Zobacz Temat
rowerowanie.pl » Jazda dzienna » Wspólna jazda, wycieczki, wyprawy
Zlot starej gwardii
Autor Wiadomość
cichy mężczyzna

cichy
Miejscowość: Kraków N-Huta
Dodane 09-12-2019 21:31 RE: Zlot starej gwardii
Super ! A co do końca świata to ma być dopiero w 2016 więc trzeba się śpieszyć z jazdą na rowerku . No i ten zlot może być już ostatnim w przeddzień globalnej zagłady. Więc pretekst i usprawiedliwienie przed małżonkami też jest zacne B)
Edytowane przez cichy dnia 09-12-2019 21:46
Pasieczkin mężczyzna

Pasieczkin
Dodane 09-12-2019 22:25 RE: Zlot starej gwardii
500 m z buta ..... coraz bardziej mi się podoba :-) ... nie mogę się doczekać.
Jutro jegemajstra zakupuję żeby czasem nie brakło przed weekendem.

P.S. nadal szukam śpiwora :-).... ale jak 500 m to pierzynę biorę hehe

>>>>>>   www.santaclub.pl  <<<<<<<

cichy mężczyzna

cichy
Dodane 09-12-2019 23:31 RE: Zlot starej gwardii
Pasiek jak się podjedzie jeszcze trochu (a można) to może być tylko 100 metrów z buta lub można nawet na górę wjechać przy 4x4. Umówcie się . Kto będzie robił w transporcie i pozbiera wszystkich ? Ja jednak trochu piłą poszaleje w lesie i przygotuję opał co by potem w stanie x nie zawracać sobie tym ..... Teraz to tylko żeby pogoda dopisała. Plan na wypadek załamania pogody w trakcie mam tak ,że spoko.
arpeggio mężczyzna

Miejscowość: Kraków
Dodane 11-12-2019 18:34 RE: Zlot starej gwardii
Pozdrawiam stara ekipę B)
cichy mężczyzna

cichy
Dodane 11-12-2019 21:20 RE: Zlot starej gwardii
Pozdrawiam stara ekipę B)arpeggio

No widzicie już każdy wie ,że jesteśmy starzy :D:D:D
Ja również gorąco pozdrawiam Wszystkich. Wszak już dobry kawał rowerowej historii za nami i pomimo ,że jesteśmy wymierającymi dinozaurami;( to jeszcze trochu porządzimy. Dziś była super słoneczna pogoda co napawa optymizmem na sobotę. Musicie się pozbierać tak aby na miejscu być około 15 ,żeby na zachód słońca się załapać. Zadzwonię potem do Paśka i wytłumaczę mu dokładnie gdzie i jak . Nie wiem jak z transportem u Was?
furman mężczyzna

furman
Dodane 12-12-2019 13:24 RE: Zlot starej gwardii
Negocjuję z juniorem co by mnie/nas podrzucił w sobotę i odebrał w niedzielę. Ewentualnie mógł bym jechać ja prowadzić tylko kwestia czy było by gdzie auto zostawić.
http://www.rowerowanie.pl
Pawel_P mężczyzna

Dodane 12-12-2019 16:44 RE: Zlot starej gwardii
Więc ja mogę stawić się u Paśka okolo godz 12 lub pozniej. Jeszcze do dzisiaj rana moj wyjazd stal pod znakiem zapytania. Zmagam sie z infekcja ucha hehe- ale idzie ku lepszemu- zaczalem cos slyszec bo z bolem sie da wytrzymac. Kielbaske zakupilem- jutro kupie cos do picia.
Pasieczkin mężczyzna

Pasieczkin
Dodane 12-12-2019 20:32 RE: Zlot starej gwardii
ooo furman gdyby młody nas podrzucił to wypasik, jak coś to może mój by pojechał. Więc wstępnie zbiórka u mnie :-) ja wiem ... o 13:00. Zbieramy się do kupy i lecimy dodyrektora Cichego. Gadałem z dyrektorem Szykujemy się na exttremum wiec nie żałować ciepłego wdzianka. Ale gdyby było mega extremum to jedziemy na kudłacze i tam balujemy w szopie albo w schronisku

cichy mężczyzna

cichy
Dodane 12-12-2019 20:43 RE: Zlot starej gwardii
Samochód jest gdzie zostawić i będzie na widoku. Gadałem z Paśkiem i niezależnie od pogody walimy. Jak będzie znośnie (bez opadów w tym czasie) to trzymamy się planu. Jak będzie brzydko to uderzamy do schroniska na Kudłaczach. W końcu raz na parę lat nie będziemy "mientkimi pipkami". Pomimo starości ;)niech młodzi widzą ,że trzymamy fason. Trunek i kiełbacha z prawdziwej świnki nie sojowej:D jest. Zabezpieczenia brezenty itp. będę miał na stanie jakby coś.
Ps.
Wezmę worki foliowe ,żeby potem Pawła zapakować na nocleg jak do śpiwora nie da się go włożyć. ;)burak
Edytowane przez cichy dnia 12-12-2019 20:47
cichy mężczyzna

cichy
Dodane 13-12-2019 09:22 RE: Zlot starej gwardii
Dziś kolejny słoneczny dzień w górach, jest zachmurane ale nie na tyle aby przesłonić słonko. Jade w las piórko mi się migocze - będę czynić teksańską masakrę piłą spalinową.
Maly mężczyzna

Maly
Dodane 13-12-2019 12:07 RE: Zlot starej gwardii
Hej, ja się też o 13 stawiam u Paśka, tak więc do zobaczenia jutro. Dajcie znać jak transport ogarniecie, chyba, że Paweł na antybiotyku to jakby sprawa oczywista kto prowadzi ;). A te worki Cichy to miałeś na myśli takie czarne https://medicaldepot.pl/img/p/7420/plachta-fo…
? Ciekawe jak to się spisuje w surwiwalu swoją drogą.

Rower lekarstwem na wszystko :)

cichy mężczyzna

cichy
Dodane 13-12-2019 13:24 RE: Zlot starej gwardii
No jak zaliczy zgona takiego jak ostatnio to takie worki. Lodówki nie musimy fatygować bo warunki będą odpowiednie do przechowania :D:D:D Opał już nastrugany ,ławeczkę zbiłem bo jakiś dziad rozwalił. Pogoda jak na razie mistrzostwo, słońce i ciepło.
furman mężczyzna

furman
Dodane 13-12-2019 15:27 RE: Zlot starej gwardii
Dobra....junior mnie wystawił. Pojadę osobiście, jakoś przeżyję na 2-3 piwkach. Mogę zgarnąć do auta w takim razie 4 osoby.
Jak ogarnąć resztą...śpiwór, namiot ? Namioty mam dwa, jedynkę i dwójką. Mogę wziać.
Pawel_P mężczyzna

Dodane 13-12-2019 17:18 RE: Zlot starej gwardii
Nawet nie chce sprawdzac jaki worek szykujecie dla mnie. Ja namiotu nie biore bo alkoholowych wydechow chyba nie wytrzymam. Zastanawiam sie nad hamakiem- ekstra sprawdza sie w nocy jak trzeba szybko cos z siebie wydalic. No i nie liczcie, ze jak jestem na antybiotyku to sie nie napije.
cichy mężczyzna

cichy
Dodane 13-12-2019 17:32 RE: Zlot starej gwardii
Namioty można zabrać , maty ,śpiworki jak na wyprawę zimową na K2 :D Hamak świetna sprawa ale jak się go powiesi :D Etyl ma synergizujące właściwości z każdym antybiotykiem, dlatego większość lekarzy bardzo zaleca;)
Edytowane przez cichy dnia 13-12-2019 17:36
Pawel_P mężczyzna

Dodane 13-12-2019 18:19 RE: Zlot starej gwardii
Jak zabierac hamak to tez obowiazkowo jakas mate. W samym spiworze mozna sie wychlodzic- w miejscu nacisku na spiwor warstwa puchu traci wlasciwosci izolacyjne- sprawdzone w terenie hehe. Pytanie tylko czy znajdzie sie fajne miejsce na rozwieszenie hamaku- niby drzew jest duzo ale czasmi ciezko jest znalezc optymalne miejsce hehe. Ostatecznie moge zabrac namiot- ale dla ekstremy bez tropiku. Pasiek bedzie do snu opowiadal o spadajacych gwiazdach hehe.
furman mężczyzna

furman
Dodane 13-12-2019 18:21 RE: Zlot starej gwardii
Po rozmowie z Pasieczkinem ustalamy punkt zborny u niego na podwórku około 14.
Pasieczkin mężczyzna

Pasieczkin
Dodane 13-12-2019 20:04 RE: Zlot starej gwardii
czekam więc .... jutro zbiórka u mnie

cichy mężczyzna

cichy
Dodane 13-12-2019 21:01 RE: Zlot starej gwardii
Jest gdzie rozwiesić , drzew do wyboru i koloru.
Dziś jest pochmurno ale bez opadów. Jest ciepło. Przez cały dzień ma być bez opadowo, coś malutkiego może poprószyć po zachodzie.
Bronek na Zbójeckiej 2019 pora zaczynać. brawo!
Edytowane przez cichy dnia 14-12-2019 09:10
Pawel_P mężczyzna

Dodane 14-12-2019 10:36 RE: Zlot starej gwardii
To juz jestem prawie gotowy, zabieram hamak a namiot zostawiam w domu. Pamietajcie o szkle. Ja swoje 0,5 juz zakupilem.
Skocz do Forum: