Jazda po asfalcie
| Autor | Wiadomość |
|---|---|
| LoveBeer Posty: 313 Miejscowość: Nowy Targ Dołączył: 2 sie 10 |
|
miedzy 700 a 1000 jest mnostwo wody (przynajmniej na podhalu ), splywa topniejacy snieg itd, ale samego sniegu nie uswiadczylem dzis na drodze nigdzie.
Piwny budda na rowerze. |
|
|
| |
spinoza ![]() Posty: 1419 Miejscowość: Kraków - Kliny Dołączył: 7 sie 06 |
|
Na Krowiarkach tylko trochę wody, za to Mosorny naśnieżony .
Połowa niewyczyszczonego błota odpadnie sama. |
|
|
| |
| buli Posty: 736 Dołączył: 16 sty 08 |
|
Rowniez dzieki za jazde! Mi wyszlo tylko 95 km, ale w dobrym tempie. ![]() |
|
|
| |
furman ![]() Posty: 3227 Miejscowość: Kraków Dołączył: 9 sty 06 |
|
No w to akurat nie wątpię
|
|
|
| |
| buli Posty: 736 Dołączył: 16 sty 08 |
|
| Jutro planuje zrobic jakas 4-ke ale w spokojnym tlenowym tempie. Czasu nie mam jak zwykle za wiele, wiec z domu chcialbym wyjechac o 8-mej. Moze jest ktos chetny na trase Alwernia, Chrzanow, Trzebinia, Krzeszowice?? Pod smokiem o 8:30?? | |
|
| |
furman ![]() Posty: 3227 Miejscowość: Kraków Dołączył: 9 sty 06 |
|
Ja sobie jutro sam pojadę. Muszę dychnąć
|
|
|
| |
| buli Posty: 736 Dołączył: 16 sty 08 |
|
| Furman, dokladnie mam taki plan. Chce pojechac w tleniku 4 godzinki, dolacz sie! | |
|
| |
Miki ![]() Posty: 852 Miejscowość: Kraków Dołączył: 14 lis 06 |
|
Ja jutro jadę na spokojną szosę, coś w okolicy 100 km lub nieco więcej. Wstępnie MiśQ się też pisze z tego co wiem. Ktoś jeszcze chętny? Zbiórka o 11:00 na Błoniach. ![]() |
|
|
| |
Kubak ![]() Posty: 2452 Miejscowość: Kraków-Zielonki Dołączył: 21 mar 07 |
|
|
Ja wpadnę
Куба |
|
|
| |
MiśQ ![]() Posty: 3416 Miejscowość: Kraków Dołączył: 13 sty 06 |
|
Będę i Andy raczej też. Tempo mocno powolne, racji rozbijania zakwasów (u tych, którzy je będą mieć ) po zdobyciu Góry Zawrat
Grunt to nie przemęczać się! |
|
|
| |
lukcio ![]() Posty: 1145 Miejscowość: kraków Dołączył: 11 lut 09 |
|
Nie chcę się czepiać, ale Zawrat to przełęcz
SIŁA! NIE MA LIPY! |
|
|
| |
Andy ![]() Posty: 1299 Dołączył: 21 kwi 07 |
|
Czepiasz się i nie czytasz między wierszami...![]() | |
| Edytowane przez Andy dnia 12-03-2011 22:04 | |
|
| |
MiśQ ![]() Posty: 3416 Miejscowość: Kraków Dołączył: 13 sty 06 |
|
No właśnie, trzeba było być dzisiaj z nami na Górze Zawrat, to byś wiedział o co chodzi ![]() ![]() ![]()
Grunt to nie przemęczać się! |
|
|
| |
| mreczyn Posty: 14 Dołączył: 11 sie 10 |
|
| Buli pewny ten wyjazd o 8:30, napisałem do Ciebie na PW. | |
|
| |
| Marcin Posty: 1656 Dołączył: 9 sty 06 |
|
|
Dzisiaj był 7-osobowy peleton. Fajnie było na zmianach pośmigać spokojnie po płaskim. U mnie wyszło 123 km. track trasy | |
| Edytowane przez Marcin dnia 13-03-2011 16:41 | |
|
| |
Hinol ![]() Posty: 610 Miejscowość: Kraków Dołączył: 14 sie 08 |
|
Melduje że Kocierz przejezdna, tylko w kilku miejscach lekko wilgotno, natomiast surowiec na bałwanka zalega nadal w rowach, w sporej ilości ![]() O ile wczoraj było spokojnie, to dzisiaj się zryłem mocno, najpierw walcząc z halnym wiejącym prosto w mordę, na podjeździe nie odpuszczałem, a potem wiatr w plecy, blat-ośka i nad świetlna w kierunku domu ![]() A teraz muszę odpocząć, bo nachlastałem 236 km i 8,5h przez weekend (podbijam stawkę, kto da więcej? )
|
|
|
| |
spootnick ![]() Posty: 584 Miejscowość: Kraków Dołączył: 30 maj 08 |
|
Dziś wyszedłem pierwszy raz na rower od 14.11.2009 Pojechałem szosą do Andrychowa przez Skawinę i Zator na rowerze mtb. |
|
|
| |
MiśQ ![]() Posty: 3416 Miejscowość: Kraków Dołączył: 13 sty 06 |
|
Ja też już jestem w domu. Kurczę był to mój drugi w tym roku wyjazd, a taka jazda to pierwsza. Przez połowę czasu jazdy wlokłem się na końcu jakieś 500m za peletonem. Trochę uda mnie bolały po wczorajszej Górze Zawrat. Dopiero po trzeciej godzinie jazdy coś puściło i odblokowały mi się jakieś tam moje słabe siły . Trasa była bardzo fajna jak na mój początek, bo dość płaska. Jechaliśmy bardzo fajnym, zwartym peletonem przez większość czasu. Skład peletonu: Marcin, Kubak, Andy, Marcin Ł.(bikeholik), kolega ? przepraszam, nie pamiętam imienia, Miki i MiśQ. Koledze ? chciałbym bardzo podziękować za podciąganie mnie do peletonu ![]() Reszcie koksów dzięki za wyrozumiałość i za spędzenie wspólnie dzisiejszego dnia!! ![]() A teraz kilka danych: dystans 141 km, średnia prędkość 28km/h, czas czystej jazdy 5:01h, puls średni/max 129/211. Podsumowując moją dzisiejszą jazdę, myślę, że bazę na sezon już mam
Grunt to nie przemęczać się! |
|
|
| |
Kubak ![]() Posty: 2452 Miejscowość: Kraków-Zielonki Dołączył: 21 mar 07 |
|
|
Kolega, który jechał z nami to forumowy Baoo. Mnie wyszło 148 km
Куба | |
| Edytowane przez Kubak dnia 13-03-2011 18:39 | |
|
| |
Michal ![]() Posty: 145 Miejscowość: Krościenko Wyżne Dołączył: 12 sty 08 |
|
Dziś wyszedłem pierwszy raz na rower od 14.11.2009 Od 14.11.2009 ? ![]() | |
| Edytowane przez Michal dnia 13-03-2011 18:17 | |
|
| |
| Skocz do Forum: |
), splywa topniejacy snieg itd, ale samego sniegu nie uswiadczylem dzis na drodze nigdzie.

.




