VII Tour de UEK ! [nd, 5 czerwca]

Autor Wiadomość
Michu mężczyzna

Michu
Posty: 984
Miejscowość: Kraków/Roma/San Gimignano
Dołączył: 16 wrz 08
Dodane 05-06-2011 16:23 RE: VII Tour de UEK ! [nd, 5 czerwca]
Chłopaki z roku na rok robią go coraz bardziej wypasionego.
co będzie na jubileusz 10-lecia :o:o:o:o

Maciu dodaj że klimat robił WUWUZELA :D
Edytowane przez Michu dnia 05-06-2011 16:29
szkasia mężczyzna

szkasia
Posty: 507
Dołączył: 13 sie 07
Dodane 05-06-2011 16:39 RE: VII Tour de UEK ! [nd, 5 czerwca]
Zdecydowanie super wyścig, ekipa z Uniwersytetu wie jak zrobić wyścig.
A sędzia jest już chyba kultowy.
buli mężczyzna

buli
Posty: 736
Dołączył: 16 sty 08
Dodane 05-06-2011 18:03 RE: VII Tour de UEK ! [nd, 5 czerwca]
Brawo Radar, Pomaran i Hinol! brawo!
Ze wszystkich zawodow, ktore mi przepadaja teraz chyba najbardziej zaluje wlasnie Tour'u... :|
remy kobieta

Posty: 32
Dołączyła: 10 cze 08
Dodane 05-06-2011 19:49 RE: VII Tour de UEK ! [nd, 5 czerwca]
Witam:)

Na wstępie dziękujemy za udział w VII Tour de UEK !

Wyniki dzisiejszego wyścigu są już na stronie.
Zapraszamy również do pierwszej galerii.

http://www.subaruazsuek.com/tourdeuek/

Pozdrawiam i do zobaczenia gdzieś na trasie:)!

Kasia
lukcio mężczyzna

lukcio
Posty: 1145
Miejscowość: kraków
Dołączył: 11 lut 09
Dodane 05-06-2011 22:14 RE: VII Tour de UEK ! [nd, 5 czerwca]
Trochę zdjęć od mojej koleżanki (głównie wyścig elity):

https://picasaweb.google.com/1…IGVp5-mvLvg8wE#

Jak zwykle wyścig fajny, organizacja na najwyższym poziomie. Szkoda tylko, że nie dane mi było go ukończyć. Noga wydawało się że będzie podawała, a tu taka niemiła niespodzianka i co?

Taka drobna uwaga jeszcze, być może jestem nadwrażliwy na moje delikatne koła, ale może na przyszłość dałoby rady położyć coś w rodzaju platformy/płyty na krawężniki, tak żeby dało się po nich poprostu przejechać, zamiast przeskakiwać? Zapewne chodzi o uliczny charakter tego wyścigu, ale osobiście przeokrutnie tego nie lubię tak

SIŁA! NIE MA LIPY!

Edytowane przez lukcio dnia 05-06-2011 22:21
Hinol mężczyzna

Hinol
Posty: 610
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 14 sie 08
Dodane 05-06-2011 22:43 RE: VII Tour de UEK ! [nd, 5 czerwca]
Dawno żadne zawody nie dały mi tak popalić, to 45 minut jazdy na maksa. Z wyniku jestem zadowolony, świetnie się bawiłem, atmosfera pierwsza klasa. Żałuje że był to dopiero mój pierwszy UEk, ale obiecuje się poprawić na przyszłość. ;)
Tu dzięki wszystkim fotografom na trasie, za świetne ujęcia oraz organizatorom za organizacje, a jak B)
Radar mężczyzna

Posty: 24
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 21 maj 07
Dodane 05-06-2011 23:59 RE: VII Tour de UEK ! [nd, 5 czerwca]
Podziękowania organizatorom za najlepsze krakowskie XC :) i wszystkim za super atmosferę jaka zawsze tu na tych zawodach panuje :))

Hinol, najwyższe noty za styl, tutaj lądowanie telemarkiem:

https://picasaweb.google.com/1…825352641243666

LAPIERRE Team

Andy mężczyzna

Andy
Posty: 1299
Dołączył: 21 kwi 07
Dodane 06-06-2011 00:06 RE: VII Tour de UEK ! [nd, 5 czerwca]
Wyglądało to kiepsko, ale Hinol się wybronił. Moim zdaniem można było spokojniej jechać pierwsze dwa okrążenia, bo nawet kibice stresowali się widząć Wasze loty, niedoloty itp.:)
MiśQ mężczyzna

MiśQ
Posty: 3416
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 13 sty 06
Dodane 06-06-2011 00:50 RE: VII Tour de UEK ! [nd, 5 czerwca]
Ojjj, ale mnie zmęczył ten wyścig! Wybrałem kat. amator, bo takim jestem - do elity jeszcze mi wiele brakuje. Przez cały czas jechałem w tempie max, a dwa ostatnie okrążenia jechałem już na oparach (mocy). Ujechałem się jak nigdy. Trasa bardzo fajna, z roku na rok co raz więcej utrudnień na niej B)
Dzięki organizatorom za "zrobienie" takiej fajnej imprezy B) oraz fotografom za zrobienie super fajnych i dynamicznych zdjęć!! brawo!
Dzięki kibicom za super doping brawo!
Mógł bym jeszcze wygrać konkurs na najwyższy HRmax - 253 :).

A Versus powinien wygrać kat. "mistrz drugiego planu" i tutaj też!! :D:D

Grunt to nie przemęczać się!
Nie hamuj k...!! :)

Edytowane przez MiśQ dnia 06-06-2011 01:13
Versus mężczyzna

Posty: 3088
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 25 mar 07
Dodane 06-06-2011 08:04 RE: VII Tour de UEK ! [nd, 5 czerwca]
Zapraszam do galerii stworzonej w kooperacji Bikeholicy(Paulinka, talent)/Rowerowanie.pl(ja, sprzęt foto.).
https://picasaweb.google.com/1…12FotoPaulinka#

Galeria mojego autorstwa już się wczytuje. Powinna być gotowa około 10.00.
(Osoby, które nie życzą sobie, by zdjęcia z ich wizerunkiem były publikowane w/w galeriach proszę kontakt).

nie bądź nigdy pokorny wobec dumnych ani dumy wobec pokornych

Versus mężczyzna

Posty: 3088
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 25 mar 07
Dodane 06-06-2011 11:38 RE: VII Tour de UEK ! [nd, 5 czerwca]
https://picasaweb.google.com/1…DeUEK105062011#
Jest i ona. Galeria głowna!:o:/

nie bądź nigdy pokorny wobec dumnych ani dumy wobec pokornych

Edytowane przez Versus dnia 06-06-2011 21:46
Michnik mężczyzna

Michnik
Posty: 1087
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 5 kwi 06
Dodane 06-06-2011 14:31 RE: VII Tour de UEK ! [nd, 5 czerwca]
Spinoza w garnku jechał? :)
https://picasaweb.google.com/1…986486466992834
oscar mężczyzna

oscar
Posty: 178
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 28 maj 10
Dodane 06-06-2011 15:08 RE: VII Tour de UEK ! [nd, 5 czerwca]
Spinoza w garnku jechał? :)
https://picasaweb.google.com/1…986486466992834Michnik


Mi to przypomina kask czasowy;)
Michu mężczyzna

Michu
Posty: 984
Miejscowość: Kraków/Roma/San Gimignano
Dołączył: 16 wrz 08
Dodane 06-06-2011 15:10 RE: VII Tour de UEK ! [nd, 5 czerwca]
Czasowy na MTB nowa kat olimpijska :D

Pewnie dla WAS to śmieszne nie jest...cóż znów mi się nie udało :(;(
spinoza mężczyzna

spinoza
Posty: 1419
Miejscowość: Kraków - Kliny
Dołączył: 7 sie 06
Dodane 06-06-2011 15:11 RE: VII Tour de UEK ! [nd, 5 czerwca]
A tam zwykłe wiadro, w komplecie z mopem było to wziąłem :p

Połowa niewyczyszczonego błota odpadnie sama.

Leslaw mężczyzna

Leslaw
Posty: 3705
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 19 lip 06
Dodane 06-06-2011 15:21 RE: VII Tour de UEK ! [nd, 5 czerwca]
Ja dziękuję za najlepszy wyścig w mieście :) ale za zabezpieczenie trasy już nie!;(
...Maciu

A co się stało Maciu? Pytam bo nie widziałem wyścigu Elity, gdyż musiałem się niezamierzenie ewakuować przed waszym startem.
PePe mężczyzna

PePe
Posty: 1074
Dołączył: 22 sie 06
Dodane 06-06-2011 15:34 RE: VII Tour de UEK ! [nd, 5 czerwca]
Że uchylę rąbka: Maciu zdemolował właśnie wzmiankowane zabezpieczenie trasy.

Dodane dnia 06 czerwca 2011 15:34:34

A może to to zabezpieczenie zdemolowało Macia?

PePe

Edytowane przez PePe dnia 06-06-2011 15:34
Michu mężczyzna

Michu
Posty: 984
Miejscowość: Kraków/Roma/San Gimignano
Dołączył: 16 wrz 08
Dodane 06-06-2011 15:41 RE: VII Tour de UEK ! [nd, 5 czerwca]
Albo taśma zdemolowała Macia...ale szkoda było...gesty po zejściu z trasy przypominały to...więcej się nie da opisać :[ :[ :[ :[ :[ :[ :/ :/ :/ :/ :/ :[ :[ :[

a potem już było :D:D:D
polson mężczyzna

Posty: 45
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 25 kwi 08
Dodane 06-06-2011 16:10 RE: VII Tour de UEK ! [nd, 5 czerwca]
Maciu chcial skrocic trase i porwal oznakowanie trasy, ktore nie lubi byc tak traktowane i ze zlosci mocno sie wkrecilo tam gdzie nie powinno :)

Subaru AZS UEK

Versus mężczyzna

Posty: 3088
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 25 mar 07
Dodane 06-06-2011 16:42 RE: VII Tour de UEK ! [nd, 5 czerwca]
Do mnie dotarło, że Maciu coś "wciągną" podczas trwania zawodów.

nie bądź nigdy pokorny wobec dumnych ani dumy wobec pokornych

Skocz do Forum: