Jazda po asfalcie

Autor Wiadomość
lukcio mężczyzna

lukcio
Posty: 1145
Miejscowość: kraków
Dołączył: 11 lut 09
Dodane 25-10-2013 19:18 RE: Jazda po asfalcie
Czy reflektuje ktoś na jutro ok 120 - 130km na szoszce? Raczej żwawe tempo, kierunek południe (zapewne Kasina i Jurków, chyba że ktoś zaproponuje coś fajnego). W przypadku fajnej trasy mógłbym pokusić się o 150km+. Wyjazd zapewne koło 10-11.

SIŁA! NIE MA LIPY!

furman mężczyzna

furman
Posty: 3227
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 9 sty 06
Dodane 25-10-2013 20:49 RE: Jazda po asfalcie
Ja pewnie się gdzieś wybiorę ale teraz nie jestem w stanie powiedzieć kiedy uda mi się wyrwać.
lukcio mężczyzna

lukcio
Posty: 1145
Miejscowość: kraków
Dołączył: 11 lut 09
Dodane 25-10-2013 21:02 RE: Jazda po asfalcie
Gdybyś się zdecydował furman to daj znać jutro z rana, może się zgadamy :)

SIŁA! NIE MA LIPY!

buli mężczyzna

buli
Posty: 736
Dołączył: 16 sty 08
Dodane 26-10-2013 17:27 RE: Jazda po asfalcie
Jedziemy coś jutro? Śmignął bym jakąś 3-4h wycieczkę po górkach!
Gregu mężczyzna

Posty: 146
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 2 maj 10
Dodane 22-12-2013 18:51 RE: Jazda po asfalcie
Niektórzy jutro mają wolne, więc może się ktoś skusi na jakieś 2h w stronę Puszczy. Jadę an góralu ze slickiem, więc możemy też wjechać w lżejszy teren. Tempo raczej tlenowe. Wyjazd koło 9:30- 10, jeśli ktoś odpowie.
Edytowane przez Gregu dnia 22-12-2013 18:52
schwepes mężczyzna

schwepes
Posty: 194
Dołączył: 21 mar 10
Dodane 27-12-2013 19:50 RE: Jazda po asfalcie
Ktoś się pisze na jutro na jakieś 120km? start 10-11.
furman mężczyzna

furman
Posty: 3227
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 9 sty 06
Dodane 27-12-2013 20:00 RE: Jazda po asfalcie
Kuźwa, nie mam kółek w kolarce :|..a do tego smarkanie mnie coś bierze. Popieprzona ta pogoda, nie wiadomo jak się ubrać na rower. W wigilię zapociłem, przywiało mnie gdzieś i kicha.
furman mężczyzna

furman
Posty: 3227
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 9 sty 06
Dodane 14-02-2014 16:39 RE: Jazda po asfalcie
Jutro ciepło i słonecznie. Może by tak rozpocząć sezon jakimś wypadem np do Kasiny.
Michu mężczyzna

Michu
Posty: 984
Miejscowość: Kraków/Roma/San Gimignano
Dołączył: 16 wrz 08
Dodane 14-02-2014 17:19 RE: Jazda po asfalcie
Za tydzień mam wolna sobotę, mogę z WAMI gdzieś śmignąć w tempie nie szybszym niż 5-6 min na km :p
Czacha mężczyzna

Czacha
Posty: 44
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 13 cze 12
Dodane 01-03-2014 23:53 RE: Jazda po asfalcie
Jutro (02.03) jadę na tlenik po górkach w kierunku Dobczyc. Szosa na szosie po szosie 3-4h. Ruszam koło 10 spod Tomexu. Jak ktoś reflektuje to zapraszam. Jak coś to 693850522
Arto mężczyzna

Posty: 41
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 20 sie 12
Dodane 15-04-2014 11:30 RE: Jazda po asfalcie
Właśnie wybrałem się dziś objeżdżając Jezioro Dobczyckie. Po drodze spotkałem weterana szos i pojeździliśmy ostro po górkach. Świetny teren treningowo.
Miki mężczyzna

Miki
Posty: 852
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 14 lis 06
Dodane 06-06-2014 17:39 RE: Jazda po asfalcie
Jutro wybieram się na szosę. Trasa na południe (Dobczyce, p. Wierzbanowska, p. Gruszowiec, chyba, że są inne propozycje), tempo średnie, dystans ok. 130-150 km. Start spod Cracovii o 10. Są jacyś chętni?
lukcio mężczyzna

lukcio
Posty: 1145
Miejscowość: kraków
Dołączył: 11 lut 09
Dodane 06-06-2014 20:31 RE: Jazda po asfalcie
Kuszaca propozycja. Jutro co prawda planowalem cos lzejszego, ale moze chociaz do kasiny bym sie zabral...

SIŁA! NIE MA LIPY!

Kubak mężczyzna

Kubak
Posty: 2452
Miejscowość: Kraków-Zielonki
Dołączył: 21 mar 07
Dodane 11-06-2014 16:15 RE: Jazda po asfalcie
W niedzielę 15.06.2014 szykuje się ekipa do spokojnej jazdy do Ogrodzieńca szosami. Jestem (moja forma jest) gwarantem spokojności. Dystans około 150 km.

Куба

Edytowane przez Kubak dnia 11-06-2014 16:34
Leslaw mężczyzna

Leslaw
Posty: 3705
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 19 lip 06
Dodane 11-06-2014 18:44 RE: Jazda po asfalcie
Ja bym się pisał na wypad szosowy, tylko że coś w niedzielę ma padać.
Kubak mężczyzna

Kubak
Posty: 2452
Miejscowość: Kraków-Zielonki
Dołączył: 21 mar 07
Dodane 13-06-2014 11:18 RE: Jazda po asfalcie
Zobaczymy jak będzie z pogodą, prognozy lubią się nie sprawdzać. Wstępnie godz. 10 spod Parku Wodnego

Куба

lukcio mężczyzna

lukcio
Posty: 1145
Miejscowość: kraków
Dołączył: 11 lut 09
Dodane 13-06-2014 11:43 RE: Jazda po asfalcie
Ja się wybieram, a słów Kuby na temat lajtu nie brałbym zbyt dosłownie. Jeszcze niedawno trudno go było urwać z koła :)

SIŁA! NIE MA LIPY!

Kubak mężczyzna

Kubak
Posty: 2452
Miejscowość: Kraków-Zielonki
Dołączył: 21 mar 07
Dodane 14-06-2014 20:13 RE: Jazda po asfalcie
Ktoś poza Lukciem się wybiera? Nie wiem czy zajeżdżać pod Park Wodny czy umówić się indywidualnie.

Куба

Edytowane przez Kubak dnia 14-06-2014 20:14
buli mężczyzna

buli
Posty: 736
Dołączył: 16 sty 08
Dodane 17-06-2014 09:41 RE: Jazda po asfalcie
Jedzie ktoś jakiś tlenik w czwartek? W planach tak pod 150, wyjazd o 7mej bo nie chcę tracić całego dnia.
MiśQ mężczyzna

MiśQ
Posty: 3416
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 13 sty 06
Dodane 17-06-2014 21:57 RE: Jazda po asfalcie
No, jedziemy. MTB tlenik w Izdebnej... do niedzieli włącznie.

Grunt to nie przemęczać się!
Nie hamuj k...!! :)

Skocz do Forum: