(Bardzo) Lajtowe wyjazdy dla każdego - A może by tak jeszcze raz...
| Autor | Wiadomość |
|---|---|
| Versus Posty: 3088 Miejscowość: Kraków Dołączył: 25 mar 07 |
|
To, to może wpadnijcie do mnie na kawę, już stawiam wodę!?
nie bądź nigdy pokorny wobec dumnych ani dumy wobec pokornych |
|
|
| |
| Scotty Posty: 45 Dołączył: 13 lip 08 |
|
| Ha to jak będzie bo się właśnie wacham. Chętnie pokręciłbym tak kontrolnie do Tyńca na kawę np. haha | |
|
| |
| Versus Posty: 3088 Miejscowość: Kraków Dołączył: 25 mar 07 |
|
Jak MichnikoMiśqu nie odwoła(nie wymięknie), to będę!
nie bądź nigdy pokorny wobec dumnych ani dumy wobec pokornych |
|
|
| |
| Scotty Posty: 45 Dołączył: 13 lip 08 |
|
|
To może przesuńmy na 11.00? troszkę odmarznie bo teraz jest ok. 0st. |
|
|
| |
| Versus Posty: 3088 Miejscowość: Kraków Dołączył: 25 mar 07 |
|
Jedziemy!! Och, przepraszam! Tacy do siebie jesteście podobni( )... najmocniej przepraszam! ![]() ![]() Dodane dnia 27 listopada 2010 09:49:13 Jeżeli do 10:00 nie zmienimy planów, to jest jak tak, jak ustalono na początku! nie bądź nigdy pokorny wobec dumnych ani dumy wobec pokornych | |
| Edytowane przez Versus dnia 27-11-2010 09:49 | |
|
| |
| Scotty Posty: 45 Dołączył: 13 lip 08 |
|
a coś w temacie? bo się dopiero ubieram no i nie wiem czym mam przyśpieszać |
|
|
| |
szbiker ![]() Posty: 2370 Miejscowość: Kraków Dołączył: 29 kwi 09 |
|
chyba jednak się nie da za duża szklanka - na butach się nie da :/ | |
| Edytowane przez szbiker dnia 27-11-2010 09:57 | |
|
| |
| Versus Posty: 3088 Miejscowość: Kraków Dołączył: 25 mar 07 |
|
|
A mnie już uderzyła adrenalina, będę starał się dojechać. Szbiker- Tobie odradzam! Zadbaj o kości!
nie bądź nigdy pokorny wobec dumnych ani dumy wobec pokornych |
|
|
| |
| Michnik Posty: 1087 Miejscowość: Kraków Dołączył: 5 kwi 06 |
|
Panowie ja to chromolę. W łóżku jakoś tak bezpieczniej... ![]() |
|
|
| |
szbiker ![]() Posty: 2370 Miejscowość: Kraków Dołączył: 29 kwi 09 |
|
| Pogadałem z MiśQiem. Poczekajmy może z godzinę lub dwie aż trochę się ociepli i trochę zejdzie ta gołoledź i wtedy zadecydujemy - OK ?? | |
| Edytowane przez szbiker dnia 27-11-2010 10:10 | |
|
| |
| Versus Posty: 3088 Miejscowość: Kraków Dołączył: 25 mar 07 |
|
|
Ja już jadę!
nie bądź nigdy pokorny wobec dumnych ani dumy wobec pokornych |
|
|
| |
| Scotty Posty: 45 Dołączył: 13 lip 08 |
|
| Versusie ja dam radę na 10.40ok? | |
|
| |
| Versus Posty: 3088 Miejscowość: Kraków Dołączył: 25 mar 07 |
|
|
ok nie bądź nigdy pokorny wobec dumnych ani dumy wobec pokornych |
|
|
| |
MiśQ ![]() Posty: 3416 Miejscowość: Kraków Dołączył: 13 sty 06 |
|
|
My zamierzamy wystartować o 12tej wraz z szbikerem i Michnikiem.
Grunt to nie przemęczać się! |
|
|
| |
| Versus Posty: 3088 Miejscowość: Kraków Dołączył: 25 mar 07 |
|
|
uwaga! Na Ruczaju nie da się nawet chodzić!
nie bądź nigdy pokorny wobec dumnych ani dumy wobec pokornych |
|
|
| |
| Scotty Posty: 45 Dołączył: 13 lip 08 |
|
|
no stanąlem w drzwiach, to chyba jednak jeśli już to stawie się o 12.00 |
|
|
| |
| Versus Posty: 3088 Miejscowość: Kraków Dołączył: 25 mar 07 |
|
|
Ma ktoś nr do Scotty? Proszę go odwołać! Ja już pod klatką zjechałem po pochylni stojąc obok roweru. Problemem było już z powrotem pod drzwi. Może w innych dzielnicach jest lepiej, ale tu, w niecce Wisły- katastrofa. A Żona ostrzegała!
nie bądź nigdy pokorny wobec dumnych ani dumy wobec pokornych |
|
|
| |
| Scotty Posty: 45 Dołączył: 13 lip 08 |
|
| Się odwołałem śledziłem forum do końca. Postaram się być na 12 jeśli zdążę z zakupami | |
|
| |
| Versus Posty: 3088 Miejscowość: Kraków Dołączył: 25 mar 07 |
|
|
UFFF! Na 12... musiałbym WYJŚĆ(dosłownie! ) już teraz! Na Ruczaju, w mojej okolicy jest specyficzny mikroklimat. Dużo wilgoci, zastoiska powietrzne itd. Odradzam wam jazdę po wale wiślanym.
nie bądź nigdy pokorny wobec dumnych ani dumy wobec pokornych | |
| Edytowane przez Versus dnia 27-11-2010 10:32 | |
|
| |
MiśQ ![]() Posty: 3416 Miejscowość: Kraków Dołączył: 13 sty 06 |
|
|
Versus, teleportuj się pod smoka jakoś! Ja właśnie wychodzę z domu, jadę autem w jedno miejsce. Jak wrócę będę wiedzieć co i jak u mnie
Grunt to nie przemęczać się! |
|
|
| |
| Skocz do Forum: |
MiśQ
)... najmocniej przepraszam! 

bo się dopiero ubieram no i nie wiem czym mam przyśpieszać 