VII Tour de UEK ! [nd, 5 czerwca]

Autor Wiadomość
remy kobieta

Posty: 32
Dołączyła: 10 cze 08
Dodane 21-05-2011 21:11 VII Tour de UEK ! [nd, 5 czerwca]
Subaru Prinzwear MTB Team oraz Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie po raz kolejny zapraszają na wyścig na terenie Kampusu UEK !

Wyścig odbędzie się w niedzielę 5 czerwca.
Więcej szczegółów po weekendzie:)

Zapraszamy serdecznie!

Kasia Rams
__________
remy kobieta

Posty: 32
Dołączyła: 10 cze 08
Dodane 26-05-2011 07:54 RE: VII Tour de UEK ! [nd, 5 czerwca]
Szczegóły pod adresem:

http://www.subaruazsuek.com/tourdeuek/

W tym roku miejsca na podium nagradzane będą bonami przeznaczonymi do zrealizowania w sklepie internetowym www.cyklomania.pl

Do wygrania prawie 2000 zł :)!


ELITA: 350zl/250zl/150zl

KOBIETY: 300zl/200zl/100zl

AMATORZY: 200zl/150zl/100zl

Zapraszmy !
Edytowane przez remy dnia 26-05-2011 10:48
Maciu mężczyzna

Maciu
Posty: 2014
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 4 kwi 08
Dodane 30-05-2011 14:11 RE: VII Tour de UEK ! [nd, 5 czerwca]
Kto startuje? Warto się zapisać już teraz by mieć mega wypasiony numerek! :D będzie ściganie! Kto mi rzuca rękawice?

...całe życie drugi!

Marcin mężczyzna

Marcin
Posty: 1656
Dołączył: 9 sty 06
Dodane 30-05-2011 14:14 RE: VII Tour de UEK ! [nd, 5 czerwca]
Startuje na tłenty najnerze, opony Fredy, waga bika 9,7 kg :D
Maciu mężczyzna

Maciu
Posty: 2014
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 4 kwi 08
Dodane 30-05-2011 14:20 RE: VII Tour de UEK ! [nd, 5 czerwca]
Ja startuje na małych kichach, opony ciężkie, waga bika 12,2 kg z błotnikami :D ... i tak Cie objadę :D:D:D:p

...całe życie drugi!

spinoza mężczyzna

spinoza
Posty: 1419
Miejscowość: Kraków - Kliny
Dołączył: 7 sie 06
Dodane 30-05-2011 14:22 RE: VII Tour de UEK ! [nd, 5 czerwca]
Najlepszy wyścig w mieście B), wybieram się :)

Połowa niewyczyszczonego błota odpadnie sama.

Michu mężczyzna

Michu
Posty: 984
Miejscowość: Kraków/Roma/San Gimignano
Dołączył: 16 wrz 08
Dodane 30-05-2011 18:11 RE: VII Tour de UEK ! [nd, 5 czerwca]
Powinienem być....bo liczy się atmosfera :0 piknikowa z nutką ściganctwa :D
Hinol mężczyzna

Hinol
Posty: 610
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 14 sie 08
Dodane 30-05-2011 18:50 RE: VII Tour de UEK ! [nd, 5 czerwca]
Wsiadam na rower i przejeżdżam B)
Tylko dylemat mam czy ja bardziej amator czy też elita jestem i co?
Versus mężczyzna

Posty: 3088
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 25 mar 07
Dodane 30-05-2011 19:01 RE: VII Tour de UEK ! [nd, 5 czerwca]
Ja wystartuję w amatorach. Moje wyniki z ubiegłych lat nie uzasadniają mojego udziału w elicie.
Jechał będę na mojej węglarce... sorry- "LANSerze"

nie bądź nigdy pokorny wobec dumnych ani dumy wobec pokornych

Edytowane przez Versus dnia 30-05-2011 19:04
furman mężczyzna

furman
Posty: 3227
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 9 sty 06
Dodane 30-05-2011 19:17 RE: VII Tour de UEK ! [nd, 5 czerwca]
Ja też jadę w amatorach :)
polson mężczyzna

Posty: 45
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 25 kwi 08
Dodane 30-05-2011 19:20 RE: VII Tour de UEK ! [nd, 5 czerwca]
taaaaa... wszyscy ściganci do amatora :) weźcie się nie zgrywajcie nawet :p

Subaru AZS UEK

Versus mężczyzna

Posty: 3088
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 25 mar 07
Dodane 30-05-2011 19:50 RE: VII Tour de UEK ! [nd, 5 czerwca]
Furman w elicie też możesz jechać jako amator... gotówki!.

nie bądź nigdy pokorny wobec dumnych ani dumy wobec pokornych

Michu mężczyzna

Michu
Posty: 984
Miejscowość: Kraków/Roma/San Gimignano
Dołączył: 16 wrz 08
Dodane 30-05-2011 21:22 RE: VII Tour de UEK ! [nd, 5 czerwca]
To ja Elicie może....:p ;p
Versus mężczyzna

Posty: 3088
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 25 mar 07
Dodane 30-05-2011 21:26 RE: VII Tour de UEK ! [nd, 5 czerwca]
Michu, mieliśmy walczyć rama w ramę! Po co Ci tyle dubli?

nie bądź nigdy pokorny wobec dumnych ani dumy wobec pokornych

Michu mężczyzna

Michu
Posty: 984
Miejscowość: Kraków/Roma/San Gimignano
Dołączył: 16 wrz 08
Dodane 30-05-2011 21:28 RE: VII Tour de UEK ! [nd, 5 czerwca]
wiesz jeśli ściganci pójdą w Amatorkę a Amatorzy w Elitę to nie będzie dubli...
choć chyba mnie tam to wiesz....czy bedę mial 10 czy 2 duble...zabawa jest zabawą :)
Versus mężczyzna

Posty: 3088
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 25 mar 07
Dodane 30-05-2011 21:36 RE: VII Tour de UEK ! [nd, 5 czerwca]
Bardzo słuszna uwaga Michu!brawo!
Będę musiał dobrze przyjrzeć się liście startowej przed wyborem dystansu.

nie bądź nigdy pokorny wobec dumnych ani dumy wobec pokornych

Michu mężczyzna

Michu
Posty: 984
Miejscowość: Kraków/Roma/San Gimignano
Dołączył: 16 wrz 08
Dodane 30-05-2011 21:36 RE: VII Tour de UEK ! [nd, 5 czerwca]
Versus chyba, że Nam pozowlą zrobić inną kategorię--RAMA w Ramę B)
Axi mężczyzna

Axi
Posty: 3258
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 8 sie 06
Dodane 30-05-2011 21:43 RE: VII Tour de UEK ! [nd, 5 czerwca]
Ale RAMA przy zapowiadanych temperaturach to się w olej i wodę rozpłynie ;p. Znam lepsze smarowidła do roweru, a sensu smarowania ramy nie widzę :D.

Pozdrawiam :)
Axi

Michu mężczyzna

Michu
Posty: 984
Miejscowość: Kraków/Roma/San Gimignano
Dołączył: 16 wrz 08
Dodane 30-05-2011 21:44 RE: VII Tour de UEK ! [nd, 5 czerwca]
:D:D:D posmarowałeś AXI teraz słowami....
Samba mężczyzna

Posty: 189
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 22 maj 07
Dodane 01-06-2011 21:04 RE: VII Tour de UEK ! [nd, 5 czerwca]
Wyskakuje Wam błąd podczas rejestracji?
Skocz do Forum: