Wiosenna Ustawka 2015
Dodane przez Rowerowanie.pl dnia 13 maja 2015 10:04:51
Kolarze! Rowerzyści! Pasjonaci! Amatorzy! Zawodowcy!Zapraszam Was wszystkich na Ustawkę (z resztą jak co roku!). Odbędzie się to co zawsze czyli ściganie, dekoracja, a potem ognicho z kiełbachą, piwem i z czym tam kto jeszcze chce ;)Plan imprezy niezmienny od lat. Warunków uczestnictwa brak! ... no może fajnie mieć rower albo chociaż kibicować - robić zdjęcia itd. Wpisowego pieniężnego brak ale za to w ramach wpisowego można włożyć w pulę nagród jakiegoś batona/czekoladę albo sprzęta rowerowego.

Gwarantujemy jak zwykle dobrą zabawę, pomiar czasu i wiele licznych atrakcji jakich nie doświadczycie na innych "zawodach" :)Na ostatniej ustawce dopisała frekwencja, prawdopodobnie dlatego że odbyła się w niedziele (więcej osób ma wolną chwile), dlatego też tak będzie teraz.Na ognisko każdy jest zobowiązany przynieść własny prowiant, wedle uznania, zapewniamy jedynie ogień i bezpieczne miejsce :)Miejsce spotkania: Polana Pychowicka,

Data & godzina: 24.05.2015, godz. 11.00 (już będzie na pewno ciepło), na początek planowany wspólny objazd, zapoznanie z trasa, start o ok. 11.30Wydarzenie na FejsieJeszcze raz zapraszam i do zobaczenia :)

Maciu