Kto na rower??? Krk

Autor Wiadomość
amina12 mężczyzna

Posty: 3
Dołączył: 23 sie 13
Dodane 23-08-2013 20:26 RE: Kto na rower??? Krk
witam na forum
marcin81 mężczyzna

marcin81
Posty: 60
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 9 lip 11
Dodane 16-09-2013 07:44 RE: Kto na rower??? Krk
Witam. Wiem' ze pogoda nie za ciekawa, ale moze ktos sie gdzies wybiera? Bez blota ;) Krk i ok.
maro81 mężczyzna

maro81
Posty: 23
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 19 kwi 10
Dodane 11-03-2014 08:24 RE: Kto na rower??? Krk
Witam. Wiem, ze to nietypowa pora dnia i tygodnia, ale moze wybieta sie ktos troche pokrecic. Cel do ustalenia.
Arto mężczyzna

Posty: 41
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 20 sie 12
Dodane 14-04-2014 14:38 RE: Kto na rower??? Krk
Jest ktoś chętny na jutro wcześnie rano?
marysiasia kobieta

Posty: 1
Dołączyła: 20 kwi 14
Dodane 20-04-2014 23:09 RE: Kto na rower??? Krk
hej chetnie pojezdze w grupie razniej i moze gdzies dalej
Rado mężczyzna

Posty: 1
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 24 kwi 14
Dodane 24-04-2014 00:31 RE: Kto na rower??? Krk
Cześć,
Jestem nowy i na forum i na szosie - chociaż jedno i drugie podglądam od dłuższego czasu :)

Wybieram się jutro w ciągu dnia pokręcić w okolicach Sanki. Jeśli ktoś miałby ochotę na wspólną jazdę to proszę o kontakt.
Tempo raczej spacerowe - śr. 24-26km/h
Skocz do Forum: