliśmy przez Mników i Kryspinów, by Bielanami wrócić do Krakowa.

Ale było rewelacyjnie i oby do następnego razu!
/Bartek

Pozdrawiam,

Slavick

Aga2 kobieta

Posty: 50
Miejscowość: Kraków
Dołączyła: 18 sie 11
Dodane 20-11-2011 21:37 RE: (Bardzo) Lajtowe wyjazdy dla każdego - A może by tak jeszcze raz...
A czemu wracaliśmy w egipskich ciemnościach? Bo wyszło nam tego lajtu 95km! A czemu aż tyle? Bo Bartek jako gentleman pominął milczeniem fakt, ze jedna taka, której nie wymienię z imienia ani nazwiska zapomniała zabrać z PK okulary rowerowe :D Zaowocowało to powrotem do wyżej wspomnianego przybytku i dokręceniem kilku nadprogramowych kilometrów :| Ale złóżmy to na karb błogiego ciepełka i rozleniwienia, jakie było następstwem spożycia pysznego obiadku. Tak czy inaczej mamy do polecenia kolejny PK w Krzeszowicach o wdzięcznej nazwie "Aga" ;p
Kocur mężczyzna

Kocur
Posty: 1593
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 15 kwi 06
Dodane 20-11-2011 21:58 RE: (Bardzo) Lajtowe wyjazdy dla każdego - A może by tak jeszcze raz...
Z tejże nie było innej opcji niż po nieustających podjazdach pomknąć zjazdem prowadzącym w stronę Lasu Zwierzynieckiego i Zamku w Rudnie. Zwiedzanie pozostawiliśmy turystom i ruszyliśmy przez Tenczynek do Krzeszowic. Slavick



Zamek w Rudnie jest znowu otwarty do zwiedzania ??

MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE

Slavick mężczyzna

Slavick
Posty: 22
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 20 sie 11
Dodane 21-11-2011 18:03 RE: (Bardzo) Lajtowe wyjazdy dla każdego - A może by tak jeszcze raz...
Wczoraj pod samym Zamkiem nie byliśmy.
Natomiast na jednym z Lajtów (jeszcze we wrześniu) byliśmy wewnątrz - brama wejściowa była otwarta i między murami kręcili się turyści, więc i my udaliśmy się do środka.
Czy był on oficjalnie otwarty, czy tylko ktoś w ten dzień rozbroił na własną rękę kłódkę - nie wiem, później już nie byłem.

Pozdrawiam,

Slavick

Edytowane przez Slavick dnia 21-11-2011 18:05
Cvbge mężczyzna

Posty: 769
Dołączył: 13 sty 07
Dodane 21-11-2011 20:28 RE: (Bardzo) Lajtowe wyjazdy dla każdego - A może by tak jeszcze raz...
Nieźle się rozkręciliście, może setka stuknie (chyba że już stuknęła?) :)
Aga2 kobieta

Posty: 50
Miejscowość: Kraków
Dołączyła: 18 sie 11
Dodane 21-11-2011 22:30 RE: (Bardzo) Lajtowe wyjazdy dla każdego - A może by tak jeszcze raz...
Ja osobiście jeszcze nad tym pracuję, choć ostatnio (niechcący) było blisko ;) Ale z drugiej strony nie przesadzajmy toż to przecież lajt ;p
Cvbge mężczyzna

Posty: 769
Dołączył: 13 sty 07
Dodane 22-11-2011 08:36 RE: (Bardzo) Lajtowe wyjazdy dla każdego - A może by tak jeszcze raz...
Do końca roku jeszcze trochę zostało!
Jeśli tak dalej pójdzie to trzeba będzie przejść do Żwawego Lajtu co najmniej ;)
Aga2 kobieta

Posty: 50
Miejscowość: Kraków
Dołączyła: 18 sie 11
Dodane 22-11-2011 18:31 RE: (Bardzo) Lajtowe wyjazdy dla każdego - A może by tak jeszcze raz...
Nie, nie, dziękuję. Ja tam cenię sobie luzackie podejście do lajtu rowerowego :) W tym wątku mi bardzo dobrze tak
skorpion mężczyzna

skorpion
Posty: 170
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 26 maj 10
Dodane 16-03-2012 07:40 RE: (Bardzo) Lajtowe wyjazdy dla każdego - A może by tak jeszcze raz...
Myślę, że najwyższa pora skorzystać z pięknej pogody i ruszyć w lajtową trasę.
Wszystkich chętnych zapraszam w sobotę o godzinie 11 na lądowisko (róg Błoń przy ul.Piastowskiej).
Trasa zdecydowanie twardsza i mam nadzieję bezbłotna.

Skorpion - bezwzględny i jadowity pogromca agresji na drodze.

Daijvid mężczyzna

Daijvid
Posty: 114
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 28 gru 10
Dodane 16-03-2012 11:46 RE: (Bardzo) Lajtowe wyjazdy dla każdego - A może by tak jeszcze raz...
A ile km w planach?
skorpion mężczyzna

skorpion
Posty: 170
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 26 maj 10
Dodane 16-03-2012 12:24 RE: (Bardzo) Lajtowe wyjazdy dla każdego - A może by tak jeszcze raz...
Myślę, że na początek sezonu 50km będzie w sam raz.
Ale pewnie jak zwykłe spontanicznie.B)

Skorpion - bezwzględny i jadowity pogromca agresji na drodze.

Kocur mężczyzna

Kocur
Posty: 1593
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 15 kwi 06
Dodane 17-03-2012 08:48 RE: (Bardzo) Lajtowe wyjazdy dla każdego - A może by tak jeszcze raz...
Hmmm, może by tak przebudzić Kota z zimowego snu ...

MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE

mandraghora kobieta

mandraghora
Posty: 1420
Miejscowość: KRK
Dołączyła: 12 lip 11
Dodane 17-03-2012 10:16 RE: (Bardzo) Lajtowe wyjazdy dla każdego - A może by tak jeszcze raz...
Skorpion, w którym kierunku się wybieracie?
Cvbge mężczyzna

Posty: 769
Dołączył: 13 sty 07
Dodane 17-03-2012 11:12 RE: (Bardzo) Lajtowe wyjazdy dla każdego - A może by tak jeszcze raz...
Być może wybrałbym się na coś w niedzielę (pierwszy wyjazd w tym roku, więc forma mniej niż zero ;))...

Z racji przeprowadzki nie wiem jak wyjdzie, ale czy byliby chętni?
halina kobieta

halina
Posty: 311
Dołączyła: 26 cze 10
Dodane 17-03-2012 15:20 RE: (Bardzo) Lajtowe wyjazdy dla każdego - A może by tak jeszcze raz...
Mandragora, na zachód było, na zachód :) Szkoda, że nie wpadłaś, byłoby zieleniej ;) Stawili się Skorpion, Kocur, Daijvid, Luzac i Zbyszek. Aha, no i ja :)

Dzięki za inauguracje sezonu lajtowego! Szkoda, że same asfalty, ale faktycznie mokro jeszcze...

Widać, że wiosna, wszędzie pełno rowerzystów, udało się też paru Zielonych "ustrzelić" po drodze :)
Edytowane przez halina dnia 17-03-2012 20:02
Daijvid mężczyzna

Daijvid
Posty: 114
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 28 gru 10
Dodane 17-03-2012 15:25 RE: (Bardzo) Lajtowe wyjazdy dla każdego - A może by tak jeszcze raz...
Trochę mi żal że nie wziąłem aparatu - tą zieleń atakującą z każdej strony można by utrwalić.
Skocz do Forum: