Jazda po asfalcie

Autor Wiadomość
buli mężczyzna

buli
Posty: 736
Dołączył: 16 sty 08
Dodane 05-02-2011 20:11 RE: Jazda po asfalcie
Jedzie ktos jutro jakis solidny tlen z akcentami w strone Alwerni?
Mam czas rano, m.w. 8:30 pod smokiem?!
Czasowo ok. 3,5 h i seteczka.
schwepes mężczyzna

schwepes
Posty: 194
Dołączył: 21 mar 10
Dodane 05-02-2011 20:17 RE: Jazda po asfalcie
Jutro koło 10 zamierzam trochę pokręcić ale bez takich "Furmanowych przegięć" ;)
Myślę tak spokojnie na Chełm na przykład polecieć.
Jakby ktoś reflektował to zapraszam.
Można pod smokiem się umówić.Michnik

Jak będę jutro żywy po dzisiejszych "pagórkach", to bym się wybrał ale na prawdziwy zimowy tlenik :), bez szaleństw
Kubak mężczyzna

Kubak
Posty: 2452
Miejscowość: Kraków-Zielonki
Dołączył: 21 mar 07
Dodane 05-02-2011 20:20 RE: Jazda po asfalcie
Jedzie ktos jutro jakis solidny tlen z akcentami w strone Alwerni?
Mam czas rano, m.w. 8:30 pod smokiem?!
Czasowo ok. 3,5 h i seteczka.buli


Czyli prędkość około 30 dych przeciętna, zaiste solidny tlen :)

Куба

Marcin mężczyzna

Marcin
Posty: 1656
Dołączył: 9 sty 06
Dodane 05-02-2011 20:25 RE: Jazda po asfalcie
Też miałem kłopot z utrzymaniem tętna na wodzy z powodu wiatru. Miałem wrażenie, że staję w miejscu, kiedy trzymam się stref pod wiatr.Kubak

Zawsze jakieś powody wyskoczą. Od tego jest pulsometr i plan treningu do wykonania. Albo się trzyma, albo nie.
Nie ma takiej możliwości, żeby pod wiatr wolniej nie jechać. A jak się nie da, to kawałek można rower prowadzić. :)
Michnik mężczyzna

Michnik
Posty: 1087
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 5 kwi 06
Dodane 05-02-2011 20:27 RE: Jazda po asfalcie
Ja na pewno będę trzymał spokojne tempo.
Raz że jakaś infekcja się przyplątała delikatna, dwa to nie jestem pewien lewego kolana po ostatnim stłuczeniu.
Najważniejsze dla mnie jutro to na powietrzu pokręcić.
schwepes mężczyzna

schwepes
Posty: 194
Dołączył: 21 mar 10
Dodane 05-02-2011 20:31 RE: Jazda po asfalcie
To ja raczej się zjawię koło 10 pod smokiem. No chyba że będę się naprawdę fatalnie czuł to odpowiednio wcześniej odwołam swoją obecność
Andy mężczyzna

Andy
Posty: 1299
Dołączył: 21 kwi 07
Dodane 05-02-2011 22:20 RE: Jazda po asfalcie
Michniku, ile czasu może zająć ta wycieczka?
Michnik mężczyzna

Michnik
Posty: 1087
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 5 kwi 06
Dodane 05-02-2011 22:25 RE: Jazda po asfalcie
Liczę, że najpóźniej na 15 będę w domu.
To jest około 80 km jakby co.

EDIT:
Pojawiła się jeszcze opcja coby z Mikim i Miskiem w stronę Alwerni pomknąć...
Chyba bardziej płaska trasa.
Wtedy wyjazd byłby z Błoń o10:30.
Edytowane przez Michnik dnia 05-02-2011 23:11
MiśQ mężczyzna

MiśQ
Posty: 3416
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 13 sty 06
Dodane 05-02-2011 23:13 RE: Jazda po asfalcie
Ja chyba odpuszczę, bo zapowiadają lekki opad. Nie cierpię jeździć i moknąć.
Będę decydować jutro po 9tej.

Grunt to nie przemęczać się!
Nie hamuj k...!! :)

Edytowane przez MiśQ dnia 05-02-2011 23:22
Miki mężczyzna

Miki
Posty: 852
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 14 lis 06
Dodane 06-02-2011 00:13 RE: Jazda po asfalcie
Ja jestem chętny jechać o 10:30 z Błoń, naprawdę delikatnie i spokojnie, chciałbym coś pod 100 km, ale nie mam ciśnienia i wystarczy mi 3 h. Niestety tak jak MiśQ napisał - jeśli będzie padać choćby mżawka to najpewniej odpuszczę.
Co do wiatru, to przez ostatnie parę dni tak wieje, że ledwo mi się jedzie, chwilami trudno utrzymać 15 km/h. Ale co Wy wiecie o wietrze, trzeba było widzieć prawdziwy, taki jak w wątku "sobotnia włóczęga". :p
schwepes mężczyzna

schwepes
Posty: 194
Dołączył: 21 mar 10
Dodane 06-02-2011 08:30 RE: Jazda po asfalcie
mi pasuje 10:30
Andy mężczyzna

Andy
Posty: 1299
Dołączył: 21 kwi 07
Dodane 06-02-2011 08:35 RE: Jazda po asfalcie
Niestety trochę wcześniej muszę być w domu, więc jeśli pojadę to na krócej.
Michnik mężczyzna

Michnik
Posty: 1087
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 5 kwi 06
Dodane 06-02-2011 10:00 RE: Jazda po asfalcie
Infekcja się rozwinęła na dobre więc nie jadę.
Przepraszam ale dopiero się obudziłem z gorączką.
Schwepes niestety nie mam kontaktu do Ciebie.
Edytowane przez Michnik dnia 06-02-2011 10:11
schwepes mężczyzna

schwepes
Posty: 194
Dołączył: 21 mar 10
Dodane 06-02-2011 19:30 RE: Jazda po asfalcie
W porządku. Poczekałem 10min i pojechałem sam. 70km spokojnym zimowym tempem.
Znów wiało okrutnie - pod wiatr momentami 15kmh, z wiatrem lekko 45.
buli mężczyzna

buli
Posty: 736
Dołączył: 16 sty 08
Dodane 06-02-2011 23:02 RE: Jazda po asfalcie
Czyli prędkość około 30 dych przeciętna, zaiste solidny tlen :)Kubak

Prawie sie udalo :) Wyszlo 101 km w czasie 3:37 (goral na terenowych gumach)- nie wzialem poprawki na wiatr (w pierwsza strone zwalnialo mnie do 15 km/h) i zjadlem za slabe sniadanie (poskutkowalo lekkim kryzysem po 2h). Ale za to z wiatrem jechalo sie miodnie, predkosc czasami dochodzila do 50 km/h i brakowalo przelozen. Mimo wmordewindu pogode do jazdy mielismy w weekend super! Oby do wiosny! B)
buli mężczyzna

buli
Posty: 736
Dołączył: 16 sty 08
Dodane 12-02-2011 18:45 RE: Jazda po asfalcie
Jedzie ktos jutro z rana na tlen z akcentami w strone Alwernii?
furman mężczyzna

furman
Posty: 3227
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 9 sty 06
Dodane 12-02-2011 19:31 RE: Jazda po asfalcie
Ja pewnie pojadę ale nie umawiam się bo nie wiem dokładnie kiedy.
MiśQ mężczyzna

MiśQ
Posty: 3416
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 13 sty 06
Dodane 13-02-2011 00:37 RE: Jazda po asfalcie
Z Mikim mamy zamiar ustawić się przy Błoniach o 11tej, Liszki, Alwernia, Krzeszowice, dom. Ja jadę na szoszce, Miki na MTB ze slickami. Tempo zawrotnie powolne z elementami dynamiki.

Grunt to nie przemęczać się!
Nie hamuj k...!! :)

Maciu mężczyzna

Maciu
Posty: 2014
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 4 kwi 08
Dodane 13-02-2011 08:06 RE: Jazda po asfalcie
Ja też jade! :)

...całe życie drugi!

buli mężczyzna

buli
Posty: 736
Dołączył: 16 sty 08
Dodane 13-02-2011 08:41 RE: Jazda po asfalcie
Furman, jedziemy cos razem??
Skocz do Forum: