Weekendowe jazdy

Autor Wiadomość
Kocur mężczyzna

Kocur
Posty: 1596
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 15 kwi 06
Dodane 21-07-2014 09:33 RE: Weekendowe jazdy
Spoko, myślałem że coś modyfikowaliście. Ja planowałem kiedyś z Krakowa i z powrotem ale nie wiem czy bym nie padł gdzieś do rowu po drodze ;)

MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE

furman mężczyzna

furman
Posty: 3227
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 9 sty 06
Dodane 21-07-2014 09:59 RE: Weekendowe jazdy
Ja se pyknąłem 130 km szoski i ledwo przejechałem. Kocur - musimy się kiedyś wybrać na te Kudłacze. Spokojnie przejedziemy, ale to dopiero jak wrócę, po urlopie.
Kocur mężczyzna

Kocur
Posty: 1596
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 15 kwi 06
Dodane 21-07-2014 12:01 RE: Weekendowe jazdy
Ok, to na razie nic nie planuje - może jeszcze poćwiczę w międzyczasie dłuższe dystanse :)

MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE

tolanowak mężczyzna

Posty: 13
Dołączył: 28 lut 14
Dodane 23-07-2014 09:05 RE: Weekendowe jazdy
A jeździcie czasem w okolicy woj.śląskiego? Jeśli nie to powinniście zdecydowanie:). Mamy tu naprawdę fajne trasy i wiele innych atrakcji, które można przy okazji zaliczyć:).
Andy mężczyzna

Andy
Posty: 1299
Dołączył: 21 kwi 07
Dodane 23-07-2014 10:10 RE: Weekendowe jazdy
Podaj przykłady tras i rodzaje atrakcji do zaliczenia
pconrad mężczyzna

Posty: 16
Miejscowość: krk
Dołączył: 29 paź 11
Dodane 26-07-2014 10:48 RE: Weekendowe jazdy
Ponoć pustynia nam się zmienia -http://krakow.gazeta.pl/krakow…html#LokKrakTxt

Czy ktoś miałby ochotę na szosową wycieczkę na pustynię w ten weekend? Tempo średnie - do 30 km/h

Albo gdzieś bliżej na 2-4 godzin pedałowania?

Ucik mężczyzna

Ucik
Posty: 204
Dołączył: 27 lis 12
Dodane 26-07-2014 14:16 RE: Weekendowe jazdy
Ha, :)
My tam będziemy, ale trasą nieco krótszą więc może zobaczmy się na miejscu?
Nawiasem mówiąc w ten weekend organizowane sąhttp://www.gmina-klucze.pl/97,…praszamy_.html, więc jak ktoś zastanawia się gdzie zabrać dzieciaki...
Edytowane przez Ucik dnia 26-07-2014 14:18
Luzac mężczyzna

Luzac
Posty: 163
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 10 lip 10
Dodane 26-07-2014 18:39 RE: Weekendowe jazdy
Fajnie,że prace dobiegają końca. Pustynia ma potencjał tylko trzeba ją przywrócić do pierwotnego stanu (choć może brzmieć to dziwnie gdyż jest tworem ludzkim). Chętnie zobaczyłbym efekty tych prac. Piszę się na taką wyprawę choć jutro zapowiadane są burze.:|

Luźna łyda = wysoka kadencja

pconrad mężczyzna

Posty: 16
Miejscowość: krk
Dołączył: 29 paź 11
Dodane 26-07-2014 21:59 RE: Weekendowe jazdy
To może jakaś bliższa opcja na max 2,5-3h przed popołudniowymi burzami? Jestem otwarty na propozycje zarówno szosowe jak i mtb. Tylko start trzeba zrobić przed deszczem czyli jakoś przed południem.
Luzac mężczyzna

Luzac
Posty: 163
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 10 lip 10
Dodane 26-07-2014 22:23 RE: Weekendowe jazdy
Ja mam tylko rower mtb ale zarówno szosa jak i teren mi pasuje. Nie wiem co możnaby zrobić 2,5 - 3 h musiałbym pomyśleć a może masz jakieś sugestie?

A może Dobczyce przez Myślenice. Może będą ładne widoki?i co?

Luźna łyda = wysoka kadencja

Edytowane przez Luzac dnia 26-07-2014 22:36
Kocur mężczyzna

Kocur
Posty: 1596
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 15 kwi 06
Dodane 26-07-2014 22:54 RE: Weekendowe jazdy
Ja jadę jutro Wieliczka - Dobrzyce - Kasina.
Tempo Kota, oczywiście mtb.
Tylko nie wiem o której wyjadę - pewnie 9-10.

MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE

Luzac mężczyzna

Luzac
Posty: 163
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 10 lip 10
Dodane 26-07-2014 23:02 RE: Weekendowe jazdy
Ale zaczynasz z Wieliczki?

Luźna łyda = wysoka kadencja

pconrad mężczyzna

Posty: 16
Miejscowość: krk
Dołączył: 29 paź 11
Dodane 26-07-2014 23:26 RE: Weekendowe jazdy
Jeśli mtb to opcja:
1- eksploracja lasu z Zabierzowem w kierunku Paczółtowic - sporo fajnych ścieżek
2 - przez Kryspinów w kierunku Tenczynka ale za mostem nad autostradą powrót do kraka
3 -w kierunku Ojcowa
4 -jakaś dolinka

Jak dla mnie to start najlepszy gdzieś z okolic Bronowic i powrót do 3h - muszę trochę porabotać.

ps. Dobczyce super ale jutro chcę coś szybkiego i lokalnego ogarnąć
Luzac mężczyzna

Luzac
Posty: 163
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 10 lip 10
Dodane 27-07-2014 00:05 RE: Weekendowe jazdy
Dla mnie lokalnie to Dobczyce a dla Ciebie Tenczynek ponieważ mieszkamy w różnych częściach miasta. Ja mieszkam w Borku więc jak mam robić znów kilkanaście km na miejsce zbiórki i z powrotem to znów wyjdzie, że 1/3 wycieczki przeznaczam na dojazdy przez miasto i stąd moja niechęć na tamte rejony chyba, że gdzieś można się spotkać bardziej w centrum. Nie wybrzydzam skoro czas Cię goni to trudno.

Luźna łyda = wysoka kadencja

pconrad mężczyzna

Posty: 16
Miejscowość: krk
Dołączył: 29 paź 11
Dodane 27-07-2014 00:21 RE: Weekendowe jazdy
Zrozumiała sprawa. Borek to rzeczywiście daleko. To może uda się następnym razem. Pozdrowery, k
Kocur mężczyzna

Kocur
Posty: 1596
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 15 kwi 06
Dodane 27-07-2014 08:29 RE: Weekendowe jazdy
Ja do Wieliczki mam od siebie przez miasto około 15 km ;)

Właśnie wstałem, zobaczę czy się zbiorę ...

MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE

Luzac mężczyzna

Luzac
Posty: 163
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 10 lip 10
Dodane 27-07-2014 09:02 RE: Weekendowe jazdy
Ja się chyba zbiorę. Jadę z Borku, przetnę Zakopiańską i mogę jechać w tamtą stronę. Może umówmy się gdzieś na południowym wylocie z Krakowa za jakieś 30-40 min?

No i byłem w Dobczycach, "palma jak cholera i spotkałem mnóstwo szosowców jadących w stronę Krakowa jak i w przeciwną. Chyba czas zbierać pieniążki na rower szosowy:)

Luźna łyda = wysoka kadencja

Edytowane przez Luzac dnia 27-07-2014 14:18
Kocur mężczyzna

Kocur
Posty: 1596
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 15 kwi 06
Dodane 27-07-2014 17:28 RE: Weekendowe jazdy
Napisałem wiadomość i już nie wróciłem do tematu rano :)
Wyszedłem dużo po 9tej, jeszcze zrobiłem porządki w piwnicy.

Do Wieliczki mam równo 17 km - byłem tam prawie punkt 11 - to byś czekał z godzinę ;)

Ale trasa strzeliła - Dobczyce, Kasina, Mszana, Myślony, Świątniki - ledwo żyje, upał gorszy niż tydzień temu.

MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE

Luzac mężczyzna

Luzac
Posty: 163
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 10 lip 10
Dodane 27-07-2014 17:42 RE: Weekendowe jazdy
Fajna rundkę zrobiłeś, dla mnie coś co też muszę zrealizować, w ogóle lubię te rejony bo góry w słoneczny dzień ładnie się prezentują w oddali:)

Luźna łyda = wysoka kadencja

Kocur mężczyzna

Kocur
Posty: 1596
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 15 kwi 06
Dodane 27-07-2014 17:57 RE: Weekendowe jazdy
Ale nie aż taki słoneczny, 6 bidonów mi zeszło podczas jazdy - 128 km :)

MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE

Skocz do Forum: