Jazda po asfalcie

Autor Wiadomość
Michnik mężczyzna

Michnik
Posty: 1087
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 5 kwi 06
Dodane 23-07-2009 08:01 RE: Jazda po asfalcie
i nie musisz też używać DUŻYCH liter żeby mnie znieważyćszbiker


Być znieważonym przez MiśQ'a to zaszczyt hi, hi :D
dziczek mężczyzna

Posty: 963
Dołączył: 18 kwi 06
Dodane 23-07-2009 13:14 RE: Jazda po asfalcie
Ba! Przeżycie niemal ekstatyczne :o

Team Jubilat Polska

MiśQ mężczyzna

MiśQ
Posty: 3416
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 13 sty 06
Dodane 24-07-2009 00:28 RE: Jazda po asfalcie
Czy ktoś się dzisiaj wybiera na szoszkę? Mam ochotę w końcu zrobić trasę chłopaków z poniedziałku... jeno w druga stronę. Wyjazd ok. 17:30 z Czarnowiejskiej. Tempo średnie.

Grunt to nie przemęczać się!
Nie hamuj k...!! :)

Michnik mężczyzna

Michnik
Posty: 1087
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 5 kwi 06
Dodane 24-07-2009 14:33 RE: Jazda po asfalcie
A co to za trasa?
Masz jakąś mapke czy coś?
Michnik mężczyzna

Michnik
Posty: 1087
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 5 kwi 06
Dodane 24-07-2009 17:08 RE: Jazda po asfalcie
No to jadę.
MiśQ mężczyzna

MiśQ
Posty: 3416
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 13 sty 06
Dodane 25-07-2009 01:28 RE: Jazda po asfalcie
No i byliśmy we dwóch z Michnikiem :D
Było wesoło, rozmownie, lajtowo, spokojnie, sielankowo. Oczywiście nie przejechaliśmy tej trasy, ponieważ jestem zbyt cienki i nie dał bym rady! Michnik natomiast był w swoim żywiole, pięknie pokonywał każdy podjazd a i na równym ledwo się za nim trzymałem!
Dojechaliśmy do Stróży na rondo i tam zawróciliśmy.
Ech... szoszka sama nie jeździ, cholera!

p.s.
Podać dane z licznika? ;pnie powiem

Grunt to nie przemęczać się!
Nie hamuj k...!! :)

Edytowane przez MiśQ dnia 25-07-2009 01:29
Michnik mężczyzna

Michnik
Posty: 1087
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 5 kwi 06
Dodane 26-07-2009 14:03 RE: Jazda po asfalcie
Misiek jak zwykle delikatnie nagina fakty :D
W skrócie pisząc chciał mnie zamordować na podjazdach ale jakimś cudem przeżyłem. Czekam na powtórkę;(
MiśQ mężczyzna

MiśQ
Posty: 3416
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 13 sty 06
Dodane 28-07-2009 23:12 RE: Jazda po asfalcie
Nooo, wreszcie udało się zaliczyć trasę chłopaków z poprzedniego poniedziałku :D Jechałem z Kasią. Zrobiliśmy tą trasę lecz w odwrotnym kierunku. Dystans wyszedł 108,17km, czas czystej jazdy 4:09h, średnia prędkość 25,98km/h, przewyższenie 1100m. Oczywiście jechaliśmy na szoszkach i ostanie 30km jechaliśmy po ciemku z słabo świecącymi lampkami.
Trasa super!! Warto sobie taką "strzelić" w wolnej chwili :D

Grunt to nie przemęczać się!
Nie hamuj k...!! :)

Edytowane przez MiśQ dnia 29-07-2009 01:49
Kubak mężczyzna

Kubak
Posty: 2452
Miejscowość: Kraków-Zielonki
Dołączył: 21 mar 07
Dodane 31-07-2009 12:03 RE: Jazda po asfalcie
Wszystkim Szoszonom chcę polecić okolice Ustrzyk Dolnych, Leska, Sanoka, Ustrzyk Górnych na szosę.

Asfalty wyjątkowo równe jak na polskie warunki, wiele bocznych dróg świeżo wylanych, widać, że fundusze unijne działają. Trafiają się oczywiście "polskie drogi" ale w porównaniu z Małopolską jest dobrze.

Widoki - wiadomo, nie do podrobienia. Koniecznie do oglądnięcia cerkwie, kapliczki.

Ruch samochodowy - niewielki w porównaniu z okolicami dużych miast. Nawet szosy krajowe średnio zatłoczone. Tirów mało.

Kultura kierowców: jeździłem tam ostatnie trzy dni. Niewiele miałem sytuacji, w których samochody wyprzedzały mnie "na żyletkę". Często na podjazdach czekano cierpliwie aż bedzie dostateczna widoczność, aby ominąć rower.

Idealne miejsce na dwa-trzy dni szosowej przygody z pięknymi widokami i panoramami. Sam używałem tam mtb, a to dlatego, że chciałem się poprzecierać trochę terenowo.

Куба

Edytowane przez Kubak dnia 31-07-2009 12:04
Marcin mężczyzna

Marcin
Posty: 1656
Dołączył: 9 sty 06
Dodane 31-07-2009 12:20 RE: Jazda po asfalcie
Wspaniale Kubak. Bieszczady są piękne. Masz może tracki, to byś wrzucił tutaj. Jak ktoś ma ochotę się pościgać, to polecam Bieszczadzki Supermaraton Szosowy GREEN CYKLO BIES.
Marcin mężczyzna

Marcin
Posty: 1656
Dołączył: 9 sty 06
Dodane 03-08-2009 22:01 RE: Jazda po asfalcie
Potwierdzam, fundusze UE działają, boczne drogi wylane równym asfaltem.
W tej chwili spędzam prywatne Tour de BIES.
1. etap, 2. etap
Edytowane przez Marcin dnia 04-08-2009 18:52
Kubak mężczyzna

Kubak
Posty: 2452
Miejscowość: Kraków-Zielonki
Dołączył: 21 mar 07
Dodane 03-08-2009 23:32 RE: Jazda po asfalcie
:) tylko Ci trzeba dobrej pogody. Będziesz wiedział co zrobić z resztą.

Куба

Marcin mężczyzna

Marcin
Posty: 1656
Dołączył: 9 sty 06
Dodane 04-08-2009 16:48 RE: Jazda po asfalcie
Kolejny etap Tour de BIES. Dzisiaj zaliczyłem jedną pętle supermaratonu. Razem z dojazdem powrotnym mi wyszło 106 km i 1532 m przewyższeń.
3. etap
4. etap
Edytowane przez Marcin dnia 05-08-2009 22:17
spros mężczyzna

Posty: 38
Dołączył: 31 paź 06
Dodane 12-08-2009 21:37 RE: Jazda po asfalcie
dziekuje grupie zielonych za kibicowanie i wsparcie na trasie race'u.
do zobaczenia na dwoch kolkach.
Marcin mężczyzna

Marcin
Posty: 1656
Dołączył: 9 sty 06
Dodane 12-08-2009 21:47 RE: Jazda po asfalcie
Gratuluje spros race'u. Do zobaczenia w Polańczyku przy grillu.
Marcin mężczyzna

Marcin
Posty: 1656
Dołączył: 9 sty 06
Dodane 03-09-2009 12:24 RE: Jazda po asfalcie
Proponuję w sobotę lub w niedzielę wycieczkę szosową na przełęcz Krowiarki.
Wyjazd rano pociągiem do Suchej Beskidzkiej.
odjazd Kraków Łagiewniki 7:46 , dojazd Sucha 8:50.
plan - trasy
pocio mężczyzna

pocio
Posty: 3929
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 4 wrz 06
Dodane 03-09-2009 13:49 RE: Jazda po asfalcie
nie mam szosy;(

połowa problemów odłożonych rozwiązuje się sama
pozdrawiam naczelny bleblak pocio

Kubak mężczyzna

Kubak
Posty: 2452
Miejscowość: Kraków-Zielonki
Dołączył: 21 mar 07
Dodane 06-11-2009 10:46 RE: Jazda po asfalcie
Jadę jutro rano na szosę, na 4-5 h na północ od Krakowa. Tempo spokojne - to ta pora roku.
Pojedziemy Doliną Dłubni, postaramy się dotrzeć do Bydlina na zamek. Wyjdzie ze 100-110 km.
Start z Zielonek o godz. 9 - 9.30; tak aby na 14-15 być z powrotem.
Ktoś chętny? Zapraszam.

Куба

furman mężczyzna

furman
Posty: 3227
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 9 sty 06
Dodane 06-11-2009 10:51 RE: Jazda po asfalcie
Jadę jadę tak
Kubak mężczyzna

Kubak
Posty: 2452
Miejscowość: Kraków-Zielonki
Dołączył: 21 mar 07
Dodane 06-11-2009 11:33 RE: Jazda po asfalcie
Fajnie.
Na pw. napisał RB, który skłania się do wyjazdu (jeszcze nie 100 %) i proponuje 9.30. Więc na razie mamy 9.30; parking za Urzędem Gminy w Zielonkach.

Куба

Edytowane przez Kubak dnia 06-11-2009 11:34
Skocz do Forum: