Wypadzik na papieroska

Autor Wiadomość
cichy mężczyzna

cichy
Posty: 43
Miejscowość: Kraków N-Huta
Dołączył: 13 paź 06
Dodane 15-12-2019 16:40 Wypadzik na papieroska
O ile pogoda dalej będzie Nas tak rozpieszczać to proponuję w sobotę 21 grudnia wypadzik na traskę około 25 km w rejony Zawoi. Dokładnie będzie podjazd singlem tabakowym na Mędralową na samą granicę ze Słowacją(Młody Pawła powinien podjechać na lajcie)potem zjazd myśliwskim i odbicie na Wełczonia. Ostatni zjazd nie wiem jaki poziom techniki ma Młody ale jak dla mnie powinien dać sobie spokojnie radę. Proponowałbym spotkać się w Zawoi o 11:00 dosłownie kawałek za Wilczną. Tam zostawić autka.
Ps.
W sobotę ma być prawie jak w lecie 18 stopni na plusie.
Edytowane przez cichy dnia 16-12-2019 09:16
Pawel_P mężczyzna

Posty: 16
Dołączył: 8 gru 19
Dodane 27-12-2019 07:23 RE: Wypadzik na papieroska
Jesli Monika pozwoli to moze ta niedziela? Napisz czy masz czas. Odezwe sie wkrotce hehe.
cichy mężczyzna

cichy
Posty: 43
Miejscowość: Kraków N-Huta
Dołączył: 13 paź 06
Dodane 27-12-2019 10:03 RE: Wypadzik na papieroska
Aleś się obudził.Teraz zapomnij bo nawaliło śniegu i cały czas sypie a zwłaszcza w masywie Babiej . Trasa jest teraz nieprzejezdna. Ja w tamtą sobotę zrobiłem ją w wersji rozszerzonej ,gdzie nikt jeszcze nie mówił o śniegu a ten już sobie leżał na przełęczy. Jeżeli teraz gdzieś pojeździć to tylko trasy rowerowe np .z Czarnego Dunajca na Słowację czy jakieś takie. W góry jak mróz nie zetnie tej śnieżno -błotnej mieszanki nie ma co się pakować bo nie ujedziesz (wiem bo śmigam codziennie).
A czas mam i to prawie zawsze. Teraz na te warunki przeprosiłem się z zimową małą kiszką, bo jej nie muszę myć i serwisować tak. Tak ,że czekam na sugestie, wypadowe.
Edytowane przez cichy dnia 27-12-2019 10:18
Pawel_P mężczyzna

Posty: 16
Dołączył: 8 gru 19
Dodane 28-12-2019 16:27 RE: Wypadzik na papieroska
A jednak rzeczywiscie teraz jazda w gorach jest troche utrudniona. Dzisiaj np w Wolskim warunki byly trudne. Jutro sobie pogram w planszowki lub poczytam kryminały.
Skocz do Forum: