Zlot starej gwardii

Autor Wiadomość
cichy mężczyzna

cichy
Posty: 43
Miejscowość: Kraków N-Huta
Dołączył: 13 paź 06
Dodane 14-12-2019 11:07 RE: Zlot starej gwardii
Paweł nie zabieraj 0,5 bo mamy już tych granatów zapalających za dużo. Zabierz tylko jakiegoś bronka do przepicia kiełbachy. Teraz jest zaj....sta pogoda słońce świeci i z nieba znikają chmurki. Jako ,że jest to impreza masowa załatwiłem profi ochronę aby strzegła w nocy .
Pawel_P mężczyzna

Posty: 16
Dołączył: 8 gru 19
Dodane 14-12-2019 12:43 RE: Zlot starej gwardii
To ile tych piwek zakupic? I co pijecie? Moge zabrac namiot musze go tylko spakowac. Mam dobry termos. Teraz pytanie herbatka czy kawka. Jesli kawka to musze zrobic u Paska. Ja mam tylko parzona ale do termosu lepiej jest dac rozpuszczalna. No i ja pije z mlekiem. Piszcie szybko bo musze niedlugo jechac.


Dodane dnia 14 grudnia 2019 13:02:57

To za tydzien wyjazd do Zawoji, nocleg w schronisku a nastepnego dnia akcja na Babia. Tylko ja zabieram dzieci. Musze pogadac tez z Paskiem- o systemie bram przesownych od Nice hehe. Pisze o tym, zeby nie zapomniec hehe.
Edytowane przez Pawel_P dnia 14-12-2019 13:02
cichy mężczyzna

cichy
Posty: 43
Miejscowość: Kraków N-Huta
Dołączył: 13 paź 06
Dodane 14-12-2019 13:49 RE: Zlot starej gwardii
To się nazywa Alzheimer czy jakoś tak i dotyka dziadków.:D Za nie długo będziesz musiał sobie zapisywać ,żeby na rower wyjść :D
cichy mężczyzna

cichy
Posty: 43
Miejscowość: Kraków N-Huta
Dołączył: 13 paź 06
Dodane 15-12-2019 10:13 RE: Zlot starej gwardii
Nawet jeszcze nie wszedłem a już usłyszałem ,że jestem uwędzony jak baleron. Psiaki mnie wymultały jakby rok mnie nie widziały i dopiero teraz od tego ciepła mnie rozłożyło. .........
Ze strony organizacyjnej było parę niedociągnięć bo o 19 zabrakło ziółek leczniczych, nie było szybkiego towaru i brawo!brawo! w leśnej głuszy ale to się skoryguje na kolejnych akcjach.
No wiem ,że starość i trudy nocnej akcji mogły położyć nie jednego ,ale żeby od razu umierać- bo tak cicho się zrobiło i co?
Edytowane przez cichy dnia 16-12-2019 09:19
Pasieczkin mężczyzna

Pasieczkin
Posty: 122
Dołączył: 22 kwi 07
Dodane 22-12-2019 23:26 RE: Zlot starej gwardii
:-).... fajnie było. Człowiek już zapomina jak to przyjemnie jest zmarznąć solidnie :-)

 >>>>>>   www.santaclub.pl  <<<<<<<

cichy mężczyzna

cichy
Posty: 43
Miejscowość: Kraków N-Huta
Dołączył: 13 paź 06
Dodane 25-12-2019 09:51 RE: Zlot starej gwardii
Dobrze ,że chociaż ty przeżyłeś .
"Tajmklapsików" chyba nie oglądniemy z powodu zejścia Pana Doktora.;(
Pawel_P mężczyzna

Posty: 16
Dołączył: 8 gru 19
Dodane 27-12-2019 07:20 RE: Zlot starej gwardii
Sorry chlopaki, ale ostatnio zaniedbalem sie jako producent filmowy na rzecz czytania scenariuszy. Obiecuje, ze za kilka dni zobaczycie swoje tajmlapsiki. Musze tylko jeszcze dokonczyc film z wypadu do gojump a nastepnie zabieram sie za ognisko. W te sobote jade z chlopakami do lasku wolskiego aby uczyc sie tajnikow latania na lopacie.
cichy mężczyzna

cichy
Posty: 43
Miejscowość: Kraków N-Huta
Dołączył: 13 paź 06
Dodane 27-12-2019 10:29 RE: Zlot starej gwardii
Taaaaak. Jak każdy producent brawo!brawo! szybki towar. A teraz na łopatę to się nie wybieraj bo tam jest gliniasto i po deszczach będzie pupka. Jedź z chłopakami na skałki i tam ich nauczysz całej techniki, zjazdy , skakanko itp.i to lepiej niż na łopacie.
Pawel_P mężczyzna

Posty: 16
Dołączył: 8 gru 19
Dodane 28-12-2019 11:30 RE: Zlot starej gwardii
Film jest juz dostepny na YT.
cichy mężczyzna

cichy
Posty: 43
Miejscowość: Kraków N-Huta
Dołączył: 13 paź 06
Dodane 28-12-2019 18:47 RE: Zlot starej gwardii
A Pan Producent to zapomniał o linku bo nie każdy sobie znajdzie https://www.youtube.com/watch?v=AsJkEONlxjY
Pawel_P mężczyzna

Posty: 16
Dołączył: 8 gru 19
Dodane 28-12-2019 19:27 RE: Zlot starej gwardii
Myslalem ze na tym forum nie musze sie reklamowac hehe. Ale dzieki za podlinkowanie.
ChuckNorris mężczyzna

ChuckNorris
Posty: 357
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 11 paź 06
Dodane 30-12-2019 01:46 RE: Zlot starej gwardii
Po minach wygląda, że ciepło nie mieliście albo to ciężka noc. Ja więcej obecnie łażę po słowackich górkach niźli jeżdżę w terenie. Takie spotkania mogłyby się od czasu do czasu odbywać. Może zawitam :)

"Until you get two suspended 29er wheels under your ass you aint riddern nothing yet."

Skocz do Forum: