Kto na rower??? Krk
- « początek
- ‹ poprz
- 1
- 2
- nast ›
- koniec »
| Autor | Wiadomość |
|---|---|
| amina12 Posty: 3 Dołączył: 23 sie 13 |
|
| witam na forum | |
|
| |
| marcin81 Posty: 60 Miejscowość: Kraków Dołączył: 9 lip 11 |
|
Witam. Wiem' ze pogoda nie za ciekawa, ale moze ktos sie gdzies wybiera? Bez blota Krk i ok. |
|
|
| |
| maro81 Posty: 23 Miejscowość: Kraków Dołączył: 19 kwi 10 |
|
| Witam. Wiem, ze to nietypowa pora dnia i tygodnia, ale moze wybieta sie ktos troche pokrecic. Cel do ustalenia. | |
|
| |
| Arto Posty: 41 Miejscowość: Kraków Dołączył: 20 sie 12 |
|
| Jest ktoś chętny na jutro wcześnie rano? | |
|
| |
| marysiasia Posty: 1 Dołączyła: 20 kwi 14 |
|
| hej chetnie pojezdze w grupie razniej i moze gdzies dalej | |
|
| |
| Rado Posty: 1 Miejscowość: Kraków Dołączył: 24 kwi 14 |
|
|
Cześć, Jestem nowy i na forum i na szosie - chociaż jedno i drugie podglądam od dłuższego czasu Wybieram się jutro w ciągu dnia pokręcić w okolicach Sanki. Jeśli ktoś miałby ochotę na wspólną jazdę to proszę o kontakt. Tempo raczej spacerowe - śr. 24-26km/h |
|
|
| |
- « początek
- ‹ poprz
- 1
- 2
- nast ›
- koniec »
| Skocz do Forum: |
Krk i ok.