Jazda po asfalcie

Autor Wiadomość
Dawid mężczyzna

Dawid
Posty: 155
Miejscowość: Krk - Kurdwanów
Dołączył: 7 cze 08
Dodane 17-04-2010 17:16 RE: Jazda po asfalcie
Uf, ja nawet nie mam siły pisać na klawiaturze więc odsyłam do tekstu jak to wyglądało z mojej strony:http://d-avid.bikestats.pl/
Dziękuję całej ekipie. :)
Michal01 mężczyzna

Posty: 5
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 28 sty 07
Dodane 17-04-2010 17:27 RE: Jazda po asfalcie
Też dzięki za jazdę, ale spodziewałem się że będziemy po asfalcie jeździć, a w niektórych miejscach to raczej go nie przypominało;( wiec sam sobie pojechałem co by znów nie łatać ale za to 180km wyszło :D:D


ps: po oględzinach oponka do wywalenia o dziwo miedzy środkiem opony a rafką niezła dziurka wyszła po napompowaniu do 8,5;(;(
Edytowane przez Michal01 dnia 17-04-2010 21:15
spootnick mężczyzna

spootnick
Posty: 584
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 30 maj 08
Dodane 17-04-2010 19:45 RE: Jazda po asfalcie
Dziękuję wszystkim za wspólną jazdę. Przepraszam za brak zmian ale po ostatnim "tleniku" bałem się czy nie odpadnę:)
Hinol mężczyzna

Hinol
Posty: 610
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 14 sie 08
Dodane 17-04-2010 20:02 RE: Jazda po asfalcie
Dobra, teraz mam już siłę więcej napisać.
Sam trening rozpocząłem od rozgrzewki czyli dojazdy do Krakowa rowerkiem. 30 km przy okolicznościach zwiastujących piękną pogodę tego dnia. Szybko przebiłem się przed Kraków i pod smokiem wyczekiwałem reszty.
Wymieniony przez Furmana skład ruszył jakimiś dziwnymi, bocznymi uliczkami, prowadzony przez Axiego w celu zgarnięcia jeszcze Davida.
Wyjechaliśmy z Krakowa, pojawiły się pierwsze górki, tętno skacze, ale uznałem że za chwile wszystko się uspokoi - myliłem się :D
Potem to już więcej górek, a mnie zaczynają palić wszystkie mięśnie, pojawiają się skurcze pierwszy raz od bardzo dawna, na każdym kolejnym podjeździe odstaje od peletonu, przed Sułkowicami kompletna zapaść - wszyscy odjechali.
Wielkie dzięki że wtedy zaczekaliście ;)
A potem to już z górki było, peletonik rozkręcony przez Furmana i Axiego przecinał powietrze z prędkościami 40-45 km/h, co przy moim już zupełnym wyjechaniu sprawiło, że kilka kilometrów dalej, razem z Davidem odpadliśmy i wracaliśmy do Skawiny, gdzie się rozdzieliliśmy, bardziej cywilizowanym tempem.
Do domciu dotarłem wspomagany pkp ze 156 km i 5:47 min jazdy.
Jeszcze raz dzięki za wypad.
Dawid mężczyzna

Dawid
Posty: 155
Miejscowość: Krk - Kurdwanów
Dołączył: 7 cze 08
Dodane 17-04-2010 22:21 RE: Jazda po asfalcie
Furman, masz może tracka z dzisiejszej trasy?:)
furman mężczyzna

furman
Posty: 3227
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 9 sty 06
Dodane 18-04-2010 15:26 RE: Jazda po asfalcie
Oto jest - http://rowerowanie.pl/trasy-gps/145,dookola-zalewu-dobczyckiego
Edytowane przez furman dnia 18-04-2010 15:26
buli mężczyzna

buli
Posty: 736
Dołączył: 16 sty 08
Dodane 20-05-2010 10:11 RE: Jazda po asfalcie
W sobote planuje uderzyc w jakies gorki. Tak 120-150 km w fajnym tempie. Moze powtorka z tego co jechalismy ostatnio?
Skrzynia, Furman, Kubak, Leslaw, Maciu i Inni - zapraszam! :)
szbiker mężczyzna

szbiker
Posty: 2370
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 29 kwi 09
Dodane 20-05-2010 11:54 RE: Jazda po asfalcie
Trasa wygląda bardzo zachęcająco . Jak będzie znośnie to wpadnę :)
Edytowane przez szbiker dnia 20-05-2010 11:56
Maciu mężczyzna

Maciu
Posty: 2014
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 4 kwi 08
Dodane 20-05-2010 11:58 RE: Jazda po asfalcie
Spoko zapewne się skuszę tylko jeszcze nie wiem czy chce mi się zmieniać opony ;)
buli mężczyzna

buli
Posty: 736
Dołączył: 16 sty 08
Dodane 20-05-2010 12:06 RE: Jazda po asfalcie
Spoko zapewne się skuszę tylko jeszcze nie wiem czy chce mi się zmieniać opony ;)Maciu

Wolalbym jechac w teren, ale mysle ze w obecnej sytuacji nie ma to kompletnie sensu...
Hinol mężczyzna

Hinol
Posty: 610
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 14 sie 08
Dodane 20-05-2010 16:11 RE: Jazda po asfalcie
W sobotę jest bardzo fajny, kameralny wyścig szosowy w Wieliczce. Trasa co prawda krótka i raczej płaska, ale atmosfera w zeszłym roku była świetna.
Link do stronki:http://www.kolarskamajowka.neostrada.pl/
skrzynia mężczyzna

skrzynia
Posty: 566
Miejscowość: bikegaraż
Dołączył: 29 lip 06
Dodane 20-05-2010 16:35 RE: Jazda po asfalcie
W sobote planuje uderzyc w jakies gorki. Tak 120-150 km w fajnym tempie. Moze powtorka z tego co jechalismy ostatnio?
Skrzynia, Furman, Kubak, Leslaw, Maciu i Inni - zapraszam! :)buli


Super! brawo!
spinoza mężczyzna

spinoza
Posty: 1419
Miejscowość: Kraków - Kliny
Dołączył: 7 sie 06
Dodane 20-05-2010 19:08 RE: Jazda po asfalcie
...kolarska majówka przeniesiona na 11 września ...

Połowa niewyczyszczonego błota odpadnie sama.

furman mężczyzna

furman
Posty: 3227
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 9 sty 06
Dodane 20-05-2010 19:17 RE: Jazda po asfalcie
Jak pogoda jako-taka będzie to może się myknę w żwawszą traskę.
Leslaw mężczyzna

Leslaw
Posty: 3705
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 19 lip 06
Dodane 20-05-2010 21:15 RE: Jazda po asfalcie
U mnie podobnie , jak będzie bez deszczu to jadę. Proponuję nie przekraczać Wisły tylko myknąć na kierunek Rudno , przez Puszczę Dulowską do Trzebinii i z powrotem. :)
Marcin mężczyzna

Marcin
Posty: 1656
Dołączył: 9 sty 06
Dodane 20-05-2010 21:19 RE: Jazda po asfalcie
Też się wybieram. Gdzie i o której się spotykamy?
furman mężczyzna

furman
Posty: 3227
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 9 sty 06
Dodane 21-05-2010 06:51 RE: Jazda po asfalcie
Ja tam w górki raczej uderzę :)
pocio mężczyzna

pocio
Posty: 3929
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 4 wrz 06
Dodane 21-05-2010 09:03 RE: Jazda po asfalcie
Gwoli przestrogi
Proponuję bardzo uważać.

połowa problemów odłożonych rozwiązuje się sama
pozdrawiam naczelny bleblak pocio

buli mężczyzna

buli
Posty: 736
Dołączył: 16 sty 08
Dodane 21-05-2010 09:27 RE: Jazda po asfalcie
Leslaw, a ta Twoja traska to szosa czy terenik, czy cos mieszanego?
No i jak dluga, bo ja bym z checia pokrecil tak minimum 4 h?!

Furman, ja marze o gorach, ale to chyba bedzie awykonlane w tych warunkach...?! Gdzie planujesz jechac?
Edytowane przez buli dnia 21-05-2010 09:28
furman mężczyzna

furman
Posty: 3227
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 9 sty 06
Dodane 21-05-2010 09:36 RE: Jazda po asfalcie
Miałem na myśli górki ale po szosie właśnie. Nie myślałem jeszcze, w ogóle tak konkretnie nie chcę się umawiać bo różnie ze mną może być. Kombinujcie coś, dawajcie cynk, jak się uda wyrwać to podjadę.
Skocz do Forum: