Jazda po asfalcie

Autor Wiadomość
Hinol mężczyzna

Hinol
Posty: 610
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 14 sie 08
Dodane 13-02-2011 16:10 RE: Jazda po asfalcie
Buli dostrzeżony podczas pokonywania lekkiego podjazdu, pod wiatr, najprawdopodobniej w tlenie. Aż strach myśleć jak po płaskim musi iść :o :D
buli mężczyzna

buli
Posty: 736
Dołączył: 16 sty 08
Dodane 13-02-2011 20:27 RE: Jazda po asfalcie
Oczywiscie Hinol poznalem Cie, Ciebie raczej trudno przeoczyc czy nie rozpoznac! B)
Strasznie polubilem ta trase do Babic i z powrotem. Dzisiaj wyszlo 104 km w ok. 3:50, poczatek dosc mocny, bo z Kacikiem. ;)
Roman mężczyzna

Roman
Posty: 96
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 27 wrz 07
Dodane 13-02-2011 23:16 RE: Jazda po asfalcie
Buli no wlasnie co sie z Toba stało? Jechalismy w sumie spokojnie ale w pewnym momencie Cie nie było? Nam wyszlo cos ponad 4godziny dzisiaj takiej wlasnie luznej jazdy, pojechalismy potem na Zator itd itd.

Jutro to dziś, tyle że jutro.

buli mężczyzna

buli
Posty: 736
Dołączył: 16 sty 08
Dodane 14-02-2011 09:21 RE: Jazda po asfalcie
Romek, zostalem jak przyspieszyliscie pierwszy raz. Jak dla mnie, to taki interwalik nie moge nazwac "luzna jazda". ;) A ze wczoraj nie mialem w planie zadnych wiekszych zrywow to Was nie gonilem. A z oczu Was zupelnie stracilem, jak sie zatrzymalem na siku. ;p
PS: Od nastepnego tygodnia juz nie bedzie odpuszczania - obiecuje poprawe! :)
Edytowane przez buli dnia 14-02-2011 09:21
Pirx mężczyzna

Pirx
Posty: 663
Miejscowość: Klucze
Dołączył: 16 maj 07
Dodane 14-02-2011 21:43 RE: Jazda po asfalcie
Buli trenuje świadomie - ma być tlen i już :)
buli mężczyzna

buli
Posty: 736
Dołączył: 16 sty 08
Dodane 18-02-2011 12:03 RE: Jazda po asfalcie
Jedzie ktos jutro z rana na jakies pagorki? Myslalem o Myslenicach i wjezdzie na Chelm (moze wiecej niz raz), powrot tez gorkami. Chcialbym sie zmiescic w 4h, planuje wyjechac z domu o 8-mej. Rower gorski na terenowych oponach.
furman mężczyzna

furman
Posty: 3227
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 9 sty 06
Dodane 18-02-2011 12:22 RE: Jazda po asfalcie
Miejsce i czas mi pasują ale nie wiem jak z pogodą. Jeśli by było tak jak dzisiaj to się piszę.
buli mężczyzna

buli
Posty: 736
Dołączył: 16 sty 08
Dodane 18-02-2011 12:31 RE: Jazda po asfalcie
Ma byc churnie, ale bez opadow. Jak bedzie ciapalo, to ja tez odpuszczam!
Wstepnie 8:30 pod gadem?
Edytowane przez buli dnia 18-02-2011 12:32
lukcio mężczyzna

lukcio
Posty: 1145
Miejscowość: kraków
Dołączył: 11 lut 09
Dodane 18-02-2011 14:00 RE: Jazda po asfalcie
Możliwe że i ja się zjawię, ale raczej jak będzie sucho, bo nie mam w treningowym góralu błotników.

SIŁA! NIE MA LIPY!

Edytowane przez lukcio dnia 18-02-2011 14:03
furman mężczyzna

furman
Posty: 3227
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 9 sty 06
Dodane 18-02-2011 14:27 RE: Jazda po asfalcie
Wstępnie się piszę. Błotniki mogę założyć ale takie zwykłe, szybkiego montażu.
Jak coś tel. do mnie 515 100 991
buli mężczyzna

buli
Posty: 736
Dołączył: 16 sty 08
Dodane 18-02-2011 19:44 RE: Jazda po asfalcie
Lukcio, jakbys jechal to wez mi te srubki.
W telewizorni strasza sniegiem, ale telewizja generalnie klamie, wiec powinno byc dobrze!
Jutro z ranca zobaczymy co nam zafunduje matka natura...
furman mężczyzna

furman
Posty: 3227
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 9 sty 06
Dodane 18-02-2011 19:50 RE: Jazda po asfalcie
Lukcio - a mnie możesz klocki wziąć :)
Miki mężczyzna

Miki
Posty: 852
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 14 lis 06
Dodane 18-02-2011 20:19 RE: Jazda po asfalcie
A ja wstępnie zapowiadam lajtową szosę o 10:00 w niedzielę na Błoniach. Jeśli będzie zimno albo padać to oczywiście nie jadę.
MiśQ mężczyzna

MiśQ
Posty: 3416
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 13 sty 06
Dodane 18-02-2011 20:23 RE: Jazda po asfalcie
Oczywiście jestem chętny na taką spontaniczną szoszkę z warunkiem, braku opadów! Maciu też powinien być, więc będzie ubaw po pachy, jak zawsze :D

Grunt to nie przemęczać się!
Nie hamuj k...!! :)

furman mężczyzna

furman
Posty: 3227
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 9 sty 06
Dodane 19-02-2011 05:58 RE: Jazda po asfalcie
No tośmy pojeździli;(
Wracam do wyrka, przynajmniej się wyśpię.
lukcio mężczyzna

lukcio
Posty: 1145
Miejscowość: kraków
Dołączył: 11 lut 09
Dodane 19-02-2011 07:11 RE: Jazda po asfalcie
No ja też odpuszczam. Pośpię jeszcze chwilę a potem się zastanowię nad szosą (z błotnikami). Na góralu bez chlapaczy nie ma sensu :(

SIŁA! NIE MA LIPY!

buli mężczyzna

buli
Posty: 736
Dołączył: 16 sty 08
Dodane 19-02-2011 07:29 RE: Jazda po asfalcie
Ja tez odpuszczam, a raczej sie zapuszczam w sekretne podziemia piwnicowego trenazera... ;)
pocio mężczyzna

pocio
Posty: 3929
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 4 wrz 06
Dodane 19-02-2011 13:29 RE: Jazda po asfalcie
widzę, że wymiękliście. Napiszę tylko, że od Myślenic na południe szosy suche brak opadów. Najgorzej było w Krakowie. Temperatura znośna od 1 do -1. Słońce nie świeciło.

połowa problemów odłożonych rozwiązuje się sama
pozdrawiam naczelny bleblak pocio

furman mężczyzna

furman
Posty: 3227
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 9 sty 06
Dodane 19-02-2011 13:46 RE: Jazda po asfalcie
To se jedź ..:)
pocio mężczyzna

pocio
Posty: 3929
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 4 wrz 06
Dodane 19-02-2011 15:52 RE: Jazda po asfalcie
To se jedź ..:)furman

byłem w Rabce dlatego piszę :p

połowa problemów odłożonych rozwiązuje się sama
pozdrawiam naczelny bleblak pocio

Skocz do Forum: