Wyjazd 1.10.2006 - Góra Leskowiec

Autor Wiadomość
As kobieta

As
Posty: 54
Miejscowość: Kraków
Dołączyła: 17 sty 06
Dodane 30-09-2006 08:18 RE: Wyjazd 1.10.2006 - Góra Leskowiec
zdrówko idzie ku lepszemu a pogoda zapowiada się fantastyczna więc zaczynam pakować placak...
skolioza mężczyzna

skolioza
Posty: 951
Dołączył: 27 cze 06
Dodane 30-09-2006 20:06 RE: Wyjazd 1.10.2006 - Góra Leskowiec
MiśQ! obiecałeś!!!! Bierzesz "nerkę" a w niej dowód osobisty i banknot 200zł w woreczku - to zestaw ultra light na wszelkie okazje :)

www.RetroMTB.pl
pierwsza polska strona o kultowym sprzęcie

http://www.facebook.com/pages/RetroMTBpl/139103036115861?ref=ts
RetroMTB na Facebooku

leszek mężczyzna

leszek
Posty: 390
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 16 kwi 06
Dodane 30-09-2006 20:10 RE: Wyjazd 1.10.2006 - Góra Leskowiec
Ja już spakowany ;) teraz tylko trza wstać rano ........:D
As kobieta

As
Posty: 54
Miejscowość: Kraków
Dołączyła: 17 sty 06
Dodane 30-09-2006 20:25 RE: Wyjazd 1.10.2006 - Góra Leskowiec
lo matko:o 5 rano.
Marcin mężczyzna

Marcin
Posty: 1656
Dołączył: 9 sty 06
Dodane 30-09-2006 21:03 RE: Wyjazd 1.10.2006 - Góra Leskowiec
a Ja nie spakowany, to jest tylko 90-100 km, nie ma co brać do plecaka
koszulka zielona i jazda B)
MiśQ mężczyzna

MiśQ
Posty: 3416
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 13 sty 06
Dodane 30-09-2006 22:02 RE: Wyjazd 1.10.2006 - Góra Leskowiec
rano będzie zimno więc nie wiem jak się ubrać, czy długiespodnie, czy krótkie, ale chyba wezmę oboje,
w plecaku dwie kiełbasy, aparat, zestaw narzędzi i dwie mapy, chyba więcej mi niczego nie trzeba...
do jutra, niech będzie fajnie !!!!!
Luki mężczyzna

Luki
Posty: 2502
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 27 mar 06
Dodane 30-09-2006 22:07 RE: Wyjazd 1.10.2006 - Góra Leskowiec
Ja chory ale jade, nie odpuszcze takiej imprezy B)
superMario mężczyzna

Posty: 640
Miejscowość: krakow
Dołączył: 18 sie 06
Dodane 30-09-2006 22:41 RE: Wyjazd 1.10.2006 - Góra Leskowiec
wiec do rana, mam nadzieje ze wstane i odnajde to swiatelko w tunelu :) -oczywiscie zielone B)
superMario mężczyzna

Posty: 640
Miejscowość: krakow
Dołączył: 18 sie 06
Dodane 01-10-2006 14:23 RE: Wyjazd 1.10.2006 - Góra Leskowiec
niestety w ostatniej chwili cos mi wypadlo i musialem zmienic plany :(
sadzac po pogodzie wyprawa sie udala i na dlugo bedzie co opowiadac
mama nadzieje ze jeszcze zdazymy sie poznac
pocio mężczyzna

pocio
Posty: 3929
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 4 wrz 06
Dodane 01-10-2006 15:02 RE: Wyjazd 1.10.2006 - Góra Leskowiec
ciaposo napisał/a:
mama nadzieje ze jeszcze zdazymy sie poznac

przecię Cię znamy :D

połowa problemów odłożonych rozwiązuje się sama
pozdrawiam naczelny bleblak pocio

MiśQ mężczyzna

MiśQ
Posty: 3416
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 13 sty 06
Dodane 01-10-2006 19:50 RE: Wyjazd 1.10.2006 - Góra Leskowiec
marcin napisał/a:
a Ja nie spakowany, to jest tylko 90-100 km, nie ma co brać do plecaka
koszulka zielona i jazda B)


jakie zielona koszulka i co ważniejsze... jaka jazda ?? przecież Ciebie nie było... !!
to już wiem, dlaczego nie potrzebowałeś mieć plecaka...
widzę, że kolega Marcin chyba jeszcze nie doszedł do siebie po Krakowie... ? :D
masz rację, MTB to bardzo ciężka "sprawa"

gratulacje dla naszych koleżanek Joasi i Kasi (tej co jest nieśmiała i nie chce pisać u nas postów) !! obie dotarły do Krakowa na biku B)
i dzięki wielkie dla wszystkich uczestników wyjazdu za wspólnie miło (jka dla mnie) spędzony cały dzień !!

Bidusiu - i jak , żyjesz ??:D
Edytowane przez MiśQ dnia 01-10-2006 19:57
furman mężczyzna

furman
Posty: 3227
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 9 sty 06
Dodane 01-10-2006 20:26 RE: Wyjazd 1.10.2006 - Góra Leskowiec
No Marcinj co to z Tobą się działo, tak się nastawiałeś na ten wyjazd....
A swoją drogą to może nawet dobrze, bo zjazd z Leskowca zebrał srogie i krwawe żniwo i czuję, że miał byś tam z deka problemy.
pit mężczyzna

pit
Posty: 1619
Dołączył: 9 sty 06
Dodane 01-10-2006 20:37 RE: Wyjazd 1.10.2006 - Góra Leskowiec
Ot i już jest relacyjka Joasi z samotnego powrotu do domu:
http://www.rowerowanie.pl/read…p?article_id=58
leszek mężczyzna

leszek
Posty: 390
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 16 kwi 06
Dodane 01-10-2006 20:53 RE: Wyjazd 1.10.2006 - Góra Leskowiec
Dla mnie ten wyjazd był bardzo udany :D jak zwykle kupa śmiechu piękna pogoda ladna trasa + b. trudny technicznie zjazd z Leskowca :o ;) . Dzieki wszystkim za doborowe toważystwo a Paniom należą się specjalne gratulację za upór i odwagę.
As kobieta

As
Posty: 54
Miejscowość: Kraków
Dołączyła: 17 sty 06
Dodane 01-10-2006 20:58 RE: Wyjazd 1.10.2006 - Góra Leskowiec
leszek napisał/a:
. Dzieki wszystkim za doborowe toważystwo a Paniom należą się specjalne gratulację za upór i odwagę.

przy takim wsparciu moralnym i fizycznym..dzięki wielkie
Marcin mężczyzna

Marcin
Posty: 1656
Dołączył: 9 sty 06
Dodane 01-10-2006 21:14 RE: Wyjazd 1.10.2006 - Góra Leskowiec
furman napisał/a:
No Marcinj co to z Tobą się działo, tak się nastawiałeś na ten wyjazd....


A tragedia w nocy była, kobieta wróciła z imprezy, czymś się zatruła. Cała noc spieprzona. Jak już zasnąłem, to budzik na 5.00 nas nie obudził. Rano bylem wkurzony, w końcu wyszedłem na rower i spotkałem Wełniacza, zrobił sobie czasówkę
Weekend stracony, takie życie...
skolioza mężczyzna

skolioza
Posty: 951
Dołączył: 27 cze 06
Dodane 01-10-2006 21:19 RE: Wyjazd 1.10.2006 - Góra Leskowiec
Piękny wyjazd proszę Państwa! Sądziłem że na Leskowiec po prostu się wyjeżdża a Ty Furmanie zafundowałeś mi to, co skoliozy lubią najbardziej :)
A z innej beczki - po naszym rozstaniu Lukas zapiął 44/11 i nie odpuszczał aż do Kryspinowa - rzeźnik! Do domu jechałem 1h10min, gość ciągnął non stop 35 - 40km/h i nie dawał mi wyjść na zmianę! Łukaszu - pełen respekt!
Dziękuję za awarię pociągu - dzięki temu spędziłem miły dzień w miłym towarzystwie
I dziękuję za wycieczkę wszystkim uczestnikom!

www.RetroMTB.pl
pierwsza polska strona o kultowym sprzęcie

http://www.facebook.com/pages/RetroMTBpl/139103036115861?ref=ts
RetroMTB na Facebooku

Edytowane przez skolioza dnia 02-12-2006 17:22
Luki mężczyzna

Luki
Posty: 2502
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 27 mar 06
Dodane 01-10-2006 21:22 RE: Wyjazd 1.10.2006 - Góra Leskowiec
Gratulacje dla kobitek :D smigaly pod góry jak "stare" wyjadaczki, a z góry tez super. Wzor dla innych! Nic tylko za tydzien jechac znowu :)

Wracajac przez Kryspinow ze Skoliozem ;) jechalismy rowna godzine razem po odlaczeniu, ze srednia 35km/h zmieniajac sie ciagle na kole. Potem Skolioze odbil na Zabierzow, ja na na Salwator. Do kolekcji zrobilem jeszcze 10km na rikszy. Na dzis mam dosc roweru. Moze dopiero jutro nocny patrol... a moze nie.
skolioza mężczyzna

skolioza
Posty: 951
Dołączył: 27 cze 06
Dodane 01-10-2006 21:44 RE: Wyjazd 1.10.2006 - Góra Leskowiec
Lukas napisał/a:
Wracajac przez Kryspinow ze Skoliozem ;) jechalismy rowna godzine razem po odlaczeniu, ze srednia 35km/h zmieniajac sie ciagle na kole. Potem Skolioze odbil na Zabierzow, ja na na Salwator.


Dla uściślenia: jechaliśmy 53min razem (sprawdzałem dokładnie!) a zmiany - może dałeś mi ze dwie po 500m :)

www.RetroMTB.pl
pierwsza polska strona o kultowym sprzęcie

http://www.facebook.com/pages/RetroMTBpl/139103036115861?ref=ts
RetroMTB na Facebooku

Tom mężczyzna

Tom
Posty: 185
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 15 sty 06
Dodane 01-10-2006 21:47 RE: Wyjazd 1.10.2006 - Góra Leskowiec
Było wyśmienicie, dziewczyny faktycznie dzielne, aż miło, że mamy takie babki w teamie i za to im brawo, choć bez łez się nieobyło...
Dziękuje wszystkim za super niedzielę (a była długa bo od 5.00 rano ). Do nastepnego miłego .....
Aha wracając z bratem do Krakowa mijaliśmy patrol policji i poprosiliśmy o sprawdzenie speedu przez radar, zmierzyli nam tacy mili ......
Edytowane przez Tom dnia 01-10-2006 21:53
Skocz do Forum: