Jazda po asfalcie
| Autor | Wiadomość |
|---|---|
| Marcin Posty: 1656 Dołączył: 9 sty 06 |
|
| Jak będzie sucho to jestem. Ponieważ nie mam formy i dopiero zaczynam, to się pewnie poturlikam... | |
|
| |
| dziczek Posty: 963 Dołączył: 18 kwi 06 |
|
Wybieram się w sobotę na szoskę, na mojej miejskiej maszynie na cienkich gumkach, bo te tereny bardzo lubię, a na tych drogach w weekend ruch niewielki
Team Jubilat Polska |
|
|
| |
Leslaw ![]() Posty: 3705 Miejscowość: Kraków Dołączył: 19 lip 06 |
|
| Widzę, że spora ekipa się szykuje a zatem ja też będe. | |
|
| |
| Orkiestra Posty: 697 Miejscowość: Krzyszkowice Dołączył: 9 sie 06 |
|
|
to ja tez raczej sie pojawie
mistrz ciętej riposty |
|
|
| |
| Dawid Posty: 155 Miejscowość: Krk - Kurdwanów Dołączył: 7 cze 08 |
|
| Jedziecie na góralach czy na szosach ? | |
|
| |
pocio ![]() Posty: 3929 Miejscowość: Kraków Dołączył: 4 wrz 06 |
|
|
z tego co wiem to część na góralach a część na szosach.
połowa problemów odłożonych rozwiązuje się sama |
|
|
| |
| dziczek Posty: 963 Dołączył: 18 kwi 06 |
|
A ja jeszcze na czymś innym jadę
Team Jubilat Polska |
|
|
| |
| Marcin Posty: 1656 Dołączył: 9 sty 06 |
|
Jedziecie na góralach czy na szosach ?Dawid Zgodnie z pierwszym postem w tym temacie, jeździmy na rowerach mtb(26'-29er)/cross/miejski. Zalecane wąskie oponki. Szosowcy mają kącik. |
|
|
| |
| buli Posty: 736 Dołączył: 16 sty 08 |
|
Zgodnie z pierwszym postem w tym temacie, jeździmy na rowerach mtb(26'-29er)/cross/miejski. Zalecane wąskie oponki. Szosowcy mają kącik.Marcin To sie nazywa tolerancja! ![]() |
|
|
| |
| dziczek Posty: 963 Dołączył: 18 kwi 06 |
|
Każdy jeździ na czym chce, byle bez silnika, na dwóch kołach i tempo trzymał. Wypowiedzi Marcina nie są reprezentatywne dla naszej grupy - rowerowanie.pl, proszę je więc traktować raczej jako lokalny folklor
Team Jubilat Polska |
|
|
| |
| Marcin Posty: 1656 Dołączył: 9 sty 06 |
|
To sie nazywa tolerancja!buli Nie będzie tolerancji dla szosowców. Często są przyczyną rozpadu peletonu, przez nagłe przyspieszenia i późniejsze problemy z pozostałymi osobami, bo nie wiedzą w którą stronę mają jechać. Postoje na pozostałych osób nie są zalecane, bo organizm się wychładza. Na szosie każdy może się wybrać na wspólną jazdę, ale grzecznie jedzie według tempa większości na rowerach nie szosowych. |
|
|
| |
furman ![]() Posty: 3227 Miejscowość: Kraków Dołączył: 9 sty 06 |
|
Te Marcin co Ci się znowu dzieje
|
|
|
| |
Luki ![]() Posty: 2502 Miejscowość: Kraków Dołączył: 27 mar 06 |
|
Przedwiośnie (zazima) ![]() Hormony rowerowe ![]() | |
| Edytowane przez Luki dnia 12-03-2009 16:38 | |
|
| |
| dziczek Posty: 963 Dołączył: 18 kwi 06 |
|
Folklor, folklor, hopsasa
Team Jubilat Polska |
|
|
| |
Kubak ![]() Posty: 2452 Miejscowość: Kraków-Zielonki Dołączył: 21 mar 07 |
|
Domagam się tolerancji dla flatlandowych bmx-ów! Zaznaczam, że na szosowych gumkach
Куба | |
| Edytowane przez Kubak dnia 12-03-2009 17:11 | |
|
| |
Maciu ![]() Posty: 2014 Miejscowość: Kraków Dołączył: 4 kwi 08 |
|
No to nie wypada nie być, trochę mało przewyższeń ale zawsze można jeszcze jechać później pod ZOO
...całe życie drugi! |
|
|
| |
pocio ![]() Posty: 3929 Miejscowość: Kraków Dołączył: 4 wrz 06 |
|
1200 to mało? Ja zejdzie śnieg pojedziemy na Chełm. Myślę że jak podjedziesz 4 razy to powinienes byc usatysfacjonowany
połowa problemów odłożonych rozwiązuje się sama |
|
|
| |
Maciu ![]() Posty: 2014 Miejscowość: Kraków Dołączył: 4 kwi 08 |
|
Wtedy to będę wręcz w niebo wzięty
...całe życie drugi! |
|
|
| |
furman ![]() Posty: 3227 Miejscowość: Kraków Dołączył: 9 sty 06 |
|
Ja dla odmiany może na góralu przyjadę
| |
| Edytowane przez furman dnia 13-03-2009 19:11 | |
|
| |
| szaman696 Posty: 561 Dołączył: 16 mar 07 |
|
Melduję że 2 czerwonych będzie na góralach. Jakbyśmy się minutkę spóźnili to poczekajcie bo mamy całe miasto do przejechania
Oby noga podawała!! www.bikeholicy.pl |
|
|
| |
| Skocz do Forum: |



