VII Tour de UEK ! [nd, 5 czerwca]

Autor Wiadomość
spinoza mężczyzna

spinoza
Posty: 1419
Miejscowość: Kraków - Kliny
Dołączył: 7 sie 06
Dodane 01-06-2011 21:08 RE: VII Tour de UEK ! [nd, 5 czerwca]
Właśnie się zapisałem - działa.

Połowa niewyczyszczonego błota odpadnie sama.

Leslaw mężczyzna

Leslaw
Posty: 3705
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 19 lip 06
Dodane 01-06-2011 21:55 RE: VII Tour de UEK ! [nd, 5 czerwca]
Będę.:)
Versus mężczyzna

Posty: 3088
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 25 mar 07
Dodane 02-06-2011 22:26 RE: VII Tour de UEK ! [nd, 5 czerwca]
Przy tej okazji proponuję(o ile pogoda pozwoli), małą inicjatywę integracyjną LightGreen/RacingGreen, w trakcie zawodów(bufet UE) oraz po, o ile zaistniej taka potrzeba.
__________

nie bądź nigdy pokorny wobec dumnych ani dumy wobec pokornych

Kubak mężczyzna

Kubak
Posty: 2452
Miejscowość: Kraków-Zielonki
Dołączył: 21 mar 07
Dodane 03-06-2011 10:40 RE: VII Tour de UEK ! [nd, 5 czerwca]
Jak przeżyję Zawoję to będę

Куба

Michu mężczyzna

Michu
Posty: 984
Miejscowość: Kraków/Roma/San Gimignano
Dołączył: 16 wrz 08
Dodane 03-06-2011 10:57 RE: VII Tour de UEK ! [nd, 5 czerwca]
Zgłoszenie poszło.
MiśQ mężczyzna

MiśQ
Posty: 3416
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 13 sty 06
Dodane 03-06-2011 12:56 RE: VII Tour de UEK ! [nd, 5 czerwca]
Michu, startujesz z kobietami? Może nie dostaniesz zbyt wielu dubli :/

Grunt to nie przemęczać się!
Nie hamuj k...!! :)

schwepes mężczyzna

schwepes
Posty: 194
Dołączył: 21 mar 10
Dodane 03-06-2011 15:24 RE: VII Tour de UEK ! [nd, 5 czerwca]
MiśQ, miałeś na myśli dubla czy kosza, bo już się gubię ;) ?
MiśQ mężczyzna

MiśQ
Posty: 3416
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 13 sty 06
Dodane 03-06-2011 18:34 RE: VII Tour de UEK ! [nd, 5 czerwca]
O koszach to ja wolę nie rozmawiać. Michu to kolasz, prawdziwy włoski kolasz :D

Grunt to nie przemęczać się!
Nie hamuj k...!! :)

Michu mężczyzna

Michu
Posty: 984
Miejscowość: Kraków/Roma/San Gimignano
Dołączył: 16 wrz 08
Dodane 03-06-2011 21:00 RE: VII Tour de UEK ! [nd, 5 czerwca]
MisQ w sensie, że ero-macho, i lovelasek jak oni..
MiśQ mężczyzna

MiśQ
Posty: 3416
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 13 sty 06
Dodane 03-06-2011 21:42 RE: VII Tour de UEK ! [nd, 5 czerwca]
No, może tak być. B)

Grunt to nie przemęczać się!
Nie hamuj k...!! :)

Samba mężczyzna

Posty: 189
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 22 maj 07
Dodane 04-06-2011 18:40 RE: VII Tour de UEK ! [nd, 5 czerwca]
To kto ze ścigantów poza Furmanem startuje jeszcze w amatorach? Nie krępować się chwalić się;)
Versus mężczyzna

Posty: 3088
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 25 mar 07
Dodane 04-06-2011 19:25 RE: VII Tour de UEK ! [nd, 5 czerwca]
Samba, o wygranej nawet nie myśl! Przyjedzie ... no chyba już ksiądz, nie kleryk na cienkiej gumie i zgarnie trofeum.
Inna sprawa, że moim zdaniem amatorskie podium z jednego roku powinno mieć możliwość w kolejnym startu jedynie w elicie.i co?

nie bądź nigdy pokorny wobec dumnych ani dumy wobec pokornych

Axi mężczyzna

Axi
Posty: 3258
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 8 sie 06
Dodane 04-06-2011 19:37 RE: VII Tour de UEK ! [nd, 5 czerwca]
To chyba wtedy "przymus" a nie "możliwość" ;p

Pozdrawiam :)
Axi

Michu mężczyzna

Michu
Posty: 984
Miejscowość: Kraków/Roma/San Gimignano
Dołączył: 16 wrz 08
Dodane 04-06-2011 20:33 RE: VII Tour de UEK ! [nd, 5 czerwca]
Poza tym "ksiądz" na cienkich gumach to nie rower MTB tylko przełaj...

A my na 2.25 ....oj Versus jedzimey w tandemie?
Versus mężczyzna

Posty: 3088
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 25 mar 07
Dodane 04-06-2011 20:40 RE: VII Tour de UEK ! [nd, 5 czerwca]
To chyba wtedy "przymus" a nie "możliwość" ;pAxi


Tak tak, brak wyboru to przymus! Ale "możliwość", bo trzecim wyjściem jest odpuszczenie startu.

Dodane dnia 04 czerwca 2011 20:57:01

Tandem nie sprawdzi się na tej trasie, zrobimy to w sztafecie!B)

nie bądź nigdy pokorny wobec dumnych ani dumy wobec pokornych

Edytowane przez Versus dnia 04-06-2011 20:57
MiśQ mężczyzna

MiśQ
Posty: 3416
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 13 sty 06
Dodane 04-06-2011 21:07 RE: VII Tour de UEK ! [nd, 5 czerwca]
Poza tym "ksiądz" na cienkich gumach to nie rower MTB tylko przełaj...

A my na 2.25 ....oj Versus jedzimey w tandemie?Michu

To, kto na czyim holu będzie "jechać"? :D:D:D:D:D

Grunt to nie przemęczać się!
Nie hamuj k...!! :)

Edytowane przez MiśQ dnia 05-06-2011 00:23
Versus mężczyzna

Posty: 3088
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 25 mar 07
Dodane 04-06-2011 21:39 RE: VII Tour de UEK ! [nd, 5 czerwca]
MiśQ, co wmawiasz Michowi? Chcesz żeby się ośmielił, ujawnił(o ile ma z czym)..., że będzie łatwiej?:i co?:D

nie bądź nigdy pokorny wobec dumnych ani dumy wobec pokornych

Michu mężczyzna

Michu
Posty: 984
Miejscowość: Kraków/Roma/San Gimignano
Dołączył: 16 wrz 08
Dodane 05-06-2011 14:14 RE: VII Tour de UEK ! [nd, 5 czerwca]
Chciałbym podziękować ORGANIZATOROM za doskonale przygotowana trasę, super zaplecze, klimat i amtosferę podczas wyścigu...lokalizację i ogólnie za całokształt.brawo!

Co do wyścigu to się odbył :D, w kat Amator było nas wszystkich 20/21 osób...
Pierwszy raz unikąłem dubla więc postęp jest...trasa fajnie zamodyfikowana w porównaniu do orku ubiegłego, szybka, kilka razy niebezpieczne miejsca (czyt. krawężniki), piasek, ale to jest to niestety jest nieodzowne w tym sporcie/pasji/rekreacji.

Poprostu była bardzo rodzinnie, same znajome twarze, rywale też znani.

Dziękuję bardzo.
Do zobaczenia za rok !!! B)brawo!
Versus mężczyzna

Posty: 3088
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 25 mar 07
Dodane 05-06-2011 15:58 RE: VII Tour de UEK ! [nd, 5 czerwca]
100% satysfakcji!B)brawo!
Oto zwiastun galerii.
http://rowerowanie.pl/photogal…hp?album_id=360
(Proszę o dodanie miniaturki.)

nie bądź nigdy pokorny wobec dumnych ani dumy wobec pokornych

Edytowane przez Axi dnia 05-06-2011 16:01
Maciu mężczyzna

Maciu
Posty: 2014
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 4 kwi 08
Dodane 05-06-2011 16:19 RE: VII Tour de UEK ! [nd, 5 czerwca]
Ja dziękuję za najlepszy wyścig w mieście :) ale za zabezpieczenie trasy już nie!;(
Obecne osoby startujące. kibicujące oraz organizatorzy tworzą wyjątkowy klimat. Jeszcze nasz kochany sędzia <3

...całe życie drugi!

Skocz do Forum: