Ojców i dolinki

Autor Wiadomość
Cvbge mężczyzna

Posty: 769
Dołączył: 13 sty 07
Dodane 17-08-2013 08:15 RE: Ojców i dolinki
Jeśli grupa Lesława nie będzie czekać, to czy są chętni na 10:30? Samemu nie bardzo mam ochotę jechać, ale nie chcę też zatrzymywać jeśli ktoś woli wyjazd "pro" ;)

Chciałbym móc podjąć decyzję do 9
pe_pawel mężczyzna

pe_pawel
Posty: 353
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 18 cze 07
Dodane 17-08-2013 08:16 RE: Ojców i dolinki
Namieszane jest. Nie da się ukryć.
Ale przeważa smocza opcja.

Dwa Pi Er

Anka25 kobieta

Posty: 9
Miejscowość: Kraków
Dołączyła: 12 maj 13
Dodane 17-08-2013 08:21 RE: Ojców i dolinki
to chyba najlepiej będzie pod smokiem się umówić
Leslaw mężczyzna

Leslaw
Posty: 3705
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 19 lip 06
Dodane 17-08-2013 08:24 RE: Ojców i dolinki
Jeśli pociąg się nie spóźni, to pod smokiem mogę być koło 10:10 (+ do 15 minut w przypadku spóźnienia pociągu).Cvbge

No to poczekamy do 10.15
skorpion mężczyzna

skorpion
Posty: 170
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 26 maj 10
Dodane 17-08-2013 08:26 RE: Ojców i dolinki
No fakt, namieszało się. Chyba muszę Was skoordynować bo lipa jakaś wyjdzieB)
Widzę, że szykują się dwie wycieczki, ja chętnie dołączę do opcji troszkę mniej PRO. Spotkajmy się wszyscy o 10.30 pod gadem i się pojedzie. W razie konieczności grupa się podzieli ( gdyby ktoś zdychał np. ja lub coś zamulało Miśq ).
P.S
Anka25 jadę pod smoka wzdłuż błoń o 10.15 będę przy lądowisku i mogę Cię zgarnąć.
Zapraszam

Dodane dnia 17 sierpnia 2013 08:28:39

No dobra nie mieszam, będę o 10 pod smokiem.

Skorpion - bezwzględny i jadowity pogromca agresji na drodze.

Edytowane przez skorpion dnia 17-08-2013 08:28
Leslaw mężczyzna

Leslaw
Posty: 3705
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 19 lip 06
Dodane 17-08-2013 08:31 RE: Ojców i dolinki
jedzie ktoś w końcu z pod błoń bo już się pogubiłam

Dodane dnia 17 sierpnia 2013 08:14:21

czy startujemy wszyscy z pod smoka?Anka25

No namieszało się trochę. Proponuję jak Cybge zdąży to wyruszymy razem o 10.15 a dalej się zobaczy, a jak nie zdąży to ruszycie planowo o 10.30. Co wy na to?
Cvbge mężczyzna

Posty: 769
Dołączył: 13 sty 07
Dodane 17-08-2013 08:35 RE: Ojców i dolinki
ok. W takim razie również celuję na "smoka". Jeśli coś pójdzie nie tak będę starał się gonić krótszą drogą. Macie już jakiś plan trasy czy wyjdzie w praniu?


Dodane dnia 17 sierpnia 2013 08:37:01

No namieszało się trochę. Proponuję jak Cybge zdąży to wyruszymy razem o 10.15 a dalej się zobaczy, a jak nie zdąży to ruszycie planowo o 10.30. Co wy na to?Leslaw


Mnie by to pasowało ;)
Edytowane przez Cvbge dnia 17-08-2013 08:37
Anka25 kobieta

Posty: 9
Miejscowość: Kraków
Dołączyła: 12 maj 13
Dodane 17-08-2013 08:46 RE: Ojców i dolinki
skorpion będe pod smokiem
skorpion mężczyzna

skorpion
Posty: 170
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 26 maj 10
Dodane 17-08-2013 08:47 RE: Ojców i dolinki
No i stała się jasnośćbrawo!

Skorpion - bezwzględny i jadowity pogromca agresji na drodze.

Kocur mężczyzna

Kocur
Posty: 1596
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 15 kwi 06
Dodane 17-08-2013 16:21 RE: Ojców i dolinki
Dobrze że nie czytałem forum rano bo był zgłupiał ;)

I w końcu pojechałem też przez Ojców ale nikogo po drodze nie widziałem :/

MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE

MiśQ mężczyzna

MiśQ
Posty: 3416
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 13 sty 06
Dodane 17-08-2013 18:30 RE: Ojców i dolinki
Pierwszy!! Wygrałem wycieczkę :D

Grunt to nie przemęczać się!
Nie hamuj k...!! :)

szbiker mężczyzna

szbiker
Posty: 2370
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 29 kwi 09
Dodane 17-08-2013 19:16 RE: Ojców i dolinki
Ok , niech będzie ale za to ja jestem najlepszym góralem i zdobyłem koszulkę w grochy ;p
p.s
Dzięki wszystkim za fajną wycieczkę B) a Miśkowi i kierownikowi za zaciętą walkę na fajnej trasie i każdej premii górskiej ;) Prawie wszystkim z naszej 11-tki udało się wrócić w komplecie do Krakowa ;) Dzisiaj postaram się wrzucić jakieś fotki do galerii to będzie jakiś obraz rzeczywistości ;)
Edytowane przez szbiker dnia 17-08-2013 19:44
Monika kobieta

Posty: 14
Dołączyła: 5 gru 10
Dodane 17-08-2013 19:25 RE: Ojców i dolinki
wyjechałam przed 8, nikogo nie spotkałam ani jadąc ani wracając dość wcześnie nie
Leslaw mężczyzna

Leslaw
Posty: 3705
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 19 lip 06
Dodane 17-08-2013 20:10 RE: Ojców i dolinki
No teraz w tym wątku aby był komplet. Na rowerku zeszło mi od wyjścia z domu, wraz z postojami prawie 9 godzin.:o Zaliczyłem jedną glebę w Dolince Kobylańskiej, jak na dużej prędkości wszedłem w zakręt i zaliczyłem uślizg na mokrych wapieniach.
Ania25, chyba jednak wycieczki z nami nie są takie straszne i dało się ukończyć prawie w pełnym składzie, choć trochę wyjeżdżonym trzeba być a ty spokojnie sobie poradziłaś.B)
Na pytanie bodajże Leszka odpowiem jeszcze raz w tym wątku dla pozostałych uczestników wycieczki a zapytał czy tak zawsze jeździmy w takim tempie na naszych wyjazdach.Odpowiem, że zawsze dostosowujemy tempo do uczestników wyjazdu i czekamy na pozostałych, ale jak zbierze się grupa mniej więcej na podobnym poziomie większego wyjeżdżenia idzie mocniejsze tempo.
Dzięki za miłe towarzystwo i do następnego razu...może zamek Lipowiec.:)
Cvbge mężczyzna

Posty: 769
Dołączył: 13 sty 07
Dodane 17-08-2013 21:29 RE: Ojców i dolinki
Dzięki - ekipie zaawansowanej za czekanie i dostosowanie tempa do prawie wszystkich, Ance za danie impulsu do wyjazdu. Mnie się podobało i jeśli będą kolejne wycieczki z grupą osób na moim poziomie to z chęcią rozważę udział. Ale tym najsłabszym bym nie chciał być ;)

Zdjęcia pewnie jutro, bo moim wioskowym internetem trochę potrwa zanim się wyślą.
Daijvid mężczyzna

Daijvid
Posty: 114
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 28 gru 10
Dodane 17-08-2013 21:43 RE: Ojców i dolinki
Się mi podobało, tempo w sam raz ( oczywiście tempo wszystkich piątych kół u wozu :p ), trochę pikczersów ( brak podpisów, sorry ).
Anka25 kobieta

Posty: 9
Miejscowość: Kraków
Dołączyła: 12 maj 13
Dodane 17-08-2013 22:20 RE: Ojców i dolinki
dzięki za fajną wycieczkę, poprzeczka była wysoko ale warto było, polecam wszystkim :)
szbiker mężczyzna

szbiker
Posty: 2370
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 29 kwi 09
Dodane 17-08-2013 22:57 RE: Ojców i dolinki
Wrzuciłem trochę fotek do galerii . Przepraszam za jakość ;-) Trzeba jeszcze jakąś miniaturkę z nami wszystkimi od kogoś - to może pożyczę jakieś zdjęcie albo może ktoś jeszcze doda kilka z nami wszystkimi do naszej galerii ? ;-)
ps
heheh :D:D brawo!B)
Edytowane przez szbiker dnia 17-08-2013 23:05
Cvbge mężczyzna

Posty: 769
Dołączył: 13 sty 07
Dodane 18-08-2013 00:14 RE: Ojców i dolinki
Zdjęcia
skorpion mężczyzna

skorpion
Posty: 170
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 26 maj 10
Dodane 18-08-2013 09:29 RE: Ojców i dolinki
Ja również dziękuję za świetną wycieczkę B)
i rewelacyjne towarzystwo.

Skorpion - bezwzględny i jadowity pogromca agresji na drodze.

Skocz do Forum: