VII Tour de UEK ! [nd, 5 czerwca]

Autor Wiadomość
Cvbge mężczyzna

Posty: 769
Dołączył: 13 sty 07
Dodane 06-06-2011 17:52 RE: VII Tour de UEK ! [nd, 5 czerwca]
Królestwo za galerie "The Best Of"! ;)

Dodane dnia 06 czerwca 2011 18:26:09

Ponieważ obejrzałem galerie takie jakie są to mogę zmienić ofertę z królestwa na ziemniaka ;)
Edytowane przez Cvbge dnia 06-06-2011 18:26
Versus mężczyzna

Posty: 3088
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 25 mar 07
Dodane 06-06-2011 18:52 RE: VII Tour de UEK ! [nd, 5 czerwca]
Cvbge wygodny jesteś!
To są galerie dla zawodników, do analizy pozycji, stylu, trajektorii wejścia w zakręt, poprawy sylwetki, awioniki, a nie pokazywania cioci na niedzielnym obiedzie lub zwyczajnie "ciekawskich".i co?

;)

nie bądź nigdy pokorny wobec dumnych ani dumy wobec pokornych

Cvbge mężczyzna

Posty: 769
Dołączył: 13 sty 07
Dodane 06-06-2011 21:00 RE: VII Tour de UEK ! [nd, 5 czerwca]
Ja jestem wygodny bo chcę przebranych zdjęć, ale fotografowie też są wygodni bo nie przebierają zdjęć! :)
Axi mężczyzna

Axi
Posty: 3258
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 8 sie 06
Dodane 06-06-2011 21:05 RE: VII Tour de UEK ! [nd, 5 czerwca]
A startujący są zachłanni bo chcą swoich zdjęć, więc cierpliwie przeglądają zdjęcia wychodząc z założenia, że jak jest ich tyle, to większą szansę mają na własne. I tym sposobem wszyscy są szczęśliwi...
ewentualnie poza osobami które nie wyzwoliły endorfin podczas startu/udanej sesji fotograficznej ;)

Pozdrawiam :)
Axi

polson mężczyzna

Posty: 45
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 25 kwi 08
Dodane 06-06-2011 21:23 RE: VII Tour de UEK ! [nd, 5 czerwca]
o przepraszam ja nie uwolnilem endorfinek, na zdjeciach sie znalalzem, szczesliwy jestem a do tego zmeczylem sie nie mniej niz podczas startu :)

Subaru AZS UEK

Versus mężczyzna

Posty: 3088
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 25 mar 07
Dodane 06-06-2011 21:56 RE: VII Tour de UEK ! [nd, 5 czerwca]
Cvbge uwierz, że łatwiej byłoby mi wybrać i zamieścić 50 fajnych fotek, niż wgrywać 2h 344 obrazów. Przy czym przejrzeć muszę i tak wszystkie, by usunąć ten, na których ktoś wyszedł ekstremalnie niekorzystnie, bo wbrew pozorom staram się nie ośmieszać ludzi. Zwłaszcza problem jest z Paniami, bo One zawsze są niezadowolone z własnej aparycji.;( Kategoria "M" zawsze zwali na aberracje, dystorsje obiektywu itp.B)
Lenistwo też się znajdzie, ale to w galerii na zielnej stronie. Kilka obrazów tam dołożę.burak

nie bądź nigdy pokorny wobec dumnych ani dumy wobec pokornych

Edytowane przez Versus dnia 06-06-2011 21:58
Maciu mężczyzna

Maciu
Posty: 2014
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 4 kwi 08
Dodane 06-06-2011 22:15 RE: VII Tour de UEK ! [nd, 5 czerwca]
Ja dziękuję za najlepszy wyścig w mieście :) ale za zabezpieczenie trasy już nie!;(
...Leslaw

A co się stało Maciu? Pytam bo nie widziałem wyścigu Elity, gdyż musiałem się niezamierzenie ewakuować przed waszym startem.Maciu


Na piasku za transformatorem próbowałem pokonać zakręt 90' ze zbyt dużą prędkością najazdową w efekcie czego przejechałem przednim kołem za taśmę która była naciągnięta przez wiatr, próbując wrócić jakoś przed taśmę korba rozcięła ją i odpadający kawałek (dość spory) zawinął się na kasecie i łańcuch nie siadał na zębach :/ odplątywanie trwało zbyt długo by kontynuować wyścig.
ilbi kobieta

ilbi
Posty: 77
Miejscowość: Kraków
Dołączyła: 5 cze 10
Dodane 06-06-2011 22:47 RE: VII Tour de UEK ! [nd, 5 czerwca]
Versus, mówisz że aż tak wybredne jesteśmy..., hmm? :)

p.s. Dzięki za fotki i fajny event!
Versus mężczyzna

Posty: 3088
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 25 mar 07
Dodane 07-06-2011 08:40 RE: VII Tour de UEK ! [nd, 5 czerwca]
Taaak taaak!

1.Ilbi, ilbi... coś zaczynam kojarzyć!
2.Czy tłem fotki pod nickiem jest Park Jordana?

nie bądź nigdy pokorny wobec dumnych ani dumy wobec pokornych

ebola mężczyzna

ebola
Posty: 152
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 5 sie 08
Dodane 07-06-2011 11:31 RE: VII Tour de UEK ! [nd, 5 czerwca]
Wyścig bardzo fajny. Po namowie uległem i wystartowałem w elicie... ale ja to chyba jestem jelita :p dopiero drugi raz w życiu jechałem XC i powiem że start mam słabiutki, jakoś nie potrafię od początku naginać na 110% mocy :( nie wspomnę już o technice pokonywania zakrętów na krętych trasach... no porażka ;p a tak w ogóle nie ukończyłem zawodów bo jak co poniektórzy zauważyli złamałem mą piękną sztycę;( na szczęście da się to naprawić. Mam nadzieję, że będę miał okazję wystartować w przyszłym roku na Tour de UEK. Impreza naprawdę GODNA POLECENIA B)
ilbi kobieta

ilbi
Posty: 77
Miejscowość: Kraków
Dołączyła: 5 cze 10
Dodane 07-06-2011 22:42 RE: VII Tour de UEK ! [nd, 5 czerwca]
Nie, inny park :)
remy kobieta

Posty: 32
Dołączyła: 10 cze 08
Dodane 10-06-2011 11:07 RE: VII Tour de UEK ! [nd, 5 czerwca]
http://vimeo.com/24910775

Krótka relacja z VII Tour de UEK
pocio mężczyzna

pocio
Posty: 3929
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 4 wrz 06
Dodane 10-06-2011 15:36 RE: VII Tour de UEK ! [nd, 5 czerwca]
Misiek a co ty pokazujesz na podium i co?

połowa problemów odłożonych rozwiązuje się sama
pozdrawiam naczelny bleblak pocio

Maciu mężczyzna

Maciu
Posty: 2014
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 4 kwi 08
Dodane 10-06-2011 21:32 RE: VII Tour de UEK ! [nd, 5 czerwca]
CYCKI! - na filmie nie słychać ale krzyczałem "Misiek pokaż cycki!"

...całe życie drugi!

Dawid mężczyzna

Dawid
Posty: 155
Miejscowość: Krk - Kurdwanów
Dołączył: 7 cze 08
Dodane 10-06-2011 22:12 RE: VII Tour de UEK ! [nd, 5 czerwca]
Jeszcze parę fotek ode mnie:
https://picasaweb.google.com/d…sRgCLTr3bj36a1E

button stats bikestats.pl

przemo mężczyzna

przemo
Posty: 558
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 31 sie 06
Dodane 12-06-2011 14:59 RE: VII Tour de UEK ! [nd, 5 czerwca]
Nie wiem czy jeszcze komuś się będzie chciało oglądać, ale jeszcze jest garść fotek ode mnie klik
Michu mężczyzna

Michu
Posty: 984
Miejscowość: Kraków/Roma/San Gimignano
Dołączył: 16 wrz 08
Dodane 12-06-2011 15:01 RE: VII Tour de UEK ! [nd, 5 czerwca]
Przemo Dzięki.
Zdjęć nigdy za wiele brawo!
remy kobieta

Posty: 32
Dołączyła: 10 cze 08
Dodane 07-08-2011 21:36 RE: VII Tour de UEK ! [nd, 5 czerwca]
Cześć:)
Nowa porcja zdjęć z tduek do obejrzenia nahttp://picasaweb.google.com/azs.uek
Pzdr!
k.
Skocz do Forum: