Jazda po asfalcie
| Autor | Wiadomość |
|---|---|
spinoza ![]() Posty: 1419 Miejscowość: Kraków - Kliny Dołączył: 7 sie 06 |
|
|
hmmm na razie jestem 50/50 ... to na szoskach oczywiście ??
Połowa niewyczyszczonego błota odpadnie sama. | |
| Edytowane przez spinoza dnia 06-11-2009 12:20 | |
|
| |
Kubak ![]() Posty: 2452 Miejscowość: Kraków-Zielonki Dołączył: 21 mar 07 |
|
|
Szoski i cienkie gumki
Куба |
|
|
| |
Leslaw ![]() Posty: 3705 Miejscowość: Kraków Dołączył: 19 lip 06 |
|
| Bardzo możliwe , że będę. | |
|
| |
pocio ![]() Posty: 3929 Miejscowość: Kraków Dołączył: 4 wrz 06 |
|
szkoda, że nie w niedzielę. W sobotę nie dam rady
połowa problemów odłożonych rozwiązuje się sama |
|
|
| |
| skrzynia Posty: 566 Miejscowość: bikegaraż Dołączył: 29 lip 06 |
|
Nie byłem nigdy pod Urzędem w Zielonkach ale zerknąłem na google maps i jeśli tylko trafię to jestem
|
|
|
| |
Kubak ![]() Posty: 2452 Miejscowość: Kraków-Zielonki Dołączył: 21 mar 07 |
|
|
Nie sposób nie trafić. Centrum tej metropolii, główna droga na Skałę. Parking po lewej. Куба |
|
|
| |
| buli Posty: 736 Dołączył: 16 sty 08 |
|
Szkoda, ze tak pozno. O 9:30 juz bede po treningu ![]() |
|
|
| |
| skrzynia Posty: 566 Miejscowość: bikegaraż Dołączył: 29 lip 06 |
|
Dzięki za wspólne kręcenie Wyszło mi z domu około ~110km, jak pogoda będzie za tydzień to bym to chętnie powtórzył
|
|
|
| |
Kubak ![]() Posty: 2452 Miejscowość: Kraków-Zielonki Dołączył: 21 mar 07 |
|
|
Bydlin to był, ale na naszych kurtkach, a tempo spokojne może w dwóch miejscach (w tym podczas postoju przy sklepie), ale i tak było fajnie. 108 km na liczniku. Testowane po raz pierwszy błotniki zefal dały radę. Куба |
|
|
| |
furman ![]() Posty: 3227 Miejscowość: Kraków Dołączył: 9 sty 06 |
|
Przybyli Skrzynia, RB, Kubak, Furman. Przejechali całą trasę wszyscy, do domu dotarli hm.. tego jeszcze nie wiem. Na pewno Skrzynia i ja ![]() Na budziku 121 km, traska nawet ciekawa, szkoda, że pogoda pod psem. Przez większą cześć jazdy mżawka i cały czas mokra nawierzchnia. Tempo może nie jakieś strasznie mocne ale na opieprzanie się nie było czasu i miejsca. Track GPS |
|
|
| |
| skrzynia Posty: 566 Miejscowość: bikegaraż Dołączył: 29 lip 06 |
|
Bydlin to był, ale na naszych kurtkachKubak ![]() ![]() ![]() Tych błotników to Ci zazdrościłem jak byliśmy koło Wolbromia ![]() Dzięki za tracka Mój Garmin niestety padł po 10km Trasa rewelacja, w dużej części asfalty mi nie znane
|
|
|
| |
MiśQ ![]() Posty: 3416 Miejscowość: Kraków Dołączył: 13 sty 06 |
|
|
Ale Wam fajnie, że się dzisiaj ruszyliście. Ja zamierzam jutro gdzieś poszoszować jak tylko pogoda pozwoli
Grunt to nie przemęczać się! |
|
|
| |
| szkasia Posty: 507 Dołączył: 13 sie 07 |
|
Na zachód od Krakowa nie mżyło jedynie asfalt był mokry na trasie Kraków Chrzanów i z powrotem. |
|
|
| |
furman ![]() Posty: 3227 Miejscowość: Kraków Dołączył: 9 sty 06 |
|
| Wogóle w Krakowie było nieźle, odcinek Ojców-Zielonki-Kraków to chyba jedyny fragment gdzie jechaliśmy po suchym asfalcie. Im bliżej Karkowa tym lepiej się robiło. | |
|
| |
Kubak ![]() Posty: 2452 Miejscowość: Kraków-Zielonki Dołączył: 21 mar 07 |
|
|
Wyszło ponad 1000 m przewyższeń
Куба |
|
|
| |
pocio ![]() Posty: 3929 Miejscowość: Kraków Dołączył: 4 wrz 06 |
|
|
w Nowym Sączu nie dość że słońce świeciło to jeszcze asfalt był suchy. Mam nadzieję, że jutro będzie lepiej w Krakowie i okolicach. połowa problemów odłożonych rozwiązuje się sama |
|
|
| |
MiśQ ![]() Posty: 3416 Miejscowość: Kraków Dołączył: 13 sty 06 |
|
|
Ktoś się jutro gdzieś wybiera? Ja mam w planie do Myślenic, Pcim, Lubień, Mszana Dolna, Kasina Wielka, Wieliczka, Kraków. Trasa bardzo długa ok 125km, więc nie wiem czy dam radę ![]() Rano będę decydować Dodane dnia 08 listopada 2009 01:16:24 Dla mnie jeszcze sobota się nie skończyła. Chodzi o niedzielę. Grunt to nie przemęczać się! | |
| Edytowane przez MiśQ dnia 08-11-2009 01:16 | |
|
| |
furman ![]() Posty: 3227 Miejscowość: Kraków Dołączył: 9 sty 06 |
|
|
Dajemy coś w sobotę ? Jest szansa na fajną pogodę, szkoda by było zmarnować. |
|
|
| |
| skrzynia Posty: 566 Miejscowość: bikegaraż Dołączył: 29 lip 06 |
|
| Na ICM przewidują brak opadów i przyzwoitą temperaturę więc ja bym się wybrał gdzieś na szosę, jakaś płaska trasa koło ~100 - może Puszcza Niepołomicka? | |
|
| |
pocio ![]() Posty: 3929 Miejscowość: Kraków Dołączył: 4 wrz 06 |
|
|
planuję puszczę jutro tylko trochę później tak koło 11,00 wyjazd
połowa problemów odłożonych rozwiązuje się sama |
|
|
| |
| Skocz do Forum: |


Wyszło mi z domu około ~110km, jak pogoda będzie za tydzień to bym to chętnie powtórzył


