Jazda po asfalcie

Autor Wiadomość
spinoza mężczyzna

spinoza
Posty: 1419
Miejscowość: Kraków - Kliny
Dołączył: 7 sie 06
Dodane 06-11-2009 12:20 RE: Jazda po asfalcie
hmmm na razie jestem 50/50 ... to na szoskach oczywiście ??

Połowa niewyczyszczonego błota odpadnie sama.

Edytowane przez spinoza dnia 06-11-2009 12:20
Kubak mężczyzna

Kubak
Posty: 2452
Miejscowość: Kraków-Zielonki
Dołączył: 21 mar 07
Dodane 06-11-2009 12:22 RE: Jazda po asfalcie
Szoski i cienkie gumki

Куба

Leslaw mężczyzna

Leslaw
Posty: 3705
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 19 lip 06
Dodane 06-11-2009 12:37 RE: Jazda po asfalcie
Bardzo możliwe , że będę.
pocio mężczyzna

pocio
Posty: 3929
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 4 wrz 06
Dodane 06-11-2009 13:22 RE: Jazda po asfalcie
szkoda, że nie w niedzielę. W sobotę nie dam rady;(

połowa problemów odłożonych rozwiązuje się sama
pozdrawiam naczelny bleblak pocio

skrzynia mężczyzna

skrzynia
Posty: 566
Miejscowość: bikegaraż
Dołączył: 29 lip 06
Dodane 06-11-2009 14:25 RE: Jazda po asfalcie
Nie byłem nigdy pod Urzędem w Zielonkach ale zerknąłem na google maps i jeśli tylko trafię to jestem B)
Kubak mężczyzna

Kubak
Posty: 2452
Miejscowość: Kraków-Zielonki
Dołączył: 21 mar 07
Dodane 06-11-2009 15:13 RE: Jazda po asfalcie
Nie sposób nie trafić. Centrum tej metropolii, główna droga na Skałę. Parking po lewej.

Куба

buli mężczyzna

buli
Posty: 736
Dołączył: 16 sty 08
Dodane 06-11-2009 15:41 RE: Jazda po asfalcie
Szkoda, ze tak pozno. O 9:30 juz bede po treningu ;)
skrzynia mężczyzna

skrzynia
Posty: 566
Miejscowość: bikegaraż
Dołączył: 29 lip 06
Dodane 07-11-2009 16:40 RE: Jazda po asfalcie
Dzięki za wspólne kręcenie :) Wyszło mi z domu około ~110km, jak pogoda będzie za tydzień to bym to chętnie powtórzył tak
Kubak mężczyzna

Kubak
Posty: 2452
Miejscowość: Kraków-Zielonki
Dołączył: 21 mar 07
Dodane 07-11-2009 16:53 RE: Jazda po asfalcie
Bydlin to był, ale na naszych kurtkach, a tempo spokojne może w dwóch miejscach (w tym podczas postoju przy sklepie), ale i tak było fajnie. 108 km na liczniku.
Testowane po raz pierwszy błotniki zefal dały radę.

Куба

furman mężczyzna

furman
Posty: 3227
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 9 sty 06
Dodane 07-11-2009 16:56 RE: Jazda po asfalcie
Przybyli Skrzynia, RB, Kubak, Furman. Przejechali całą trasę wszyscy, do domu dotarli hm.. tego jeszcze nie wiem. Na pewno Skrzynia i ja :)
Na budziku 121 km, traska nawet ciekawa, szkoda, że pogoda pod psem. Przez większą cześć jazdy mżawka i cały czas mokra nawierzchnia. Tempo może nie jakieś strasznie mocne ale na opieprzanie się nie było czasu i miejsca.
Track GPS
skrzynia mężczyzna

skrzynia
Posty: 566
Miejscowość: bikegaraż
Dołączył: 29 lip 06
Dodane 07-11-2009 17:01 RE: Jazda po asfalcie
Bydlin to był, ale na naszych kurtkachKubak


:D:D:D

Tych błotników to Ci zazdrościłem jak byliśmy koło Wolbromia ;p

Dzięki za tracka :) Mój Garmin niestety padł po 10km :D Trasa rewelacja, w dużej części asfalty mi nie znane :)
MiśQ mężczyzna

MiśQ
Posty: 3416
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 13 sty 06
Dodane 07-11-2009 18:32 RE: Jazda po asfalcie
Ale Wam fajnie, że się dzisiaj ruszyliście.
Ja zamierzam jutro gdzieś poszoszować jak tylko pogoda pozwoli :)

Grunt to nie przemęczać się!
Nie hamuj k...!! :)

szkasia mężczyzna

szkasia
Posty: 507
Dołączył: 13 sie 07
Dodane 07-11-2009 18:54 RE: Jazda po asfalcie
Na zachód od Krakowa nie mżyło:) jedynie asfalt był mokry na trasie Kraków Chrzanów i z powrotem.
furman mężczyzna

furman
Posty: 3227
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 9 sty 06
Dodane 07-11-2009 18:59 RE: Jazda po asfalcie
Wogóle w Krakowie było nieźle, odcinek Ojców-Zielonki-Kraków to chyba jedyny fragment gdzie jechaliśmy po suchym asfalcie. Im bliżej Karkowa tym lepiej się robiło.
Kubak mężczyzna

Kubak
Posty: 2452
Miejscowość: Kraków-Zielonki
Dołączył: 21 mar 07
Dodane 07-11-2009 20:05 RE: Jazda po asfalcie
Wyszło ponad 1000 m przewyższeń

Куба

pocio mężczyzna

pocio
Posty: 3929
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 4 wrz 06
Dodane 07-11-2009 21:14 RE: Jazda po asfalcie
w Nowym Sączu nie dość że słońce świeciło to jeszcze asfalt był suchy.
Mam nadzieję, że jutro będzie lepiej w Krakowie i okolicach.

połowa problemów odłożonych rozwiązuje się sama
pozdrawiam naczelny bleblak pocio

MiśQ mężczyzna

MiśQ
Posty: 3416
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 13 sty 06
Dodane 08-11-2009 01:06 RE: Jazda po asfalcie
Ktoś się jutro gdzieś wybiera?
Ja mam w planie do Myślenic, Pcim, Lubień, Mszana Dolna, Kasina Wielka, Wieliczka, Kraków. Trasa bardzo długa ok 125km, więc nie wiem czy dam radę ;p:/
Rano będę decydować

Dodane dnia 08 listopada 2009 01:16:24

Dla mnie jeszcze sobota się nie skończyła. Chodzi o niedzielę.

Grunt to nie przemęczać się!
Nie hamuj k...!! :)

Edytowane przez MiśQ dnia 08-11-2009 01:16
furman mężczyzna

furman
Posty: 3227
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 9 sty 06
Dodane 13-11-2009 15:32 RE: Jazda po asfalcie
Dajemy coś w sobotę ?
Jest szansa na fajną pogodę, szkoda by było zmarnować.
skrzynia mężczyzna

skrzynia
Posty: 566
Miejscowość: bikegaraż
Dołączył: 29 lip 06
Dodane 13-11-2009 16:02 RE: Jazda po asfalcie
Na ICM przewidują brak opadów i przyzwoitą temperaturę więc ja bym się wybrał gdzieś na szosę, jakaś płaska trasa koło ~100 - może Puszcza Niepołomicka?
pocio mężczyzna

pocio
Posty: 3929
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 4 wrz 06
Dodane 13-11-2009 16:29 RE: Jazda po asfalcie
planuję puszczę jutro tylko trochę później tak koło 11,00 wyjazd

połowa problemów odłożonych rozwiązuje się sama
pozdrawiam naczelny bleblak pocio

Skocz do Forum: