Rekreacyjny Rajd Kraków-Trzebina 25 kwieiceń
- « początek
- ‹ poprz
- 1
- 2
- nast ›
- koniec »
| Autor | Wiadomość |
|---|---|
| Pirx Posty: 663 Miejscowość: Klucze Dołączył: 16 maj 07 |
|
Maciu wycinał jak zwykle, minął mnie jak wiatr już za Kryspinowem A ja sobie strzeliłem Giga, najpierw 53km do Krakowa przez Sułoszową i Ojców pod ten cholerny wiatr (po drodze kilka minut pogawędki ze spotkanym Andym, ok. kilometra za Bramą Krakowską), potem rajd 43km, no i do domu. Okazało się, że to całkiem blisko ode mnie, ledwie 28km. W sumie wyszło ok. 124km na 3 raty, średnia prędkość z rajdu 29,86km/h, z całości 28,5km/h. I po co to człowiek tak zapiernicza? Wyszła tempówka (nawet dwie) dosyć mocna, jak pisał Marcin, ze średnim pulsem 153, max 171 i godzina spędzona w 4 strefie tętna. A tydzień mam W&R, rzeczywiście Nażarłem się grochówki, pysznej jak zwykle, napiłem, nic nie wylosowałem, coś latającego mnie użarło w nogę i lekko się przypaliłem na rękach, nogach i szyi. Posiedziałem i pogadałem z MIśqiem, Michnikiem, Maciem, Elawinią, Dziczkiem, Marcin się pokręcił też w okolicy. Generalnie fajnie było, choć ponad 700 uczestników to już spory tłok. | |
| Edytowane przez Pirx dnia 25-04-2009 21:28 | |
|
| |
pocio ![]() Posty: 3929 Miejscowość: Kraków Dołączył: 4 wrz 06 |
|
no to teraz żona cie na balkon wystawi ![]()
połowa problemów odłożonych rozwiązuje się sama |
|
|
| |
Luki ![]() Posty: 2502 Miejscowość: Kraków Dołączył: 27 mar 06 |
|
Grochówka wspaniała, aż za dużo wziąłem I co KERS przerywał? |
|
|
| |
| Szymon Posty: 67 Dołączył: 16 sty 08 |
|
średnia prędkość z rajdu 29,86km/hPirx To mnie średnia wyszła 33km/h, ale ja, kolega Baoo i dwóch sympatycznych Panów z Bikeholik'ów (pozdro ) przyjechaliśmy pierwsi. Tak nam szybko szło, że nawet Policja i Straż nie zdążyła zabezpieczyć trasy.Ale generalnie było sympatycznie ![]() PS. Czas jazdy na moim Garminie to 1h14min, ale chłopaki z Bikeholików mówili, że 1h20min. Biorąc pod uwagę, że ruszyli jakąś minutę, no może dwie przed nami, to krakowskim targiem niech będzie że nasz czas to około 1h18min. PS2. Dzięki Baoo, bo miałem chwilę zwątpienia, a naprawdę mi pomogłeś i gdyby nie moja choroba i twoja złamana rama, to ... było by dużo szybciej
| |
| Edytowane przez Szymon dnia 26-04-2009 01:33 | |
|
| |
| Michnik Posty: 1087 Miejscowość: Kraków Dołączył: 5 kwi 06 |
|
|
Hej! Było super wypaśnie. Rozgrzałem nogi jak nigdy ostatnio. Doborowe towarzystwo, pogoda i fajny teren. MiśQ dzieki za batona. Dostarczył mi sporo prądu ![]() Dzieki również dla Macia i znów MiśQ'a za podanie koła w drodze powrotnej. Bez tego byłoby cieżko ![]() Czas dojazdu 1h 34min. ps dla Macia: Chłopaku jak zmarnujesz swój talent do jazdy to osobiście skopię Ci dupsko ![]() ps dla Pirx'a Fajowy masz rower ![]() Pozdro dla Bikeholików za wspólna jazdę. |
|
|
| |
| baoo Posty: 17 Dołączył: 20 mar 09 |
|
[quote=Pirx] Do usług Mogłem sie w końcu zrewanżować za treningi. Popejrzewam jednak, że gdybyśmy jechali pod wiatr to role by się odwróciły. Szybciej? Jasne, za rok poprawiamy czas![]() |
|
|
| |
MiśQ ![]() Posty: 3416 Miejscowość: Kraków Dołączył: 13 sty 06 |
|
Fajnie było wczoraj. Jechałem ten rajd 1szy raz i myślę, że nie ostatni. Dla 2 kubków grochówki było warto Jazdę umilałem sobie jak zwykle dopingując resztę rowerzystów (pozdro dla młodego Godula )Atmosfera była rodzinna. Dzięki za wspólną jazdę Michnikowi, a w drodze powrotnej też Michnikowi, Maciowi oraz czerwonym braciom z Królikiem na czele ![]() p.s. a mieliśmy jechać jak cioty...:/ Grunt to nie przemęczać się! |
|
|
| |
| Pirx Posty: 663 Miejscowość: Klucze Dołączył: 16 maj 07 |
|
No i jechaliśmy, a nie? ![]() |
|
|
| |
szbiker ![]() Posty: 2370 Miejscowość: Kraków Dołączył: 29 kwi 09 |
|
To mnie średnia wyszła 33km/h, ale ja, kolega Baoo i dwóch sympatycznych Panów z Bikeholik'ów (pozdro Po przebytym rajdzie, patrząc na czołówkę nasuwa się refleksja że ten rajd rekreacyjny to chyba tylko z nazwy jest , co chwilę słyszałem "jedz dalej, ja odpadam" ![]() Pozdrawiam | |
| Edytowane przez szbiker dnia 29-04-2009 11:40 | |
|
| |
| Michnik Posty: 1087 Miejscowość: Kraków Dołączył: 5 kwi 06 |
|
| Kilka fotek:http://picasaweb.google.pl/Moj…rakowTrzebinia# | |
|
| |
MiśQ ![]() Posty: 3416 Miejscowość: Kraków Dołączył: 13 sty 06 |
|
|
Czy ktoś z Was "startował" może w tym roku? Właśnie dowiedziałem się od Kota, że to wczoraj było Ciekawe czy była grochówka?
Grunt to nie przemęczać się! |
|
|
| |
| elteha Posty: 19 Dołączył: 17 kwi 09 |
|
Był rajd, była grochówka i była ekipa enduro69.pl ![]() http://dino001.fotosik.pl/albumy/756707.html |
|
|
| |
| ośka Posty: 239 Miejscowość: Chrzanów Dołączyła: 13 sie 07 |
|
Spoko, że wiedziałam coś na ten temat Widać, że ciągle śpie skoro nie wiem co się w mojej okolicy dzieje :/ |
|
|
| |
- « początek
- ‹ poprz
- 1
- 2
- nast ›
- koniec »
| Skocz do Forum: |
A ja sobie strzeliłem Giga, najpierw 53km do Krakowa przez Sułoszową i Ojców pod ten cholerny wiatr (po drodze kilka minut pogawędki ze spotkanym Andym, ok. kilometra za Bramą Krakowską), potem rajd 43km, no i do domu. Okazało się, że to całkiem blisko ode mnie, ledwie 28km. W sumie wyszło ok. 124km na 3 raty, średnia prędkość z rajdu 29,86km/h, z całości 28,5km/h. I po co to człowiek tak zapiernicza? Wyszła tempówka (nawet dwie) dosyć mocna, jak pisał Marcin, ze średnim pulsem 153, max 171 i godzina spędzona w 4 strefie tętna. A tydzień mam W&R, rzeczywiście 

) przyjechaliśmy pierwsi. Tak nam szybko szło, że nawet Policja i Straż nie zdążyła zabezpieczyć trasy.


Widać, że ciągle śpie skoro nie wiem co się w mojej okolicy dzieje :/