W sobote 25.11 ktos cos planuje?

Autor Wiadomość
Ola kobieta

Posty: 33
Miejscowość: Kraków
Dołączyła: 21 wrz 06
Dodane 23-11-2006 21:53 RE: W sobote 25.11 ktos cos planuje?
Ech :( Szkoda że tak późno zajrzałam na forum:( Już się zdecydowałam na czerwony Turbacz (mam z tą górą na pieńku ! ) Ale wygląda na to że się spotkamy w pociągu :)
leszek mężczyzna

leszek
Posty: 390
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 16 kwi 06
Dodane 23-11-2006 22:09 RE: W sobote 25.11 ktos cos planuje?
czyli niezła imprezka się szykuje :D jak nie będzie lało jadę !!!! :D
furman mężczyzna

furman
Posty: 3227
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 9 sty 06
Dodane 23-11-2006 22:13 RE: W sobote 25.11 ktos cos planuje?
Planować nie ma co. Skolioza napisał, głównym szlakiem beskidzkim, prosta sprawa.
Chyba tym razem bez plecaka się nie obejdzie, trzeba wziąć dużo żarcia i dużo ciepłych rzeczy. Wprawdzie na Krupowej jest schronisko ale chyba długo tam nie posiedzimy bo dzień już krótki. No i lampki też pasuje mieć.
Pogrzebię na dyskum jak mam jakąś skalibrowaną mapę to zrobię tracka i wrzucę do Garmina żeby to zwizualizować
MiśQ mężczyzna

MiśQ
Posty: 3416
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 13 sty 06
Dodane 23-11-2006 22:14 RE: W sobote 25.11 ktos cos planuje?
skolioza napisał/a:
jesli sie PKP nie pozmienialo to odjazd 6:41 z glownego (jak czesto ostatnio:)) Mam tylko nadzieje ze bede mial wolne tak jak mi obiecano!

a prognozowany powrót o której godzinie ?
podejrzewam, że trzeba sie nastawić na błoto, zimno i wiatr,
kurczę na SPDy trochę zimno, ale nie ma wyjścia... umarzną mi stopy jak tralala

To mój dwusetny post, fju, fju... Lukas pośpiesz się :D

Grunt to nie przemęczać się!
Nie hamuj k...!! :)

Luki mężczyzna

Luki
Posty: 2502
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 27 mar 06
Dodane 24-11-2006 03:15 RE: W sobote 25.11 ktos cos planuje?
To mój dwusetny post, fju, fju... Lukas pośpiesz się

Ja tam nie nabijam postow, nie wiem nawet kiedy to sie stalo...

czerwony Turbacz (mam z tą górą na pieńku ! )

tez bym w koncu chcial ja zaliczyc ;) ale kroi sie rownie ciekwa wyprawa...
co wybrac ??

Ale wygląda na to że się spotkamy w pociągu

Bedzie walka o miejscowki ;)
MiśQ mężczyzna

MiśQ
Posty: 3416
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 13 sty 06
Dodane 24-11-2006 11:17 RE: W sobote 25.11 ktos cos planuje?
Ja też nie nabijam specjalnie postów, ale tak wyszło...
Jeśli chodzi o wyjazd to... jesteś z nami to i musisz jechać z nami :)

Grunt to nie przemęczać się!
Nie hamuj k...!! :)

Leslaw mężczyzna

Leslaw
Posty: 3705
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 19 lip 06
Dodane 24-11-2006 11:41 RE: W sobote 25.11 ktos cos planuje?
Co prawda nie napisałem ,że jadę. Ale ponieważ jeden taki "inspektor";) dołączył mnie do listy jadących ,musze zaprotestować i powiedzieć że są to manipulacje. Po prostu chyba nie jadę . Jaki powód ? Chyba przychodzi to z wiekiem. :)
Axi mężczyzna

Axi
Posty: 3258
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 8 sie 06
Dodane 24-11-2006 12:15 RE: W sobote 25.11 ktos cos planuje?
Wyjazd w góry tą porą roku. Co kto lubi ;). Jak widziałem zdjęcia z brodzenia po kolana w błocie to jakoś mi się odechciało ;).

Znajdzie się jeszcze jakiś "domator" na weekend na jakąś spokojną przejażdżkę po okolicach Krakowa ? B)

Pozdrawiam :)
Axi

żaba kobieta

żaba
Posty: 361
Dołączyła: 15 wrz 06
Dodane 24-11-2006 13:01 RE: W sobote 25.11 ktos cos planuje?
Leslaw napisał/a: Po prostu chyba nie jadę . Jaki powód ? Chyba przychodzi to z wiekiem. :)


Lesław! Lesław! Nie daj się prosić .. :D


Axi napisał/a: brodzenia po kolana w błocie B)


Cały czas mam nadzieję, że błoto jednak da się obejść .. B)
Jakoś..
MiśQ mężczyzna

MiśQ
Posty: 3416
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 13 sty 06
Dodane 24-11-2006 15:51 RE: W sobote 25.11 ktos cos planuje?
JA już niczego się nie boję, bo właśnie zakupiłem ochraniacze na buty (jeszcze nie mierzyłęm czy pasują :) ) więc stopy mi nie umarzną :)
z resztą raz się żyje i tak jadę !!
a Ty Lesław, nie daj się prosić, będzie fajnie !!

Grunt to nie przemęczać się!
Nie hamuj k...!! :)

leszek mężczyzna

leszek
Posty: 390
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 16 kwi 06
Dodane 24-11-2006 18:08 RE: W sobote 25.11 ktos cos planuje?
To o której się spotykamy na dworcu i gdzie ? :)
furman mężczyzna

furman
Posty: 3227
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 9 sty 06
Dodane 24-11-2006 18:17 RE: W sobote 25.11 ktos cos planuje?
Pociąg odjeżdża o 6,41 z głównego.
Luki mężczyzna

Luki
Posty: 2502
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 27 mar 06
Dodane 24-11-2006 18:34 RE: W sobote 25.11 ktos cos planuje?
Do jakiej stacji kupujemy bilet?
Umawiamy sie przy kasach?
Leslaw mężczyzna

Leslaw
Posty: 3705
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 19 lip 06
Dodane 24-11-2006 18:56 RE: W sobote 25.11 ktos cos planuje?
Tak poważnie to na dwie , trzy godziny mogę wyrwać jutro ale niestety nie na cały dzień. Po prostu obowiązki rodzinne.
skolioza mężczyzna

skolioza
Posty: 951
Dołączył: 27 cze 06
Dodane 24-11-2006 20:27 RE: W sobote 25.11 ktos cos planuje?
Poiciag faktycznie odjeżdża o 6:41 Jest to pośpiech od Suchej więc skazani jesteśmy zaczynać z Jordanowa Dobra informacja (kolejna) to taka że ma nie padać:) A poiwrót... Jak dojedziemy do stacji to się będziemy martwić:) Postaram się być ok 6:15 pod dworcem - do zobaczenia!

www.RetroMTB.pl
pierwsza polska strona o kultowym sprzęcie

http://www.facebook.com/pages/RetroMTBpl/139103036115861?ref=ts
RetroMTB na Facebooku

MiśQ mężczyzna

MiśQ
Posty: 3416
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 13 sty 06
Dodane 24-11-2006 23:28 RE: W sobote 25.11 ktos cos planuje?
Leslaw napisał/a:
Tak poważnie to na dwie , trzy godziny mogę wyrwać jutro ale niestety nie na cały dzień. Po prostu obowiązki rodzinne.


jak by to był maraton, to obowiązki rodzinne byłyby mniej ważne :p

Grunt to nie przemęczać się!
Nie hamuj k...!! :)

pocio mężczyzna

pocio
Posty: 3929
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 4 wrz 06
Dodane 25-11-2006 09:42 RE: W sobote 25.11 ktos cos planuje?
MisQ napisał/a:
Leslaw napisał/a:
Tak poważnie to na dwie , trzy godziny mogę wyrwać jutro ale niestety nie na cały dzień. Po prostu obowiązki rodzinne.


jak by to był maraton, to obowiązki rodzinne byłyby mniej ważne :p

poczekaj pare latek to sam pewne sprawy zrozumiesz.
Wydaje mnie się, ze w pełni rozumiem Lesława :)

połowa problemów odłożonych rozwiązuje się sama
pozdrawiam naczelny bleblak pocio

MiśQ mężczyzna

MiśQ
Posty: 3416
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 13 sty 06
Dodane 25-11-2006 21:07 RE: W sobote 25.11 ktos cos planuje?
Pocio... jak zwykle żartowałem z Lesława...

Jestem już w domu, było CZADOWO i kto nie był, niech żałuje !!!!!!!!!!

wiem też, że po dzisiejszej wycieczce straciłem dwie koleżanki i pięciu kolegów... chyba czas zmienić środowisko rowerowe.... :( (nie liczę Furmana, bo nie jechał z nami w pociągu)
fakt, szacunek dla dziewczyn, które "darły" niegorzej od chłopaków,
dzięki wielkie dla ziomali, którzy mieli (nie)przyjeność dzisiaj jeździć ze mną :)
podobno się odmóżdżyłem, bo po zmroku zjeżdżałem w terenie szybciej niż za dnia :D

Grunt to nie przemęczać się!
Nie hamuj k...!! :)

Edytowane przez MiśQ dnia 29-11-2006 00:50
leszek mężczyzna

leszek
Posty: 390
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 16 kwi 06
Dodane 25-11-2006 21:32 RE: W sobote 25.11 ktos cos planuje?
E tam Miseq w pociągu to już zmęczony byłeś.......:D A wyjazd co tu dużo mówić :) miodzio ! Podjazdy, podjazdy ale i zjazdy :D troszkę kamieni , piękna pogoda nie licząc wiaterku na szczytach... hihihi... Trzeba było się mocno trzymać kierownicy;) Dziekuję wszystkim uczestnikom, a naszym dziewczyom należy się szacunek i wielkie brawa za wytrwałość , odwagę , umiejętnosci i poczucie humoru :D Piękne zakończenie letniego sezonu !
Luki mężczyzna

Luki
Posty: 2502
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 27 mar 06
Dodane 25-11-2006 21:53 RE: W sobote 25.11 ktos cos planuje?
Kobitki dzis pieknie jechały! Ale i wielki szacun dla Pita, ze juz myka jak za dawnych czasów. Dziekuje za wspólną jazde!
Edytowane przez Luki dnia 27-11-2006 01:02
Skocz do Forum: