Jazda po asfalcie

Autor Wiadomość
polson mężczyzna

Posty: 45
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 25 kwi 08
Dodane 29-05-2010 16:07 RE: Jazda po asfalcie
Za około godzinę wychodzę z domu, więc na podjazdach będę około 11.

Ale może na jutro ma ktoś propozycje na płaską, długą szosę w tempie umiarkowanie lajtowym, co by sie nie przewracać :pMaciu


jak bede w miare do zycia po kawalerskim to cos mozna lajtowo sie przejechac jutro :)

Subaru AZS UEK

PePe mężczyzna

PePe
Posty: 1074
Dołączył: 22 sie 06
Dodane 29-05-2010 16:51 RE: Jazda po asfalcie
Ja też bym się gdzieś wybrał lajtowo, po asfalcie, ale nie jadę z kolarkami, gdyż to dla mnie nie będzie lajtowo.

PePe

kasia kobieta

Posty: 282
Dołączyła: 29 wrz 06
Dodane 29-05-2010 18:16 RE: Jazda po asfalcie
Było i minęło (Mszana Dolna "by Buli"), a jutro płaska szosa na szoszkach w niedzielnym tempie?
szbiker mężczyzna

szbiker
Posty: 2370
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 29 kwi 09
Dodane 29-05-2010 18:53 RE: Jazda po asfalcie
Dzięki wszystkim za wypad....niestety dzisiaj znowu odpadłem na treningu "Mszana by Buli" bo na jednym z podjazdów przed Świątnikami trochę zostałem z tyłu a potem na zjeździe chcąc nadrobić wp.....się w dziurę w asfalcie i łatałem snejka :). Bardzo fajna trasa - oprócz jakości asfaltu na tym zjeździe ;).
Edytowane przez szbiker dnia 29-05-2010 18:55
MiśQ mężczyzna

MiśQ
Posty: 3416
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 13 sty 06
Dodane 30-05-2010 01:23 RE: Jazda po asfalcie
Za około godzinę wychodzę z domu, więc na podjazdach będę około 11.

Ale może na jutro ma ktoś propozycje na płaską, długą szosę w tempie umiarkowanie lajtowym, co by sie nie przewracać :pMaciu

Jestem chętny, tylko nie wiem czy dam radę? Spokojne tempo mnie interesuje, ale moje spokojne tempo! :/
Padać ma od ok 14tej więc nie jest źle.
To o której i gdzie zbiórka? Może nie zaśpię :)

Grunt to nie przemęczać się!
Nie hamuj k...!! :)

Maciu mężczyzna

Maciu
Posty: 2014
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 4 kwi 08
Dodane 30-05-2010 08:13 RE: Jazda po asfalcie
Godzina 10, róg błoń pod Cracovią :) Kto chce sobie polajtować na szosie zapraszam:)
Maciu mężczyzna

Maciu
Posty: 2014
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 4 kwi 08
Dodane 30-05-2010 15:28 RE: Jazda po asfalcie
Rano pod Cracovią zameldowali się: Kasia, PePe, MiśQ, Lesław, ja oraz Miki który przyjechał dopiero o 10:32. Gdyby nie kilka zmarszczek to można by śmiało spać, generalnie wyszedł fajny lajcik. Mnie wyszło 3h34min jazdy, z czego tylko przez 23min przekroczyłem próg tlenowy. Każdy kto się spóźnił na F1, obiad czy też złapał go deszcz, śmiało może zrzucić winę na Mikiego :p
Dzięki wszystkim za miłą podróż :)
Leslaw mężczyzna

Leslaw
Posty: 3705
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 19 lip 06
Dodane 30-05-2010 15:44 RE: Jazda po asfalcie
... Mnie wyszło 3h34min jazdy, z czego tylko przez 23min przekroczyłem próg tlenowy. ...Maciu

Tlenowy czy mleczanowy ? Teraz już wiem czemu tak ciężko mi się dziś jechało /pomijając walkę Sosnowskiegoburak/ , ja na kolarce a ty na góralu i koła nie mogłem utrzymać. Nie wiem później jak to wyszło ale zaczęło mi się pod koniec jechać lepiej ,chyba szczególnie za sprawą goniącej nas burzy. Ja i Miki niechcąco zostaliśmi sami z przodu, póżnie jazda po zmianach i zdążyłem w ostatniej chwili przed deszczem.
Dzięki wszystkim za wspólny wypad.:)
Maciu mężczyzna

Maciu
Posty: 2014
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 4 kwi 08
Dodane 30-05-2010 15:53 RE: Jazda po asfalcie
Tlenowy, w moim przypadku 158 ud/min. Jakoś dziwnie tętno miałem niskie, jedynie na podjazdach wychodziłem na wyższe obroty, a na płaskim ciężko było mi przekroczyć 140 ud/min. Pewnie było to zmęczenie ciężkim tygodniem, bo pod koniec to już jechałem siłą woli :p
Miki mężczyzna

Miki
Posty: 852
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 14 lis 06
Dodane 30-05-2010 16:49 RE: Jazda po asfalcie
Wychodzi na to, że zdążyliśmy z Lesławem tuż przed burzą, mnie złapało zaraz przed domem i w zasadzie nie zmokłem. W pewnym momencie zauważyłem, że Lesław z Maciem trochę odeszli do przodu, dogoniłem ich i Maciu został. Stwierdziliśmy z Lesławem, że uciekamy przed burzą, a poza tym on chciał zobaczyć Kubicę w telewizji. No i docisnęliśmy, tempo było niezłe i w ogóle nie mogłem dać zmiany, chociaż od czasu do czasu wychodziłem na przód. Tuż przed Tyniecką Lesław omijał serię dziur na zakręcie i wypadł z szosy na pobocze, ale całe szczęście skończyło się na ostrym hamowaniu, wpadnięciu w jakiś mokry żwir z gruzem i pobrudzenie kół. :D Było fajnie, MiśQ chciał mnie zajechać koniecznie, na podjazdach też tempo było niezłe, więc w sumie trochę się zmęczyłem.
Przepraszam wszystkich za moje spóźnienie, w szczególności Lesława i tych wszystkich, których zlał deszcz. Miałem nie jechać, ale MiśQ i Maciu ok. 9:30 dali mi znać, że jest jakaś ustawka i stwierdziłem, że jadę.
buli mężczyzna

buli
Posty: 736
Dołączył: 16 sty 08
Dodane 30-05-2010 19:59 RE: Jazda po asfalcie
To ja tylko chcialem podziekowac za wczorajsza jazde! Do dzisiaj czulem ja w nogach, no ale nie moglo byc inaczej jak jechal z nami Tomek! :)
Bylo super, dzieki!
spootnick mężczyzna

spootnick
Posty: 584
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 30 maj 08
Dodane 30-05-2010 20:43 RE: Jazda po asfalcie
Ja też dziękuję za wczorajszą jazdę. Widzę wiele nas ominęło jak się odłączyliśmy wcześniej z Dawidem:)
MiśQ mężczyzna

MiśQ
Posty: 3416
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 13 sty 06
Dodane 30-05-2010 22:29 RE: Jazda po asfalcie
Piękne dzięki dla kierownika Macia za dzisiejszą jazdę. Trasa ciekawa, ludzie super, szoszki szybkie (Miki, Kasia, Lesław i ja) - górale też (Maciu i PePe), pogoda idealna choć troszkę mi było czasem ciepło (:D), no i te szyderstwa!! Dawno się tak nie uśmiałem jak dzisiaj.
Na siódmym moim wyjeździe wyszło mi niecałe 111km ze średnią prędkością 27,47 km/h, w czystym czasie jazdy 4h. Jedynie to puls mi wyszedł za wysoki 135/204max ale to wina mocnej arytmii po przekroczeniu osiemdziesięciu kilometrów. Przewyższeń z Polara Kasi wyszło ok. 750m.
Pozdr

Grunt to nie przemęczać się!
Nie hamuj k...!! :)

Miki mężczyzna

Miki
Posty: 852
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 14 lis 06
Dodane 03-06-2010 21:02 RE: Jazda po asfalcie
Są jacyś chętni na w miarę długą szosę w dobrym tempie w niedzielę?
szbiker mężczyzna

szbiker
Posty: 2370
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 29 kwi 09
Dodane 03-06-2010 22:35 RE: Jazda po asfalcie
Są jacyś chętni na w miarę długą szosę w dobrym tempie w niedzielę?
Miki


Jak najbardziej. Jaką trasę proponujesz ? Po płaskim czy góry ?
Miki mężczyzna

Miki
Posty: 852
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 14 lis 06
Dodane 03-06-2010 23:27 RE: Jazda po asfalcie
Raczej góry. To chyba oczywiste? :)
szbiker mężczyzna

szbiker
Posty: 2370
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 29 kwi 09
Dodane 03-06-2010 23:47 RE: Jazda po asfalcie
...no to śmigamy przez studzienkę bł. Salawy :p
skrzynia mężczyzna

skrzynia
Posty: 566
Miejscowość: bikegaraż
Dołączył: 29 lip 06
Dodane 04-06-2010 19:15 RE: Jazda po asfalcie
Są jakieś szosowe plany na jutro? :)
Axi mężczyzna

Axi
Posty: 3258
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 8 sie 06
Dodane 04-06-2010 19:19 RE: Jazda po asfalcie
Ja się wybieram o 10:30 z błoń na pagórkowatą trasę na zachód, będę się starał, aby było żwawo ;).

Pozdrawiam :)
Axi

Edytowane przez Axi dnia 04-06-2010 21:36
skrzynia mężczyzna

skrzynia
Posty: 566
Miejscowość: bikegaraż
Dołączył: 29 lip 06
Dodane 04-06-2010 20:55 RE: Jazda po asfalcie
Chyba się wybiorę z czerwonymi bo się szykuje fajna traska :)
Skocz do Forum: