Jazda po asfalcie

Autor Wiadomość
dziczek mężczyzna

Posty: 963
Dołączył: 18 kwi 06
Dodane 01-03-2009 20:44 RE: Jazda po asfalcie
Oj Pocio, Pocio, my jakoś we trzech się znaleźliśmy. Jelitek był przed wejściem głównym do M1 o 10:45, Ja byłem w tym samym miejscu o 10:55, Mjn był o 11:08, bo wcześniej objechał sobie M1 dookoła (myślał, że będziemy na Shell'u) i znalazł nas bez problemu. Dzwoniłem do Ciebie z 5 razy, albo nawet więcej - nikt nie odbierał. Myśleliśmy, że się spóźnisz, więc daliśmy akademicki kwadrans o 11:15 ruszyliśmy w stronę puszczy. Dobrze, że Jelitek znał trasę :) Nie dramatyzuj z tym marznięciem, Jelitek stał 30 min., ja 20 min. i w doskonałych humorach ruszyliśmy w trasę :p

Kilka uwag:

1. Na przyszłość sprecyzuj gdzie pod M1, to ogromny teren, a trudno żeby każdy wpatrywał się w track'a, gdzie ty tam sobie chorągiewkę zaznaczyłeś. Często nie oznacza się dokładnie pozycji startu, więc skąd mieliśmy się domyśleć? Jakoś nikomu z nas trzech nie przyszło to do głowy, więc nie było to jakieś oczywiste.

2. Jak organizujesz wyjazd, to pogłośnij sobie dzwonek i daj telefon do jakiejś kieszonki z przodu. Jakoś większość osób nie ma problemu z usłyszeniem i odebraniem telefonu. Mogłeś się spodziewać, że ktoś zadzwoni, zdarza się kapeć albo ktoś się spóźni z innego powodu, więc warto być elastycznym.

3. Mjn się zapowiadał, że prawdopodobnie będzie. Nie wpadłeś na to, żeby do niego zadzwonić?

4. Warto dać spóźnialskim więcej niż 1 min., nie trzeba być takim radykałem. Słyszałeś może o kwadransie akademickim? A jak zimno, to chociaż 5 min. i sprawdzenie telefonu B)

Najważniejsze, że dałeś nam inspirację do świetnego wyjazdu i bardzo miło spędziliśmy czas. W puszczy przepięknie, zima i słoneczko :D

Team Jubilat Polska

Edytowane przez dziczek dnia 01-03-2009 20:50
pocio mężczyzna

pocio
Posty: 3929
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 4 wrz 06
Dodane 01-03-2009 20:54 RE: Jazda po asfalcie
jedna uwaga. w moim poście był ten link a tam była podana stacja Neste (punkt startu na tracku) Ciekawe że w zeszlym roku wszyscy trafili. Nie wpadlem by az pod główne wejście podjeżdżać. Forum nie czytałem od wczoraj wieczora a kieszonki z przodu nie mam.


edycja następnym razem napisze precyzyjnie miejsce spotkania.

połowa problemów odłożonych rozwiązuje się sama
pozdrawiam naczelny bleblak pocio

Edytowane przez pocio dnia 01-03-2009 20:58
dziczek mężczyzna

Posty: 963
Dołączył: 18 kwi 06
Dodane 01-03-2009 21:26 RE: Jazda po asfalcie
Niech Ci będzie, że poprzednio było Neste, była też 10:30 (zmieniona na 11:00), ja bym to inaczej zorganizował, tym razem jakoś nikt oprócz Ciebie nie trafił, a Ciebie nie widzieliśmy, choć od nas Neste było widać, ale i tak było super :D Jaka organizacja, tylu uczestników (Pocio indywidualna jazda na czas ;p, myśmy mieli drużynową :D) :p

Team Jubilat Polska

Edytowane przez dziczek dnia 01-03-2009 21:32
pocio mężczyzna

pocio
Posty: 3929
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 4 wrz 06
Dodane 02-03-2009 10:10 RE: Jazda po asfalcie
i wygląda na to że nieźle musiałem zasuwać skoro nie dogoniliście mnie. Miałem nad Wami 15minut przewagi czyli jak Wy wyjeżdżaliście z pod M1 to ja byłem na moście Wandy na Wiśle. Wydawało mi się, po sobotniej jeździe, że bardzo się wlokłem. Po południu dorzucę tracka.

p.s. Wejścia głównego z Neste nie widać. Wiem bo jestem tam częstym gościem.

połowa problemów odłożonych rozwiązuje się sama
pozdrawiam naczelny bleblak pocio

dziczek mężczyzna

Posty: 963
Dołączył: 18 kwi 06
Dodane 03-03-2009 10:23 RE: Jazda po asfalcie
W dziale galeria zamieściłem kilkanaście fotek z wycieczki do Puszczy Niepołomickiej :)

Team Jubilat Polska

Jelitek2 mężczyzna

Jelitek2
Posty: 269
Dołączył: 27 lis 06
Dodane 03-03-2009 22:41 RE: Jazda po asfalcie
Eeekstra, dzięki Dziczku!
furman mężczyzna

furman
Posty: 3227
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 9 sty 06
Dodane 04-03-2009 20:17 RE: Jazda po asfalcie
Na sobotę jacyś chętni ?
Może coś w ten deseń Rudno na sobotę. Trasa około 87 km, delikatnie pofałdowana. Dla słabszych dużo możliwości skrócenia. Wyjazd proponuję podobnie jak ostatnio tj. sobota, godz. 11 z rogu Błoń naprzeciwko Cracovii. W zależności od upodobań śmigamy na kolarkach lub MTB.
izca kobieta

izca
Posty: 82
Dołączyła: 12 lut 07
Dodane 05-03-2009 08:08 RE: Jazda po asfalcie
hm... może i bym się wkręciła... przy pogodzie (na razie pogodynka nie tryska optymizmem, za to deszczem trochę....)

jakby co jeszcze na góralu...
pocio mężczyzna

pocio
Posty: 3929
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 4 wrz 06
Dodane 05-03-2009 09:17 RE: Jazda po asfalcie
w niedzielę to nawet na cięższe górki bym się wybrał. Co do soboty to z planu wypada co innego ale zawsze można zmienić. Na pewno na szosie.

połowa problemów odłożonych rozwiązuje się sama
pozdrawiam naczelny bleblak pocio

Szymon mężczyzna

Posty: 67
Dołączył: 16 sty 08
Dodane 05-03-2009 10:47 RE: Jazda po asfalcie
Jak na szosie, to i ja bym się chętnie wybrał.

bikestats

Axi mężczyzna

Axi
Posty: 3258
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 8 sie 06
Dodane 05-03-2009 17:38 RE: Jazda po asfalcie
Może się pojawię (jeśli tak, to na góralu). Ale raczej i tak poczłapię z tyłu swoim tempem.

Pozdrawiam :)
Axi

spinoza mężczyzna

spinoza
Posty: 1419
Miejscowość: Kraków - Kliny
Dołączył: 7 sie 06
Dodane 05-03-2009 23:46 RE: Jazda po asfalcie
...będę na góralu ... chyba że się pogoda jakoś strasznie skaszani ...

Połowa niewyczyszczonego błota odpadnie sama.

furman mężczyzna

furman
Posty: 3227
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 9 sty 06
Dodane 06-03-2009 10:56 RE: Jazda po asfalcie
Pogoda nie zapowiada się rewelacyjnie ale też nie jakoś tak tragicznie. Na słońce nie mamy co liczyć. Na pogodynce jedna platforma pokazuje zachmurzenie całkowite, druga z przejaśnieniami. Obie zgadzają się w kwestii opadów - około 0,6 mm.
Edytowane przez furman dnia 06-03-2009 10:57
skolioza mężczyzna

skolioza
Posty: 951
Dołączył: 27 cze 06
Dodane 06-03-2009 13:53 RE: Jazda po asfalcie
Furman, ale tam jest mnóstwo podjazdów! :p Zaczynacie w stronę Kryspinowa czy Mydlnik?

www.RetroMTB.pl
pierwsza polska strona o kultowym sprzęcie

http://www.facebook.com/pages/RetroMTBpl/139103036115861?ref=ts
RetroMTB na Facebooku

Axi mężczyzna

Axi
Posty: 3258
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 8 sie 06
Dodane 06-03-2009 13:53 RE: Jazda po asfalcie
Furman, to Ty wierzysz pogodynkom?!

Pozdrawiam :)
Axi

pit mężczyzna

pit
Posty: 1619
Dołączył: 9 sty 06
Dodane 06-03-2009 14:27 RE: Jazda po asfalcie
Na pogodynce jedna platforma pokazuje zachmurzenie całkowite, druga z przejaśnieniami.furman
pogodynka nieważna najważniejsza jest platforma a ona przecież zawsze mówi prawdę :/
Maciu mężczyzna

Maciu
Posty: 2014
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 4 kwi 08
Dodane 06-03-2009 17:33 RE: Jazda po asfalcie
Powinienem być, mimo drobnego deszczuB)

...całe życie drugi!

furman mężczyzna

furman
Posty: 3227
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 9 sty 06
Dodane 06-03-2009 18:34 RE: Jazda po asfalcie
Gdybym wierzył w prognozy to mało kiedy bym na rower wyszedł. Dlatego mam taki system - jak zapowiadaja brzydką pogodę to nie wierzę, a jak zapowiadają ładną to wierzę :D
Myślałem żeby zacząć w stronę Kryspinowa, Cholerzyn...itd.
Leslaw mężczyzna

Leslaw
Posty: 3705
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 19 lip 06
Dodane 06-03-2009 19:57 RE: Jazda po asfalcie
Możliwe ,że też się pojawię...o ile nie będzie padać.:)
Jelitek2 mężczyzna

Jelitek2
Posty: 269
Dołączył: 27 lis 06
Dodane 06-03-2009 20:00 RE: Jazda po asfalcie
Tradycyjnie jak zaśpię na kącik to pojadę z Wami :-)
Skocz do Forum: