Laserowa korekcja wzroku
| Autor | Wiadomość |
|---|---|
Kocur ![]() Posty: 1596 Miejscowość: Kraków Dołączył: 15 kwi 06 |
|
|
Jak w temacie - robił ktoś, słyszał ktoś, poleca ktos kliniki, chirurgów? Trochę się namnożyło tego ostatnio, ale jak czytam opinie to wiele klinik nie osiąga oczekiwanych rezultatów. Tak mi łazi po głowie ostatnio czy się nie zając astygmatyzmem raz a porządnie, chociażby zmniejszyć, bo do zera to niemożliwe u mnie. MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE |
|
|
| |
przemo ![]() Posty: 558 Miejscowość: Kraków Dołączył: 31 sie 06 |
|
| A ile masz tej wady? | |
|
| |
Kocur ![]() Posty: 1596 Miejscowość: Kraków Dołączył: 15 kwi 06 |
|
|
A kij wie dokładnie bo to połączenie kilku wad, coś koło 3.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE |
|
|
| |
Kocur ![]() Posty: 1596 Miejscowość: Kraków Dołączył: 15 kwi 06 |
|
|
Ok, mam namiary na Ślunsk, Chorzów - na razie 3 pozytywne opinie i żadnych powikłań. Nowatorska metoda, drogo w ciul ... ale coś za coś. MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE |
|
|
| |
mandraghora ![]() Posty: 1420 Miejscowość: KRK Dołączyła: 12 lip 11 |
|
|
Kot, ja rozmawiałam na ten temat z okulistką i... odradziła. Mówi że zdarzają się powikłania dosyć często, poza tym nie zawsze daje to oczekiwany wynik. W efekcie można sobie sp... wzrok do końca.
adrenalina? pół kilo poproszę :)
|
|
|
| |
Kocur ![]() Posty: 1596 Miejscowość: Kraków Dołączył: 15 kwi 06 |
|
|
To tak jak z każdą operacją, czy to oczy, kolana czy serce. Właśnie robie wywiady środowiskowe, znalazłem jedną osobę, która narzeka że musi ciągle zakrapiać a minęły już 2 miesiące. Ale też rozmawiałem już z 6 osobami, które są mega zadowolone. Klinika klinice nierówna, mam namiary na jedną w Chorzowie i jedną w Bielsku gdzie jeszcze żadnego negatywa nie znalazłem. Ciągle się zastanawiam
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE |
|
|
| |
Marcus ![]() Posty: 739 Miejscowość: Kraków Dołączył: 14 sie 08 |
|
A koty podobno mają świetny wzrok ![]() |
|
|
| |
Axi ![]() Posty: 3258 Miejscowość: Kraków Dołączył: 8 sie 06 |
|
|
A jak przy obecnych metodach operacji jest z "okresem przygotowawczym"? Kiedyś jak czytałem, bo był okres 1-3 miesiące bez okularów/soczewek, więc dosyć ciężko. Coś się pozmieniało?
Pozdrawiam |
|
|
| |
Kocur ![]() Posty: 1596 Miejscowość: Kraków Dołączył: 15 kwi 06 |
|
|
Nie wiem bo ja nie noszę nic ... Każda klinika robi dokładne badania kwalifikacyjne - pewnie takie rzeczy też sprawdzają. Jedno oko pracuje mocniej niż drugie MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE |
|
|
| |
przemo ![]() Posty: 558 Miejscowość: Kraków Dołączył: 31 sie 06 |
|
|
Ale z wadą 3 dioptrie to ja bym odpuścił. Jeszcze piszesz, że nie nosisz ani soczewek ani okularów. Czyli aż tak ci to nie przeszkadza. |
|
|
| |
| Elmaw Posty: 2 Dołączył: 15 wrz 17 |
|
| Problem jest w tym, że niestety ale nie każdy na taką operację sie kwalifikuje ;/ | |
|
| |
| chrumka Posty: 2 Dołączyła: 5 lut 18 |
|
| Tak, jak mój poprzednik napisał. Nie każdy kwalifikuje się i nie każdemu tez jest potrzebna taka operacja. Warto najpierw sprawdzić u specjalisty, co tak naprawdę dolega Twoim oczom. Przeczytaj artykuł na http://dietaabc.pl/zdrowie/lec…brego-widzenia/. Może znajdziesz coś ciekawego dla siebie. | |
|
| |
Kocur ![]() Posty: 1596 Miejscowość: Kraków Dołączył: 15 kwi 06 |
|
|
I zrobione:http://weissklinik.pl/ Nie było tragedii, nie wrzeszczałem po nocach - tydzień po zabiegu człowiek wraca do pracy a tak naprawdę 10 min po wyjściu z sali można wsiadać do auta. MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE |
|
|
| |
| Skocz do Forum: |

