Jazda po asfalcie
| Autor | Wiadomość |
|---|---|
| Marcin Posty: 1656 Dołączył: 9 sty 06 |
|
|
Zanim przyjdzie wiosna i ciepełko. Dzisiaj w ramach równe 3h dzięki Axi, pośmigaliśmy po asfalcie na rowerach mtb/cross. Dystans błonia-błonia 66,9 km, dom-dom 78 km. Mam nadzieję, że już niedługo regularnie grupowo śmigamy. Track trasy. |
|
|
| |
Kubak ![]() Posty: 2452 Miejscowość: Kraków-Zielonki Dołączył: 21 mar 07 |
|
Pewnie. Tylko daj wcześniej znać. Czas się wybrać na jakąś pierwszą wycieczkę. Куба |
|
|
| |
spinoza ![]() Posty: 1419 Miejscowość: Kraków - Kliny Dołączył: 7 sie 06 |
|
|
...mam pytanie o część trasy od strony Czernichowa... wszystko przejezdne czy leży gdzieś śnieg na szosie ??
Połowa niewyczyszczonego błota odpadnie sama. | |
| Edytowane przez spinoza dnia 21-02-2009 20:33 | |
|
| |
Axi ![]() Posty: 3258 Miejscowość: Kraków Dołączył: 8 sie 06 |
|
|
Może z 0.5km wzdłuż bulwaru było po śniego-lodzie. Ale w 100% przejezdne. A tak to spora część całkiem sucha (od Czernichowa do Wołowic, a nawet kawałek dalej), i nagle od sklepu przy bulwarze do Jeziorzan jest kawałek z koleinami a kawałkami i całą drogą pokrytą śniegiem.
Pozdrawiam |
|
|
| |
| Marcin Posty: 1656 Dołączył: 9 sty 06 |
|
Pewnie. Tylko daj wcześniej znać. Czas się wybrać na jakąś pierwszą wycieczkę.Kubak Daje wcześniej znać. Sobota, błonia o 11.00 na 3 godzinki. Kto jedzie? |
|
|
| |
Maciu ![]() Posty: 2014 Miejscowość: Kraków Dołączył: 4 kwi 08 |
|
To ja jestem chętny - jadę
...całe życie drugi! |
|
|
| |
| Orkiestra Posty: 697 Miejscowość: Krzyszkowice Dołączył: 9 sie 06 |
|
|
ja tez raczej sie wybiore
mistrz ciętej riposty |
|
|
| |
Kubak ![]() Posty: 2452 Miejscowość: Kraków-Zielonki Dołączył: 21 mar 07 |
|
|
Jeśli będe miał sprawny rower przyjadę. Ps. Pocio proponuje zrobienie TTL. Myślę, że można to połączyć. W zeszłym roku tak zrobilismy - najpierw TTL, później Skawina. Куба |
|
|
| |
furman ![]() Posty: 3227 Miejscowość: Kraków Dołączył: 9 sty 06 |
|
Ja się piszę, jadę na kolarce. Z tym, że planuję ponad 3 godzinki, tak żeby ponad seteczkę zrobić
|
|
|
| |
mjn ![]() Posty: 180 Miejscowość: Kraków Dołączył: 11 kwi 06 |
|
| To też się wybiorę. | |
|
| |
| Marcin Posty: 1656 Dołączył: 9 sty 06 |
|
Jeśli będe miał sprawny rower przyjadę. TTL zostawmy na wiosnę. Moja propozycja trasy. |
|
|
| |
furman ![]() Posty: 3227 Miejscowość: Kraków Dołączył: 9 sty 06 |
|
| Mnie pasuje, polecę sobie jeszcze ze Skały do Iwanowic i może seteczka wpadnie. | |
|
| |
Maciu ![]() Posty: 2014 Miejscowość: Kraków Dołączył: 4 kwi 08 |
|
Spoko traska czyli spotykamy o 11 na rogu błoń pod hotelem cracovia
...całe życie drugi! |
|
|
| |
spinoza ![]() Posty: 1419 Miejscowość: Kraków - Kliny Dołączył: 7 sie 06 |
|
|
..coś czuję że rzeźnia się szykuje ale co tam, jak zdążę to się pojawię ...aha mam nadzieję że nie będę jedyny na góralu ...
Połowa niewyczyszczonego błota odpadnie sama. |
|
|
| |
Luki ![]() Posty: 2502 Miejscowość: Kraków Dołączył: 27 mar 06 |
|
|
Ja jeśli będę to też na góralu. Ale narazie słabo z czasem ![]() |
|
|
| |
Kubak ![]() Posty: 2452 Miejscowość: Kraków-Zielonki Dołączył: 21 mar 07 |
|
|
Górale rulez
Куба |
|
|
| |
| Dawid Posty: 155 Miejscowość: Krk - Kurdwanów Dołączył: 7 cze 08 |
|
Ja też się chyba pojawię. Jeśli tak to 100% na góralu ![]() |
|
|
| |
mjn ![]() Posty: 180 Miejscowość: Kraków Dołączył: 11 kwi 06 |
|
A ja będę na 100% na szosie, bo moja zimówka zaczęła mi odmawiać posłuszeństwa . |
|
|
| |
furman ![]() Posty: 3227 Miejscowość: Kraków Dołączył: 9 sty 06 |
|
To może ja też na góralu
|
|
|
| |
Maciu ![]() Posty: 2014 Miejscowość: Kraków Dołączył: 4 kwi 08 |
|
Ja to tylko i wyłącznie na góralu
...całe życie drugi! | |
| Edytowane przez Maciu dnia 26-02-2009 23:07 | |
|
| |
| Skocz do Forum: |





.