Jazda po asfalcie

Autor Wiadomość
pocio mężczyzna

pocio
Posty: 3929
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 4 wrz 06
Dodane 28-03-2009 19:21 RE: Jazda po asfalcie
no to się i ja pochwalę. Zrobiliśmy dzisiaj z Kuba 115km. (test + rozjazd po teście. Musze powiedzieć, że wiaterek byl fajny ale nie przeszkadzał w realizacji założonego treningu. Niestety pełna radość z jazdy zepsuły 3 gumy w tym dwie moje za jednym razem i w dodatku na dobrym asfalcie.

połowa problemów odłożonych rozwiązuje się sama
pozdrawiam naczelny bleblak pocio

Kubak mężczyzna

Kubak
Posty: 2452
Miejscowość: Kraków-Zielonki
Dołączył: 21 mar 07
Dodane 29-03-2009 11:40 RE: Jazda po asfalcie
Rowerzystów dziesiątki za znajomych to spotkaliśmy Hinola i Egoista.

Куба

Michu mężczyzna

Michu
Posty: 984
Miejscowość: Kraków/Roma/San Gimignano
Dołączył: 16 wrz 08
Dodane 30-03-2009 22:04 RE: Jazda po asfalcie
Czy coś na niedzielę się szykuje może...bo ja z chęcią reflektuję :D
MiśQ mężczyzna

MiśQ
Posty: 3416
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 13 sty 06
Dodane 30-03-2009 23:07 RE: Jazda po asfalcie
Czy coś na niedzielę się szykuje może...bo ja z chęcią reflektuję :DMichu

Ty się szykuj ale na paruffkę u Sprosa - jazda super, towarzystwo znakomite i wyborne jedzenie (o ile sobie je weźmiesz) :)
Polecam herbatę sporządzoną przez żonę Sprosa B)

Grunt to nie przemęczać się!
Nie hamuj k...!! :)

Maciu mężczyzna

Maciu
Posty: 2014
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 4 kwi 08
Dodane 31-03-2009 11:12 RE: Jazda po asfalcie

Polecam herbatę sporządzoną przez żonę Sprosa B)MisQ

Co prawda to prawda, na herbatę żony Sprosa nie ma bata:p

...całe życie drugi!

Axi mężczyzna

Axi
Posty: 3258
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 8 sie 06
Dodane 03-04-2009 19:50 RE: Jazda po asfalcie
Jeśli ktoś przypadkiem nie jedzie na czasówkę sprosa, to wybieramy się na tlenówkę po asfalcie (góralami).

Zbiórka o 10:30 na błoniach (żeby nie trzeba było wozić za dużo ciepłych ciuchów po porannym chłodzie).

Planowana trasa:http://gpsies.com/map.do?fileId=mhvpjfnkjxwebfac
(jak widać w razie zaniemożenia można skrócić trasę w Sance jadąc na wprost przez Czułów i Mników)

Pozdrawiam :)
Axi

Edytowane przez Axi dnia 03-04-2009 19:51
Michu mężczyzna

Michu
Posty: 984
Miejscowość: Kraków/Roma/San Gimignano
Dołączył: 16 wrz 08
Dodane 03-04-2009 23:39 RE: Jazda po asfalcie
Axi pojawię się...w 100% jeśli nie będzie deszczu.:D
Michu mężczyzna

Michu
Posty: 984
Miejscowość: Kraków/Roma/San Gimignano
Dołączył: 16 wrz 08
Dodane 05-04-2009 15:12 RE: Jazda po asfalcie
Dzięki wielkie chłopaki za wypadzik...strzeliło mi na klatce w domku 93,7 km B)B)B)B)B)

Zgubiliście mnie, albo to ja Ws zgubiłem..i zamiast odbić na lewo na Liszki poszedłem prosto na Przegorzały, i Krk Wodociągi...potem zwierzyńcem i do domku.

Axi więcej takich tras brawo!
Axi mężczyzna

Axi
Posty: 3258
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 8 sie 06
Dodane 05-04-2009 17:53 RE: Jazda po asfalcie
Pogoda dość dopisała, na błoniach pojawili się Michu, Michał, Miki i mocno spóźniony Axi (przepraszam). Pojechaliśmy prawie zgodnie z planem, z małą modyfikacją o przejazd urokliwą doliną Rudna (i w związku z tym kawałek główną szosą, ale w niedzielę nie było to dużym problemem).

W rejonie Jeziorzan Michu postanowił samotnie walczyć z oporami powietrza, w związku z czym - skoro nie chciał siąść na koło, a tempo zaczęło siadać - postanowiliśmy sprawniej śmignąć przez Liszki i Kryspinów na błonia.

Wyszło około 90km błonia-błonia.
Średnia 24,4km/h
Średnia temperatura 23*C
Przewyższenie 575m (więc raczej płasko było)

Pozdrawiam :)
Axi

Edytowane przez Axi dnia 05-04-2009 17:55
Axi mężczyzna

Axi
Posty: 3258
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 8 sie 06
Dodane 22-04-2009 20:11 RE: Jazda po asfalcie
W najbliższą niedzielę wybieram się w końcu pojeździć coś po pagórkach, bo jakoś nie miałem w tym roku jeszcze okazji.
Trasa znana (i pewnie lubiana :) ) już przez mjn, furmana, RB... i parę innych osób, których w tej chwili nie pamiętam zapewne też. Znalazła już swoje miejsce wśród tras treningowych na naszej stronie.

Jeśli znajdą się chętni, to proponowana zbiórka o 11:00 na rogu błoń vis-a-vis hotelu Cracovia parkingu przy hotelu Cracovia (ze względu na maraton). Jadę szosówką. Pod niektóre pagórki będę się starał żwawo :). Tempo między pagórkami spokojne, więc jakby co powinno dać się zjechać.

Pozdrawiam :)
Axi

Edytowane przez Axi dnia 23-04-2009 10:33
izca kobieta

izca
Posty: 82
Dołączyła: 12 lut 07
Dodane 23-04-2009 08:56 RE: Jazda po asfalcie
drobna uwaga do miejsca spotkań: w niedzielę jest maraton. o 11 będzie sporo zamieszania na błoniach. później jeszcze więcej.... chyba najspokojniej będzie... po południu

same błonia będą zabezpieczone, więc może lepiej ustawcie się na parkingu pod Cracovią
MiśQ mężczyzna

MiśQ
Posty: 3416
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 13 sty 06
Dodane 24-04-2009 23:11 RE: Jazda po asfalcie
Wstępnie pisałbym się na jazdę na szoszce z Axim, ale czy start można wcześniej, np. ok. 10tej?

Grunt to nie przemęczać się!
Nie hamuj k...!! :)

Luki mężczyzna

Luki
Posty: 2502
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 27 mar 06
Dodane 24-04-2009 23:44 RE: Jazda po asfalcie
No ja tez pewnie bym był, ale tak jak MisQ mówi lepsza 10, co by na 14 był nazad :)
spinoza mężczyzna

spinoza
Posty: 1419
Miejscowość: Kraków - Kliny
Dołączył: 7 sie 06
Dodane 24-04-2009 23:46 RE: Jazda po asfalcie
..powinienem być ... 11:00 IMHO lepsza bo już cieplej powinno być ...

Połowa niewyczyszczonego błota odpadnie sama.

Axi mężczyzna

Axi
Posty: 3258
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 8 sie 06
Dodane 25-04-2009 14:51 RE: Jazda po asfalcie
No to może krakowskim targiem o 10:30? :)

Pozdrawiam :)
Axi

Andy mężczyzna

Andy
Posty: 1299
Dołączył: 21 kwi 07
Dodane 25-04-2009 15:39 RE: Jazda po asfalcie
dzisiaj wyruszyłem o 9.30 i było sam raz. myślę, że jeśli sie nic nie zmieni spokojnie można o 10 wyruszyć, no 10.15,żeby był czas na dojazd.
ja nie jadę, bo na góralu utknąłbym na pierwszej górce, więc powiedzmy że jestem bezstronny w wyznaczaniu godziny wyjazdu:)
Kocur mężczyzna

Kocur
Posty: 1596
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 15 kwi 06
Dodane 25-04-2009 16:36 RE: Jazda po asfalcie
Po moim dzisiejszym wypadzie stwierdzam że godzina jest najmniej istotna - zimny wiatr w porywach jest wpieprzający niezależnie od pory dnia :)

MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE

Maciu mężczyzna

Maciu
Posty: 2014
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 4 kwi 08
Dodane 25-04-2009 17:18 RE: Jazda po asfalcie
o 10.30 to i ja pojadę:)

...całe życie drugi!

spinoza mężczyzna

spinoza
Posty: 1419
Miejscowość: Kraków - Kliny
Dołączył: 7 sie 06
Dodane 25-04-2009 20:12 RE: Jazda po asfalcie
ok niech będzie o 10:30 ... a w którą stronę się traskę jedzie ??

Połowa niewyczyszczonego błota odpadnie sama.

Axi mężczyzna

Axi
Posty: 3258
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 8 sie 06
Dodane 25-04-2009 20:26 RE: Jazda po asfalcie
W pierwszą stronę przez Balice.

Pozdrawiam :)
Axi

Skocz do Forum: