MTB Marathon - Kraków 28.08.2010

Albumy Zdjęć > MTB Marathon - Kraków 28.08.2010

Ilość zdjęć: 50
Ostatnie zdjęcie dodane przez Michu dnia 30 sierpnia 2010 18:39:29

Zdjęcia
Jedno z ostatnich zdjęć Versusa ;)

img_3882_t1.jpg

Data: 28/08/2010 20:54
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 9
Ocena: (0)
Obejrzano: 2995



Maciu jeszcze przed - dlatego z uśmiechem :)

img_3870_t1.jpg

Data: 28/08/2010 21:07
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 1
Ocena: (0)
Obejrzano: 2461



Uwaga! Na zdjęciu widać że Miki je! :D

img_3887_t1.jpg

Data: 28/08/2010 20:54
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 1
Ocena: (0)
Obejrzano: 2102



Hmmm, czy to aby dobry sektor ...

img_3893_t1.jpg

Data: 28/08/2010 20:55
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 0
Ocena: (0)
Obejrzano: 2810



Poooooszli...

img_3906_t1.jpg

Data: 28/08/2010 20:55
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 1
Ocena: (0)
Obejrzano: 2482



To już na pewno ostatnie zdjęcie z Versusem ;)

img_3918_t1.jpg

Data: 28/08/2010 20:55
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 1
Ocena: (0)
Obejrzano: 2170



Skrzynia drze pod górę do Nielepic

img_3963_t1.jpg

Data: 28/08/2010 20:55
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 2
Ocena: (0)
Obejrzano: 1852



Ośka jeszcze z działającymi ośkami :)

img_3974_t1.jpg

Data: 28/08/2010 20:55
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 5
Ocena: (0)
Obejrzano: 2016



Szyderca krzyczy że ma już dosyć :D

img_3997_t1.jpg

Data: 28/08/2010 20:56
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 0
Ocena: (0)
Obejrzano: 1977



Tego głodomora też skąś znamy... ;)

img_4002_t1.jpg

Data: 28/08/2010 20:56
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 4
Ocena: (0)
Obejrzano: 2831



Andy taki happy że nawet nie poprawia gogli

img_4005_t1.jpg

Data: 28/08/2010 20:56
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 0
Ocena: (0)
Obejrzano: 1979



Ten team jest znany że zlizuje z siebie błoto ;)

img_4021_t1.jpg

Data: 28/08/2010 20:56
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 0
Ocena: (0)
Obejrzano: 2548



50 kilometr a Andy ciągle happy ... czegoś się musiał najeść ;)

img_4159_t1.jpg

Data: 28/08/2010 20:57
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 2
Ocena: (0)
Obejrzano: 1884



MiśQ udaje że się nie boi wody ;)

img_4164_t1.jpg

Data: 28/08/2010 20:57
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 1
Ocena: (0)
Obejrzano: 1824



Niestety kolejny raz brak techniki dał znać o sobie - klocki zdarte :D

img_4168_t1.jpg

Data: 28/08/2010 20:58
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 4
Ocena: (0)
Obejrzano: 2494



Styl jazdy a'la włoski - bez siodełka :D

img_4198_t1.jpg

Data: 28/08/2010 20:58
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 3
Ocena: (0)
Obejrzano: 2345



Szbiker w Kryspinowie - wraca z plaży :)

img_4234_t1.jpg

Data: 28/08/2010 20:58
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 3
Ocena: (0)
Obejrzano: 2037



Tadek na szczęśliwego nie wygląda ;)

img_4247_t1.jpg

Data: 28/08/2010 20:58
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 2
Ocena: (0)
Obejrzano: 2139



Spinoza lekko zrezygnowany ;)

img_4268_t1.jpg

Data: 28/08/2010 20:58
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 0
Ocena: (0)
Obejrzano: 1858



Kubak wiezie się na Spinozie ;)

img_4272_t1.jpg

Data: 28/08/2010 20:59
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 4
Ocena: (0)
Obejrzano: 2124



Błotny człowiek

img_4277_t1.jpg

Data: 28/08/2010 21:00
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 7
Ocena: (0)
Obejrzano: 2213



Z błotem lepiej smakuje

img_4297_t1.jpg

Data: 28/08/2010 21:01
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 0
Ocena: (0)
Obejrzano: 2277



"Energia" na mecie :)

img_4306_t1.jpg

Data: 28/08/2010 21:01
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 0
Ocena: (0)
Obejrzano: 1941



Nowy model na 2011 - jeździ bez łańcucha

img_4308_t1.jpg

Data: 28/08/2010 21:02
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 1
Ocena: (0)
Obejrzano: 2128



Finisher :)

img_4315_t1.jpg

Data: 28/08/2010 21:02
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 1
Ocena: (0)
Obejrzano: 2015



Kubak finiszuje

img_4321_t1.jpg

Data: 28/08/2010 21:03
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 0
Ocena: (0)
Obejrzano: 2332



Czy warto było tak Taurynkę brudzić ... ?;)

img_4326_t1.jpg

Data: 28/08/2010 21:03
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 0
Ocena: (0)
Obejrzano: 1981



Szyderca już umyty

img_4333_t1.jpg

Data: 28/08/2010 21:04
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 1
Ocena: (0)
Obejrzano: 2765



Dobrze się zrosło - świetny wynik :)

img_4340_t1.jpg

Data: 28/08/2010 21:04
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 4
Ocena: (0)
Obejrzano: 2626



Miki znowu je ale coś blady ;)

img_4354_t1.jpg

Data: 28/08/2010 21:05
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 0
Ocena: (0)
Obejrzano: 2630



Andy od rana się cieszył na myśl o nowej paczce koksu ;)

img_4365_t1.jpg

Data: 28/08/2010 21:06
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 1
Ocena: (0)
Obejrzano: 2589



Ośka i jej taxi ;)

img_4370_t1.jpg

Data: 28/08/2010 21:06
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 0
Ocena: (0)
Obejrzano: 2361



Włoskie pożegnanie :D

img_4374_t1.jpg

Data: 28/08/2010 21:06
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 0
Ocena: (0)
Obejrzano: 2145



Ostatnio modny jest makijaż wśród bikerek ;)

img_4376_t1.jpg

Data: 28/08/2010 21:06
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 1
Ocena: (0)
Obejrzano: 1956



Szbiker dołączył właśnie do koksów ;)

img_3872_t1.jpg

Data: 28/08/2010 21:07
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 4
Ocena: (0)
Obejrzano: 2001



Nie mogło zabraknąć 29'' :)

img_3880_t1.jpg

Data: 28/08/2010 21:07
Dodany przez: Kocur
Komentarzy: 0
Ocena: (0)
Obejrzano: 2263