Jazda po asfalcie

Autor Wiadomość
szbiker mężczyzna

szbiker
Posty: 2370
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 29 kwi 09
Dodane 04-02-2011 16:48 RE: Jazda po asfalcie
no to fajnie :-) Ktoś jeszcze reflektuje na przejażdżkę w sobotę ? :-)
Pojedziemy raczej w kierunku Lanckorony, Wadowic bądz też w kierunku Dobczyce,Wiśniowa, Kasina Wielka, Myślenice ale to jeszcze nic pewnego :-)
Edytowane przez szbiker dnia 04-02-2011 17:39
schwepes mężczyzna

schwepes
Posty: 194
Dołączył: 21 mar 10
Dodane 04-02-2011 17:19 RE: Jazda po asfalcie
jeśli tempo będzie znośne i można jechać bez błotników, to czemu nie ;)
furman mężczyzna

furman
Posty: 3227
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 9 sty 06
Dodane 04-02-2011 17:47 RE: Jazda po asfalcie
Ja bym poleciał na kolarce, błotników niet :)
schwepes mężczyzna

schwepes
Posty: 194
Dołączył: 21 mar 10
Dodane 04-02-2011 17:56 RE: Jazda po asfalcie
Czyli będzie szybko ;p. Mimo wszystko spróbuję. Skąd start i o której godzinie?
furman mężczyzna

furman
Posty: 3227
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 9 sty 06
Dodane 04-02-2011 18:23 RE: Jazda po asfalcie
Póki co to jeszcze nic pewnego. Diabeł wie jak z pogodą. No ale może wstępnie o 10 pod smokiem?
Edytowane przez furman dnia 04-02-2011 18:24
schwepes mężczyzna

schwepes
Posty: 194
Dołączył: 21 mar 10
Dodane 04-02-2011 18:31 RE: Jazda po asfalcie
Ok, mi pasuje.
Dawid mężczyzna

Dawid
Posty: 155
Miejscowość: Krk - Kurdwanów
Dołączył: 7 cze 08
Dodane 04-02-2011 19:02 RE: Jazda po asfalcie
Taaa, już widzę to tempo wczesnej bazy, szczególnie że po pagórkach...:D

button stats bikestats.pl

Miki mężczyzna

Miki
Posty: 852
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 14 lis 06
Dodane 04-02-2011 19:50 RE: Jazda po asfalcie
Ja za to chętnie śmignę w niedzielę coś dłuższego w bardzo spokojnym tempie. Oczywiście tylko jeśli nie będzie padać i nie będzie chamsko zimno.
Edytowane przez Miki dnia 04-02-2011 20:11
szbiker mężczyzna

szbiker
Posty: 2370
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 29 kwi 09
Dodane 04-02-2011 20:24 RE: Jazda po asfalcie
No to jedziemy o 10 spod Smoka B) i zapraszamy wszystkich chętnych Jesteście za Kasiną czy raczej Lanckoroną ?
furman mężczyzna

furman
Posty: 3227
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 9 sty 06
Dodane 04-02-2011 20:25 RE: Jazda po asfalcie
Kasina by też mogła być. Dogadamy się pod smokiem, o ile pogoda jako taka będzie.
Canyon1 mężczyzna

Posty: 185
Dołączył: 17 kwi 09
Dodane 04-02-2011 23:01 RE: Jazda po asfalcie
A jaki czas mniej wiecej jazdy planujecie?
Czy trasa jaka jedziecie to raczej z duzym ruchem aut czy malym?
Pytam bo nie znam tych okolic a wole uniknac spotkania z tirem na sliskiej jezdn:|i!
furman mężczyzna

furman
Posty: 3227
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 9 sty 06
Dodane 05-02-2011 08:43 RE: Jazda po asfalcie
Pogoda znośna, zaraz lecę pod smoka. Stóweczkę pasuje stuknąć więc trzeba liczyć pod 4 godzinki.
schwepes mężczyzna

schwepes
Posty: 194
Dołączył: 21 mar 10
Dodane 05-02-2011 08:58 RE: Jazda po asfalcie
ja mogę mieć poślizg do 10min - jeśli możecie to poczekajcie :)
szbiker mężczyzna

szbiker
Posty: 2370
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 29 kwi 09
Dodane 05-02-2011 15:33 RE: Jazda po asfalcie
Pod smokiem zjawili się Furman , Schwepes i ja. Schwepes zniknął tuż przed Dobczycami - czekaliśmy chwilę za rondem ale nikt nie nadjeżdżał ?! :-) Po pewnym czasie w Wiśniowej i ja nie miałem już siły gnać za Furmanem który jechał na nowej szosie w tempie regeneracyjnym :p i odłączyłem się skręcając na Myślenice. Zryty jestem niemiłosiernie przez ten wiatr - dmuchało okrutnie. Wyszło mi 95km i 4h 22'' jazdy - jutro nigdzie nie jadę ;p
Edytowane przez szbiker dnia 05-02-2011 15:36
schwepes mężczyzna

schwepes
Posty: 194
Dołączył: 21 mar 10
Dodane 05-02-2011 16:08 RE: Jazda po asfalcie
Dla mnie tempo było za mocne, mówiłem wcześniej, że pewnie w którymś momencie się odłączę i żebyście nie czekali ;). Mi wyszło 80km i pewnie z 1000m w pionie. Jak zrzucę dane z garmina będą dokładniejsze dane.

W drodze powrotnej faktycznie mocno dmuchało, momentami ciężko się z górki jechało ;).
lukcio mężczyzna

lukcio
Posty: 1145
Miejscowość: kraków
Dołączył: 11 lut 09
Dodane 05-02-2011 16:34 RE: Jazda po asfalcie
Przez ten wasz brak zdecydowania śmigaliśmy dzisiaj w tych samych rejonach, tylko w innych godzinach.
Zrobiłem tą samą trasę co Furman tylko jakieś 1,5h wcześniej. Wiało że hej, ale przynajmniej cieplutko :-)

SIŁA! NIE MA LIPY!

Marcin mężczyzna

Marcin
Posty: 1656
Dołączył: 9 sty 06
Dodane 05-02-2011 16:44 RE: Jazda po asfalcie
Zryty jestem niemiłosiernie przez ten wiatr - dmuchało okrutnie. szbiker


Co ma wiatr wspólnego? Trzymasz się strefy i może sobie powiewać. Miałeś wczesną bazę robić, a nie zrytym być. :p
Dlatego pojechał sam na zachód przez ochodze-wielkie drogi-łączany-kamień-brodla-zalas-krzeszowice (tu spotkałem kubaka który jechał w stronę chrzanowa)-zabierzów-kryspinów-dom. Wyszło mi 100,4km w strefie WT hr 133, maks 145 w czasie 4:51h.
furman mężczyzna

furman
Posty: 3227
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 9 sty 06
Dodane 05-02-2011 16:52 RE: Jazda po asfalcie
Fajnie było. Wiało okrutnie, zjazdy robiłem ze strachem w oczach bo jak czasem dmuchnęło to można było w rowie albo pod przejeżdżającym autem wylądować.
Ciepło może było ale jak zjechałem z przełęczy do Kasiny to trochę podmarzłem. Przewiało mnie na zjeździe i nie było przyjemnie. Ogólnie naprawdę udane śmiganie, jak na tą porę roku to warunki debeściarskie.

http://connect.garmin.com/activity/66687641
Michnik mężczyzna

Michnik
Posty: 1087
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 5 kwi 06
Dodane 05-02-2011 19:45 RE: Jazda po asfalcie
Jutro koło 10 zamierzam trochę pokręcić ale bez takich "Furmanowych przegięć" ;)
Myślę tak spokojnie na Chełm na przykład polecieć.
Jakby ktoś reflektował to zapraszam.
Można pod smokiem się umówić.
Kubak mężczyzna

Kubak
Posty: 2452
Miejscowość: Kraków-Zielonki
Dołączył: 21 mar 07
Dodane 05-02-2011 19:56 RE: Jazda po asfalcie
Zryty jestem niemiłosiernie przez ten wiatr - dmuchało okrutnie. Marcin


Co ma wiatr wspólnego? Trzymasz się strefy i może sobie powiewać. Miałeś wczesną bazę robić, a nie zrytym być. :p
Dlatego pojechał sam na zachód przez ochodze-wielkie drogi-łączany-kamień-brodla-zalas-krzeszowice (tu spotkałem kubaka który jechał w stronę chrzanowa)-zabierzów-kryspinów-dom. Wyszło mi 100,4km w strefie WT hr 133, maks 145 w czasie 4:51h.szbiker


Też miałem kłopot z utrzymaniem tętna na wodzy z powodu wiatru. Miałem wrażenie, że staję w miejscu, kiedy trzymam się stref pod wiatr.

Куба

Skocz do Forum: