VII Tour de UEK ! [nd, 5 czerwca]
| Autor | Wiadomość |
|---|---|
| remy Posty: 32 Dołączyła: 10 cze 08 |
|
|
Subaru Prinzwear MTB Team oraz Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie po raz kolejny zapraszają na wyścig na terenie Kampusu UEK ! Wyścig odbędzie się w niedzielę 5 czerwca. Więcej szczegółów po weekendzie ![]() Zapraszamy serdecznie! Kasia Rams __________ |
|
|
| |
| remy Posty: 32 Dołączyła: 10 cze 08 |
|
|
Szczegóły pod adresem: http://www.subaruazsuek.com/tourdeuek/ W tym roku miejsca na podium nagradzane będą bonami przeznaczonymi do zrealizowania w sklepie internetowym www.cyklomania.pl Do wygrania prawie 2000 zł !ELITA: 350zl/250zl/150zl KOBIETY: 300zl/200zl/100zl AMATORZY: 200zl/150zl/100zl Zapraszmy ! | |
| Edytowane przez remy dnia 26-05-2011 10:48 | |
|
| |
Maciu ![]() Posty: 2014 Miejscowość: Kraków Dołączył: 4 kwi 08 |
|
Kto startuje? Warto się zapisać już teraz by mieć mega wypasiony numerek! będzie ściganie! Kto mi rzuca rękawice?
...całe życie drugi! |
|
|
| |
| Marcin Posty: 1656 Dołączył: 9 sty 06 |
|
Startuje na tłenty najnerze, opony Fredy, waga bika 9,7 kg ![]() |
|
|
| |
Maciu ![]() Posty: 2014 Miejscowość: Kraków Dołączył: 4 kwi 08 |
|
Ja startuje na małych kichach, opony ciężkie, waga bika 12,2 kg z błotnikami ... i tak Cie objadę ![]() ![]() ![]()
...całe życie drugi! |
|
|
| |
spinoza ![]() Posty: 1419 Miejscowość: Kraków - Kliny Dołączył: 7 sie 06 |
|
Najlepszy wyścig w mieście , wybieram się
Połowa niewyczyszczonego błota odpadnie sama. |
|
|
| |
| Michu Posty: 984 Miejscowość: Kraków/Roma/San Gimignano Dołączył: 16 wrz 08 |
|
Powinienem być....bo liczy się atmosfera :0 piknikowa z nutką ściganctwa
|
|
|
| |
Hinol ![]() Posty: 610 Miejscowość: Kraków Dołączył: 14 sie 08 |
|
Wsiadam na rower i przejeżdżam ![]() Tylko dylemat mam czy ja bardziej amator czy też elita jestem
|
|
|
| |
| Versus Posty: 3088 Miejscowość: Kraków Dołączył: 25 mar 07 |
|
|
Ja wystartuję w amatorach. Moje wyniki z ubiegłych lat nie uzasadniają mojego udziału w elicie. Jechał będę na mojej węglarce... sorry- "LANSerze" nie bądź nigdy pokorny wobec dumnych ani dumy wobec pokornych | |
| Edytowane przez Versus dnia 30-05-2011 19:04 | |
|
| |
furman ![]() Posty: 3227 Miejscowość: Kraków Dołączył: 9 sty 06 |
|
Ja też jadę w amatorach
|
|
|
| |
| polson Posty: 45 Miejscowość: Kraków Dołączył: 25 kwi 08 |
|
taaaaa... wszyscy ściganci do amatora weźcie się nie zgrywajcie nawet
Subaru AZS UEK |
|
|
| |
| Versus Posty: 3088 Miejscowość: Kraków Dołączył: 25 mar 07 |
|
|
Furman w elicie też możesz jechać jako amator... gotówki!.
nie bądź nigdy pokorny wobec dumnych ani dumy wobec pokornych |
|
|
| |
| Michu Posty: 984 Miejscowość: Kraków/Roma/San Gimignano Dołączył: 16 wrz 08 |
|
To ja Elicie może....
|
|
|
| |
| Versus Posty: 3088 Miejscowość: Kraków Dołączył: 25 mar 07 |
|
|
Michu, mieliśmy walczyć rama w ramę! Po co Ci tyle dubli?
nie bądź nigdy pokorny wobec dumnych ani dumy wobec pokornych |
|
|
| |
| Michu Posty: 984 Miejscowość: Kraków/Roma/San Gimignano Dołączył: 16 wrz 08 |
|
|
wiesz jeśli ściganci pójdą w Amatorkę a Amatorzy w Elitę to nie będzie dubli... choć chyba mnie tam to wiesz....czy bedę mial 10 czy 2 duble...zabawa jest zabawą
|
|
|
| |
| Versus Posty: 3088 Miejscowość: Kraków Dołączył: 25 mar 07 |
|
Bardzo słuszna uwaga Michu!![]() Będę musiał dobrze przyjrzeć się liście startowej przed wyborem dystansu. nie bądź nigdy pokorny wobec dumnych ani dumy wobec pokornych |
|
|
| |
| Michu Posty: 984 Miejscowość: Kraków/Roma/San Gimignano Dołączył: 16 wrz 08 |
|
Versus chyba, że Nam pozowlą zrobić inną kategorię--RAMA w Ramę
|
|
|
| |
Axi ![]() Posty: 3258 Miejscowość: Kraków Dołączył: 8 sie 06 |
|
Ale RAMA przy zapowiadanych temperaturach to się w olej i wodę rozpłynie . Znam lepsze smarowidła do roweru, a sensu smarowania ramy nie widzę .
Pozdrawiam |
|
|
| |
| Michu Posty: 984 Miejscowość: Kraków/Roma/San Gimignano Dołączył: 16 wrz 08 |
|
![]() ![]() posmarowałeś AXI teraz słowami....
|
|
|
| |
| Samba Posty: 189 Miejscowość: Kraków Dołączył: 22 maj 07 |
|
| Wyskakuje Wam błąd podczas rejestracji? | |
|
| |
| Skocz do Forum: |


będzie ściganie! Kto mi rzuca rękawice?
, wybieram się

