Żwawy lajt

Autor Wiadomość
KRZYSIEK36 mężczyzna

Posty: 53
Miejscowość: KRAKÓW
Dołączył: 5 paź 11
Dodane 05-11-2011 10:05 RE: Żwawy lajt
Co do niedzieli jeszcze wszystko się okaże.Jedno jest pewne.Trzeba umówić się wcześniej niż o 11 00.Dzień się szybciej kończy to raz,a po drugie tak jak dziś dość szybko ogrzewa się powietrze.I będzie można dłużej cieszyć się słońcem i pieknymi widokami.A zatem na tę chwilę pozwolę sobię ustalić termin jutrzejszej wycieczki na godzinę 10 00,ew. 10 30 na Błoniach na lądowisku.
Cvbge mężczyzna

Posty: 769
Dołączył: 13 sty 07
Dodane 05-11-2011 11:46 RE: Żwawy lajt
Ja w niedzielę chętnie bym się gdzieś wybrała, choć przyznam szczerze, że wolałabym się umawiać w wątku (Bardzo) lajtowe wyjazdy... ;) Mimo szczerych chęci nie jestem tak żwawa jak większość tu. Cvbge może zaplanujesz swoją niedzielną wycieczkę pod tym kątem? Zawsze dobrze ci szło przewodnictwo na lajtach :) No ale jeśli wolisz tym razem mocniej pokręcić to też rozumie i pojadę sobie gdzieś sama w swoim tempie.Aga2


Dni teraz krótkie, jeśli chce się gdzieś dojechać trzeba szybko kręcić...

Co do niedzieli jeszcze wszystko się okaże.Jedno jest pewne.Trzeba umówić się wcześniej niż o 11 00.Dzień się szybciej kończy to raz,a po drugie tak jak dziś dość szybko ogrzewa się powietrze.I będzie można dłużej cieszyć się słońcem i pieknymi widokami.A zatem na tę chwilę pozwolę sobię ustalić termin jutrzejszej wycieczki na godzinę 10 00,ew. 10 30 na Błoniach na lądowisku.KRZYSIEK35


Mnie 10 pasuje
Aga2 kobieta

Posty: 50
Miejscowość: Kraków
Dołączyła: 18 sie 11
Dodane 05-11-2011 13:01 RE: Żwawy lajt
Jasne, no problem. Udanej wycieczki :)
KRZYSIEK36 mężczyzna

Posty: 53
Miejscowość: KRAKÓW
Dołączył: 5 paź 11
Dodane 05-11-2011 18:20 RE: Żwawy lajt
Czy oprócz mnie i Cvbge nie ma chętnych na jutrzejszy żwawy lajt?:) Zgłaszać się,zgłaszać:)
Jacekddd mężczyzna

Jacekddd
Posty: 535
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 23 paź 09
Dodane 05-11-2011 19:57 RE: Żwawy lajt
Dzięki za wspólną jazdę Luzak i Kresowiak. Była to jak dla mnie chyba jedna z najładniejszych tras i najprzyjemniejszych wycieczek w tym sezonie. Jakoś tak samo wyszło chyba dzięki temu, że pogoda również dopisała choć muszę przyznać, że jak powiedzieliście mi o temperaturze 16,5 i 19st.C to zrozumiałem czemu taki jestem odwodniony. Było zwyczajnie za ciepło. Ja np. już w drodze w tamtą stronę opróżniłem przeszło litr płynu z kamela.

Zgodnie z planem zaliczyliśmy trasę m.in. przez Puszczę Dulowską i dotarliśmy pod Lipowiec.

U mnie na liczniku 123,1km i 6h 45
Linki będą jak się wszystko wgra.

Jacek

Quest, Snoek, Kross

Kresowiak mężczyzna

Kresowiak
Posty: 120
Miejscowość: Nowa Huta
Dołączył: 20 sie 11
Dodane 05-11-2011 20:09 RE: Żwawy lajt
Dzięki, dzięki
KRZYSIEK36 mężczyzna

Posty: 53
Miejscowość: KRAKÓW
Dołączył: 5 paź 11
Dodane 05-11-2011 20:15 RE: Żwawy lajt
Żwawy lajt jutro 10 30 jednak z początku Błoń,a nie z lądowiska.Na tę chwilę wiem,że będzie Ilbi,Cvbge i ja.Zapraszam...
Luzac mężczyzna

Luzac
Posty: 163
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 10 lip 10
Dodane 05-11-2011 20:48 RE: Żwawy lajt
Dziękuje wszystkim za dzisiaj, Kresowiakowi za kolejny wspólny wypad i Jackowi za cenne rady które będę musiał przemyśleć:)
A tak z ciekawości Krzysiek35 ile planujecie km jutro?

Luźna łyda = wysoka kadencja

Edytowane przez Luzac dnia 05-11-2011 20:49
KRZYSIEK36 mężczyzna

Posty: 53
Miejscowość: KRAKÓW
Dołączył: 5 paź 11
Dodane 05-11-2011 20:58 RE: Żwawy lajt
Pojeżdzimy pewnie okolo 5 , 6 godzin czyli pewnie z 70 wyjdzie...
Cvbge mężczyzna

Posty: 769
Dołączył: 13 sty 07
Dodane 05-11-2011 22:50 RE: Żwawy lajt
10:30? A nie miała być 10:00 ?
Jacekddd mężczyzna

Jacekddd
Posty: 535
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 23 paź 09
Dodane 06-11-2011 00:10 RE: Żwawy lajt
Cześć

Tu jeszcze macie filmik z dzisiejszego wypadu:

http://www.youtube.com/watch?v=v_eu7jLuCfc

Oraz trasę w obu kierunkach.

http://www.sports-tracker.com/…5i01l9kc1mdbimk
http://www.sports-tracker.com/…5u9kdb0ltqtgq6q


Jacek

Quest, Snoek, Kross

KRZYSIEK36 mężczyzna

Posty: 53
Miejscowość: KRAKÓW
Dołączył: 5 paź 11
Dodane 06-11-2011 08:29 RE: Żwawy lajt
Cvbge-jednak 10 30.Is that ok?:)
Cvbge mężczyzna

Posty: 769
Dołączył: 13 sty 07
Dodane 06-11-2011 08:59 RE: Żwawy lajt
ok
Daijvid mężczyzna

Daijvid
Posty: 114
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 28 gru 10
Dodane 06-11-2011 14:46 RE: Żwawy lajt
Filmik:
2:07 "Ciśniemy?" i scenka następna B)
Wyszło idealnie brawo!
Cvbge mężczyzna

Posty: 769
Dołączył: 13 sty 07
Dodane 06-11-2011 17:13 RE: Żwawy lajt
Dzięki za wyjazd, było super, wieloma ścieżkami dawno nie jechałem!
Wyszło 61km Błonia-Błonia, ale z dość niską średnią (nie pamiętam teraz ile)

Zdjęcia:https://picasaweb.google.com/1…feat=directlink

Do następnego!
Edytowane przez Cvbge dnia 06-11-2011 17:16
KRZYSIEK36 mężczyzna

Posty: 53
Miejscowość: KRAKÓW
Dołączył: 5 paź 11
Dodane 06-11-2011 18:34 RE: Żwawy lajt
Już podziękowalem osobiście,ale ta droga także to uczynię.Dziekuję Ilbi i Cvbge za dzisiejszą cudną wycieczkę:)Było wspaniale.
Jacekddd mężczyzna

Jacekddd
Posty: 535
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 23 paź 09
Dodane 07-11-2011 11:09 RE: Żwawy lajt
Daijvid - No jakoś się tam samolot przyplątał.
Ok dementuję, nie skończyliśmy przy moście o 19:06, mój licznik ma czas sprzed przestawienia. Była 18:06. Strasznie szybko ten zmrok zapada, trzeba by chyba na 8-9.00 się umawiać. Swoją drogą super się jechało przez zupełnie ciemny las tylko przy oświetleniu. Żal mi tylko, że na filmie wyszła z tego kropka w ciemnościach i nie było czego pokazać. Ktoś jeszcze uważa, że zamiast wstecz czas powinien być przestawiany w przód ?


Jacek

Quest, Snoek, Kross

Edytowane przez Jacekddd dnia 07-11-2011 11:10
KRZYSIEK36 mężczyzna

Posty: 53
Miejscowość: KRAKÓW
Dołączył: 5 paź 11
Dodane 09-11-2011 20:04 RE: Żwawy lajt
Witam.Wstępnie rzucam hasło na temat-piątkowy żwawy lajt.Wiem,że ma być zimno,ale pogoda wciąż się utrzyma.Trzeba ciepło się ubrać i...mozna pojechać szoso-terenem na jakiś ciepły posiłek..gdzieś.To tylko lużna propozycja.Pozdrawiam i zapraszam do ewentualnego udziału.Wyjazd byłby z Błoń i fajnie byłoby spotkać się w okolicach godziny 10 45,aby o 11 00 już jechać.To tyle na razie z mojej strony.
Luzac mężczyzna

Luzac
Posty: 163
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 10 lip 10
Dodane 09-11-2011 20:23 RE: Żwawy lajt
Idea warta poparcia, mam ochotę na coś zupełnie innego tylko jeszcze nie wiem co (w sensie rejon do zwiedzania):)Mnie się marzy Beskid Wyspowy ale nie znam tam szlaków rowerowych (piesze są cudne) i w miarę przejezdnych(bez pchania roweru).Ale to pewnie na coś więcej niż żwawy lajt chociaż....;)
Edytowane przez Luzac dnia 09-11-2011 20:28
KRZYSIEK36 mężczyzna

Posty: 53
Miejscowość: KRAKÓW
Dołączył: 5 paź 11
Dodane 09-11-2011 20:36 RE: Żwawy lajt
Ja jestem otwarty na propozycje.Mój pomysł byl tylko lużną ideą.Zobaczymy co sie urodzi do jutra wieczór.Wtedy przydałoby się już ustalic konkrety.
Skocz do Forum: