Jazda po asfalcie
- « początek
- ‹ poprz
- 50
- 51
- 52
- 53
- nast ›
- koniec »
| Autor | Wiadomość |
|---|---|
Andy ![]() Posty: 1299 Dołączył: 21 kwi 07 |
|
| Buli zrezygnowałes z Trophy czy zapomniałes, że startujesz? | |
|
| |
| buli Posty: 736 Dołączył: 16 sty 08 |
|
| O kur... Trophy!!! Nie no, musialem odpuscic. Troche mam podjechane kolana i balem sie, ze zarzne je na Trophy do konca, a chcialbym moc sie jeszcze poscigac do konca tego sezonu! | |
|
| |
| Troll Posty: 34 Dołączył: 16 sie 12 |
|
|
Czy mozecie podpowiedziec gdzie mozna sie podpiac pod jakas grupe szosowa wyjezdzajaca w niedziele przedpoludniem? Trasy raczej do 2-3h, tempo sr. do 30 km/h. Moze sa jakies stale pory i miejsca. |
|
|
| |
| Ucik Posty: 204 Dołączył: 27 lis 12 |
|
|
Cichy kącik 10:15 na cichym kąciku jak sama nazwa mówi, (trochę szybciej) Otwarte treningi rowerowe: 10 lub 11, spod muzeum narodowego. Aktywna strona życia: (chyba 8:30) spod kamienia papieskiego. To chyba najpopularniejsze, stałe grupy niedzielne. |
|
|
| |
| Gregu Posty: 146 Miejscowość: Kraków Dołączył: 2 maj 10 |
|
|
Ktoś może chętny na jakieś 130km po górach? |
|
|
| |
| Kresowiak Posty: 120 Miejscowość: Nowa Huta Dołączył: 20 sie 11 |
|
| jestem chętny | |
|
| |
| Gregu Posty: 146 Miejscowość: Kraków Dołączył: 2 maj 10 |
|
|
http://www.bikemap.net/pl/route/2730968-gorki/ pasuje? Godzina 9:30 spod stacji Shell na Stojanowskiego/ Herberta? Około 1700-1800m w pionie. | |
| Edytowane przez Gregu dnia 02-08-2014 19:51 | |
|
| |
| Kresowiak Posty: 120 Miejscowość: Nowa Huta Dołączył: 20 sie 11 |
|
| ok, będę | |
|
| |
- « początek
- ‹ poprz
- 50
- 51
- 52
- 53
- nast ›
- koniec »
| Skocz do Forum: |
