VII Tour de UEK ! [nd, 5 czerwca]
| Autor | Wiadomość |
|---|---|
spinoza ![]() Posty: 1419 Miejscowość: Kraków - Kliny Dołączył: 7 sie 06 |
|
|
Właśnie się zapisałem - działa.
Połowa niewyczyszczonego błota odpadnie sama. |
|
|
| |
Leslaw ![]() Posty: 3705 Miejscowość: Kraków Dołączył: 19 lip 06 |
|
Będę.![]() |
|
|
| |
| Versus Posty: 3088 Miejscowość: Kraków Dołączył: 25 mar 07 |
|
|
Przy tej okazji proponuję(o ile pogoda pozwoli), małą inicjatywę integracyjną LightGreen/RacingGreen, w trakcie zawodów(bufet UE) oraz po, o ile zaistniej taka potrzeba. __________ nie bądź nigdy pokorny wobec dumnych ani dumy wobec pokornych |
|
|
| |
Kubak ![]() Posty: 2452 Miejscowość: Kraków-Zielonki Dołączył: 21 mar 07 |
|
|
Jak przeżyję Zawoję to będę
Куба |
|
|
| |
| Michu Posty: 984 Miejscowość: Kraków/Roma/San Gimignano Dołączył: 16 wrz 08 |
|
| Zgłoszenie poszło. | |
|
| |
MiśQ ![]() Posty: 3416 Miejscowość: Kraków Dołączył: 13 sty 06 |
|
|
Michu, startujesz z kobietami? Może nie dostaniesz zbyt wielu dubli :/
Grunt to nie przemęczać się! |
|
|
| |
| schwepes Posty: 194 Dołączył: 21 mar 10 |
|
MiśQ, miałeś na myśli dubla czy kosza, bo już się gubię ? |
|
|
| |
MiśQ ![]() Posty: 3416 Miejscowość: Kraków Dołączył: 13 sty 06 |
|
O koszach to ja wolę nie rozmawiać. Michu to kolasz, prawdziwy włoski kolasz
Grunt to nie przemęczać się! |
|
|
| |
| Michu Posty: 984 Miejscowość: Kraków/Roma/San Gimignano Dołączył: 16 wrz 08 |
|
| MisQ w sensie, że ero-macho, i lovelasek jak oni.. | |
|
| |
MiśQ ![]() Posty: 3416 Miejscowość: Kraków Dołączył: 13 sty 06 |
|
No, może tak być.
Grunt to nie przemęczać się! |
|
|
| |
| Samba Posty: 189 Miejscowość: Kraków Dołączył: 22 maj 07 |
|
To kto ze ścigantów poza Furmanem startuje jeszcze w amatorach? Nie krępować się chwalić się![]() |
|
|
| |
| Versus Posty: 3088 Miejscowość: Kraków Dołączył: 25 mar 07 |
|
|
Samba, o wygranej nawet nie myśl! Przyjedzie ... no chyba już ksiądz, nie kleryk na cienkiej gumie i zgarnie trofeum. Inna sprawa, że moim zdaniem amatorskie podium z jednego roku powinno mieć możliwość w kolejnym startu jedynie w elicie.
nie bądź nigdy pokorny wobec dumnych ani dumy wobec pokornych |
|
|
| |
Axi ![]() Posty: 3258 Miejscowość: Kraków Dołączył: 8 sie 06 |
|
To chyba wtedy "przymus" a nie "możliwość"
Pozdrawiam |
|
|
| |
| Michu Posty: 984 Miejscowość: Kraków/Roma/San Gimignano Dołączył: 16 wrz 08 |
|
|
Poza tym "ksiądz" na cienkich gumach to nie rower MTB tylko przełaj... A my na 2.25 ....oj Versus jedzimey w tandemie? |
|
|
| |
| Versus Posty: 3088 Miejscowość: Kraków Dołączył: 25 mar 07 |
|
To chyba wtedy "przymus" a nie "możliwość" Tak tak, brak wyboru to przymus! Ale "możliwość", bo trzecim wyjściem jest odpuszczenie startu. Dodane dnia 04 czerwca 2011 20:57:01 Tandem nie sprawdzi się na tej trasie, zrobimy to w sztafecie!
nie bądź nigdy pokorny wobec dumnych ani dumy wobec pokornych | |
| Edytowane przez Versus dnia 04-06-2011 20:57 | |
|
| |
MiśQ ![]() Posty: 3416 Miejscowość: Kraków Dołączył: 13 sty 06 |
|
Poza tym "ksiądz" na cienkich gumach to nie rower MTB tylko przełaj... To, kto na czyim holu będzie "jechać"? ![]() ![]() ![]() ![]()
Grunt to nie przemęczać się! | |
| Edytowane przez MiśQ dnia 05-06-2011 00:23 | |
|
| |
| Versus Posty: 3088 Miejscowość: Kraków Dołączył: 25 mar 07 |
|
MiśQ, co wmawiasz Michowi? Chcesz żeby się ośmielił, ujawnił(o ile ma z czym)..., że będzie łatwiej?:![]()
nie bądź nigdy pokorny wobec dumnych ani dumy wobec pokornych |
|
|
| |
| Michu Posty: 984 Miejscowość: Kraków/Roma/San Gimignano Dołączył: 16 wrz 08 |
|
Chciałbym podziękować ORGANIZATOROM za doskonale przygotowana trasę, super zaplecze, klimat i amtosferę podczas wyścigu...lokalizację i ogólnie za całokształt.![]() Co do wyścigu to się odbył , w kat Amator było nas wszystkich 20/21 osób...Pierwszy raz unikąłem dubla więc postęp jest...trasa fajnie zamodyfikowana w porównaniu do orku ubiegłego, szybka, kilka razy niebezpieczne miejsca (czyt. krawężniki), piasek, ale to jest to niestety jest nieodzowne w tym sporcie/pasji/rekreacji. Poprostu była bardzo rodzinnie, same znajome twarze, rywale też znani. Dziękuję bardzo. Do zobaczenia za rok !!! ![]()
|
|
|
| |
| Versus Posty: 3088 Miejscowość: Kraków Dołączył: 25 mar 07 |
|
100% satysfakcji!![]() ![]() Oto zwiastun galerii. http://rowerowanie.pl/photogal…hp?album_id=360 nie bądź nigdy pokorny wobec dumnych ani dumy wobec pokornych | |
| Edytowane przez Axi dnia 05-06-2011 16:01 | |
|
| |
Maciu ![]() Posty: 2014 Miejscowość: Kraków Dołączył: 4 kwi 08 |
|
Ja dziękuję za najlepszy wyścig w mieście ale za zabezpieczenie trasy już nie!![]() Obecne osoby startujące. kibicujące oraz organizatorzy tworzą wyjątkowy klimat. Jeszcze nasz kochany sędzia <3 ...całe życie drugi! |
|
|
| |
| Skocz do Forum: |


?

