Jazda po asfalcie
| Autor | Wiadomość |
|---|---|
| Marcin Posty: 1656 Dołączył: 9 sty 06 |
|
|
Tutaj możemy się umawiać na jazdę po asfalcie. Tempo odpowiednie dla rowerów górskich/crossowych. |
|
|
| |
| hokeistamtb Posty: 77 Dołączył: 22 kwi 07 |
|
Ja jestem jak zwykle chetny!![]() |
|
|
| |
| gres Posty: 46 Dołączył: 1 lis 06 |
|
| ja też B) | |
|
| |
Leslaw ![]() Posty: 3705 Miejscowość: Kraków Dołączył: 19 lip 06 |
|
| i ja też ,jeżeli nie jeżdżę w tym czasie na góralu. | |
|
| |
Luki ![]() Posty: 2502 Miejscowość: Kraków Dołączył: 27 mar 06 |
|
| Ja też. Mimo, że rakotwórczy lubię czasem pociskać. Tyle, że ja na góralu na kole będę wisiał. | |
|
| |
| gres Posty: 46 Dołączył: 1 lis 06 |
|
no to juz - sroda planuje wokol jez.dobczyc z saintem skoczyc. Wolno nie bedzie ![]() Byle pogoda była |
|
|
| |
| Marcin Posty: 1656 Dołączył: 9 sty 06 |
|
|
Dzisiaj w piątek o godz. 16.00 lub o 17.00 jak komuś pasuje pod smokiem. Zapraszam na jazdę szosową 2-4 h, mile widziane ciche cienkie gumki. |
|
|
| |
Axi ![]() Posty: 3258 Miejscowość: Kraków Dołączył: 8 sie 06 |
|
fajny wiatr dzisiaj jest udanej przejażdżki... Pozdrawiam |
|
|
| |
| Orkiestra Posty: 697 Miejscowość: Krzyszkowice Dołączył: 9 sie 06 |
|
|
no faktycznie wieje jak cholera dopiero teraz wyszedlem na zewnatrz oby byl to wiatr na poztywna zmianę pogody
mistrz ciętej riposty |
|
|
| |
| Marcin Posty: 1656 Dołączył: 9 sty 06 |
|
|
W niedziele 13 maja o godz 8:00 tesco (kapelanka) Zapraszam wszystkich na wspólną jazdę po asfalcie. Wybieram się z szosowcami. |
|
|
| |
| gres Posty: 46 Dołączył: 1 lis 06 |
|
|
dobra to raz napisze i nie będę powtarzał. jeżdze codziennie , z reguły do południa , ale czasem po W tygodniu jest to jazda spokojna ( może być mtb , moze byc szosa) A w weekendy na ostro - zwłaszcza w niedziele , co tydzien robimy z bikeholikami jakąś ciekawą traskę , w granicach 200km. Z tym że na te weekendowe to raczej kolarka obowiązkowa - no w sumie jeżdził z nami kiedyś góral , nawet nie zawsze zakładał cienkie oponki , a zwał się ROBERCIK ![]() zapraszam w tyg i weekendy - jutro jez rożnwskie |
|
|
| |
| Marcin Posty: 1656 Dołączył: 9 sty 06 |
|
gres zapomniał napisać, że jutro w niedziele (20 maja) o 9:00 smok. Kto jedzie bronić barwy zielonych? ![]() |
|
|
| |
| hokeistamtb Posty: 77 Dołączył: 22 kwi 07 |
|
|
Jutro o 9:00 z pod smoka gdzie sie wybierac przejechac? Mozna sie zabrac? |
|
|
| |
| saint Posty: 32 Miejscowość: Kraków Dołączył: 31 gru 06 |
|
|
szczegóły (powiedzmy, że to są szczegóły) są tu link zabrać sie może każdy, zapraszamy. |
|
|
| |
| hokeistamtb Posty: 77 Dołączył: 22 kwi 07 |
|
|
Przepraszam Saint,czyli jutro 20 maja jest jakis wypadzik? Jesli tak to w jakim miejscu sie zbieramy i o ktorej? Pozdrawiam |
|
|
| |
| Ojtet Posty: 2 Dołączył: 12 maj 07 |
|
|
Zapraszamy o godz.9.00 pod wawelskiego smoka(tego co zionie ogniem) Nie czytajcie Gresa bo wcale nie bedzie ostro ![]() ![]() ![]() |
|
|
| |
| hokeistamtb Posty: 77 Dołączył: 22 kwi 07 |
|
Ja napewno bede jutro o 9:00 pod wawelskim smoczkiem![]() A gdzie sie wogole wybieramy? |
|
|
| |
| Ojtet Posty: 2 Dołączył: 12 maj 07 |
|
| Najprawdopodobniej objazd jez.Roznowskiego | |
|
| |
| gres Posty: 46 Dołączył: 1 lis 06 |
|
marcin napisał/a: nic nie zapomnialem , tylko w sam w temacie pisales ze tempo odpowiednie dla rowerów crossowych / górskich - nie chcialem nikogo w błąd wprwadzać , żeby sie nie skończyło przyjazdem kogoś na grubych oponach ( nie będącego mega szybkim) A tak to sie skończyło że kolega na góralu sie do nas zraził i już nas nie lubi. |
|
|
| |
| Marcin Posty: 1656 Dołączył: 9 sty 06 |
|
|
Dzisiaj po 16.00 planuje pojeżdzić szosą 3h w tempie spalania tłuszczu czyli do HR 70%. Kierunek zachodni przez Czernichów, Kamień, Zalas. Kto ma ochotę pośmigać, niech napisze. |
|
|
| |
| Skocz do Forum: |

