Żwawy lajt
| Autor | Wiadomość |
|---|---|
| Luzac Posty: 163 Miejscowość: Kraków Dołączył: 10 lip 10 |
|
Zaproszenie przyjęte![]() |
|
|
| |
| Kresowiak Posty: 120 Miejscowość: Nowa Huta Dołączył: 20 sie 11 |
|
czekamy na dalsze info...![]() |
|
|
| |
| ilbi Posty: 77 Miejscowość: Kraków Dołączyła: 5 cze 10 |
|
W związku z tym, że życie jest irytująco nieprzewidywalne i idę właśnie do urzędu to nie wiem co będzie z tą godziną wyjazdu - ku mojej rozpaczy i ogólnemu niezadowoleniu może się przesunąć... Odezwę się zaraz jak wrócę, ew. jeździe sami. I'm sorry ![]() |
|
|
| |
| KRZYSIEK36 Posty: 53 Miejscowość: KRAKÓW Dołączył: 5 paź 11 |
|
| To wyjazd jest z lądowiska czy z początku Błoń? Teren czy mix? | |
|
| |
| Luzac Posty: 163 Miejscowość: Kraków Dołączył: 10 lip 10 |
|
Poczekajmy aż ilbi wróci, może wróci![]() |
|
|
| |
| KRZYSIEK36 Posty: 53 Miejscowość: KRAKÓW Dołączył: 5 paź 11 |
|
Ilbi potwierdziła.Będzie!!! Spotkanie-13 15,Lądowisko...Zapraszam także w swoim imieniu![]() |
|
|
| |
| Luzac Posty: 163 Miejscowość: Kraków Dołączył: 10 lip 10 |
|
| 13:15 tak? | |
|
| |
| KRZYSIEK36 Posty: 53 Miejscowość: KRAKÓW Dołączył: 5 paź 11 |
|
| Tak. | |
|
| |
| ilbi Posty: 77 Miejscowość: Kraków Dołączyła: 5 cze 10 |
|
Dzięki wszystkim za wycieczkę! Troszkę dzisiaj problemy techniczne dały w kość, ale chyba nikt nie żałuje, że się ruszył z domu. Jesień przepiękna, tylko zaprasza do kręcenia. Trochę pojeździliśmy po Lesie Zabierzowskim, czerwony szlak, Brzoskwinia itp. Wyszło ok 55km. Do następnego dream teamie ![]() |
|
|
| |
| Luzac Posty: 163 Miejscowość: Kraków Dołączył: 10 lip 10 |
|
Ja natomiast chciałbym wszystkim podziękować za pomoc!!! I to tyle. |
|
|
| |
| KRZYSIEK36 Posty: 53 Miejscowość: KRAKÓW Dołączył: 5 paź 11 |
|
A ja dziękuję wszystkim,którzy dziękują za dziś![]() |
|
|
| |
| Adinek Posty: 97 Dołączył: 7 cze 11 |
|
Dziękuje za wspólne rowerowanie, musiałem się urwać wcześniej, żeby wrócić na 16 (byłem o 16:45 w domu ). Przy okazji udało mi się rozwalić nogę, więc Ilbi nie jesteś już sama ![]() |
|
|
| |
| KRZYSIEK36 Posty: 53 Miejscowość: KRAKÓW Dołączył: 5 paź 11 |
|
| A teraz troszke poważniej.Conajmniej do piątku piękna pogoda.Liczę,że znajdą się chętni do kręcenia.Jutro jest pomysl,aby spotkać się około 11 00 na Błoniach i znowu pojeżdzić.Zainteresowani niech zgłaszają swój akces.Trasa tak na 4 do 5 godzin.Zapraszam. | |
|
| |
| Fuks Posty: 133 Dołączył: 14 maj 11 |
|
| ja jutro jak najbardziej. O 11 to nie troche za pozno? | |
|
| |
| Luzac Posty: 163 Miejscowość: Kraków Dołączył: 10 lip 10 |
|
Wstępnie się piszę ale nie na 100%. 11:00 to nie za późno a w sam raz | |
| Edytowane przez Luzac dnia 31-10-2011 21:06 | |
|
| |
| Kresowiak Posty: 120 Miejscowość: Nowa Huta Dołączył: 20 sie 11 |
|
| Ja też postaram sie przyjechać..a trasa po terenie ma sie rozumieć? | |
|
| |
| KRZYSIEK36 Posty: 53 Miejscowość: KRAKÓW Dołączył: 5 paź 11 |
|
Tak,jak najbardziej terenowo.Liczę,że jeszcze ktos się odezwie i...czekam na odzew Ilbi Na te chwilę ustalam godzinę 11 00 i lądowisko...Trzymajmy rękę na pulsie![]() |
|
|
| |
| Adinek Posty: 97 Dołączył: 7 cze 11 |
|
| Też się jutro piszę na ten wypadzik, jak bym się nie wyrobił na 11 to będę was szukał w terenie. | |
|
| |
| ilbi Posty: 77 Miejscowość: Kraków Dołączyła: 5 cze 10 |
|
Odzew Ilbi następuje: niestety nie damy rady z Arkiem przyłączyć się, bo do południa wybieramy się na cmentarze. Prawdopodobnie pojedziemy gdzieś razem później (z lampkami).Niemniej jednak życzę miłej wycieczki!!! ![]() |
|
|
| |
| Kresowiak Posty: 120 Miejscowość: Nowa Huta Dołączył: 20 sie 11 |
|
| Dzięki wszystkiem za dzisiaj! | |
|
| |
| Skocz do Forum: |

to nie wiem co będzie z tą godziną wyjazdu - ku mojej rozpaczy i ogólnemu niezadowoleniu może się przesunąć... Odezwę się zaraz jak wrócę, ew. jeździe sami. I'm sorry 


niestety nie damy rady z Arkiem przyłączyć się, bo do południa wybieramy się na cmentarze. Prawdopodobnie pojedziemy gdzieś razem później (z lampkami).