Ojców i parę dolinek
| Autor | Wiadomość |
|---|---|
Kocur ![]() Posty: 1596 Miejscowość: Kraków Dołączył: 15 kwi 06 |
|
|
Piwo na koniec to podstawa. Wszystkie lenie pogoda chyba najlepsza w tym roku, słonecznie, bez upału, cudo.Wycieczka oczywiście się udała: Lesław Furman Kot Paweł Błota tyle co zawsze, dziury się omija, nikt nie zaliczył gleby. Wszystko na plus. Mnie wyszło 84 km i endo pokazało 1400 metrów w górę. Dzięki wszystkim! ps. Widok nowego dwu metrowego kolegi Pawła na 23 calowym najnerze jest pełen podziwu
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE |
|
|
| |
Leslaw ![]() Posty: 3705 Miejscowość: Kraków Dołączył: 19 lip 06 |
|
Dzięki panowie za towarzystwo podczas wycieczki.![]() |
|
|
| |
furman ![]() Posty: 3227 Miejscowość: Kraków Dołączył: 9 sty 06 |
|
|
http://connect.garmin.com/activity/565716350 Przejechalim. |
|
|
| |
| pavel Posty: 1 Dołączył: 15 sie 14 |
|
Dzięki za przyjęcie i wspólną jazdę. Gril, kiełbasę i kocyk, ktore miałem w plecaku następnym razem zostawię w domu - miała być przecież wycieczka... ![]() | |
| Edytowane przez Axi dnia 17-08-2014 21:00 | |
|
| |
| Martin_M Posty: 4 Miejscowość: Puck Dołączył: 21 mar 15 |
|
|
Kurcze ... szkoda, że dopiero teraz zauważyłem ten post. Bardzo chciałbym tez wtbrać sie do Ojcowa na rowerze. Dajcie znać, jak ktoś będzie się wybierał
Martin |
|
|
| |
Kocur ![]() Posty: 1596 Miejscowość: Kraków Dołączył: 15 kwi 06 |
|
|
To stary temat - jak będzie nowy, tegoroczny to oczywiście można wpadać.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE |
|
|
| |
furman ![]() Posty: 3227 Miejscowość: Kraków Dołączył: 9 sty 06 |
|
| Z Pucka trochę daleko. | |
|
| |
furman ![]() Posty: 3227 Miejscowość: Kraków Dołączył: 9 sty 06 |
|
| No a tak w ogóle to jakie tam prognozy na weekend? Może by tak zrobić jakiś zielony peleton i śmignąć w dolinki. Jest szansa, że uzbiera się oszołamiająca ilość 2-3 osób? | |
|
| |
Kocur ![]() Posty: 1596 Miejscowość: Kraków Dołączył: 15 kwi 06 |
|
|
Ja jestem wolny i z chęcią bym pojechał ale dolinek na pewno nie obskoczę. Szczerze nie wiem czy do Ojcowa dojadę w całości Jak będzie pogoda mam zamiar siąść ale "uczę się chodzić" dopiero :/
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE |
|
|
| |
Andy ![]() Posty: 1299 Dołączył: 21 kwi 07 |
|
| Moze Ojców dałbym rade, choc ostatnio nadwyrezyłem wiazadła. Dam znac blizej weekandu. | |
|
| |
Marcus ![]() Posty: 739 Miejscowość: Kraków Dołączył: 14 sie 08 |
|
| Byc moze bym sie wybral, ale to zalezy od pogody i czasu.Niedziela? | |
| Edytowane przez Marcus dnia 27-03-2015 18:31 | |
|
| |
Leslaw ![]() Posty: 3705 Miejscowość: Kraków Dołączył: 19 lip 06 |
|
|
Wedle prognoz w niedzielę ma nie padać. No to jeżeli są chętni na wspólną jazdę to też się wybiorę. Czyli start z pod parku Wodnego w niedzielę o godz. 10.00 |
|
|
| |
| slawekg Posty: 144 Dołączył: 17 sie 12 |
|
| Którędy lecicie? Może bym dołączył np w okolicy kościoła w Giebułtowie. | |
|
| |
Marcus ![]() Posty: 739 Miejscowość: Kraków Dołączył: 14 sie 08 |
|
| Będę. Nie zapomnijcie o zmianie godziny, śpimy o 1h krócej. Ktoś się pojawi pod Parkiem W.? | |
| Edytowane przez Marcus dnia 28-03-2015 20:50 | |
|
| |
Kocur ![]() Posty: 1596 Miejscowość: Kraków Dołączył: 15 kwi 06 |
|
To właśnie Lesław napisał że jak zawsze start spod parku ![]() Ja jeśli wstanę to wpadnę się przywitać Pojadę pewnie swoim tempem, niestety jeszcze nie wycieczkowym.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE |
|
|
| |
Leslaw ![]() Posty: 3705 Miejscowość: Kraków Dołączył: 19 lip 06 |
|
|
Przemo jeśli będziesz to potwierdź, wezmę twoją dętkę, Dodane dnia 28 marca 2015 22:44:33 Którędy lecicie? Może bym dołączył np w okolicy kościoła w Giebułtowie.slawekg Dokładnie koło kościoła,licz na 30 min | |
| Edytowane przez Leslaw dnia 28-03-2015 22:44 | |
|
| |
| slawekg Posty: 144 Dołączył: 17 sie 12 |
|
| Lesław, dzięki za info, to postaram się przyjechać. | |
|
| |
Marcus ![]() Posty: 739 Miejscowość: Kraków Dołączył: 14 sie 08 |
|
Kocie, mialem na mysli to czy ktos jeszcze, oprocz nas sie pojawi pod Parkiem . Do zo, pogoda szykuje sie fajna. |
|
|
| |
przemo ![]() Posty: 558 Miejscowość: Kraków Dołączył: 31 sie 06 |
|
| Ja powinienem pojawić się po drodze w Zielonkach przy czerwonym szlaku. | |
|
| |
furman ![]() Posty: 3227 Miejscowość: Kraków Dołączył: 9 sty 06 |
|
No a ja dzisiaj nie dam rady
|
|
|
| |
| Skocz do Forum: |

pogoda chyba najlepsza w tym roku, słonecznie, bez upału, cudo.


