Jazda po asfalcie

Autor Wiadomość
szkasia mężczyzna

szkasia
Posty: 507
Dołączył: 13 sie 07
Dodane 19-03-2010 09:34 RE: Jazda po asfalcie
Jak by ktoś miał ochotę wybrać się w niedzielę na szosę ok 150 km trasa Kraków, Olkusz, Klucze, Ogrodzieniec, Pilica, Wolbrom, Skała. Tempo lightowe(dzień jest długi) przewiduję średnią ok 25 to proszę o kontakt na PW
Marcin mężczyzna

Marcin
Posty: 1656
Dołączył: 9 sty 06
Dodane 23-03-2010 11:25 RE: Jazda po asfalcie
Furman jest na przełęczy kocierskiej. Przesyła nam MMS'a.
Marcin dodał/a następującą grafikę:

spinoza mężczyzna

spinoza
Posty: 1419
Miejscowość: Kraków - Kliny
Dołączył: 7 sie 06
Dodane 23-03-2010 11:44 RE: Jazda po asfalcie
...prze dzik ;) ....

Połowa niewyczyszczonego błota odpadnie sama.

Axi mężczyzna

Axi
Posty: 3258
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 8 sie 06
Dodane 23-03-2010 11:49 RE: Jazda po asfalcie
Nawet coś kolorowo tam (w sensie że nie biało).

Pozdrawiam :)
Axi

furman mężczyzna

furman
Posty: 3227
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 9 sty 06
Dodane 24-03-2010 10:03 RE: Jazda po asfalcie
No niestety śniegu już nie ma. Bardzo żałowałem bo lubię tak z krainy wiosny (Andrychów) wjechać wyżej i zmienić strefę klimatyczną :)

No nic- cała nadzieje teraz w Krowiarkach.
Jacekddd mężczyzna

Jacekddd
Posty: 535
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 23 paź 09
Dodane 24-03-2010 12:25 RE: Jazda po asfalcie
Witam

Czy ktoś dzisiaj ok. 14.00
byłby skłonny pokazać jakąś ciekawą traskę, pewnie głównie asfalt,
ale na mtb a więc z możliwością lekkiego off na miarę okoliczności
tempo lekkie, dystans - byle przed zmrokiem ??
Ogólny kierunek zachodni, Salwator - Kryspinów, może jakieś dolinki dalej,
ale jak napisałem przewodnik wskazany.

Mam nadzieję, że dobrze ulokowałem posta i może komuś jeszcze ta piękna pogoda za oknem tak jak mnie nie daje spokojnie pracować.
Jeśli tak to proszę o głos.


Jacek
PS. No nic poturlam się gdzieś sam, na azymut,
a na koniec sprawdzę czy się 10 min pod zoo mieszczę.

PS2. Dzięki Bogdan za wspólną jazdę (ja to ten na Kross'ie level A6),
po tych kilku górkach jakie zaliczyliśmy podjazd pod zoo wyszedł nieco blado ;-)
Edytowane przez Jacekddd dnia 24-03-2010 17:04
Marcin mężczyzna

Marcin
Posty: 1656
Dołączył: 9 sty 06
Dodane 26-03-2010 12:17 RE: Jazda po asfalcie
Dostaliśmy MMS'a. Furman: Krowiarki zdobyte
Marcin dodał/a następującą grafikę:

szkasia mężczyzna

szkasia
Posty: 507
Dołączył: 13 sie 07
Dodane 26-03-2010 13:14 RE: Jazda po asfalcie
Widać zima już na dobre opuściła nas
pole mężczyzna

Posty: 1
Miejscowość: Kraków / Cieszyn
Dołączył: 27 mar 10
Dodane 27-03-2010 16:15 RE: Jazda po asfalcie
Witam!
Mieszkam w Krakowie od 1,5 roku, po roku przerwy w treningach znów zacząłem jeździć no ale nie znam okolic Krakowa stąd moje pytanie czy ktoś trenuje tutaj regularnie na szosie i chciałby mi pokazać jakieś ciekawsze trasy?
Pozdrawiam :)
Edytowane przez pole dnia 27-03-2010 16:17
buli mężczyzna

buli
Posty: 736
Dołączył: 16 sty 08
Dodane 02-04-2010 11:50 RE: Jazda po asfalcie
Jest ktos chetny na trening szosowy jutro rano? Wyjazd ok. 8-9 tej. Trasa ok. 130-140 km po podkrakowskich gorkach (Swoszowice, Dobczyce, Mszana i powrot przez Myslenice).
furman mężczyzna

furman
Posty: 3227
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 9 sty 06
Dodane 02-04-2010 12:21 RE: Jazda po asfalcie
Ja się wybieram ale jeszcze nie na 100 %
Wieczorem będę mógł powiedzieć więcej.
Edytowane przez furman dnia 02-04-2010 12:22
skrzynia mężczyzna

skrzynia
Posty: 566
Miejscowość: bikegaraż
Dołączył: 29 lip 06
Dodane 02-04-2010 15:31 RE: Jazda po asfalcie
Buli a gdzie start? Smok? Jeśli o 9 to bym się chyba pisał (wcześniej raczej mi nie pasuje) :)
buli mężczyzna

buli
Posty: 736
Dołączył: 16 sty 08
Dodane 02-04-2010 15:44 RE: Jazda po asfalcie
Okazalo sie, ze mam wiecej czasu po poludniu wiec spotkajmy
sie pozniej - o 10tej pod smokiem, rano bedzie na pewno zimniej!
Edytowane przez buli dnia 02-04-2010 15:54
skrzynia mężczyzna

skrzynia
Posty: 566
Miejscowość: bikegaraż
Dołączył: 29 lip 06
Dodane 02-04-2010 16:41 RE: Jazda po asfalcie
no i super! :)
furman mężczyzna

furman
Posty: 3227
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 9 sty 06
Dodane 02-04-2010 16:47 RE: Jazda po asfalcie
Kolarki ?
Może podjadę.
lukcio mężczyzna

lukcio
Posty: 1145
Miejscowość: kraków
Dołączył: 11 lut 09
Dodane 02-04-2010 16:56 RE: Jazda po asfalcie
To może i ja się zjawię :-) Jak nie odpadnę po drodze to spróbuję się z wami przejechać :-)
buli mężczyzna

buli
Posty: 736
Dołączył: 16 sty 08
Dodane 02-04-2010 17:13 RE: Jazda po asfalcie
Tak Furman, raczej ubierz kolarki, bo Ci jajka zmarzna i nie bedzie co swiecic! ;)
furman mężczyzna

furman
Posty: 3227
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 9 sty 06
Dodane 02-04-2010 17:19 RE: Jazda po asfalcie
Ehe- z prognoz raczej nie straszą upałami :)
Pasieczkin mężczyzna

Pasieczkin
Posty: 122
Dołączył: 22 kwi 07
Dodane 02-04-2010 18:04 RE: Jazda po asfalcie
a jaka traska ??? pojedziecie może na Dobczycę, Kasinę ??? - dokoptował bym na wylocie z Krakowa

 >>>>>>   www.santaclub.pl  <<<<<<<

kamileksuskich mężczyzna

Posty: 2
Dołączył: 2 kwi 10
Dodane 02-04-2010 22:29 RE: Jazda po asfalcie
Witam jestem nowy na forum ale juz jezdzilem z enduro bikeholicy itd... :D jutro bym sie pisal o ktorej i gdzie 10 pod smokiem i jeszcze jedno szosowka czy goral ??? :) pozdrawiam Kamil :)
Skocz do Forum: