Ojców i parę dolinek

Autor Wiadomość
Kocur mężczyzna

Kocur
Posty: 1596
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 15 kwi 06
Dodane 15-08-2014 16:48 RE: Ojców i parę dolinek - 15.08.2014
Piwo na koniec to podstawa.

Wszystkie lenie :p pogoda chyba najlepsza w tym roku, słonecznie, bez upału, cudo.

Wycieczka oczywiście się udała:

Lesław
Furman
Kot
Paweł


Błota tyle co zawsze, dziury się omija, nikt nie zaliczył gleby. Wszystko na plus.

Mnie wyszło 84 km i endo pokazało 1400 metrów w górę.


Dzięki wszystkim!


ps. Widok nowego dwu metrowego kolegi Pawła na 23 calowym najnerze jest pełen podziwu :D

MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE

Leslaw mężczyzna

Leslaw
Posty: 3705
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 19 lip 06
Dodane 15-08-2014 19:15 RE: Ojców i parę dolinek - 15.08.2014
Dzięki panowie za towarzystwo podczas wycieczki.:)
furman mężczyzna

furman
Posty: 3227
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 9 sty 06
Dodane 15-08-2014 20:42 RE: Ojców i parę dolinek - 15.08.2014
http://connect.garmin.com/activity/565716350

Przejechalim.
pavel mężczyzna

Posty: 1
Dołączył: 15 sie 14
Dodane 15-08-2014 22:55 RE: Ojców i parę dolinek - 15.08.2014
Dzięki za przyjęcie i wspólną jazdę. Gril, kiełbasę i kocyk, ktore miałem w plecaku następnym razem zostawię w domu - miała być przecież wycieczka... ;)
Edytowane przez Axi dnia 17-08-2014 21:00
Martin_M mężczyzna

Martin_M
Posty: 4
Miejscowość: Puck
Dołączył: 21 mar 15
Dodane 21-03-2015 14:50 RE: Ojców i parę dolinek - 15.08.2014
Kurcze ... szkoda, że dopiero teraz zauważyłem ten post. Bardzo chciałbym tez wtbrać sie do Ojcowa na rowerze. Dajcie znać, jak ktoś będzie się wybierał

Martin

Kocur mężczyzna

Kocur
Posty: 1596
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 15 kwi 06
Dodane 21-03-2015 21:38 RE: Ojców i parę dolinek - 15.08.2014
To stary temat - jak będzie nowy, tegoroczny to oczywiście można wpadać.

MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE

furman mężczyzna

furman
Posty: 3227
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 9 sty 06
Dodane 22-03-2015 18:57 RE: Ojców i parę dolinek - 15.08.2014
Z Pucka trochę daleko.
furman mężczyzna

furman
Posty: 3227
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 9 sty 06
Dodane 24-03-2015 21:24 RE: Ojców i parę dolinek - 15.08.2014
No a tak w ogóle to jakie tam prognozy na weekend? Może by tak zrobić jakiś zielony peleton i śmignąć w dolinki. Jest szansa, że uzbiera się oszołamiająca ilość 2-3 osób?
Kocur mężczyzna

Kocur
Posty: 1596
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 15 kwi 06
Dodane 24-03-2015 21:36 RE: Ojców i parę dolinek - 15.08.2014
Ja jestem wolny i z chęcią bym pojechał ale dolinek na pewno nie obskoczę.

Szczerze nie wiem czy do Ojcowa dojadę w całości ;) Jak będzie pogoda mam zamiar siąść ale "uczę się chodzić" dopiero :/

MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE

Andy mężczyzna

Andy
Posty: 1299
Dołączył: 21 kwi 07
Dodane 24-03-2015 23:54 RE: Ojców i parę dolinek - 15.08.2014
Moze Ojców dałbym rade, choc ostatnio nadwyrezyłem wiazadła. Dam znac blizej weekandu.
Marcus mężczyzna

Marcus
Posty: 739
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 14 sie 08
Dodane 26-03-2015 17:15 RE: Ojców i parę dolinek
Byc moze bym sie wybral, ale to zalezy od pogody i czasu.Niedziela?
Edytowane przez Marcus dnia 27-03-2015 18:31
Leslaw mężczyzna

Leslaw
Posty: 3705
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 19 lip 06
Dodane 28-03-2015 11:20 RE: Ojców i parę dolinek
Wedle prognoz w niedzielę ma nie padać. No to jeżeli są chętni na wspólną jazdę to też się wybiorę.
Czyli start z pod parku Wodnego w niedzielę o godz. 10.00
slawekg mężczyzna

Posty: 144
Dołączył: 17 sie 12
Dodane 28-03-2015 15:23 RE: Ojców i parę dolinek
Którędy lecicie? Może bym dołączył np w okolicy kościoła w Giebułtowie.
Marcus mężczyzna

Marcus
Posty: 739
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 14 sie 08
Dodane 28-03-2015 19:30 RE: Ojców i parę dolinek
Będę. Nie zapomnijcie o zmianie godziny, śpimy o 1h krócej. Ktoś się pojawi pod Parkiem W.?
Edytowane przez Marcus dnia 28-03-2015 20:50
Kocur mężczyzna

Kocur
Posty: 1596
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 15 kwi 06
Dodane 28-03-2015 21:34 RE: Ojców i parę dolinek
To właśnie Lesław napisał że jak zawsze start spod parku :)

Ja jeśli wstanę to wpadnę się przywitać ;) Pojadę pewnie swoim tempem, niestety jeszcze nie wycieczkowym.

MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE

Leslaw mężczyzna

Leslaw
Posty: 3705
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 19 lip 06
Dodane 28-03-2015 22:39 RE: Ojców i parę dolinek
Przemo jeśli będziesz to potwierdź, wezmę twoją dętkę,

Dodane dnia 28 marca 2015 22:44:33

Którędy lecicie? Może bym dołączył np w okolicy kościoła w Giebułtowie.slawekg

Dokładnie koło kościoła,licz na 30 min
Edytowane przez Leslaw dnia 28-03-2015 22:44
slawekg mężczyzna

Posty: 144
Dołączył: 17 sie 12
Dodane 28-03-2015 23:12 RE: Ojców i parę dolinek
Lesław, dzięki za info, to postaram się przyjechać.
Marcus mężczyzna

Marcus
Posty: 739
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 14 sie 08
Dodane 29-03-2015 09:16 RE: Ojców i parę dolinek
Kocie, mialem na mysli to czy ktos jeszcze, oprocz nas sie pojawi pod Parkiem ;). Do zo, pogoda szykuje sie fajna.
przemo mężczyzna

przemo
Posty: 558
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 31 sie 06
Dodane 29-03-2015 09:20 RE: Ojców i parę dolinek
Ja powinienem pojawić się po drodze w Zielonkach przy czerwonym szlaku.
furman mężczyzna

furman
Posty: 3227
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 9 sty 06
Dodane 29-03-2015 10:29 RE: Ojców i parę dolinek
No a ja dzisiaj nie dam rady :|
Skocz do Forum: