(Bardzo) Lajtowe wyjazdy dla każdego - A może by tak jeszcze raz...
| Autor | Wiadomość |
|---|---|
| Basia Posty: 52 Dołączyła: 12 maj 10 |
|
|
Ja również dziękuję za tym razem mało lajtowy lajcik. Chyba się jednak skuszę i w sobotę spróbuję pokonać tę trasę (tym razem w całości).
Basia | |
| Edytowane przez Basia dnia 22-08-2010 15:58 | |
|
| |
| angel | |
dziś przejechałam trasę mini lekko rozbudowaną o około 10 km z powodu braku strzałek na trasie,nie licząc mocnego podjazdu za ulicą Kopalina i kilku metrów w kamieniach ostro w górę,nie trzeba zsiadać z roweru jesli ktoś miałby ochotę przejechać to once again w piątek,dzień przed maratonem to służę jeszcze swoim urlopem ![]() |
|
|
| |
Axi ![]() Posty: 3258 Miejscowość: Kraków Dołączył: 8 sie 06 |
|
|
dzień przed to raczej średni pomysł… jak już to dwa dni przed
Pozdrawiam |
|
|
| |
| Maximuss Posty: 8 Miejscowość: Kraków Dołączył: 14 sie 10 |
|
| I ja również dziękuje za wypad laytowy.Fajnie było poznać nowe zakręcone osoby.Dzięki i mam ochotę na więcej.Na maraton przyjdę kibicować,siedzę na L4. | |
|
| |
| Elendil Posty: 77 Dołączyła: 8 maj 10 |
|
|
To co dziewczyny (i chlopaki) kto sie juz zarejestrowal na maraton w ramach sobotniego lajtu?? Ja mam zamiar zrobic to dzisiaj ![]() |
|
|
| |
halina ![]() Posty: 312 Dołączyła: 26 cze 10 |
|
Ja już nawet dobrą chwilę temu (żeby się nie rozmyślić w czasie sobotniego objazdu ) |
|
|
| |
| Michu Posty: 984 Miejscowość: Kraków/Roma/San Gimignano Dołączył: 16 wrz 08 |
|
Ulala się ekipa zbiera
|
|
|
| |
| glowacz Posty: 7 Miejscowość: Sosnowiec Dołączył: 8 sie 10 |
|
|
Tez sie zarejestrowalem i oplacilem i teraz nawet jak trasa splynie rzeka i beda pioruny walic, to pojade ze skapstwa ![]() No chyba ze organizator odwola zawody ze strachu o zycie bikerow, jak to juz bywalo. Probuje tez namowic 2 inne osoby, ale ludzie nie sa specjalnie sklonni do calodziennego wysilku :/ |
|
|
| |
Leslaw ![]() Posty: 3705 Miejscowość: Kraków Dołączył: 19 lip 06 |
|
.... Kolego Glowacz być może jednak niektórych obrażasz. |
|
|
| |
MiśQ ![]() Posty: 3416 Miejscowość: Kraków Dołączył: 13 sty 06 |
|
Kolego glowacz, polecam Ci przejechać trasę Mini w Krynicy w czasie 1:30h a zobaczysz, czy Mini jest dla "słabszych", weteranów, czy też dzieci...? ![]()
Grunt to nie przemęczać się! | |
| Edytowane przez MiśQ dnia 24-08-2010 21:50 | |
|
| |
| Jacekddd Posty: 535 Miejscowość: Kraków Dołączył: 23 paź 09 |
|
|
Mini jest po prostu dla wszystkich. Mam znajomych dla, których przejechanie tego odcinka jest wyzwaniem i osobistym osiągnięciem. Obok mam sąsiada, który ma większą masę i dla niego zrobienie czasu na 75% -85% stawki jest wyczerpującą walką na każdym podjeździe ale i tak próbuje choć żona się o niego boi i co roku nie chce mu pozwolić jechać. Wiecie z jaką ambicją podchodzi się wtedy to swojego wyniku? A jak się ktoś obawia zjeżdżać i każdy zjazd w terenie sprowadza? Jeżdżą to mini na prawdę różni ludzie a i rowerów za 350 zł z marketu się sporo wypatrzy. Tak, mini nie obrażając, jest dla każdego. Na początku zawodnicy a na końcu dojeżdża do mety sam zapał i szacunek się za to należy bo w domu tego dnia siedzieć będzie w Krk kilkaset tys. ludzi co nigdzie się nie ruszą a myśl o aktywności fizycznej napawa ich odrazą. Tak się sprawy mają. Jacek
Quest, Snoek, Kross | |
| Edytowane przez Jacekddd dnia 24-08-2010 22:19 | |
|
| |
| Elendil Posty: 77 Dołączyła: 8 maj 10 |
|
Zamiar zrealizowany i rejestracja zakonczona Teraz trzeba przygotowac sprzet ![]() |
|
|
| |
| glowacz Posty: 7 Miejscowość: Sosnowiec Dołączył: 8 sie 10 |
|
|
Kolego Leslaw, to byl zabieg retoryczny, majacy na celu mobilizacje kolektywu do stawiania sobie wysoko poprzeczki, nic wiecej. Ale jezeli "weteran Solidarnosci" trafil w Twoj czuly punkt, to dla Ciebie zamieniam go, w mojej wypowiedzi, na "cieply misiek" Kto tym razem czuje sie urazony?BTW nigdy nie startowalem w maratonie, waze 100 kg i na kazdym podjezdzie mam zgona, ale mierze sily na zamiary i wiem, ze przy lajtowym tempie z odpoczynkami jestem w stanie przejechac trase MEGA, tak jak wszystkie inne osoby z grupy lajtowej, co wykazalismy ostatnio. Skoro nie walczymy o miejsca, tylko o przejechanie dystansu, to startowanie z taka swiadomoscia (na temat swoich mozliwosci) w MINI byloby "pedziowaniem", ale to wylacznie moje zdanie, wszak kazdy mowi za siebie. PS W ramach przygotowan teoretycznych do debiutu trafilem pod ponizszym linkiem na fajne stwierdzenie: Myślę, że MTB Maraton w Krakowie to rewelacyjny pomysł, chyba najlepsza trasa. Nie ma gór, więc trasa Cię nie zmiażdży, ale jest i tak ciekawa, więc będzie miło i przyjemnie. Zresztą coroczny rekord frekwencji mówi sam za siebie. Przy okazji jeśli pojedziesz odpowiednio wolno ;-) to będziesz miał okazję zobaczyć jak jedzie czołówka, jakieś 35 km przed metą trasy giga i mega łączą się i rozpędzone harty z dużej rundy (dodatkowo startujące godzinę wcześniej) wpadają na biedny i zmęczony ogon z średniej pętli. ;-) http://www.grupy.banzaj.pl/Mar…71,2009_03.html |
|
|
| |
| Paula Posty: 22 Miejscowość: Kraków Dołączyła: 12 lip 10 |
|
Nawet nie bolało szybki i sprawny etap rejestracji jest już za mną teraz pora na przygotowanie sprzętu i zebranie sił |
|
|
| |
| Pirx Posty: 663 Miejscowość: Klucze Dołączył: 16 maj 07 |
|
Kolego Leslaw, to byl zabieg retoryczny, majacy na celu Stary, brniesz nadal w złym kierunku. Gospodarz delikatnie zwraca uwagę, więc Gościowi wypadałoby opowiedzieć coś w rodzaju: "aaaa, myślalem, że to będzie dowcipne, ale nie jest, więc sorry". I tyle. A Ty swoje... | |
| Edytowane przez Pirx dnia 25-08-2010 11:39 | |
|
| |
| Basia Posty: 52 Dołączyła: 12 maj 10 |
|
Jestem załamana, dziś miałam bardzo bliskie i bardzo bolesne spotkanie z asfaltem. Obawiam się że mój nadgarstek nie wydobrzeje do soboty. Postaram się przyjść żeby pokibicować forumowiczom, a szczególnie tym lajtowym Ale szkoda...
Basia |
|
|
| |
halina ![]() Posty: 312 Dołączyła: 26 cze 10 |
|
Basia, szkoda ![]() |
|
|
| |
| Maximuss Posty: 8 Miejscowość: Kraków Dołączył: 14 sie 10 |
|
To Basia będziem razem pape drzeć na naszych.![]() |
|
|
| |
| piemag Posty: 6 Dołączyła: 4 lip 10 |
|
| Ja zdalnie trzymam kciuki za wszystkich startujących - powodzenia! :-) | |
|
| |
| angel | |
dziś zrobiłam sobie powtórkę mini,w lesie głucha cisza i błotko (na którym lekko się przejechałam,już napewno zmienię rower bo nigdy nie wystartuję ) do jutra ma padać więc trasa nie będzie jak podczas ostatniego lajtu ale nie jest źle i jest to do pokonania bez problemu ( to info dla dziewczyn na jutro ). Trzymam kciuki ![]() p.s Basia,Maximuss gdzie jest Wasz sektor dla kibiców? ![]() |
|
|
| |
| Skocz do Forum: |
jesli ktoś miałby ochotę przejechać to once again w piątek,dzień przed maratonem to służę jeszcze swoim urlopem 
)



