Jazda po asfalcie

Autor Wiadomość
LoveBeer mężczyzna

LoveBeer
Posty: 313
Miejscowość: Nowy Targ
Dołączył: 2 sie 10
Dodane 12-03-2011 18:44 RE: Jazda po asfalcie
miedzy 700 a 1000 jest mnostwo wody (przynajmniej na podhalu ;p), splywa topniejacy snieg itd, ale samego sniegu nie uswiadczylem dzis na drodze nigdzie.

Piwny budda na rowerze.

spinoza mężczyzna

spinoza
Posty: 1419
Miejscowość: Kraków - Kliny
Dołączył: 7 sie 06
Dodane 12-03-2011 19:02 RE: Jazda po asfalcie
Na Krowiarkach tylko trochę wody, za to Mosorny naśnieżony :).

Połowa niewyczyszczonego błota odpadnie sama.

buli mężczyzna

buli
Posty: 736
Dołączył: 16 sty 08
Dodane 12-03-2011 20:15 RE: Jazda po asfalcie
Rowniez dzieki za jazde! Mi wyszlo tylko 95 km, ale w dobrym tempie. :)
furman mężczyzna

furman
Posty: 3227
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 9 sty 06
Dodane 12-03-2011 20:21 RE: Jazda po asfalcie
No w to akurat nie wątpię :D
buli mężczyzna

buli
Posty: 736
Dołączył: 16 sty 08
Dodane 12-03-2011 20:26 RE: Jazda po asfalcie
Jutro planuje zrobic jakas 4-ke ale w spokojnym tlenowym tempie. Czasu nie mam jak zwykle za wiele, wiec z domu chcialbym wyjechac o 8-mej. Moze jest ktos chetny na trase Alwernia, Chrzanow, Trzebinia, Krzeszowice?? Pod smokiem o 8:30??
furman mężczyzna

furman
Posty: 3227
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 9 sty 06
Dodane 12-03-2011 20:50 RE: Jazda po asfalcie
Ja sobie jutro sam pojadę. Muszę dychnąć :)
buli mężczyzna

buli
Posty: 736
Dołączył: 16 sty 08
Dodane 12-03-2011 20:53 RE: Jazda po asfalcie
Furman, dokladnie mam taki plan. Chce pojechac w tleniku 4 godzinki, dolacz sie!
Miki mężczyzna

Miki
Posty: 852
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 14 lis 06
Dodane 12-03-2011 21:31 RE: Jazda po asfalcie
Ja jutro jadę na spokojną szosę, coś w okolicy 100 km lub nieco więcej. Wstępnie MiśQ się też pisze z tego co wiem. Ktoś jeszcze chętny? Zbiórka o 11:00 na Błoniach. ;)
Kubak mężczyzna

Kubak
Posty: 2452
Miejscowość: Kraków-Zielonki
Dołączył: 21 mar 07
Dodane 12-03-2011 21:32 RE: Jazda po asfalcie
Ja wpadnę

Куба

MiśQ mężczyzna

MiśQ
Posty: 3416
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 13 sty 06
Dodane 12-03-2011 21:50 RE: Jazda po asfalcie
Będę i Andy raczej też. Tempo mocno powolne, racji rozbijania zakwasów (u tych, którzy je będą mieć :)) po zdobyciu Góry Zawrat :D

Grunt to nie przemęczać się!
Nie hamuj k...!! :)

lukcio mężczyzna

lukcio
Posty: 1145
Miejscowość: kraków
Dołączył: 11 lut 09
Dodane 12-03-2011 21:56 RE: Jazda po asfalcie
Nie chcę się czepiać, ale Zawrat to przełęcz :p

SIŁA! NIE MA LIPY!

Andy mężczyzna

Andy
Posty: 1299
Dołączył: 21 kwi 07
Dodane 12-03-2011 22:04 RE: Jazda po asfalcie
Czepiasz się i nie czytasz między wierszami...:)
Edytowane przez Andy dnia 12-03-2011 22:04
MiśQ mężczyzna

MiśQ
Posty: 3416
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 13 sty 06
Dodane 12-03-2011 22:25 RE: Jazda po asfalcie
No właśnie, trzeba było być dzisiaj z nami na Górze Zawrat, to byś wiedział o co chodzi :D:D:D:D

Grunt to nie przemęczać się!
Nie hamuj k...!! :)

mreczyn mężczyzna

Posty: 14
Dołączył: 11 sie 10
Dodane 12-03-2011 22:30 RE: Jazda po asfalcie
Buli pewny ten wyjazd o 8:30, napisałem do Ciebie na PW.
Marcin mężczyzna

Marcin
Posty: 1656
Dołączył: 9 sty 06
Dodane 13-03-2011 16:41 RE: Jazda po asfalcie
Dzisiaj był 7-osobowy peleton. Fajnie było na zmianach pośmigać spokojnie po płaskim. U mnie wyszło 123 km.
track trasy
Edytowane przez Marcin dnia 13-03-2011 16:41
Hinol mężczyzna

Hinol
Posty: 610
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 14 sie 08
Dodane 13-03-2011 16:47 RE: Jazda po asfalcie
Melduje że Kocierz przejezdna, tylko w kilku miejscach lekko wilgotno, natomiast surowiec na bałwanka zalega nadal w rowach, w sporej ilości :D
O ile wczoraj było spokojnie, to dzisiaj się zryłem mocno, najpierw walcząc z halnym wiejącym prosto w mordę, na podjeździe nie odpuszczałem, a potem wiatr w plecy, blat-ośka i nad świetlna w kierunku domu B)
A teraz muszę odpocząć, bo nachlastałem 236 km i 8,5h przez weekend (podbijam stawkę, kto da więcej? :D :p)
spootnick mężczyzna

spootnick
Posty: 584
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 30 maj 08
Dodane 13-03-2011 16:59 RE: Jazda po asfalcie
Dziś wyszedłem pierwszy raz na rower od 14.11.2009 :) Pojechałem szosą do Andrychowa przez Skawinę i Zator na rowerze mtb.
MiśQ mężczyzna

MiśQ
Posty: 3416
Miejscowość: Kraków
Dołączył: 13 sty 06
Dodane 13-03-2011 17:01 RE: Jazda po asfalcie
Ja też już jestem w domu. Kurczę był to mój drugi w tym roku wyjazd, a taka jazda to pierwsza. Przez połowę czasu jazdy wlokłem się na końcu jakieś 500m za peletonem. Trochę uda mnie bolały po wczorajszej Górze Zawrat. Dopiero po trzeciej godzinie jazdy coś puściło i odblokowały mi się jakieś tam moje słabe siły :p. Trasa była bardzo fajna jak na mój początek, bo dość płaska. Jechaliśmy bardzo fajnym, zwartym peletonem przez większość czasu. Skład peletonu: Marcin, Kubak, Andy, Marcin Ł.(bikeholik), kolega ? przepraszam, nie pamiętam imienia, Miki i MiśQ.
Koledze ? chciałbym bardzo podziękować za podciąganie mnie do peletonu :)
Reszcie koksów dzięki za wyrozumiałość i za spędzenie wspólnie dzisiejszego dnia!! B)

A teraz kilka danych:
dystans 141 km,
średnia prędkość 28km/h,
czas czystej jazdy 5:01h,
puls średni/max 129/211.

Podsumowując moją dzisiejszą jazdę, myślę, że bazę na sezon już mam :D

Grunt to nie przemęczać się!
Nie hamuj k...!! :)

Kubak mężczyzna

Kubak
Posty: 2452
Miejscowość: Kraków-Zielonki
Dołączył: 21 mar 07
Dodane 13-03-2011 18:01 RE: Jazda po asfalcie
Kolega, który jechał z nami to forumowy Baoo. Mnie wyszło 148 km

Куба

Edytowane przez Kubak dnia 13-03-2011 18:39
Michal mężczyzna

Posty: 145
Miejscowość: Krościenko Wyżne
Dołączył: 12 sty 08
Dodane 13-03-2011 18:16 RE: Jazda po asfalcie
Dziś wyszedłem pierwszy raz na rower od 14.11.2009 :) .spootnick

Od 14.11.2009 ? :o
Edytowane przez Michal dnia 13-03-2011 18:17
Skocz do Forum: