Żwawy lajt

Autor Wiadomość
Luzac mężczyzna

Luzac
Posty: 163
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 10 lip 10
Dodane 31-10-2011 07:05 RE: Żwawy lajt
Zaproszenie przyjęte:)
Kresowiak mężczyzna

Kresowiak
Posty: 120
Miejscowość: Nowa Huta
Dołączył: 20 sie 11
Dodane 31-10-2011 08:57 RE: Żwawy lajt
czekamy na dalsze info...:)
ilbi kobieta

ilbi
Posty: 77
Miejscowość: Kraków
Dołączyła: 5 cze 10
Dodane 31-10-2011 11:03 RE: Żwawy lajt
W związku z tym, że życie jest irytująco nieprzewidywalne i idę właśnie do urzędu :/ to nie wiem co będzie z tą godziną wyjazdu - ku mojej rozpaczy i ogólnemu niezadowoleniu może się przesunąć... Odezwę się zaraz jak wrócę, ew. jeździe sami. I'm sorry :(
KRZYSIEK36 mężczyzna

Posty: 53
Miejscowość: KRAKÓW
Dołączył: 5 paź 11
Dodane 31-10-2011 11:48 RE: Żwawy lajt
To wyjazd jest z lądowiska czy z początku Błoń? Teren czy mix?
Luzac mężczyzna

Luzac
Posty: 163
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 10 lip 10
Dodane 31-10-2011 12:02 RE: Żwawy lajt
Poczekajmy aż ilbi wróci, może wróci:)
KRZYSIEK36 mężczyzna

Posty: 53
Miejscowość: KRAKÓW
Dołączył: 5 paź 11
Dodane 31-10-2011 12:09 RE: Żwawy lajt
Ilbi potwierdziła.Będzie!!! Spotkanie-13 15,Lądowisko...Zapraszam także w swoim imieniu:)
Luzac mężczyzna

Luzac
Posty: 163
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 10 lip 10
Dodane 31-10-2011 12:26 RE: Żwawy lajt
13:15 tak?
KRZYSIEK36 mężczyzna

Posty: 53
Miejscowość: KRAKÓW
Dołączył: 5 paź 11
Dodane 31-10-2011 12:36 RE: Żwawy lajt
Tak.
ilbi kobieta

ilbi
Posty: 77
Miejscowość: Kraków
Dołączyła: 5 cze 10
Dodane 31-10-2011 18:19 RE: Żwawy lajt
Dzięki wszystkim za wycieczkę! :) Troszkę dzisiaj problemy techniczne dały w kość, ale chyba nikt nie żałuje, że się ruszył z domu. Jesień przepiękna, tylko zaprasza do kręcenia. Trochę pojeździliśmy po Lesie Zabierzowskim, czerwony szlak, Brzoskwinia itp. Wyszło ok 55km.

Do następnego dream teamie :)
Luzac mężczyzna

Luzac
Posty: 163
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 10 lip 10
Dodane 31-10-2011 19:45 RE: Żwawy lajt
Ja natomiast chciałbym wszystkim podziękować za pomoc!!!:)I to tyle.
KRZYSIEK36 mężczyzna

Posty: 53
Miejscowość: KRAKÓW
Dołączył: 5 paź 11
Dodane 31-10-2011 20:35 RE: Żwawy lajt
A ja dziękuję wszystkim,którzy dziękują za dziś;)
Adinek mężczyzna

Adinek
Posty: 97
Dołączył: 7 cze 11
Dodane 31-10-2011 20:37 RE: Żwawy lajt
Dziękuje za wspólne rowerowanie, musiałem się urwać wcześniej, żeby wrócić na 16 (byłem o 16:45 w domu :)). Przy okazji udało mi się rozwalić nogę, więc Ilbi nie jesteś już sama :)
KRZYSIEK36 mężczyzna

Posty: 53
Miejscowość: KRAKÓW
Dołączył: 5 paź 11
Dodane 31-10-2011 20:40 RE: Żwawy lajt
A teraz troszke poważniej.Conajmniej do piątku piękna pogoda.Liczę,że znajdą się chętni do kręcenia.Jutro jest pomysl,aby spotkać się około 11 00 na Błoniach i znowu pojeżdzić.Zainteresowani niech zgłaszają swój akces.Trasa tak na 4 do 5 godzin.Zapraszam.
Fuks mężczyzna

Fuks
Posty: 133
Dołączył: 14 maj 11
Dodane 31-10-2011 20:53 RE: Żwawy lajt
ja jutro jak najbardziej. O 11 to nie troche za pozno?

button stats bikestats.pl

Luzac mężczyzna

Luzac
Posty: 163
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 10 lip 10
Dodane 31-10-2011 21:05 RE: Żwawy lajt
Wstępnie się piszę ale nie na 100%. 11:00 to nie za późno:)a w sam raz
Edytowane przez Luzac dnia 31-10-2011 21:06
Kresowiak mężczyzna

Kresowiak
Posty: 120
Miejscowość: Nowa Huta
Dołączył: 20 sie 11
Dodane 31-10-2011 21:14 RE: Żwawy lajt
Ja też postaram sie przyjechać..a trasa po terenie ma sie rozumieć?
KRZYSIEK36 mężczyzna

Posty: 53
Miejscowość: KRAKÓW
Dołączył: 5 paź 11
Dodane 31-10-2011 21:22 RE: Żwawy lajt
Tak,jak najbardziej terenowo.Liczę,że jeszcze ktos się odezwie i...czekam na odzew Ilbi:)Na te chwilę ustalam godzinę 11 00 i lądowisko...Trzymajmy rękę na pulsie:)
Adinek mężczyzna

Adinek
Posty: 97
Dołączył: 7 cze 11
Dodane 31-10-2011 21:38 RE: Żwawy lajt
Też się jutro piszę na ten wypadzik, jak bym się nie wyrobił na 11 to będę was szukał w terenie.
ilbi kobieta

ilbi
Posty: 77
Miejscowość: Kraków
Dołączyła: 5 cze 10
Dodane 31-10-2011 23:01 RE: Żwawy lajt
Odzew Ilbi następuje:;( niestety nie damy rady z Arkiem przyłączyć się, bo do południa wybieramy się na cmentarze. Prawdopodobnie pojedziemy gdzieś razem później (z lampkami).

Niemniej jednak życzę miłej wycieczki!!! :)
Kresowiak mężczyzna

Kresowiak
Posty: 120
Miejscowość: Nowa Huta
Dołączył: 20 sie 11
Dodane 01-11-2011 18:07 RE: Żwawy lajt
Dzięki wszystkiem za dzisiaj!
Skocz do Forum: