Weekendowe jazdy

Autor Wiadomość
szaman696 mężczyzna

szaman696
Posty: 561
Dołączył: 16 mar 07
Dodane 22-07-2012 15:16 RE: Weekendowe jazdy
Dzięki za jazdę, wyszło mi 130km, fajna wycieczka choć tempo jak dla mnie o jeden ząbek za mocne :)

Oby noga podawała!!

www.bikeholicy.pl

Axi mężczyzna

Axi
Posty: 3258
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 8 sie 06
Dodane 22-07-2012 15:54 RE: Weekendowe jazdy
Wyszła super wycieczka, wpis o tempie okazał się bardziej adekwatny niż sądziłem, bo czerwoni - Królik z szamanem - dbali o to, aby tempo zbyt nie siadło, pierwszy na odcinkach płaskich pod wiatr, a drugi w końcówce na podjazdach. Super, że wpadliście :).
Mi wyszło 111km ze średnią 30, zatem najszybszy wyjazd w tym roku. Trasa, profil i inne dane (domyślnie niestety w milach, przełącza się w prawym górnym rogu).

PS A wykręcony Vmax na zjeździe sprinterzy na TdF mają wpadając na metę :o.

Pozdrawiam :)
Axi

Edytowane przez Axi dnia 22-07-2012 15:56
RB mężczyzna

Posty: 398
Dołączył: 5 kwi 07
Dodane 22-07-2012 16:12 RE: Weekendowe jazdy
Fajnie było - lubię taką włóczęgę po okolicy ;) No i potwierdzam: "Tempo na miarę możliwości ;)" było. Wprawdzie nie wiem o czyich możliwościach Axi pisał, ale może być. Czyli zgodnie z oczekiwaniami styrałem się trochę.
szaman696 mężczyzna

szaman696
Posty: 561
Dołączył: 16 mar 07
Dodane 22-07-2012 16:32 RE: Weekendowe jazdy
Piszcie, będziemy częściej razem kręcić. Najbliższe w środę, choć jakbym dziś miał zrobić jeszcze 70km to nie byłoby mi do śmiechu ;)

Oby noga podawała!!

www.bikeholicy.pl

RB mężczyzna

Posty: 398
Dołączył: 5 kwi 07
Dodane 22-07-2012 18:47 RE: Weekendowe jazdy
Być może też się wybiorę - wykorzystując ostatnie dni urlopu wypoczynkowego
pocio mężczyzna

pocio
Posty: 3929
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 4 wrz 06
Dodane 22-07-2012 20:21 RE: Weekendowe jazdy
Axi widzę, że hamowaliście na zjazdach :p. Mnie Garmin z wyprawy na Turbacz (nie zdobytej) pokazał prędkość max powyżej 2 000 km/h więc niech nikt mi nie pisze, że nie umiem zjeżdżać :D :p

połowa problemów odłożonych rozwiązuje się sama
pozdrawiam naczelny bleblak pocio

furman mężczyzna

furman
Posty: 3227
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 9 sty 06
Dodane 25-07-2012 09:59 RE: Weekendowe jazdy
w sobotę Lesław organizuje wypad do Pieskowej. A co robimy w niedzielę :) może by tak śmignąć jakąś szosę. Rzadko jeździmy na poł-wchód. Można by pyknąć coś w kierunku Łapanowa, Nowe Rybie, Tymbark.
lukcio mężczyzna

lukcio
Posty: 1145
Miejscowość: kraków
Dołączył: 11 lut 09
Dodane 25-07-2012 10:38 RE: Weekendowe jazdy
Hmm, wyrażam zainteresowanie tematem ;)

SIŁA! NIE MA LIPY!

furman mężczyzna

furman
Posty: 3227
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 9 sty 06
Dodane 26-07-2012 07:08 RE: Weekendowe jazdy
Kiedyś jechałem podobną trasą http://rowerowanie.pl/trasy-gps/268,ostra i spodobała mi się bardzo. Trochę ją zmodyfikowałem bo nie dolatywała do Limanowej, a przecież już stąd rzut beretem na moją ulubioną przełęcz -Ostra. Chętnie bym się przejechał bo jeszcze w tym roku chyba tam nie byłem. Większość trasy kiedyś już jechałem więc jak najbardziej do przejechania na kolarce, ale ostrzegam że mogą być fragmenty asfaltu gorszej jakości. Odcinek z Limanowej na Ostrą i potem do Słopnic zrobiłem na podstawie mapy, ale lata, lata temu chyba jechałem tamtędy i kładli tam asfalt więc nie powinno być źle.

Tak więc wychodzi fajna traska, z fajną przełęczą i nie jakoś ekstremalnie długa, 153 km po szosie to na luziku się robi. Jeszcze fajniej by było gdyby "fajna" ekipa się zebrała. Chciał bym potraktować tą wycieczkę jak przygodę. Tempo wyjdzie jakie wyjdzie, może gdzieś pobłądzimy, może droga się skończy i trzeba będzie kombinować ale najważniejsze żeby dobra zabawa była.
spinoza mężczyzna

spinoza
Posty: 1419
Miejscowość: Kraków - Kliny
Dołączył: 7 sie 06
Dodane 26-07-2012 09:39 RE: Weekendowe jazdy
Ciekawa trasa, chętnie bym się wybrał.

Połowa niewyczyszczonego błota odpadnie sama.

szaman696 mężczyzna

szaman696
Posty: 561
Dołączył: 16 mar 07
Dodane 26-07-2012 09:44 RE: Weekendowe jazdy
Ale na szosach chcecie jechać czy na góralach?

Oby noga podawała!!

www.bikeholicy.pl

spinoza mężczyzna

spinoza
Posty: 1419
Miejscowość: Kraków - Kliny
Dołączył: 7 sie 06
Dodane 26-07-2012 09:48 RE: Weekendowe jazdy
Na szosach.

Połowa niewyczyszczonego błota odpadnie sama.

furman mężczyzna

furman
Posty: 3227
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 9 sty 06
Dodane 26-07-2012 10:29 RE: Weekendowe jazdy
Kolarka oczywiście. Wyjazd bym proponował o 9 rano spod smoka. Chyba nie za wcześnie :)
Edytowane przez furman dnia 26-07-2012 10:31
Dawid mężczyzna

Dawid
Posty: 155
Miejscowość: Krk - Kurdwanów
Dołączył: 7 cze 08
Dodane 26-07-2012 21:17 RE: Weekendowe jazdy
Będę!B)

button stats bikestats.pl

szaman696 mężczyzna

szaman696
Posty: 561
Dołączył: 16 mar 07
Dodane 26-07-2012 22:50 RE: Weekendowe jazdy
Zmiana terminu Pieskowej, czy w związku z tym szosowa wycieczka zmienia się z niedizeli na sobotę?

Oby noga podawała!!

www.bikeholicy.pl

Leslaw mężczyzna

Leslaw
Posty: 3705
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 19 lip 06
Dodane 26-07-2012 22:57 RE: Weekendowe jazdy
Furman zmieniaj termin, chyba też się wybiorę,:)
mjn mężczyzna

mjn
Posty: 180
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 11 kwi 06
Dodane 26-07-2012 23:36 RE: Weekendowe jazdy
Jak sobota, to postaram się pojawić.
spinoza mężczyzna

spinoza
Posty: 1419
Miejscowość: Kraków - Kliny
Dołączył: 7 sie 06
Dodane 27-07-2012 00:04 RE: Weekendowe jazdy
Mnie sobota nie pasuje :(.

Połowa niewyczyszczonego błota odpadnie sama.

szaman696 mężczyzna

szaman696
Posty: 561
Dołączył: 16 mar 07
Dodane 27-07-2012 01:29 RE: Weekendowe jazdy
Mnie sobota pasuje a niedziela juz niestety chyba nie. A miałem ochotę na MTB do Ojcowa, poznac może jakieś nowe ścieżki znowu :)

Oby noga podawała!!

www.bikeholicy.pl

furman mężczyzna

furman
Posty: 3227
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 9 sty 06
Dodane 27-07-2012 06:03 RE: Weekendowe jazdy
W sobotę nie dam rady się wyrwać na dłuższą jazdę więc nadal jestem przy niedzieli. Do Pieskowej nie pojadę bo jeszcze nie dam radny śmigać tak długo w terenie.
Tak więc podtrzymuję propozycję - niedziela 9 rano pod smokiem i dajemy na Ostrą.
Skocz do Forum: