(Bardzo) Lajtowe wyjazdy dla każdego - A może by tak jeszcze raz...
| Autor | Wiadomość |
|---|---|
| Maximuss Posty: 8 Miejscowość: Kraków Dołączył: 14 sie 10 |
|
Hey Layciaki i Layciary podajcie gg na priv.Szybciej można się będzie dogadać niż czekać az ktoś się łaskawie pojawi na forum.Jak się nic nie zmieni to ja też się pojawie na wypadzik. |
|
|
| |
halina ![]() Posty: 312 Dołączyła: 26 cze 10 |
|
Ja niestety gg nie używam ![]() Szkoda, że nie dołączyłeś, bardzo przyjemna wycieczka do Pieskowej Skały, byliśmy w trójkę: Elendil, Skorpion i ja, 54 km. Skorpion dotrzymał słowa, trochę błota było tylko na "bufecie" ![]() Dzięki za jazdę ![]() |
|
|
| |
skorpion ![]() Posty: 170 Miejscowość: Kraków Dołączył: 26 maj 10 |
|
|
Dzisiaj wyjątkowo lajtowy lajcik, stuknęło 60km i prawie sam asfalcik. Wyjazd fantastyczny, humory dopisały i było przesympatycznie. Matka Natura 5 razy chciała nas wykąpać za wszelką cenę ale z nami nie tak łatwo, wróciliśmy w doskonałych humorach snując plany kolejnych wyjazdów. Skorpion - bezwzględny i jadowity pogromca agresji na drodze. |
|
|
| |
| Maximuss Posty: 8 Miejscowość: Kraków Dołączył: 14 sie 10 |
|
Sorka,tak się składa ze poleciałem na Tyniec i inne błotne tereny z grupą z innego forum.Też coś pękło ponad (myślę 50km),bez licznika jechałem.Ale całkiem przyjemnie było.![]() |
|
|
| |
| Basia Posty: 52 Dołączyła: 12 maj 10 |
|
|
Halina, Glowacz, gratuluje wyczynu, brawo. Jestem pod wrazeniem. Niestety ja na jakis czas wypadam z lajtowych wyjazdow z powodu mocnej kontyzji nadgarstka. Mam nadzieje ze dolacze za miesiac, jesli nadal bedziecie jezdzic. Basia
Basia |
|
|
| |
skorpion ![]() Posty: 170 Miejscowość: Kraków Dołączył: 26 maj 10 |
|
|
W najbliższą sobotę proponuję wyjazd śladami rajdu rowerowego trasa asfaltowo-szutrowa raczej błoto-odporna. Zbiórka na pętli autobusowej róg ulic Na Błonie i Filtrowa w Bronowicach godź. 10. (jakieś 300m od pętli tramwajowej Bronowice Nowe) Skorpion - bezwzględny i jadowity pogromca agresji na drodze. | |
| Edytowane przez skorpion dnia 02-09-2010 13:05 | |
|
| |
skorpion ![]() Posty: 170 Miejscowość: Kraków Dołączył: 26 maj 10 |
|
|
Na starcie pojawiły się cztery osoby: Halina, Zbyszek, Głowacz i ja. Trasa jak zwykle zmodyfikowana (tym razem przez Zbyszka, któremu dziękujemy za poprowadzenie peletonu ). Wszystkim uczestnikom dziękuję za wspaniałą atmosferę i rewelacyjne towarzystwo.
Skorpion - bezwzględny i jadowity pogromca agresji na drodze. |
|
|
| |
skorpion ![]() Posty: 170 Miejscowość: Kraków Dołączył: 26 maj 10 |
|
|
Proponuję zamek Lipowiec na niedzielę. Trasa trochę dłuższa niż zwykle, ale w większości asfaltowa. Zbiórka na pętli autobusowej róg ulic Na Błonie i Filtrowa w Bronowicach godź. 10. Jedziemy przez Kryspinów, Mników do Wygięzłowa. Wracamy przez puszczę a potem w zależności od pogody asfalcik lub czerwony rowerowy. Zapraszam wszystkich chętnych. Skorpion - bezwzględny i jadowity pogromca agresji na drodze. |
|
|
| |
Kocur ![]() Posty: 1596 Miejscowość: Kraków Dołączył: 15 kwi 06 |
|
W niedziele uważajcie pod Lipowcem na leżących w trawie ludzi bo w sobotę mamy tam imprezę firmową do bardzo późnych godzin nocnych
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE |
|
|
| |
halina ![]() Posty: 312 Dołączyła: 26 cze 10 |
|
Dobrze, że chociaż noc ma być stosunkowo ciepła... ![]() |
|
|
| |
skorpion ![]() Posty: 170 Miejscowość: Kraków Dołączył: 26 maj 10 |
|
|
Wreszcie przestało padać i udało się zakończyć dzisiejszy lajt w stanie suchym. Na starcie pojawiły się Halina i MagdaP, ruszyliśmy dość żwawym tempem w Kryspinowie zgarnęliśmy jeszcze dwóch jeńców i w piątkę pomknęliśmy zdobyć zamek. Wycieczka bardzo udana w świetnym towarzystwie. I w końcu stało się, po raz pierwszy w historii lajtów pękła setka, mój budzik pokazał 103,57 ![]() P.S Kocur szukaliśmy Cię w trawie ale widocznie drzemałeś pod podestem
Skorpion - bezwzględny i jadowity pogromca agresji na drodze. |
|
|
| |
Leslaw ![]() Posty: 3705 Miejscowość: Kraków Dołączył: 19 lip 06 |
|
Jak pękła setka to już chyba nie lajtowe.![]() |
|
|
| |
halina ![]() Posty: 312 Dołączyła: 26 cze 10 |
|
Ale my to sobie tak powoluuuuutku Dzięki za wycieczkę!Cytat dnia (niech żyją gpsy ):"Hmm, zamek Lipowiec..... Nie znaleziono!" halina dodał/a następującą grafikę: ![]() | |
| Edytowane przez halina dnia 12-09-2010 20:26 | |
|
| |
skorpion ![]() Posty: 170 Miejscowość: Kraków Dołączył: 26 maj 10 |
|
|
Halinko ten Kocur to nieźle zaszalał, sama widziałaś co z zamku zostało i jak gruz sprzątali. Nic dziwnego, że wiodące wydawnictwa skreśliły go z mapy zabytków
Skorpion - bezwzględny i jadowity pogromca agresji na drodze. |
|
|
| |
Kocur ![]() Posty: 1596 Miejscowość: Kraków Dołączył: 15 kwi 06 |
|
|
Na trzeźwo jeszcze czyściliśmy kraty, okiennice i takie tam. Ale że dziwnym trafem na wieży był spory zapas żołądkowej - pewnie z czasów Jagiellonów to potem się już nikt do roboty nie palił ![]() Ale sam jestem ciekaw co po nas zostało bo ludzi sporo i impreza na maksa ... Ale żeby nie było OT - gratki za pierwszą stówkę na lajtowych wypadach
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE |
|
|
| |
| Cvbge Posty: 769 Dołączył: 13 sty 07 |
|
|
Pozdrowienia! Wczesna godzina ranna 10 okazała się nie do przyjęcia dla mojego organizmu, musiałem zrobić własny lajt, jak się okazało trasa podobna. Zamek w Rudnie remontują, ale tak nieszczęśliwie, że zablokowali przejazd i trzeba się przeciskać |
|
|
| |
Madzik ![]() Posty: 87 Miejscowość: Kraków Dołączyła: 29 cze 08 |
|
Dzięki za wspólne kręcenie. My aż tacy czyści nie wróciliśmy ale warto było zachaczyć o teren . Cvbge, mijaliśmy się . |
|
|
| |
| angel | |
Planujecie coś na ten weekend? chętnie rozruszam się po takiej przerwie ![]() |
|
|
| |
| Versus Posty: 3088 Miejscowość: Kraków Dołączył: 25 mar 07 |
|
|
Ja, ja bym chętnie poplanował coś na lajtowo!
nie bądź nigdy pokorny wobec dumnych ani dumy wobec pokornych |
|
|
| |
| angel | |
No to mamy ochotnika do wyznaczenia trasy ![]() |
|
|
| |
| Skocz do Forum: |
podajcie gg na priv.Szybciej można się będzie dogadać niż czekać az ktoś się łaskawie pojawi na forum.Jak się nic nie zmieni to ja też się pojawie na wypadzik.




). Wszystkim uczestnikom dziękuję za wspaniałą atmosferę i rewelacyjne towarzystwo.

.