Jazda po asfalcie

Autor Wiadomość
szbiker mężczyzna

szbiker
Posty: 2370
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 29 kwi 09
Dodane 21-05-2010 10:27 RE: Jazda po asfalcie
Jeśli górki to ze swojej strony proponuję jazdę w stronę Myślenic ale jak będzie w stronę Rudna czy gdzieś indziej to też dobrze ;) .... byle asfalt pozwalał na w miarę spokojną jazdę na szosie !
Edytowane przez szbiker dnia 21-05-2010 10:28
Leslaw mężczyzna

Leslaw
Posty: 3705
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 19 lip 06
Dodane 21-05-2010 10:40 RE: Jazda po asfalcie
Ja planuję jazdę po asfalcie 4-4,5h. Można tak ułozyć trasę , że górki też będą. Nie wiem jak z pogoda będzie i na jakim rowerku się wybieracie.
Axi mężczyzna

Axi
Posty: 3258
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 8 sie 06
Dodane 21-05-2010 10:40 RE: Jazda po asfalcie
Źródło:http://forumrowerowe.bikeholic…77212#post77212

Macie asfalt?

Jak by się ktoś wybierał w rejon Myślenic, to:
-droga na Chełm rozwalona
-droga w Borzęcie przy strażnicy zamknięta (osuwisko)
-droga pomiędzy Dobczycami a Gdowem zamknięta
Do tego dochodzą rozgrzebane remonty o których pisał Tomaszek: w Dobczycach w centrum- masakra

Pozdrawiam :)
Axi

Maciu mężczyzna

Maciu
Posty: 2014
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 4 kwi 08
Dodane 21-05-2010 12:14 RE: Jazda po asfalcie
Jutro mają być małe opady
Chyba że będziemy próbować zrobić ambitne górki, a za razem dystans? Jutro sobota więc może nie będzie aż tak dużego ruchu na drogach dużo uczęszczanych. propozycja trasy większy ruch może być tylko na odcinku z Zembrzyc do Skomielnej, jadąc tę trasę w wakacje wydłużyłem sobie kosztem dłuższej jazdy z Kalwarii przez Sułkowice nie wiem jak obecnie się mają osuwiska w Lanckoronie i czy przejedziemy w stronę Palczy. Powrót starą Zakopianką z Lubienia do Myślenic. Będzie ciepło więc teoretycznie damy radę wyjdzie czas jazdy tak ok. 6h
Edytowane przez Maciu dnia 21-05-2010 12:52
buli mężczyzna

buli
Posty: 736
Dołączył: 16 sty 08
Dodane 21-05-2010 13:12 RE: Jazda po asfalcie
Maciu, trasa super ale nie wiem czy bede mial na tyle czasu i czy nie za dlugo jak na tak niepewna pogode...
Moze skrocimy ja do tego co jechalismy ostatnio: dojazd do Mszany przez Dobczyce i Kasine i powrot przez Myslenice - tj ok. 120 km i fajne gorki! :D
PS: Leslaw, jedz z nami, fajnie byloby uderzyc jakas wieksza ekipa!!
Marcin mężczyzna

Marcin
Posty: 1656
Dołączył: 9 sty 06
Dodane 21-05-2010 13:25 RE: Jazda po asfalcie
Maciu, dobry dystans 160 km. Tyle mam jeździć w cyklu roadmaraton.pl. Kto nie wytrzyma to sobie skróci. B)
Maciu mężczyzna

Maciu
Posty: 2014
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 4 kwi 08
Dodane 21-05-2010 14:04 RE: Jazda po asfalcie
Dobra może być i 120 :) Czyli że co ubierać mam sliki? Spotkanie np. Stacja shell na Kurdwanowie - skrzyżowanie Stojałowsiekgo/Herberta o 10.00?
buli mężczyzna

buli
Posty: 736
Dołączył: 16 sty 08
Dodane 21-05-2010 14:56 RE: Jazda po asfalcie
Proponuje spotkanie pod Smokiem o 10-tej. Stamtad mozemy ruszyc do Swoszwic. No chyba, ze Wam pasuje inne miejsce to sie dostosuje!
szbiker mężczyzna

szbiker
Posty: 2370
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 29 kwi 09
Dodane 21-05-2010 16:05 RE: Jazda po asfalcie
(...) Nie wiem jak z pogoda będzie i na jakim rowerku się wybieracie.Leslaw


Ja biorę szosę - mam nadzieję że nie ma jakiegoś hardcoru na trasie

(...)
propozycja trasy(...) Maciu


Bardzo fajna trasa. Jestem za opcją 160km ale oczywiście każdy może potem skrócić. Jeżeli kierunek jazdy jest w kierunku Skawiny to lepiej spotkać się przy smoku a jeżeli kierunek odwrotny na Świątniki to Shell :) Jestem za 10:00.
Jaka opcja ostateczna ?
Edytowane przez szbiker dnia 21-05-2010 17:12
skrzynia mężczyzna

skrzynia
Posty: 566
Miejscowość: bikegaraż
Dołączył: 29 lip 06
Dodane 21-05-2010 17:32 RE: Jazda po asfalcie
Mnie jutro jednak nie będzie coś mi wyskoczyło...
spootnick mężczyzna

spootnick
Posty: 584
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 30 maj 08
Dodane 21-05-2010 17:41 RE: Jazda po asfalcie
Ja też spróbuję powalczyć na szosie:)
furman mężczyzna

furman
Posty: 3227
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 9 sty 06
Dodane 21-05-2010 19:22 RE: Jazda po asfalcie
U mnie kiepsko z czasem. Raczej wybiorę się wcześniej samotnie.
Za to w niedzielę planuję coś dłuższego. Wyjazd koło 9 - gdzieś w okolice Kalwarii.
scaraab mężczyzna

Posty: 37
Dołączył: 21 cze 09
Dodane 21-05-2010 21:22 RE: Jazda po asfalcie
Furman to może razem? Przygotowuję się na MTBTrophy... I przyda się dystans powyżej 100km...? Gdzie byśmy się spotkali? Jaka trasa? Oczywiście niedziela bo w sobotę to ja pracuję...
Godul mężczyzna

Godul
Posty: 115
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 21 mar 08
Dodane 21-05-2010 21:34 RE: Jazda po asfalcie
To pod Smokiem czy Shell ?
Maciu mężczyzna

Maciu
Posty: 2014
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 4 kwi 08
Dodane 21-05-2010 22:11 RE: Jazda po asfalcie
szbiker myślę że pogoda pozwoli nam przejechać 120km wg planu Bulego bo faktycznie na 160 trzeba więcej czasu, a deszcz nie bedzie nam pomagał, najwyżej mocniej sie pojedzie. W stronę Dobczyc to i tak przez Swoszowice trzeba jechać. Po za tym bulwary są zamknięte od mostu grunwaldzkiego do dębnickiego więc Smok raczej odpada. Buli jak nie zdążysz na 10 na stacje shell to może być 10,15, bo przejazd z pod smoka zajmie 15min. Więc ja będę czekał na stacji Shell :)
spootnick mężczyzna

spootnick
Posty: 584
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 30 maj 08
Dodane 22-05-2010 08:06 RE: Jazda po asfalcie
Mnie jednak nie będzie.
kasia kobieta

Posty: 282
Dołączyła: 29 wrz 06
Dodane 22-05-2010 14:20 RE: Jazda po asfalcie
Czegos nie rozumiem...wybrałam sie dzisiaj na "zielony" trening, a było "czerwono" :). Kręciliśmy się (Ja, Jelitek, Godul, Michal i jeszcze 1 Bikeholik) na szoszkach w rejonie Swiatnik Górnych przez dwie godziny, bo miala byc burza...
Ktoś, gdzieś jutro na szoszce pomyka?
furman mężczyzna

furman
Posty: 3227
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 9 sty 06
Dodane 22-05-2010 15:48 RE: Jazda po asfalcie
Jak już pisałem wcześniej w NIEDZIELĘ wybieram się w okolice Kalwarii. Startuję o 9 rano spod smoka. Planuję taką traskę -http://rowerowanie.pl/trasy-gps/153,w-strone-kalwarii Dystans około 115 km, teren początkowo pagórkowaty z tendencjami w środkowej części trasy do całkiem solidnych górek. Celem jest pojazd na Sołtysi Dział, bardzo stromy podjazd na przeł. pomiędzy Harbutowicamu, a Sułkowicami. Warto tam się wybrac, jak ktoś na szosie wjedzie to znaczy, że cienki nie jest :)
Lecę kolarką.
Edytowane przez furman dnia 22-05-2010 16:52
Marcin mężczyzna

Marcin
Posty: 1656
Dołączył: 9 sty 06
Dodane 22-05-2010 16:08 RE: Jazda po asfalcie
Zieloni czekali na czerwonych na stacji shell. Był Maciu, Szbiker i Ja.
Trening zaliczyliśmy ok. 120 km. Extra było! Track trasy.
Maciu mężczyzna

Maciu
Posty: 2014
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 4 kwi 08
Dodane 22-05-2010 16:59 RE: Jazda po asfalcie
Buli sam zaproponowałeś wyjazd, ludzie się zorganizowali, a Ty nie przyjechałeś - na przyszłość wypadało by wcześniej powiadomić o takim rozwoju sytuacji gdyż straciliśmy 20min czekając na Ciebie :|

Co do wyjazdu to były zacne górki, a towarzysząca przepiękna pogoda pozwalała na podziwianie cudownych widoków w okolicach Wiśniowej i Kasiny Wielkiej. Kto nie był niech żałuje, tylko wracając już w Sieprawiu dorwała nas burza, poważny grad nie pozwalał na sprawną jazdę, jedna kuleczka lodu rozcięła mi rękę. Szbiker robił zdjęcia więc za karę będziecie oglądać i zazdrościć! :p

Furman jutro się wybieram z Tobą, będzie również Dawid - prosił mnie bym przekazał :)
Edytowane przez Maciu dnia 22-05-2010 17:29
Skocz do Forum: