(Bardzo) Lajtowe wyjazdy dla każdego - A może by tak jeszcze raz...
| Autor | Wiadomość |
|---|---|
| Cvbge Posty: 769 Dołączył: 13 sty 07 |
|
|
Me too. Tylko czy to na pewno będzie lajt? BTW, przypominam że dziś w nocy zmiana czasu. --- Edit: mała zmiana planów. Nie czekajcie na mnie jeśli nie potwierdzę jutro rano. | |
| Edytowane przez Cvbge dnia 30-10-2010 21:17 | |
|
| |
| Versus Posty: 3088 Miejscowość: Kraków Dołączył: 25 mar 07 |
|
|
Tak, to będzie lajt. Będę czekał przy smoku o 11stej. Do Lasu pojedziemy przez Sikornik. Znane miejsca, ale w oprawie jesiennej godne uwagi. Pojadę nawet sam, bo muszę się ruszać przed Jaworznem
nie bądź nigdy pokorny wobec dumnych ani dumy wobec pokornych |
|
|
| |
| Michnik Posty: 1087 Miejscowość: Kraków Dołączył: 5 kwi 06 |
|
| Gdyby mnie nie było to nie czekajcie bo może się że szkodnikom trzeba zorganizować czas przy tak pięknej pogodzie. | |
|
| |
| Versus Posty: 3088 Miejscowość: Kraków Dołączył: 25 mar 07 |
|
Ok!
nie bądź nigdy pokorny wobec dumnych ani dumy wobec pokornych |
|
|
| |
| Cvbge Posty: 769 Dołączył: 13 sty 07 |
|
| Będę. Chętnie przejechałbym zielonym turystycznym w całości | |
|
| |
| Versus Posty: 3088 Miejscowość: Kraków Dołączył: 25 mar 07 |
|
Automatycznie stałeś się przewodnikiem!
nie bądź nigdy pokorny wobec dumnych ani dumy wobec pokornych |
|
|
| |
| Versus Posty: 3088 Miejscowość: Kraków Dołączył: 25 mar 07 |
|
Dziękuję Cvgge i Gregorowi? za kilka godzin lajtu z lekką nutą downhillu i eksploracji!
nie bądź nigdy pokorny wobec dumnych ani dumy wobec pokornych |
|
|
| |
| Grezi Posty: 68 Dołączył: 31 paź 10 |
|
|
Również dziękuję za fajny lajcik. (no i udało się zalogować ) |
|
|
| |
| Versus Posty: 3088 Miejscowość: Kraków Dołączył: 25 mar 07 |
|
nie bądź nigdy pokorny wobec dumnych ani dumy wobec pokornych |
|
|
| |
| Cvbge Posty: 769 Dołączył: 13 sty 07 |
|
Również dziękuję, było bardzo fajnie. Wystarczająco lajtowo A rzeczywistym przewodnikiem był Grzesiek! |
|
|
| |
| Versus Posty: 3088 Miejscowość: Kraków Dołączył: 25 mar 07 |
|
|
Czy jest ktoś, kto uważa, że jutrzejsza sobota jest wymarzoną okazją na lajt? Tak od 10:30(smok) do 14:00? Lekko, stare miejsca w jesiennej scenerii? Może kawa u Benedyktynów w Tyńcu? Dobra okazja by zaprezentować się w nowym wcieleniu- ciepłe kurtki, spodnie. Czy się rozpoznamy? nie bądź nigdy pokorny wobec dumnych ani dumy wobec pokornych | |
| Edytowane przez Versus dnia 26-11-2010 20:25 | |
|
| |
| Michnik Posty: 1087 Miejscowość: Kraków Dołączył: 5 kwi 06 |
|
|
Będę pod smokiem o zadanej godzinie to pomyślimy gdzie jechać. Szymon też ma być. W razie niedostatku lajciarzy ucioramy się gdzieś w błocku podkrakowskim. Pasi? | |
| Edytowane przez Michnik dnia 26-11-2010 21:32 | |
|
| |
| Versus Posty: 3088 Miejscowość: Kraków Dołączył: 25 mar 07 |
|
Oczywiście... Miśq!
nie bądź nigdy pokorny wobec dumnych ani dumy wobec pokornych |
|
|
| |
| Michnik Posty: 1087 Miejscowość: Kraków Dołączył: 5 kwi 06 |
|
Krzyk przerażenia z Twych ust będzie niósł się bulwarami... ![]() |
|
|
| |
| Versus Posty: 3088 Miejscowość: Kraków Dołączył: 25 mar 07 |
|
Nic nowego! Zawsze tak reaguję na widok blond loków wystających spod żółto/białego kasku!
nie bądź nigdy pokorny wobec dumnych ani dumy wobec pokornych |
|
|
| |
MiśQ ![]() Posty: 3416 Miejscowość: Kraków Dołączył: 13 sty 06 |
|
|
Czy tutaj ktoś wspomina mnie? O co chodzi? Grunt to nie przemęczać się! |
|
|
| |
| Versus Posty: 3088 Miejscowość: Kraków Dołączył: 25 mar 07 |
|
Rety! Dieduszka Maroz grasował w nocy po tafli stawu przed moją warownią!![]() Ale my się nie łamiemy! Tak Miśqu! Proszę nie podszywać się pod cudze linki, nie pić wódek gatunkowych, szanować organizację ruchu na przejazdach kolejowych, nosić przy sobie dowód osobisty, nie zawracać głowy policji własną osobą, nie zastraszać Versus, skasować to różowe lustereczko! Dodane dnia 27 listopada 2010 09:14:54 Podobno jest gołoledź! Żona donosi spod sklepu! Co robimy? nie bądź nigdy pokorny wobec dumnych ani dumy wobec pokornych | |
| Edytowane przez Versus dnia 27-11-2010 09:14 | |
|
| |
MiśQ ![]() Posty: 3416 Miejscowość: Kraków Dołączył: 13 sty 06 |
|
|
Jedziemy!! Drogi Versusie, chyba pomyliłeś osoby. Zapewne masz na myśli Michnika a piszesz o mnie?
Grunt to nie przemęczać się! |
|
|
| |
| Versus Posty: 3088 Miejscowość: Kraków Dołączył: 25 mar 07 |
|
|
Podobno nawet ciężko jest przejść chodnikiem! Co na to Pocio, może On się wypowie! Marznąca mżawka!
nie bądź nigdy pokorny wobec dumnych ani dumy wobec pokornych | |
| Edytowane przez Versus dnia 27-11-2010 09:31 | |
|
| |
szbiker ![]() Posty: 2370 Miejscowość: Kraków Dołączył: 29 kwi 09 |
|
| Lajt to to nie będzie :-P ale spróbujemy :-) | |
| Edytowane przez szbiker dnia 27-11-2010 09:35 | |
|
| |
| Skocz do Forum: |
)

Zawsze tak reaguję na widok blond loków wystających spod żółto/białego kasku!

