Żwawy lajt

Autor Wiadomość
Adam70 mężczyzna

Adam70
Posty: 235
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 25 maj 11
Dodane 25-04-2012 20:40 RE: Żwawy lajt
Milo widziec powrot do żwawego lajtu, ale na sobote nie znajdziesz Krzysiu wielu chetnych, bo wiekszosc wybiera sie wlasnie do Trzebinii baaaardzo lajtowym tempem.
ALE ! Moze masz ochote 1 maja wyskoczyc do laskow tynieckich w ramach treningu MTB, ew. 3 maja mozna by gdzies wyskoczyc.
Cvbge mężczyzna

Posty: 769
Dołączył: 13 sty 07
Dodane 25-04-2012 20:49 RE: Żwawy lajt
Nie lekceważ potęgi Rajdu... ;)
Np. whttp://rowerowanie.pl/forum/vi…259&rowstart=20 2009 roku czołówka jechała ze średnią 33km/h - czy to spełnia twoje wymagania?
Edytowane przez Cvbge dnia 25-04-2012 20:51
Leslaw mężczyzna

Leslaw
Posty: 3705
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 19 lip 06
Dodane 25-04-2012 21:01 RE: Żwawy lajt
Krzysiek36 mam w planie pośmigać trochę żwawo w sobotę , więc jak chcesz możemy połączyć siły.:)
KRZYSIEK36 mężczyzna

Posty: 53
Miejscowość: KRAKÓW
Dołączył: 5 paź 11
Dodane 25-04-2012 21:27 RE: Żwawy lajt
Do Adasia. Adaś! 1 maja lub 3-go bardzo chętnie chyba,że obowiązki zawodowe mi uniemożliwią pobyt w Krakowie.Oby nie.Wtedy chętnie pokręcę.

Do Lesława. Lesław! Bardzo chętnie z Tobą pojeżdzę.Jeszcze nie mieliśmy takiej okazji.Zatem mam nadzieję do soboty.A może jeszcze inni nam potowarzyszą.Wstępnie tak jak pisałem planuję wyjazd około 10 30 z Błoń.mamy jeszcze 2 dni to napewno się dogadamy.
KRZYSIEK36 mężczyzna

Posty: 53
Miejscowość: KRAKÓW
Dołączył: 5 paź 11
Dodane 27-04-2012 15:32 RE: Żwawy lajt
Jeśli jest ktoś zdecydowany na terenową jazdę jutro,parugodzinną to niech da znać dziś do wieczora.Wyjazd w okolicach godziny 10 30 z Błoń.
mandraghora kobieta

mandraghora
Posty: 1420
Miejscowość: KRK
Dołączyła: 12 lip 11
Dodane 27-04-2012 18:04 RE: Żwawy lajt
nie wiem czy Błonia to dobra miejscówka na jutro.. o 11 rusza rajd Kraków Trzebinia, może być się ciężko znaleźć w tłumie kilkuset rowerzystów :)

adrenalina? pół kilo poproszę :)

 

Leslaw mężczyzna

Leslaw
Posty: 3705
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 19 lip 06
Dodane 27-04-2012 20:06 RE: Żwawy lajt
Krzysiek36 jednak odpuszczam żwawy lajt, albo śmignę sobie rajd Kraków-Trzebinia albo zapodam sobie jakiś konkretny trening.
Fuks mężczyzna

Fuks
Posty: 133
Dołączył: 14 maj 11
Dodane 30-04-2012 23:16 RE: Żwawy lajt
sa jacys chetni, zeby jutro przejechac w szybkim tempie, bez postojów, trase maratonu langa? trasa wiadomo, znana kazdemu doskonale, ale kilku fragmentow w tym roku jeszcze nie jechalem, wiec wybieram sie odswiezyc pamiec.

button stats bikestats.pl

KRZYSIEK36 mężczyzna

Posty: 53
Miejscowość: KRAKÓW
Dołączył: 5 paź 11
Dodane 01-05-2012 09:49 RE: Żwawy lajt
Fuks. O 11 00 na Błoniach? Myslałem o treningu,ale Twoja propozycja jest ok!!
Fuks mężczyzna

Fuks
Posty: 133
Dołączył: 14 maj 11
Dodane 01-05-2012 10:37 RE: Żwawy lajt
Teraz to i tak juz tego nikt nie przeczyta, myslalem ze to wpisalem w poprzednim poscie. ja sie wybieram o 11.30

button stats bikestats.pl

Kresowiak mężczyzna

Kresowiak
Posty: 120
Miejscowość: Nowa Huta
Dołączył: 20 sie 11
Dodane 01-05-2012 13:12 RE: Żwawy lajt
Chętnie przejade jutro(środa) trase maratonu. Stawiam się.
KRZYSIEK36 mężczyzna

Posty: 53
Miejscowość: KRAKÓW
Dołączył: 5 paź 11
Dodane 01-05-2012 14:12 RE: Żwawy lajt
Kresowiak. Jutro chetnie się z Tobą wybiorę.Ustalmy jakąś godzinę.Myślę,że przed 10 00 mozna juz pojechać.Fuks! Dołączysz się?
Kresowiak mężczyzna

Kresowiak
Posty: 120
Miejscowość: Nowa Huta
Dołączył: 20 sie 11
Dodane 01-05-2012 14:58 RE: Żwawy lajt
okej, mnie 10:00 odpowiada
KRZYSIEK36 mężczyzna

Posty: 53
Miejscowość: KRAKÓW
Dołączył: 5 paź 11
Dodane 01-05-2012 15:11 RE: Żwawy lajt
Zatem o 10 00 na lądowisku.Mnie pasuje.Jeśli ktoś jeszcze jest chętny to pisać śmiało.
Fuks mężczyzna

Fuks
Posty: 133
Dołączył: 14 maj 11
Dodane 01-05-2012 16:05 RE: Żwawy lajt
bede, nie chcialo mi sie samemu jechac, wiec dzis wybralem szose. Ja bym jechał wczesniej niz o 10. wyjechalem z domu w sumie kolo 12, no i specjalnie sprzyjającymi warunkami to bym tego nie nazwał :D

button stats bikestats.pl

KRZYSIEK36 mężczyzna

Posty: 53
Miejscowość: KRAKÓW
Dołączył: 5 paź 11
Dodane 01-05-2012 17:35 RE: Żwawy lajt
Fuks.Niech już zostanie ta 10 00,po prostu spotkajmy się przed 10 00 i ruszymy punktualnie o tej godzinie.Będzie nas trzech.Tak akurat.
Adinek mężczyzna

Adinek
Posty: 97
Dołączył: 7 cze 11
Dodane 01-05-2012 21:30 RE: Żwawy lajt
Jeśli zdążę zrobić z rowerem to zasilę wasze szeregi :)
KRZYSIEK36 mężczyzna

Posty: 53
Miejscowość: KRAKÓW
Dołączył: 5 paź 11
Dodane 01-05-2012 22:54 RE: Żwawy lajt

Postaraj się Adinek!!!
Kresowiak mężczyzna

Kresowiak
Posty: 120
Miejscowość: Nowa Huta
Dołączył: 20 sie 11
Dodane 18-05-2012 18:43 RE: Żwawy lajt
Witam.

Czy jest ktoś chętny ruszyć jutro skoro świt 'na wyprawę' standardowo gdzies na zachód od Krakowa w szybkim tempie?
Cvbge mężczyzna

Posty: 769
Dołączył: 13 sty 07
Dodane 25-05-2012 19:49 RE: Żwawy lajt
Cześć,

pojawiła się propozycja wyjazdu gdzieś w tą sobotę, co powiedziecie na Niepołomice? Wyjazd np. o 10 spod NCK. Rower mtb, ale trasa oczywiście w większości szosa.
Edytowane przez Cvbge dnia 25-05-2012 19:50
Skocz do Forum: