Rekreacyjny Rajd Kraków-Trzebina 25 kwieiceń

Autor Wiadomość
Pirx mężczyzna

Pirx
Posty: 663
Miejscowość: Klucze
Dołączył: 16 maj 07
Dodane 25-04-2009 21:22 RE: Rekreacyjny Rajd Kraków-Trzebina 25 kwieiceń
Maciu wycinał jak zwykle, minął mnie jak wiatr już za Kryspinowem :) A ja sobie strzeliłem Giga, najpierw 53km do Krakowa przez Sułoszową i Ojców pod ten cholerny wiatr (po drodze kilka minut pogawędki ze spotkanym Andym, ok. kilometra za Bramą Krakowską), potem rajd 43km, no i do domu. Okazało się, że to całkiem blisko ode mnie, ledwie 28km. W sumie wyszło ok. 124km na 3 raty, średnia prędkość z rajdu 29,86km/h, z całości 28,5km/h. I po co to człowiek tak zapiernicza? Wyszła tempówka (nawet dwie) dosyć mocna, jak pisał Marcin, ze średnim pulsem 153, max 171 i godzina spędzona w 4 strefie tętna. A tydzień mam W&R, rzeczywiście :) Nażarłem się grochówki, pysznej jak zwykle, napiłem, nic nie wylosowałem, coś latającego mnie użarło w nogę i lekko się przypaliłem na rękach, nogach i szyi. Posiedziałem i pogadałem z MIśqiem, Michnikiem, Maciem, Elawinią, Dziczkiem, Marcin się pokręcił też w okolicy. Generalnie fajnie było, choć ponad 700 uczestników to już spory tłok.
Edytowane przez Pirx dnia 25-04-2009 21:28
pocio mężczyzna

pocio
Posty: 3929
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 4 wrz 06
Dodane 25-04-2009 22:00 RE: Rekreacyjny Rajd Kraków-Trzebina 25 kwieiceń
no to teraz żona cie na balkon wystawi :p;)

połowa problemów odłożonych rozwiązuje się sama
pozdrawiam naczelny bleblak pocio

Luki mężczyzna

Luki
Posty: 2502
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 27 mar 06
Dodane 26-04-2009 00:54 RE: Rekreacyjny Rajd Kraków-Trzebina 25 kwieiceń
Grochówka wspaniała, aż za dużo wziąłem :).Marcin


I co KERS przerywał?
Szymon mężczyzna

Posty: 67
Dołączył: 16 sty 08
Dodane 26-04-2009 01:22 RE: Rekreacyjny Rajd Kraków-Trzebina 25 kwieiceń
średnia prędkość z rajdu 29,86km/hPirx


To mnie średnia wyszła 33km/h, ale ja, kolega Baoo i dwóch sympatycznych Panów z Bikeholik'ów (pozdro:D) przyjechaliśmy pierwsi. Tak nam szybko szło, że nawet Policja i Straż nie zdążyła zabezpieczyć trasy.
Ale generalnie było sympatycznie:)

PS. Czas jazdy na moim Garminie to 1h14min, ale chłopaki z Bikeholików mówili, że 1h20min. Biorąc pod uwagę, że ruszyli jakąś minutę, no może dwie przed nami, to krakowskim targiem niech będzie że nasz czas to około 1h18min.

PS2. Dzięki Baoo, bo miałem chwilę zwątpienia, a naprawdę mi pomogłeś i gdyby nie moja choroba i twoja złamana rama, to ... było by dużo szybciej:p

bikestats

Edytowane przez Szymon dnia 26-04-2009 01:33
Michnik mężczyzna

Michnik
Posty: 1087
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 5 kwi 06
Dodane 26-04-2009 10:45 RE: Rekreacyjny Rajd Kraków-Trzebina 25 kwieiceń
Hej!
Było super wypaśnie. Rozgrzałem nogi jak nigdy ostatnio.
Doborowe towarzystwo, pogoda i fajny teren.
MiśQ dzieki za batona. Dostarczył mi sporo prądu :D
Dzieki również dla Macia i znów MiśQ'a za podanie koła w drodze powrotnej. Bez tego byłoby cieżko B)
Czas dojazdu 1h 34min.

ps dla Macia:
Chłopaku jak zmarnujesz swój talent do jazdy to osobiście skopię Ci dupsko:D

ps dla Pirx'a
Fajowy masz rowerbrawo!

Pozdro dla Bikeholików za wspólna jazdę.
baoo mężczyzna

Posty: 17
Dołączył: 20 mar 09
Dodane 26-04-2009 11:43 RE: Rekreacyjny Rajd Kraków-Trzebina 25 kwieiceń
[quote=Pirx]

PS2. Dzięki Baoo, bo miałem chwilę zwątpienia, a naprawdę mi pomogłeś i gdyby nie moja choroba i twoja złamana rama, to ... było by dużo szybciej:pSzymon

Do usług:) Mogłem sie w końcu zrewanżować za treningi. Popejrzewam jednak, że gdybyśmy jechali pod wiatr to role by się odwróciły. Szybciej? Jasne, za rok poprawiamy czas:)
MiśQ mężczyzna

MiśQ
Posty: 3416
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 13 sty 06
Dodane 26-04-2009 21:25 RE: Rekreacyjny Rajd Kraków-Trzebina 25 kwieiceń
Fajnie było wczoraj. Jechałem ten rajd 1szy raz i myślę, że nie ostatni. Dla 2 kubków grochówki było warto :D Jazdę umilałem sobie jak zwykle dopingując resztę rowerzystów (pozdro dla młodego Godula ;))
Atmosfera była rodzinna.
Dzięki za wspólną jazdę Michnikowi, a w drodze powrotnej też Michnikowi, Maciowi oraz czerwonym braciom z Królikiem na czele :)

p.s. a mieliśmy jechać jak cioty...:/

Grunt to nie przemęczać się!
Nie hamuj k...!! :)

Pirx mężczyzna

Pirx
Posty: 663
Miejscowość: Klucze
Dołączył: 16 maj 07
Dodane 27-04-2009 20:41 RE: Rekreacyjny Rajd Kraków-Trzebina 25 kwieiceń
No i jechaliśmy, a nie? ;) :)
szbiker mężczyzna

szbiker
Posty: 2370
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 29 kwi 09
Dodane 29-04-2009 11:27 RE: Rekreacyjny Rajd Kraków-Trzebina 25 kwieiceń
To mnie średnia wyszła 33km/h, ale ja, kolega Baoo i dwóch sympatycznych Panów z Bikeholik'ów (pozdro:D) przyjechaliśmy pierwsi. Tak nam szybko szło, że nawet Policja i Straż nie zdążyła zabezpieczyć trasy.
Ale generalnie było sympatycznie:)Szymon


Po przebytym rajdzie, patrząc na czołówkę nasuwa się refleksja że ten rajd rekreacyjny to chyba tylko z nazwy jest :D, co chwilę słyszałem "jedz dalej, ja odpadam" :D

Pozdrawiam
Edytowane przez szbiker dnia 29-04-2009 11:40
Michnik mężczyzna

Michnik
Posty: 1087
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 5 kwi 06
Dodane 10-05-2009 22:02 RE: Rekreacyjny Rajd Kraków-Trzebina 25 kwieiceń
Kilka fotek:http://picasaweb.google.pl/Moj…rakowTrzebinia#
MiśQ mężczyzna

MiśQ
Posty: 3416
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 13 sty 06
Dodane 03-05-2010 15:42 RE: Rekreacyjny Rajd Kraków-Trzebina 25 kwieiceń
Czy ktoś z Was "startował" może w tym roku?
Właśnie dowiedziałem się od Kota, że to wczoraj było :/
Ciekawe czy była grochówka? :D

Grunt to nie przemęczać się!
Nie hamuj k...!! :)

elteha mężczyzna

elteha
Posty: 19
Dołączył: 17 kwi 09
Dodane 03-05-2010 21:59 RE: Rekreacyjny Rajd Kraków-Trzebina 25 kwieiceń
Był rajd, była grochówka i była ekipa enduro69.pl ;)

http://dino001.fotosik.pl/albumy/756707.html

ośka kobieta

ośka
Posty: 239
Miejscowość: Chrzanów
Dołączyła: 13 sie 07
Dodane 04-05-2010 11:29 RE: Rekreacyjny Rajd Kraków-Trzebina 25 kwieiceń
Spoko, że wiedziałam coś na ten temat :( Widać, że ciągle śpie skoro nie wiem co się w mojej okolicy dzieje :/
Skocz do Forum: