Jazda po asfalcie

Autor Wiadomość
lukcio mężczyzna

lukcio
Posty: 1145
Miejscowość: kraków
Dołączył: 11 lut 09
Dodane 04-03-2011 10:47 RE: Jazda po asfalcie
Uuu widzę że zapowiada się małe kox-party ]:->
Będę :) Pora jak dla mnie okej.

SIŁA! NIE MA LIPY!

Edytowane przez lukcio dnia 04-03-2011 11:12
buli mężczyzna

buli
Posty: 736
Dołączył: 16 sty 08
Dodane 04-03-2011 11:26 RE: Jazda po asfalcie
Hej, moze byc 10-ta - bedzie cieplej! Czy wszystkim pasuje ta pora?
furman mężczyzna

furman
Posty: 3227
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 9 sty 06
Dodane 04-03-2011 12:03 RE: Jazda po asfalcie
Bedzie.
Leslaw mężczyzna

Leslaw
Posty: 3705
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 19 lip 06
Dodane 04-03-2011 12:15 RE: Jazda po asfalcie
Będzie wiatr 8 m/s !:o
Hinol mężczyzna

Hinol
Posty: 610
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 14 sie 08
Dodane 04-03-2011 13:36 RE: Jazda po asfalcie
Z zachodu... Fajnie z rana będzie mi się przynajmniej do Krk jechać ;) Sprawę powrotu z takim wmordewidnem pominę nie powiem
pocio mężczyzna

pocio
Posty: 3929
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 4 wrz 06
Dodane 04-03-2011 19:21 RE: Jazda po asfalcie
poważnie myślę, czy się nie pojawić ale widzę, że musiałbym przyjechać z własną liną ;)

Dzisiaj oblukałem drogi w okolicy Kalwarii i suche więc może wyjść fajny wyjazd

połowa problemów odłożonych rozwiązuje się sama
pozdrawiam naczelny bleblak pocio

Hinol mężczyzna

Hinol
Posty: 610
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 14 sie 08
Dodane 04-03-2011 20:52 RE: Jazda po asfalcie
Pocio bierz sznurek i przyjeżdżaj ;)
Ja zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, potwierdzam swój udział, będę pod smokiem ok 10.
Leslaw mężczyzna

Leslaw
Posty: 3705
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 19 lip 06
Dodane 05-03-2011 14:06 RE: Jazda po asfalcie
No i odjechali mi na pierwszej górce, i to jeszcze w Krakowie.:| Nie chcąc spowalniać pociągu, odbiłem i pojechałem swoim tempem. Wykręciłem 82 km i 3h 07min.
Maciu mężczyzna

Maciu
Posty: 2014
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 4 kwi 08
Dodane 05-03-2011 15:03 RE: Jazda po asfalcie
Ja musiałem powrócić ze swoszowic bo mi wypadła jedna śrubka od bloku SPD, szybko znalazłem coś w domu zakręciłem i pojechałem w stronę liszek/przegini/kamienia/czernichowa łącznie dziś mi wyszło 89km :p

...całe życie drugi!

furman mężczyzna

furman
Posty: 3227
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 9 sty 06
Dodane 05-03-2011 15:35 RE: Jazda po asfalcie
My też już wrócili. Początek była faktycznie mocny, Buli pociągnął od samych Swoszowic i do Myślenic było naprawdę ostro. Po drodze dwa razy spotkaliśmy Polsona, pierwszy raz kawałek za Swoszowicami, potem w Koźmicach. Z Myślenic uderzyliśmy na Sułkowice, a potem na przeł. Sanguszki. Tempo nadal mocne i w dodatku cały czas pod wiatr. Za przełęczą odbiliśmy na Skawinki, Lanckoronę i wylecieliśmy na główną drogę, którą dojechaliśmy do Kalwarii. Tutaj odłączył się Hinol, który wybrał inną drogę do Krzeszowic. Odcinek Kalwaria-Skawina to była dla nas kolarski raj. Wiaterek w plecy, mocne tempo, interwałowa trasa. Przelecieliśmy te 18 km dosłownie jak na skrzydłach, chociaż trzeba powiedzieć, że kosztowało to nas trochę sił. Ze Skawiny już spokojniej polecieliśmy przez Tyniec, a potem Kraków gdzie już każdy pojechał w swoją stronę.
Trening super wyszedł!
http://connect.garmin.com/activity/71327760

Ze znajomych spotkany jeszcze Dawid i Spinoza. Poza tym kolarzy od groma.
Edytowane przez furman dnia 05-03-2011 15:38
Hinol mężczyzna

Hinol
Posty: 610
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 14 sie 08
Dodane 05-03-2011 16:00 RE: Jazda po asfalcie
Też już dotarłem, dzięki za wspólne kręcenie, solidne tempo i czekanie kilka razy, kiedy moje tempo okazało się niewystarczające. Z Kalwarii poleciałem pod wiatr na Wadowice, skąd moja droga do domu wiodła przez Zator i Babice, praktycznie cały czas z wiatrem - sama przyjemność taka jazda. Wyszło mi 161 km w 5:50.
Wnioski po treningu: baza jest dobra, brak zgona po tylu godzinach w siodle, natomiast w marcu muszę położyć duży nacisk na podjazdy i siłę, tego jeszcze brakuje ;)
Do następnego B)
A tu się "pochwale" że na moim 130 km przed Zatorem minęła mnie pomarańczowa strzałą - jakiś koks z CCC Polkowice. Udało mi się na chwile załapać na koło, ale na pierwszej "zmarszczce" odpadłem, brak świeżości no i nie ta liga i co? ;)
Edytowane przez Hinol dnia 05-03-2011 18:21
lukcio mężczyzna

lukcio
Posty: 1145
Miejscowość: kraków
Dołączył: 11 lut 09
Dodane 05-03-2011 16:33 RE: Jazda po asfalcie
Dobrze że był wiatr to trochę spowalniał bulego, tak to pewnie by nas pogubił po drodze :)
Jak dla mnie cały czas tempo było BARDZO mocne, ale i tak było super, a na koniec powrót z Kalwarii to już była istna poezja.
Mi wyszło 114km ze średnią 30,1km/h, pierwszy raz w tym roku tak szybko :)

Dzięki za wspólną jazdę i oby więcej takich "wycieczek" :-)

SIŁA! NIE MA LIPY!

Edytowane przez lukcio dnia 05-03-2011 16:34
Dawid mężczyzna

Dawid
Posty: 155
Miejscowość: Krk - Kurdwanów
Dołączył: 7 cze 08
Dodane 05-03-2011 17:21 RE: Jazda po asfalcie
No nieźle dziś pocisnęliście. Ja też sobie seteczkę pyknąłem, ale w swoim tempie B)
Pozdro dla spotkanych kolarzy :)

button stats bikestats.pl

Roman mężczyzna

Roman
Posty: 96
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 27 wrz 07
Dodane 05-03-2011 19:02 RE: Jazda po asfalcie
Buly, to wpadaj jutro na cichy :)

Jutro to dziś, tyle że jutro.

spinoza mężczyzna

spinoza
Posty: 1419
Miejscowość: Kraków - Kliny
Dołączył: 7 sie 06
Dodane 05-03-2011 19:12 RE: Jazda po asfalcie
Heh zrobiłem podobną trasę tylko w drugą stronę. Porównując track Furmana widzę że odpuściliście podjazd do Lanckorony. Ja dodatkowo z przełęczy Sanguszki skręciłem na Bieńkówkę zaliczając ten słynny podjazd z brzydką nazwą :). Na 100km 1500m w pionie pękło. Niestety na razie się nie nadaję na ustawki.

Połowa niewyczyszczonego błota odpadnie sama.

buli mężczyzna

buli
Posty: 736
Dołączył: 16 sty 08
Dodane 05-03-2011 19:23 RE: Jazda po asfalcie
Dzieki za wspolne krecenie! :) Byl to na pewno moj najmocniejszy trening w tym roku i najprzyjemniejszy zarazem. Przy okazji wyszly wszystkie braki, na jakie nalezy zwrocic uwage przez te ostatnie 5 tygodni przygotowan - to chyba najwieksza kozysc z dzisiejszej jazdy!
PS: Jutro moze jednak nie bedzie padac i uda sie zrobic powtorke z rozrywki...?! :D
szamanviking mężczyzna

szamanviking
Posty: 58
Miejscowość: Wadowice
Dołączył: 25 lip 10
Dodane 05-03-2011 20:24 RE: Jazda po asfalcie
Hinol,chyba Batka złapałeś,to jego rodzinne strony i moje rejony,ja dzis z Honkiszem śmigałem m.in , ale niszczył jak chciał:)

everybody pomarańcze

Kubak mężczyzna

Kubak
Posty: 2452
Miejscowość: Kraków-Zielonki
Dołączył: 21 mar 07
Dodane 06-03-2011 09:50 RE: Jazda po asfalcie
Też już dotarłem, dzięki za wspólne kręcenie, solidne tempo i czekanie kilka razy, kiedy moje tempo okazało się niewystarczające. Z Kalwarii poleciałem pod wiatr na Wadowice, skąd moja droga do domu wiodła przez Zator i Babice, praktycznie cały czas z wiatrem - sama przyjemność taka jazda. Wyszło mi 161 km w 5:50.
Hinol


Nieźle, a myślałem, że moje 140 km wczoraj to dużo :)

Куба

szamanviking mężczyzna

szamanviking
Posty: 58
Miejscowość: Wadowice
Dołączył: 25 lip 10
Dodane 06-03-2011 16:58 RE: Jazda po asfalcie
a dziś koło zera,jednak mega dystansik wyszedł dookoła Beskidu Małego 1,5 pętli bynajmniej nie płasko prawie 170 km w 5;20h.czadzik i o dziwo prądu nie brakło za co wdzięczny jestem tylko komu? :)

everybody pomarańcze

furman mężczyzna

furman
Posty: 3227
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 9 sty 06
Dodane 11-03-2011 07:55 RE: Jazda po asfalcie
Dajemy coś w sobotę? Ostatnio coś mam ochotę na Ogrodzieniec.
Skocz do Forum: