MTB Marathon - Kraków 28.08.2010
Albumy Zdjęć > MTB Marathon - Kraków 28.08.2010
Ilość zdjęć: 50
Ostatnie zdjęcie dodane przez Michu dnia 30 sierpnia 2010 18:39:29
Zdjęcia
Jedno z ostatnich zdjęć Versusa ;)

Data: 28/08/2010 20:54
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 9
Ocena: (0)
Obejrzano: 2995

Data: 28/08/2010 20:54
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 9
Ocena: (0)
Obejrzano: 2995
Maciu jeszcze przed - dlatego z uśmiechem :)

Data: 28/08/2010 21:07
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 1
Ocena: (0)
Obejrzano: 2461

Data: 28/08/2010 21:07
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 1
Ocena: (0)
Obejrzano: 2461
Uwaga! Na zdjęciu widać że Miki je! :D

Data: 28/08/2010 20:54
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 1
Ocena: (0)
Obejrzano: 2102

Data: 28/08/2010 20:54
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 1
Ocena: (0)
Obejrzano: 2102
Hmmm, czy to aby dobry sektor ...

Data: 28/08/2010 20:55
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 0
Ocena: (0)
Obejrzano: 2810

Data: 28/08/2010 20:55
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 0
Ocena: (0)
Obejrzano: 2810
To już na pewno ostatnie zdjęcie z Versusem ;)

Data: 28/08/2010 20:55
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 1
Ocena: (0)
Obejrzano: 2170

Data: 28/08/2010 20:55
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 1
Ocena: (0)
Obejrzano: 2170
Skrzynia drze pod górę do Nielepic

Data: 28/08/2010 20:55
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 2
Ocena: (0)
Obejrzano: 1852

Data: 28/08/2010 20:55
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 2
Ocena: (0)
Obejrzano: 1852
Ośka jeszcze z działającymi ośkami :)

Data: 28/08/2010 20:55
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 5
Ocena: (0)
Obejrzano: 2016

Data: 28/08/2010 20:55
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 5
Ocena: (0)
Obejrzano: 2016
Szyderca krzyczy że ma już dosyć :D

Data: 28/08/2010 20:56
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 0
Ocena: (0)
Obejrzano: 1977

Data: 28/08/2010 20:56
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 0
Ocena: (0)
Obejrzano: 1977
Tego głodomora też skąś znamy... ;)

Data: 28/08/2010 20:56
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 4
Ocena: (0)
Obejrzano: 2831

Data: 28/08/2010 20:56
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 4
Ocena: (0)
Obejrzano: 2831
Andy taki happy że nawet nie poprawia gogli

Data: 28/08/2010 20:56
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 0
Ocena: (0)
Obejrzano: 1979

Data: 28/08/2010 20:56
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 0
Ocena: (0)
Obejrzano: 1979
Ten team jest znany że zlizuje z siebie błoto ;)

Data: 28/08/2010 20:56
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 0
Ocena: (0)
Obejrzano: 2548

Data: 28/08/2010 20:56
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 0
Ocena: (0)
Obejrzano: 2548
50 kilometr a Andy ciągle happy ... czegoś się musiał najeść ;)

Data: 28/08/2010 20:57
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 2
Ocena: (0)
Obejrzano: 1884

Data: 28/08/2010 20:57
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 2
Ocena: (0)
Obejrzano: 1884
MiśQ udaje że się nie boi wody ;)

Data: 28/08/2010 20:57
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 1
Ocena: (0)
Obejrzano: 1824

Data: 28/08/2010 20:57
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 1
Ocena: (0)
Obejrzano: 1824
Niestety kolejny raz brak techniki dał znać o sobie - klocki zdarte :D

Data: 28/08/2010 20:58
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 4
Ocena: (0)
Obejrzano: 2494

Data: 28/08/2010 20:58
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 4
Ocena: (0)
Obejrzano: 2494
Styl jazdy a'la włoski - bez siodełka :D

Data: 28/08/2010 20:58
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 3
Ocena: (0)
Obejrzano: 2345

Data: 28/08/2010 20:58
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 3
Ocena: (0)
Obejrzano: 2345
Szbiker w Kryspinowie - wraca z plaży :)

Data: 28/08/2010 20:58
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 3
Ocena: (0)
Obejrzano: 2037

Data: 28/08/2010 20:58
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 3
Ocena: (0)
Obejrzano: 2037
Tadek na szczęśliwego nie wygląda ;)

Data: 28/08/2010 20:58
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 2
Ocena: (0)
Obejrzano: 2139

Data: 28/08/2010 20:58
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 2
Ocena: (0)
Obejrzano: 2139
Spinoza lekko zrezygnowany ;)

Data: 28/08/2010 20:58
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 0
Ocena: (0)
Obejrzano: 1858

Data: 28/08/2010 20:58
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 0
Ocena: (0)
Obejrzano: 1858
Kubak wiezie się na Spinozie ;)

Data: 28/08/2010 20:59
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 4
Ocena: (0)
Obejrzano: 2124

Data: 28/08/2010 20:59
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 4
Ocena: (0)
Obejrzano: 2124
Z błotem lepiej smakuje

Data: 28/08/2010 21:01
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 0
Ocena: (0)
Obejrzano: 2277

Data: 28/08/2010 21:01
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 0
Ocena: (0)
Obejrzano: 2277
"Energia" na mecie :)

Data: 28/08/2010 21:01
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 0
Ocena: (0)
Obejrzano: 1941

Data: 28/08/2010 21:01
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 0
Ocena: (0)
Obejrzano: 1941
Nowy model na 2011 - jeździ bez łańcucha

Data: 28/08/2010 21:02
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 1
Ocena: (0)
Obejrzano: 2128

Data: 28/08/2010 21:02
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 1
Ocena: (0)
Obejrzano: 2128
Czy warto było tak Taurynkę brudzić ... ?;)

Data: 28/08/2010 21:03
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 0
Ocena: (0)
Obejrzano: 1981

Data: 28/08/2010 21:03
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 0
Ocena: (0)
Obejrzano: 1981
Szyderca już umyty

Data: 28/08/2010 21:04
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 1
Ocena: (0)
Obejrzano: 2765

Data: 28/08/2010 21:04
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 1
Ocena: (0)
Obejrzano: 2765
Dobrze się zrosło - świetny wynik :)

Data: 28/08/2010 21:04
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 4
Ocena: (0)
Obejrzano: 2626

Data: 28/08/2010 21:04
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 4
Ocena: (0)
Obejrzano: 2626
Miki znowu je ale coś blady ;)

Data: 28/08/2010 21:05
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 0
Ocena: (0)
Obejrzano: 2630

Data: 28/08/2010 21:05
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 0
Ocena: (0)
Obejrzano: 2630
Andy od rana się cieszył na myśl o nowej paczce koksu ;)

Data: 28/08/2010 21:06
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 1
Ocena: (0)
Obejrzano: 2589

Data: 28/08/2010 21:06
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 1
Ocena: (0)
Obejrzano: 2589
Ośka i jej taxi ;)

Data: 28/08/2010 21:06
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 0
Ocena: (0)
Obejrzano: 2361

Data: 28/08/2010 21:06
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 0
Ocena: (0)
Obejrzano: 2361
Włoskie pożegnanie :D

Data: 28/08/2010 21:06
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 0
Ocena: (0)
Obejrzano: 2145

Data: 28/08/2010 21:06
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 0
Ocena: (0)
Obejrzano: 2145
Ostatnio modny jest makijaż wśród bikerek ;)

Data: 28/08/2010 21:06
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 1
Ocena: (0)
Obejrzano: 1956

Data: 28/08/2010 21:06
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 1
Ocena: (0)
Obejrzano: 1956
Szbiker dołączył właśnie do koksów ;)

Data: 28/08/2010 21:07
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 4
Ocena: (0)
Obejrzano: 2001

Data: 28/08/2010 21:07
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 4
Ocena: (0)
Obejrzano: 2001
Nie mogło zabraknąć 29'' :)

Data: 28/08/2010 21:07
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 0
Ocena: (0)
Obejrzano: 2263

Data: 28/08/2010 21:07
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 0
Ocena: (0)
Obejrzano: 2263



