Zobacz Temat
rowerowanie.pl » Nie samym rowerem człowiek żyje » Narty
Słowacja - co dla początkującego?
Autor Wiadomość
fajfus mężczyzna

Dodane 30-12-2012 22:04 Słowacja - co dla początkującego?
Witajcie
Możecie polecić jakieś dobre i w miarę łagodne stoki dla początkujących osób jeżdżących na nartach na Słowacji?

Dobrze, żeby było blisko do jakichś basenów termalnych :)

Polecam Wam zdecydowanie najlepsze tego roku darmowe kupony rabatowe dzięki którym możesz dużo zaoszczędzić na zakupach w znanych klepach sieciowych.

Andy mężczyzna

Andy
Dodane 01-01-2013 21:47 RE: Słowacja - co dla początkującego?
Oravice
Na pewno blisko od granicy, na pewno blisko basenów termalnych, bo można prosto ze stoku wjechać do basenu. Wydaje mi się, że początkujący też znajdą tam coś dla siebie. Dawno nie byłem wiec nie wiem w jakim stanie stok jest utrzymany.
corvinus mężczyzna

corvinus
Miejscowość: Kraków
Dodane 04-01-2013 17:40 RE: a dlaczego Słowacja??
dlaczego Słowacja? w Polsce jest bliżej przynajmniej o 50 km. łatwe stoki : Piwniczna -Sucha dolina kilka orczyków ,mało ludzi ,Rytro ,Szczawa,Rusin Ski Bukowina ,Jurgów nowe wyciągi , Zawoja,Laskowa,SPytkowice,Góra żar Międzybrodzie żywieckie.
a dla zaawansowanych Myślenice po 14 zero ludzi ,Polkczakówka w Rabce ,Lubomierz,Harenda,Nosal wszędzie pusto,Korbielów.
z Krakowa blisko ,często drogą szybkiego ruchu można być w godzinę na nartach .
Na prawdziwy wypoczynek bez zgiełku polecam Małe Ciche Polana Zgorzelisko ,najwyżej położony hotel w Polsce ,dziko i wyciągi dla początkujących ,fakt bywa sporo ludzi ,ale po południu do 21 pusto ,widoki!! a hotel ma budynek A z cenami ''A" waunki +/_ i budynek B z cenami niższymi niż w prywatnych kwaterach warunki trochę gorsze ,jedzenie rewelacja i super klimat.
Najpiękniejszą drogą w Polsce przez Jaszczurówkę do Zakopanego -za darmo wliczone w cenę Hotelu korzystanie z Parku wodnego na Antałówce. I do term Bukowina blisko ,do term w Białce i Poroninie też.
Kasa zostaje w Polsce.
Axi mężczyzna

Axi
Dodane 06-01-2013 13:23 RE: Słowacja - co dla początkującego?
Co do Myślenic, to zero ludzi o każdej porze :| : http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,44425,131495…

Pozdrawiam :)
Axi

KSPO Arrow

http://axi.net.pl
corvinus mężczyzna

corvinus
Dodane 07-01-2013 18:08 RE: Słowacja - co dla początkującego?
też to czytałem w niedzielę- niestety ,ale jestem dobrej myśli . to fajna stacja i można było z dzieciakiem po pracy wyskoczyć;(
szulu91 mężczyzna

Dodane 18-02-2013 14:22 RE: Słowacja - co dla początkującego?
A Chopok? Byłem z dzieckiem 8 lat i całkiem dobrze sobie radziło.

Polecam dobry i sprawdzony kalkulator kredytowy hipoteczny

Szukasz jakiegoś dobrego trenera osobistego? - polecam Michała Derlickiego - http://michalderlicki.com/

Arto mężczyzna

Dodane 01-09-2014 17:20 RE: Słowacja - co dla początkującego?
Zuberec - Milotin. Łatwy stok, blisko do term.
Mel1 mężczyzna

Dodane 19-11-2018 19:39 RE: Słowacja - co dla początkującego?
W Terchovej jest dużo łagodnych stoków, a do tego to naprawdę piękne miejscem godne odwiedzenia :) Do tego nie ma aż takich tłumów!
Skocz do Forum: