Maraton Krakowski - już po ;-)
| Autor | Wiadomość |
|---|---|
| skolioza Posty: 951 Dołączył: 27 cze 06 |
|
No to wyżywajcie się do woli - kto jedzie, jak jedzie, jakie opony, przełożenia itd itp
www.RetroMTB.pl http://www.facebook.com/pages/RetroMTBpl/139103036115861?ref=ts | |
| Edytowane przez Axi dnia 28-08-2010 15:33 | |
|
| |
| pit Posty: 1619 Dołączył: 9 sty 06 |
|
|
No jak to tylko giga! Opony tym razem czarne biorę. Od startu taktyka prosta - na blat i ogień ![]() |
|
|
| |
| Versus Posty: 3088 Miejscowość: Kraków Dołączył: 25 mar 07 |
|
Jadę giga. To będzie(o zgrozo) chyba pierwsza w tym sezonie okazja do zweryfikowania formy mojego stałego rywala, a tu akurat i przedmówcy Pita.
nie bądź nigdy pokorny wobec dumnych ani dumy wobec pokornych |
|
|
| |
UMaciek ![]() Posty: 640 Miejscowość: Krzeszowice Dołączył: 19 kwi 09 |
|
Też postanowiłem że w rodzinnych stronach trzeba pocisnąć Giga. Jak zwykle przód explorer a z tyłu RaceKing. Z przełożen to tylko napęd 3x8!
|
|
|
| |
MiśQ ![]() Posty: 3416 Miejscowość: Kraków Dołączył: 13 sty 06 |
|
Jadę! Pewnie mega, choć mocno rozważam Mini! Konusi już nie ma, a "nowy rumak" będzie cięższy o 1kg Opony - gumowe!! Przełożenia 3x9! Jak? Prosto - byle do mety!
Grunt to nie przemęczać się! |
|
|
| |
Hinol ![]() Posty: 610 Miejscowość: Kraków Dołączył: 14 sie 08 |
|
Jak wszyscy to wszyscy ![]() Też jadę, giga naturalnie, tylko od wyjazdu na Pilsko coś mnie bierze i nie chce przestać Rower będzie czarny, na czarnych oponach Conti RK 2.2, bardzo możliwe że uda mi się zmontować 2x8 do tego czasu. Dodatkowo rozważam start na sztywnym
|
|
|
| |
| Jacekddd Posty: 535 Miejscowość: Kraków Dołączył: 23 paź 09 |
|
|
Na ten sezon planowałem w Krk pojechać co będzie organizowane, optymalnie mega ze względu na to, że dużo osób i łatwiej się ocenić jak poszło. Po Tarnowie z kondycją chyba coś słabo, na początku miesiąca w Krk łapałem za łatwo gumy ale Furman jak zobaczył ile mam powietrza to się zdumiał, że tak mało co wiele wyjaśnia bo po laczkach to już jest to bardziej dopompowane więc może coś to wyjaśnia. Opony standard dopóki tych nie zjeżdżę. Szukam argumentów żeby Marzenę namówić na mini bo jakby pojechała byłby to dla niej duży motywator, tak więc jakby w dyskusji o oponach, ciśnieniu, sprzęcie, dystansie, przygotowaniu, pogodzie, trasie, żelkach, napojach i nie wiem czym jeszcze wypowiadały się również jakieś Panie to łowił będę czujnie argumenty "za" i skrzętnie kolekcjonował by je potem z premedytacją wykorzystać. Mam nadzieję na pogodę, walkę na trasie, na to że sprzęt nie zawiedzie, nie będzie wielkich korków, blokowań na zjazdach i na dobry przejazd. Jacek
Quest, Snoek, Kross |
|
|
| |
Maciu ![]() Posty: 2014 Miejscowość: Kraków Dołączył: 4 kwi 08 |
|
Misiek może i cięższego bedzie miał rumaka ale za to szybszego Prawie sam jeździ, a przede wszystkim szybciej zjeżdża, dobrze wyszkolony ![]() Kto przejedzie giga bez zrzucania z blatu i schodzenia z roweru ten dostanie batona! (dla pewności wykręcimy dwie mniejsze tarcze oraz skręcimy spdy tak by się nie wypinały )
...całe życie drugi! |
|
|
| |
pocio ![]() Posty: 3929 Miejscowość: Kraków Dołączył: 4 wrz 06 |
|
Dobry pomysł, ale zawsze może jeszcze zdjąć buty ![]() Widzę, że jest szansa, by trasa nie pyliła
połowa problemów odłożonych rozwiązuje się sama |
|
|
| |
| skolioza Posty: 951 Dołączył: 27 cze 06 |
|
Jadę giga. To będzie(o zgrozo) chyba pierwsza w tym sezonie okazja do zweryfikowania O mnie piszesz Versusie jak mniemam.... Musze Cię rozczarować - w trakcie trwania maratonu będę się z przyjemnością łajdaczył po Beskidzie Niskim ![]() Ale.... może jakaś ustawka?
www.RetroMTB.pl http://www.facebook.com/pages/RetroMTBpl/139103036115861?ref=ts |
|
|
| |
| oscar Posty: 178 Miejscowość: Kraków Dołączył: 28 maj 10 |
|
Niestety w tym roku nie wystartuję ale może uda mi się przyjechać, aby porobić zdjęcia na starcie/mecie, w wąwozie Kochanowskim i jeszcze na jakimś podjeździe pokibicować zielonym![]() |
|
|
| |
| Michu Posty: 984 Miejscowość: Kraków/Roma/San Gimignano Dołączył: 16 wrz 08 |
|
|
Mini lub Mega. 3x5 lub 3x8 tam gdzie asfalt. Opony Geax 2,25 przód i tył.
|
|
|
| |
szbiker ![]() Posty: 2370 Miejscowość: Kraków Dołączył: 29 kwi 09 |
|
chętni w konkursie o batona polegną już na pierwszym podjeździe w lasku wolskim ![]() | |
| Edytowane przez szbiker dnia 24-08-2010 15:27 | |
|
| |
| LoveBeer Posty: 313 Miejscowość: Nowy Targ Dołączył: 2 sie 10 |
|
mi sie nie chce, w krakowie juz bylem u grabka, poza tym mam wrazenie ze przetrenowalem czy cos, w ostatni weekend noga bardzo slabo podawala a w nastepne dni ledwo dalem rady kompensacyjny zrobic. chyba rower na chwile pojdzie w kat, musze jakies sily uzbierac na maraton w slovenskom raji ![]() http://www.xcmaraton.sk/xc/index.php?page=2 Piwny budda na rowerze. |
|
|
| |
pocio ![]() Posty: 3929 Miejscowość: Kraków Dołączył: 4 wrz 06 |
|
|
sorry stary ale nie porównaj maratonu u p.M.Grabka do maratonu krakowskiego. Trochę inna skala trudności chodź z pozoru niby podobna trasa. Gwarantuję, że po przejechaniu giga będziesz usatysfakcjonowany, a i mega przy tej długości nie jest dla każdego do przejechania w przyzwoitym czasie. połowa problemów odłożonych rozwiązuje się sama |
|
|
| |
| LoveBeer Posty: 313 Miejscowość: Nowy Targ Dołączył: 2 sie 10 |
|
wiesz dla mnie kolosalnej roznicy miedzy zeszloroczym golonka a tegorocznym grabkiem nie bylo, no ale ja nie znam niuansow krakowskich i okolicznych bezdrozy poza tym jak pisalem musze troche dychnac bo ostatnio w kazdy weekend gdzies startowalem, a teraz na ten odpoczynek jest znakomita okazja
Piwny budda na rowerze. |
|
|
| |
spinoza ![]() Posty: 1419 Miejscowość: Kraków - Kliny Dołączył: 7 sie 06 |
|
...no ale teraz takie czasy że przełożenie typu 38/36 też może być traktowane jako z blatu ...
Połowa niewyczyszczonego błota odpadnie sama. |
|
|
| |
szbiker ![]() Posty: 2370 Miejscowość: Kraków Dołączył: 29 kwi 09 |
|
W sumie racja - ale też ciężkie ![]() |
|
|
| |
| Pirx Posty: 663 Miejscowość: Klucze Dołączył: 16 maj 07 |
|
| Tak sobie ciężkie, prawie identyczne, jak 32/30, albo jak wolisz 22/20 (nieco twardsze), na których można podjechać najbardziej strome miejsca na trasie Mega. | |
|
| |
Axi ![]() Posty: 3258 Miejscowość: Kraków Dołączył: 8 sie 06 |
|
W zeszłym roku na mecie oglądaliśmy rower, który miał tylko jeden blat w korbie… Do piasty w sumie też tylko jedna zębatka była przykręcona, ale piasta była 8-biegowa. Pozdrawiam |
|
|
| |
| Skocz do Forum: |






ale może uda mi się przyjechać, aby porobić zdjęcia na starcie/mecie, w wąwozie Kochanowskim i jeszcze na jakimś podjeździe pokibicować zielonym