Śladami Kruhego i Wacona, czyli Kraków-Myślenice-Kraków
| Autor | Wiadomość |
|---|---|
| Cvbge Posty: 769 Dołączył: 13 sty 07 |
|
|
Spodobało mi się:http://enduro69.pl/forum/viewt…php?f=11&t=1526 Tak więc jakoś na jesieni będę jechał tą trasę. Zapraszam! ![]() |
|
|
| |
halina ![]() Posty: 312 Dołączyła: 26 cze 10 |
|
Planowałam taką traskę jakoś w maju, ale ulewny deszcz dzień przed jakoś zniechęcił... Może na jesieni się uda ![]() |
|
|
| |
| bogil Posty: 31 Miejscowość: Skawina Dołączył: 18 lip 10 |
|
|
No ta trasa jest naprawdę spoko z tymże odcinek z Sułkowic do Skawiny mogę zaproponować w trochę lepszym wariancie. Trochę kiepsko z oznaczeniami, radzę sie uzbroić w jakąś mapkę albo gpsa. |
|
|
| |
| Skocz do Forum: |


